Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kolosalna-Konkurentka

Silna wola działa cuda! Cel...30kg mniej do końca czerwca!

Polecane posty

cytrynówka - witaj, witaj! Pisz jak najczesciej! I nie oszukuj z tym co jadlas! Pamiętjacie dziewczyny, że ze wszystkiego co zjecie bedziecie sie musialy tutaj wyspowiadac!! Myślcie o tym za kazdym razem gdy wędrujecie do lodówki. To bardzo motywuje. No chyba że podchodzicie niepowaznie do diety i do topiku ;) margerita - dieta ketogeniczna polega na tym, że jemy tylko tłuszcze i bialka. Nic więcej. A więc zamiast wymieniac czego nie mozna jesc, powiem co jesc mozna bo nie ma tego wiele: jajka mięso w kazdej postaci ryby sery żółte, pleśniowe, wędzone - wszystkie prócz bialego Te powyższe rzeczy mozna lączyc jak sie chce i nie trzeba liczyc kalorii. Mozna smażyć normalnie na oleju czy innym tluszczu, piec, gotowac - robic dowolnie co sie chce z tymi rzeczami, byle ich nie lączyc z czymś czego nie ma tej "liście". Więcej o tej diecie na moim topiku adres w stopce). U mnie dzisiaj znowu spadek. ;) Wpisuję do tabelki. Co myslicie o tym, by do tabelki naszej wpisac też ile kilo nam ubyło?? nick..............wzrost...waga wyjsciowa...waga obecna...waga docelowa margerita..........174..........76....................75 ...............65 loveStoned...........164...........63..................6 0,5............50 ~~cala w nadmiarze~~..164......66................65.................. 53 rozmiar 48...............169.........88..........85,6-86................70 kolosalna-konkurentka..160.........81..........81....... .............50 Agulek20..................167...........85..........85.. ..............55-60 kamiira....................169..........82..........75.. .................58 DeepEnergy..............175..........105.........95..... ..............60 Kasiulka20...............179..........91...........75... ..................65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis byłam u lekarza z karteczka ze szkoły i sobie z lekarka pogdałam równa z niej babka z 84 spadlam na 82 jestem taaka szczęsliwa :)) Taka motywacja teraz te 3 kg i bedzie sprzodu 7 wogule ugadalam sie z nia ze bede do niej przychodzic tak co miesiac lub 2 sie warzyc :) bo tu nie chodzi o wage ale o ofekty Super juz mam jakies zobowiazanie bo sie umuwilam z lekarką wiec zawieśc nie mogę :) Niestety lekarka mówi ze chyba mam anemie bo blaada jestem ale to nic jutro zrobie badania :) nick..............wzrost...waga wyjsciowa...waga obecna...waga docelowa margerita..........174..........76....................75 ...............65 loveStoned...........164...........63..................6 0,5............50 ~~cala w nadmiarze~~..164......66................65.................. 53 rozmiar 48...............169.........88..........85,6-86............ ....70 kolosalna-konkurentka..160.........81..........81....... .............50 Agulek20..................167...........85..........85.. ..............55-60 kamiira....................169..........82..........75.. .................58 DeepEnergy..............175..........105.........95..... ..............60 Kasiulka20...............179..........91...........75... ..................65 poprostu_karolina.....165..........84..........82,2.. ................60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis narazie zjadlam jabuszko i talerzyk chudziusiego rosołku dziewczyny czy taki ryz na wodzie gotowany jest tuczący i kaloryczny ?? czy lepsze ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie:) niestety jutro nie mam jak rano pobiegac, bo mam na 7.45 zajecia i jestem zalamana w zwiazku z tym:( i mam az do 17.30 wiec bede zabita jak wroce..:/ aha do 13 zjadlam ostatni posilek bo poznije mam zajecia, koncze kolo 18, a nie jem juz od 16 wiec dzis ciezki dzien, ale kupie sobie wode i sok marchwiowy i w razie czego bede go pila:) 3majcie sie cieplo, odezwe sie wieczorem:) karolina ja proponowalabym ryz:) napecznieje ci w zoladku i dlugo bedzie syta:) no i gratuluje spadku wagi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh dziękuje Kasiu :) ja tez sie ciesze ja dzis zjem jeszcze jakis maly obiadek i 2 knapeczki mojego chelbka i tyle :)) i raczej pujdę pojeżdzic na łyzwach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no karolina ja rowniez gratuluje:) a ja weszlam dzis na wage i kg mniej! prawie nic ale przynajmniej wiem ze chudne:) tylko ze skusilam sie na 1 ciastko dzisiaj... rano kanapka z wielka porcja salaty i pomidora:) troche jestem glodna, musze jakos do obiadu wytrzymac, chyba zjem jablko albo pojde na spacer z psami... milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak jestescie glodne, to nie ma co sie męćzyc, tylko jedzcie takie rzeczy, ktrórymi mozna sie \"zapchać\" a nie tuczą! Bo bez sensu jest taka dieta, w ktorej czlowiek się męczy, bo ciągle jest glodny i tylko mysli kiedy znowu bedzie mogl coś zjeść. :-0 Ja akurat na innej diecie jestem, ale dla tych co sie odchudzają na zasadzie malej ilosci kalorii, polecalabym jedzenie sałaty, ogórków, marchewki, picie wody i gorzkiej herbaty (moze byc w roznych smakach, żeby nie bylo nudno), rzodkiewki i inne generalnie warzywa. Najwazniejsze by sie nie męczyć, bo to oznacza tylko jedno - nawet gdy schudniemy, potem rzucimy sie na wszystko czego nam tak brakowalo i jojo gotowe :-0 Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmaiar 48 masz racje ale ja czasem jak zjem zaduzo nawet o jabłko to mam wyzuty sumienia wiem ze teraz chodzi głownie o to zeby zmienic nawyki żywieniowe no ale cuz.... margerita najwazniejsze zeby sie nie poddawac Fajnie ze jestescie :)) i pomagacie tylko cos założycielki dawno nie widać tu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, laski :) na początek może wyspowiadam się z mojego dzisiejszego żarełka, tj dwie kromki chleba ciemnego z słonecznikiem, szklanka gorącego mleka, mała miseczka zupy ogórkowej(tylko \"wody\") i skrzydełko gotowane. Oczywiście wszystko rozłożone na cały dzień. Wydaje mi się, że to trochę przy dużo, ale tez takie nagle przestawienie sie na małe ilości jedzenia raczej sie później na mnie odbiją. Do tego rano miałam dwie godziny wfu i nauczycielka dala nam porządny wyciski, nawet mnie pochwaliła za zaangażowanie :) Jak widać mam trochę inne podejście niż wczoraj, ale wszystko sobie przemyślałam i wolę chudnąć dłużej, ale za to skuteczniej :) Na dzisiaj już oczywiście koniec jedzonka. Acha, miałam podać swoja wagę, wynosi ona 78kg :( Moja liczba docelową jest magiczna jak na razie 60. Ale będzie lepiej!! Uda sie mi i uda się Wam!! :) A co do ryżu to słyszałam, że on sam w sobie mimo, że ma spora ilość kalorii to nie tuczy i daje porządne uczucie sytości. Tuczy tylko gdy jest podawany z sosami, tak samo jest z np ziemniakami. Pozdrawiam Was wszystkie gorąco!!! Trzymajcie się i nie załamujcie!! Zawsze gdy będziecie miały ochotę na coś nieprzepisowego najpierw zajrzyjcie tutaj, na mnie to działa!! :) P.S. Jestem strasznie z siebie dumna, bo leży obok mnie jakże \"ponętny\" snikers, a ja nic :) hehe :) Buziaki Trochę się rozpisałam, Przepraszam. Mogę sie dołączyć do Waszej tabelki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ze tabelka jest dla każdego więc smiało zapisuj sie :) i dziel sukcesem z nami a ja juz sobie marze zeby pozegnac ta 8 z przodu i zejsc na magiczne 7 ahhhh czuje ze wtedy dopiero nabiore motywacji :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc.. ja mam dzisiaj wyrzuty sumienia, pocwicze wieczorem troche:) najpierw musze zrobic zadanie na zajecia.. i myse, ze bedzie dosc czasochlonne niestety..:( no, ale nic mus to mus:) a jak tam u was? w sobote sie zwaze- doczekac sie nie moge:) buziaki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nomi brakuje jakies 4-5kg zeby miec 69.. tak myle bynajmniej.. zobacze w niedziele jak sie zwaze w domu:) juz po sniadanku:) teraz na uczelni jogurt i pomarancza i koniec na dziś:) buziaki i 3majcie sie cieplusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam dzis 2 kanapeczki z serkiem jakims takim zwykłym gorzki byl troche wiec dalam po pół plasterka chudziutkeij szynki i 2 pomarancze zjem jeszcze lekki obiad i chyba jogurt i to na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj do 15 zjadlam sporo, pochwale sie, tylko przypominam, ze wszystko w bardzo malych ilosciach: - ryz z warzywami - pomarancza - salatka z ananasem,kukurydza i szynka -5 krazkow ryzowych + zupka - activia i batonik cini minis same widzicie, ze jem ok 5 posilkow:) okolo 900-950 kcal wyszlo wiec jst ok, ale dzisiaj czeka mnie seksik wiec troche spale hahahaha:D:D:D ale ze mnie głupol:) zaraz posprzatam troszke w pokoju i znowu kalorii ubedzie:) niestety zimno wiec nie decyduje sie na bieganie, jesli jutro bedzie kilka stopni wiecej pobiegam dwa razy- rano i okolo 14-15:) a w piatek znowu odwiedzam basen:) a jak tam u was?:) aa no i u mnie juz koniec z jedzeniem na dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis na obiad zjadlam ok 200g takiej potrwy z tunczyka i pomidorów w puszcze oraz makaron do tego :( i mam straszne wyrzuty po tym makaronie ;((( ide skakac na skakance :) musze to spalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie depresja broń Boże to taka chcęc poczucia sie pusto jak cwicze to mi potem lepiej juz jakies 20 minut za mna ide dlaej skakac dobrze ze komputer naprzeciwko mnie stoi :) i muuzyka gra hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jednak za duzo zjadlam i skusilam sie na bieganie..:) ale było wspaniale:) a jutro to i nawet ze 2 razy pobiegam, pokochalam to:) juz tak bardzo chcialabym miec ta 6.. chociaz do polowy kwietnia.. ciezka sprawa bedzie.. oj ciezka..:( ja musialabym kupic skakanke, poszukam na weekend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam skakanke tylko rozciągac sie pożadnie zeby się mieśnie nie porobily za duze :)) ja teraz sie czuje dobrze jak podliczylam wszystko to i tak w 1000 sie zmiesciłam :) mi sie mazy 7 z porzodu moze tak za 2 tygodnie ? juz bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, wzrost i waga:) to ci powiem czy w ciagu 2 tyg dasz rade dojsc do 7 z przodu:) w ogole obliczylam sobie, ze jesli bede chudla 1kg tygodniowo to zdobede moje upragnione 65 do 7 maja.. byloby idealnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 165 cm wzrostu i 82 kg tez bym chciala po 1 kg w tydzien ale to wiadomo ze czasem bedzie 1 a czasem 2 a czasem mniej niz 1 ale jak się upre to dam rade i juz ! Jak myslisz Kasia dam rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimkolwiek35
Czesc dziewczyny .Ja tez sie odchudzam juz 2 miesiac .Mam 167 i wazyłam 92kg.Strasznie duzo , ale niestety 30 kilo przybyło mi po ciazy.Teraz waze 84.Nie katuje sie na diecie . Jem wazywa i owoce oraz wszystkie ryby i chude mieso.Słodyczy zero i chleba zero .Powiem Wam ze juz widac efekty mojej diety . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimkolwiek35
Pijcie duzo wody mineralnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola hm.. mysle, ze powinnas dac rade:) ja nie wiem czy dam rade miec teraz w niedziele 73 na wadze, bo kurcze w tamta niedziele miala 74,8.. nie wiem czy da rade.. chociazw ty tyg codzinnie bede biegac, basen i impreza na ktorej sie wytancze jak wariatka:) karolcia bedzie dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje Kasiulko :* fajne ze tu często zaglądasz przynajmiej mam z kim pogadac ;) mysle ze zobaczysz 73 ruchu to ty miałs duzo w tym tygodniu zazdroszcze Ci tej systematyczności w bieganiu :)) Ja się musze jeszcze zabrac za brzuszki :). Chociarz moja siostra dzis mi powiedziała ze juz widac ze mam brzuch mniejszy kochana jest pewnie dlatego tak mówi ja tam nic nie widze ale czuje sie lepiej taaak mi sie marzy ta 7 nie chce juz nigdy do 8 wrucić Nigdy ! Malo nas tu zostało ale i tak dziękuje tym co sie wypowiadaja no i tobie Kasiu Dzięki ze jestes ;** wielki buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu bardzo czesto, bo to forum mnie niezwykle motywuje.. naprawde... i ciesze sie, ze moge z kims rozmawiac o tym co jest dla mnie tak wazne:) pamietam jak wazylam 91, jak schodzilam do 8, a jak d 7.. alez to byla radosc.. teraz zostala tyko 6 i niej nie zamierzam schodzic:) zycze Ci wytrwalosci Karolciu:) i innym forumowiczkom tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem bardzo tu czesto hehe chyba się uzalerzniłam bo pierwsze co robie to wchodze tu :) ale to mnie motywuje i taki naług mi nie przeszkadza teraz miałam rekolekcje a od jutro zaczyna się szkoła to pewnie zadziej bede zagldac ale napewno i tak to bedzie pare razy dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe u mnie chlopak sie smieje, ze zwariowalam:) kiedy tylko moge to siadam i przegladam topiki- uzależnienie.. masz racje można to tak nazwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×