Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobre rady Noir

odpowiem na Wasze pytania

Polecane posty

Gość kinia_c
sytuacja rozwiazana,przepraszam za sianie zametu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merx4 ZMIEN TABLETKI!!!!!!!!!! DIANE 35 NIE MOGA BYC STOSOWANE JAKO SRODEK ANTYKONCEPCYJNY!!! WLASNOSCI ANTY SA SKUTKIEM UBOCZNYM DZIALANIA TYCH TABLETEK!! W PRZYPADKU WPADKI PRZY STOSOWANIU D35 KONSEKWENCJE MOGA BYC TRAGICZNE DLA PLODU!! DZIECKO MOZE URODZIC SIE Z NIEDOROZWOJEM!!! sa inne tabletki rownie tanie jak D35, a nawet tansze i to z mniejsza dawka hormonow, co jest z duza korzyscia dla Ciebie!! (ja polecam Microgynon 21, o podobnym skladzie jest jeszcze Rigevidon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggga
Czesc,24 lata i nie rodzilam i mam pytanie odnosnie poziomu LH i FSH. Wiem ze ich stosunek powinien byc zblizony 1. Wlasnie zrobilam badania i w moim przypadku jest to 0,47... tzn 3,52/7,51 i prolaktyna 12,09ng/ml. Czytalam gdzies takze, jezeli ten stosunek jest mniejszy od 0,6 wynika to z niedoczynnosci przysadki.. Co jest powodem takiej niedoczynnosci? i co moze byc przyczyna takich zaburzeń? Dodam jescze, ze mam niereguralne miesiaczki od jakis 8 miesiecy, ale nigdy wczesniej nie mialam takich problemow i nie mam zadnych zmian w narzadach rodnych, ani innych obiawow typu bóle glowy, aczkolwiek czuje sie oslabiona, apatyczna, miewam zmiany humoru, szybko sie irytuje i denerwuje, oraz odczuwam brak popendu seksualnego. Proszę powiedz mi jakie są przyczyny moich dolegliwości jak je leczyć i jak zapobiegać nawrotom? czy to coś poważnego? Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy-girl
a ja wczoraj wzielam tabletka a pol godz pozniej ja zwymiotowalam:( pierwszy raz cos takiego mi sie wydarzylo,teraz sie boje isc do łozka z chłopakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama problem mam nadzije ze mi pomozecie,po okresie wzielma jak zwykle tabletki, 3 dnia brania tabletek(sobota) zwymiotowalam 3,5 godz po wzieciu, kochalam sie z chlopakiem w piatek , sobote i niedziele, wiem ze tabletka nie mogla sie do konca wchlonac, czy moge byc w ciazy?bo zaplodnienie nastepuje 4 dnia po stosunku tak? czy jak zwymiotowalam to antykoncepcja oslabila sie tylko w ten dzien co wymiotowalam i nastepny, czy ogolnie dalsze dni nie sa tez tak bardzo pewne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy-girl
własnie,co z nastepnymi dniami?? tabletki juz nie dzialaja jak trzeba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy-girl
halo,jest tu ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
candy-girl po zwymiotowanej tabletce powinnas przyjac nowa --- zawsze, gdy zwymiotuje sie tabletke max 12 godzin po zazyciu to nalezy postepowac tak samo jak w przypadku pominiecia tabletki... jesli to byl pierwszy tydzien nowego opakowania, nie zabezpieczyliscie sie dodatkowo i Ty nie zazylas po zwymiotowaniu \"nowej\" tabletki sa sa duze szanse na zajscie w ciaze... proponuje zrobic test po 2-3 tyg od tego dnia, gdy zwymiotowalas tabl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasai i candy-girl --- moj poprzedni post byl do Was obu. jesli nie zazylyscie tabletki po tym jak poprzednia zwymiotowalyscie, to... trudno mi powiedziec jaka jest skutecznosc antykoncepcji... bo w takiej sytuacji trzeba przyjac kolejna i gdy taka sutuacja dotyczy tabl nr 1-7 (pierwszy tydzien) to nalezy od tego dnia przez 7 kolejnych dodatkowo sie zabezpieczac np. globulka czy prezerwatywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy-girl
ni i przepadlo!!zwymiotowalam wczoraj kolo polnocy,a nie wzelam nastepnej,mam wziąść teraz?czy za pozno?? normalnie bioore kolo 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy-girl
bo mi sie te tabletki koncza w ta sobote,czyli mam nie robic przerwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz natychmiast!!!!!! wczoraj kolo polnocy---czyli w nocy z wt na sr, dobrze rozumiem?? wez teraz, a potem o 22,czyli tak jak normalnie wzielas. i przez tydzien sie dodatkowo zabezpieczaj. a ktora to pigulka byla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ze to byla tabletka z 3 tygonia... wiec nie ejst tak zle... procedury sa wiec 2.. 1) albo skonczysz opakowanie wczesniej--czyli juz nie bierz tabl. i zrob teraz przerwe 2) albo nie rob przerwy. nastepnym razem sprecuzuj ktora to byla pigulka, bo to duzo zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
a mi odpowiesz?? mój post znajduje sie na poprzedniej stronie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy-girl
Boze!!jeszcze mam 4 w opakowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy-girl
Agnieszka Kamila,dziekuje bardzo za pomoc:) ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy-girl
czyli lepiej wziąść teraz?? bo chce zrobic przerwe,boje sie nie jej nie robic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj prosze napisz jeszcze raz co i jak, bo tak bedzie mi latwiej. candy --- nie martw sie. pominieta/zwymiotowana tabl. jest niebezpieczna glownie w pierwszym tygodniu. Ty mialas "wpadke" w 3 tyg wiec glowa do gory:) wybierz jedna z dwoch opcji jakie Ci zaproponowalam. (napisz jeszcze jakie tabl bierzesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy-girl
biore harmonet, a jak wezme dzisiaj o 22 i skoncze opak w sob?? boje sie ze mi organizm sfiksuje od nie robienia sobie przerwy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CANDY nie boj sie przerwy:) ja jej kilka razy nie robilam (gdy pojawienie sie krwawienia nie bylo mi na reke:) ) i nic sie nie stalo. proponuje, skoro nie chcesz rezygnowac z przerwy, zazyc teraz pigulke zastepcza, o 22 planowa pigulke i dla pewnosci zabezpieczaj sie przez tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za zamieszanie, ale wolalam sie upewnic. wiec skoro chcesz miec przerwe, to najepiej juz nie przyjmuj tabletek i poprostu wczesniej dostaniesz okres---ale pamietaj!!! nastepna tabl bierzesz po 7 dniach przerwy!!! nie tak jak powinnas noramlnie, bo przeciez wczesniej zrobilas sopbie przerwe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pamietaj, ze pierwszy dzien przerwy to ten gdy zwymiotowalas tabletke. wybor nalezy do Ciebie, ale skoro chcesz miec przerwe to juz nie bierz tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
wiec to wygladało nastepująco.... byliśmy ubrani tzn on miał bokserki i spodnie, ja majtki i spodnie... całowaliśmy sie a przy tym on wykonywal ruchy tak jak przy stosunku... później dotykał mnie (wiadomo gdzie) ale to wszytsko przez ubranie... po tym on poszedł do toalety i wiecej nic nie robiliśmy... czy jest mozliwosc ze po wyjściu z toalety mógl miec na rece plemniki i mi je "przekazał" a ja po pewnym czasie (bo jeszcze bylismy na spacerze itd) tez byłam w toalecie i podcierałam się ta reką... (miałam wtedy chyba dni płodne)... tak to wygladalo...okres przed tym miałam od 18 grudnia a to miało miejsce 1stycznia.. później 23 stycznia dostałam okres i od tamtego czasu go nie ma... zrobiłam test Quick vue czy jakoś tak i wyszedł negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno mozesz spac spokojnie:) nie jestes w ciazy:) plemniki sa bardziej zywotne w pochwie kobiety niz "na powietrzu". a jesli dotykal Cie przez ubranie to tym bardziej spij spokojnie:) zeby zajsc w ciaze bez stosunku tylko poprzez seks oralny to: 1) musialby Ci wlozyc palce do pochwy a na nich miec duza ilosc spermy (albo musilaby silnie kropelkowac albo musialby miec wczesniej wytrysk) 2)musialby miec wytrysk w okolicach wejscia do pochwy i ktos z was musialby "wepchnac" sperme do srodka (patrz pkt.1) uwierz mi --- nie mozesz byc w ciazy. skoro nie bylo stosunku i nie zostal spelniony pkt. 1 lub 2 (a i wtedy sa male szanse i to tylko w dni plodne). zajmijmy sie Twoim brakiem okresu. odp na pytania. 1)ile masz lat? (bo moze masz poprostu nieregularne miesiaczki) 2) jaki kolor ma Twoj sluz? 3) czy odczuwasz bolesci w podbrzuszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 dzien cyklu na ile?? wiesz, wydaje mi sie, ze wczesniej musialo dojsc do zaplodnienia... a 10 minut to nie tak malo... bo w tym czasie mogl miec kropelkowanie, a niektorzy mezczyzni kropeluja w duzych ilosciach... czasami testy moga dac wynik pozytywny, gdy tak naprawde to nie jest ciaza, a jakies zaburzenia hormonalne... trudno mi dac Ci jednoznaczna odpowiedz... a mialas regularne miesiaczki?? przypomnij sobie czy wczesneij nie bylo podobnych "10 minut"... CANDY PRZECZYTALAS MOJ OSTATNI POST???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
hmmm... jest teraz bezbarwny... mam 16 lat... hmm...około 2-3 marca mialam takie bladoróżowe "plamienie" nie wiem jak to nazwać.... hmmm... mam ale bolą mnie jakos dziwnie te jajniki... już od około 14 lutego czasami czuje takie kłucia....:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie pocieszyliscie. kurde co ja teraz zrobie, w ogole nie przyszlo mi do gl;owy ze po zwymiotowaniu moze sie cos stac, dopier po tygodniu sobie pomyslalam ze moze byc niebezpiecznie, no ale coz i tak dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w wieku 16 lat mialam nieregularne krwawienia. bladorozowy sluz mogl byc slabym okresem. pojdz do ginekologa, by wykluczyc zapalenie jajnikow, czego skutkiem sa bole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i mysle ze test nie bedzie potrzebny bo za tydzien powinnamdostac okres i sie okarze,aha a w ktorym tygodniu powinny sie pojawic bóle z lewej strony ? albo bóle na dole brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×