Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Matki Polki- zony na emigracjii.

Polecane posty

złożę zażalenie na poczcie:P co oni sobie myślą:P Ninka najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla małego wampirka Yerdleyka dla twojej córci również no i oczywiście dla Ciebie troszkę spóźnione ale bardzo bardzo szczere🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wampirek dziękuje I również wszystkiego najlepszego dla córci Y:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yardleyka
Och, dziękujemy serdecznie, ja i Duża Lady, kupiłam Jej właśnie lakiera do włosów (kolor-fryzur)męczyła mnie dawno temu (tylko za 1F)będzie michałem Wiśniewskim hi hi hi!, jejciu znowu chmura nademną, a sałatka sama się robi ha ha ha! kiedy mi się dzisiaj nic nie chce, w dodatku nie wiem czy laska w Neiberhood (to takie biuro)nie rozumie po angielsku, bo starsznie się motała nie umiała mi wyjasnić, kto da mi nową Council Tax Bill and Payment Booklet (to taka książeczka do rachunków)stara mi się zakończa...Nina Can You Help me? He, no niezła ta stronka Nineczko, chyba mnie jeszcze tam nie było.... Psiakość będę Wam dzisiaj przynudzała GDZIE TE SŁONECZKO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no heja:-) nie słyszałam o takiej książeczce :-P ja płacę w banku,a część z konta zciągają:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale też narzekam na brak słoneczka:-( zaraz muszę wyjść do szkoły i jeszcze zebranie rodziców mam:-( z 2 wampirków na zebranie,to jakiś koszmar:-( ale mam autko dzisiaj pod domem, to się brykę autkiem(mąż wrócił szybciej z pracy-ma gorączkę i kaszle:-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jeszcze raz apel do słoneczka-wyłaź wreszcie !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja ! Slonko chcialam to mam ,dzieki ale o WIATRZYSKU nie wspominalam w prosbach...moze jednak ten ktos od pogody sie opamieta?? Jedziecie (lecicie)do Polski na Swieta???Ja nie... Co sie stalo ze Swieza mama???Zyjesz??? Dziewczyny ja taka nie kumata ,jak robicie te buziaki(troche techniki i juz nic nie wiem)?????Nauczcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yardleyka
Chciałam rano Mursianę pochwalić za słoneczko i nie zdążyłam, bo mamy już deszcyk, M. został mi chwilowo w domku (bo mu wozik nie odpalił, miałam iśc zakupy poczynić, ale ...dotrzymałam Mu towarzycha w oczekiwaniu na pomoc techn.)pomoc przyjechała a wóz ...odpalił, ludzie cód!!!;) . Normalnie ja robię poprostu np. dwukropek i nawias i to się w usmiecha zamienia...Dareczko! Słoneczko, ...biegne za zakupki, bo młodej musze prezenta kupić... i coś na obiadek zakupic, znowu 25 m. z buta mnie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yardleyka
Się mi przypomniało... Ja jadę na Wielkanoc do Polski:):):)hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y zazdroszczę Ci ,że jedziesz do Polski na święta,ja dopiero na wakacje planuję:-) Właśnie byłam powiesić pranie i mnie deszcz wygonił:-( Mój mąż miał w nocy 40 stopni gorączki-szok! aż pojękiwał-byłam przerażona i całą noc nie spałam-dopiero 2 godzinki nad ranem jak mu zbiłam gorączkę.A rano trzeba wstać,bo wampirki są bezlitosne:-( I tak chodzę po domku z nosem przy podłodze.Ale do południa była u mnie kolezanka na kawusi ,poszłyśmy na zakupy do Aldika i troszke czas minął:-) A teraz czas do kuchni:-( łobiadek gotować.... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe umiem...Wchodze na strone i co dalej ?Jak robie te dwukropki to mi wychodza dwukropki....999;))););Moze trza mniec polska klawiature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.ßßßß,,,,,,,,,,,ßßßßßß\\\\\\\\\]]]]]]]]]8]]]]]]]]]]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
}}}}]]]]]]]]]]]]][{{)))))))))))(((((((((((((((:))))))))))))))===========dupa zimna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka nie one wychodzą potem ale coś nie za bardzo Ci idzie. Praktycznie używasz tylko nawiasów ,dwukropka i literek P,D. Próbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeetam...,u mnie to chyba kwestia przypadkuPPPPPppppDdd:::::::..))))))) Gwizda dzis u mnie straszliwie...mam pomidorowke i wiecej juz nic nie gotuje(raczej zawrze jadamy jednodaniowo-nie liczac deserku)///´´´PPPDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×