Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kolosalna-Konkurentka

Silna wola działa cuda! Cel...30kg mniej do końca czerwca!

Polecane posty

;(( zła jestem bo basen był zamknięty grr jacys pływacy mi go zajeli i z jutrzejszej sauny tez nici bo cos tam sie zepsuło i bedzie czynna dopiero po świętach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ja od 16 dzielnie sie trzymam. dzisiaj bylo: - activia + 2 krazki ryzowe - pomarancza -ryz z warzywami spora porcja - troszke platkow cynamonowych sniadaniowych;) dzien udany choc powiem, ze po raz pierwszy od prawie 2 tyg mialam ochote na slodka byleczke..:) ale spokojnie dalam rade:) jutro basenik;) a jak tam u was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie najgorzej dziś się z sąsiadką zmierzylam za 2 tygodnie zobaczymy czy jest jakaś róznica ;D Tak sobie mysle jak ja wytrzymam w święta ahh Dam rade a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj mam taki dzien slabosci..:) pierwszy po 3 tyg.. narazie za mna duzo rzeczy, na pewno przekroczylam juz 1000kcal.. a z grzszkow to kilka paluszkow i mala paczka sezamkow.. no ale nic.. gdzies czytalam ze raz na jakis czas trzeba sie najesc bo wtedy metabolizm rusza:) raz na 3 tyg mozna!:) aha i zwazylam sie dzisiaj:) 74,0:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo Kasia szalejsze :* Gratuluje jak najbardziej i szczerze zazdroszcze ci ogromnie ... ale i jak dojde do takiej wagi :) tylko trzeba czasu na wszystko :) A ja dzis zjadłam 2 kanapeczki chrupkiego chleba no i jabuszko a o 2 tak zjem sobie obiadek czyli to samo co wczoraj bo mama mi na 2 dni juz narobiła :D a jutro jakomś rybkę najwyzej sobie zjem hehe Ogulnie czuje się dobrze w srodę bedzie juz 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach myslalam, ze mnie wyrzuty sumienia zabija i poszlam pobiegac z kolezanka jakies 15 minut.. co prawda nic sie nie zmeczylam, ale 150kcal na pewno spalilam wie luzik:) jeszcze wieczorem pojde zrobic jakies 30-40 basenow:) spale okolo 250-300kcal i nie bedzie zadnego problemu:) niestety nie licze na 70kg na koniec marca bo nie jest to mozliwe.. mam nadzieje, ze uda mi sie do 72 zejsc..:) do konca kwietnia bede walczyc o 69:) od przyszłego tygodnia biegam 25 minut, bo 20 juz mnie nie meczy, a chce byc juz przyzwyczajona zeby biegac po 30.. ale to moze za 2 tyg biegania po 25 zeby sie przyzwyczaic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 30 minut na skakance co 2 dzien ale nadal mnie męczy ona hehe ale dzis i tak poskacze no i chyba pujdę pobiegac tez ;) jesli nic mi nie wypadnie na wieczur :) Kasia a co po tym jak bedzie 69 ? Bo boje się ze zostane sama na forum :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj sie ja walcze o wage 65-66 i dopiero wtedy przestane sie odchudzac..:) takze jeszcze mam z 8-9kg do zrzutu wiec nie martw sie dluugo jeszcze tu bede:) zanim dojde do 69 to z miesiac-poltora minie kochana, bo ja mam juz te ostatnie kg, a wiec wolno spadaja:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśś
Kasiulka20 ... :> mam takie same rezulaty jak ty... acz kolwiek mnie 2 kg w 2 tygodnie ubylo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do założycielki topiku: silna wola to podstawa (jej brak to nasze kilogramy), ale dobra dieta też potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do założycielki topiku: silna wola to podstawa (jej brak to nasze kilogramy), ale dobra dieta też potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśśś to bardzo mi milo, ze jest ktos podobny do mnie:) moze bedziemy razem sie motywowac?:) ile chcesz zgubic? taki sam masz wzrost i w ogole tez juz zgubilas 17 kg?:D ja juz dzisiaj od 15 nic nie jem.. dopadl mnie jakis zly dzien i co chwila cos gryze:) wieczorem jeszcze basen i koniec dnia.. ale juz teraz bez jedzenia:) w koncu do konca marca musze zejsc do 72:) a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się w czwartek zwarze :D to zobacze ile jest ;D ale bym się cieszyła jak by było 81 albo 80 łoooo Kasia to dobrze na jedno ze dak długo he nie odbierz tego zle ale przyzwyczaiłam się ze często odpisujesz i zawsze moge liczyc na twoje wsparcie :) wiem ze inne dziewczyny tez pomoga ale sa tu chyba zadziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to sama przyjemnosc tutaj siedziec:) ja spadam na basenik:) buziaki odezwe sie kolo 19.30:) 3majcie sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz podsumuję swuj dzien jabłko banan 2 kromki chleba chrupkiego i obiad hymm nie wiem czy nie zamalo zjadłam napewno nie powinno byc tego banana ;| ale głodna nie byłam wiec nie jadłam ;) wiecej a juz widze jak mi spodenki leca w pasie nieco denerwujące ale cieszę sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra 45 basenów zaliczylam:) jutro bede z facetem i jego mlodsza siostra wiec zrobie tylko kolo 30 bo bede musiala im poswiecic troche czasu;) jutro oczywiscie tez pobiegam z kolezanka okolo 15 minut, do tego wybieram sie na cmentarz na piechotke co daje dodatkowo okolo 1h spaceru:) dien zapowiada sie wspaniale:) a co tam u Was?:) karolina- nie przesadzaj z tym bananem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie:) dzien zapowiada sie pogodny i dzisiaj bedzie duuuzo ruchu:) a na sniadanko?:) hmm... cos dobrego dzisiaj sobie wymysle:)a jakie u was plany na dzisiejszy dzien?:) tak jest bardzo czesto przy duzej nadwadze, na poczatku kg bardzo szybko leca, gratuluje anetko:) oby tak dalej Ci szlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładny dzien rzeczywiscie ja zaczelam go od spacerku z psem :) potem sniadnko bardzo wiosenne i ide na jakies małe zakupki bardziej bizuteria ciuchów narazie nie kupuje licze ze zaniedługo bede mogła nosic ciut mniejszy rozmiar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) dzisiaj poswietowalam:) najwiekszy grzech to 2 biale kajzerki o 17 bo bylam po basenie padnieta i jablko 5 minut temu:) ogolnie dzisiaj to do 10 az do 20 bylam na nogach.. w tym basen, spacer po miescie, odwiedziny na cmentarzu.. taka padnieta juz dawno nie bylam.. nawet nie przejmuje sie tymi bulkami i jablkiem bo wiem, ze na pewno to spalilam dzisiejszego dnia..:) ale dzien kobiet udany:) a jak tam u was?:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo by cudnie lekkie sniadanko potem gotowana ryba i marchewka nawet za mało ale to dlatego ze zapomniałam poprostu zjesc kolacji i przypomnialo mi sie o 19 a po 18 nic nie jem poszłam ze znajomymi do kanjpy wszyscy pizza jakies inne fast fody wiec ja zamówilam sobie malego loda wloskiego :(( to moj grzech poza tym dostalam dzis takie ptasie mleczko wedlowskie jeszcze awokadowe ale nie ruszylam go lezy ladnie zapoakowane głęboko schowane i nie mam zamiaru go otwierac a na jutro kupiłam sobie kisiel słodka chwila bedzie jak znalazł na niedzielne śniadanie byłam pewna ze taki kisiel to kaloryczny a tu masz jakies 150 kcal :) ale sie rozpisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) kisil jest pyszny i mozna go jesc:) dobra kochane ja lece do kosciolka i na basenik kolo 11:) buzki i 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja dzisiaj sniadanko spore tak z rana, ale mam nadzieje, ze na dlugo wystarczy:) zaczyna swiecic slonko wiec moze ladna pogoda bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×