Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

fajna jest Bridget:)filmu nie widzialam calego ale kupilam sobie ksiazki wiec wiem co i jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Daff nie rozśmieszaj mnie ja wczoraj leżałam na łóżku i się tuliliśmy z mężusiem i mały jak mnie kopnął w bok na którym leżałam to tak odskoczyłam jakby mnie kto nieźle zdzielił hahaha... Ale się później śmieliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdybym lubiła to ciągle bym coś czytała. Ale zraziłam się w podstawówce i do dziś nie lubie czytać. Ciekawe jak w szpitalu wytrzymam :D Mam nadzieję że można brać laptopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys zasypialam przytulona do plecow meza a Olaf zdzielil mu takiego kopniaka ze malzus az podskoczyl;) bedzie mi brakowalo tych kopniaczkow:) tym bardziej ze to ma byc moja ostatnia ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dziewczyny to ja tez ostatnio z moim Misiem sie przytulalismy i jak mnie mala zaczela kopac tez niezle smiechu warte caly brzuch na wszystkie strony latal;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubisz czytac?? ja kocham ksiazki:) czytalam juz w wieku 4 lat i zostalo mi do dzis:) nawet dlugasne z dlugasnymi opisami-uwielbiam czytac! szkoda ze mam na to tak malo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie lubie :) Ale synkowi czytać będę hihi... Mnie również będzie bardzo brakować kopniaczków chociaż chcemy jeszcze jedno maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam pomyc podlogi i pod prysznic. w tym tg (tzn od jutra) mam zamiar skonczyc wszystkie sprawy dzieciowe:) tzn spakowac sie,przygotowac rzeczy, dokupic co trzeba...potem juz moge rodzic:) dobranoc:) PS. ciekawe ktora z nas nastepna wylduje w dolnej tabelce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja tak samo zmykam już spać :) JA już wszystko mam spakowana jestem więc i rodzić mogę za 5 tyg :) Dobranoc i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Milla77.........Warszawa....35......10.10.....57+ 20.......Maciuś Daffodile......Wojkowice....34.......01.11....56+12..... ..Inga/Bianka Joasiella........................34.......01.11.......56 +8.. .....Corka? Patuniaa.......Anglia.........34.......1.11.......60+15. ...... Nelly,Nikola Kasika1........Rzeszów......34.......02.11....64+15..... ...Karolinka mother........Warszawa.....34......04.11....62+11....... . .Kacperek? agniesza26.....Lublin......34......04.11....53+22hehe... .Olafek ewelka1234....Poznań........34......05.11....+11........ ..Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.....33.......06.11....54+9.... ....Amelka happymama....Irlandia.......34.......06.11.....65+10.... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......34......06.11....65+dużo.... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa......34.......06.11................Bartuś Ann 31.........Tarnów.......32.......08.11......+14........Ali c ja karuczek....Warszawa.......33......08.11....+10......... córeczka agnesa1983....Poznań........31.......09.11....57+12..... Kubuś Aneta30.........Kraków.......33.......09.11....53+17.... ..Synek elwira elwira...Rzeszów......32.......10.11.....65+7....chyba córa Jokasta........Gdynia.........32 .......11.11.....58+10........Synek C.internautka..Poznań......32........11.11.....56-2+ok.1 0...chłopczyk Marta1983.....Warszawa...32........13.11.....65+12...... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....32.......13.11......70.... ......Hubercik fajnaaj..........Białogard....32.......14.11......+13... ......Natalka? MarzenaMol....Wisła.........31.......14 .11.....+12.........Arturek mysza1980.....Warszawa...31.......15.11......59+11...... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....32.......15.11......50+10......Synek Beata1987.......Śląskie......32.......16.11......62+15,5 ....Zuzia pingusia_22......Mielec......32.......16.11......44+7... .....Marika? bonizz........... Opatów.....29.......17.11......66+9........Synek Balbin ...........Warszawa...32.......17.11......69+6........Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.....60+8........Jagod a lorinka..........Anglia.........32........19.11.....55+1 1........Zuzia dunia25....Kraśnik/Lublin...30.........20.11....duuużo .....Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........31........20.11......66..... ....Damian (?) bajag_a........Białystok.....24........20.11.......65... ......Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27.......20.11......53+10.... ..Córka mała_agatka...Łódź.........30........25.11......65-5+10. ...Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. ....Adaś maminka.1......łódź.........29........27.11.....53+8.... .....Córka Maja_21.........Kielce........30.......29.11.....64-2+10 . .....Wiktorek NICK.........MIASTO.....Data porodu.....płeć.....waga..długość..imie Marsjanka.....Śląskie...19.09.2008......M........2390g ....51 cm.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane , przepraszam za moją abstynencję ale byłam jakaś mega zmęczona i cały weekend przesiedziałam w domku pod kocem. Mój M niestety się przeziebił...Całą sobotę oglądaliśmy Chirurgów ( grace anathomy) mój ulubiony serial na dvd. Wciąga jak magnes a że mam wszystkie serie nagrane to oglądam! I nic się ciekawego nie dzieje poza tym że ciągle coś mnie boli - w nocy stawy, mięsnie, miednica , biodra, stopy drętwieją...pod wieczór już mam bóle miesiączkowe i ogólnie jak się przeszłam do sklepu to widziałam już mroczki. Mam już 20 kg na + więc waga też swoje robi...no a maluszek mocno się wygina , czasami tak kłuje w miednicy że jakby już wyłaził :-) Gratuluję naszej Marsjance - wow !!!mam nadzieję że szybciutko dzidziuś dojdzie do siebie. I tak dziewczynki pewnie to już mówiłam ale macie kolejny przykład na to że wybierając szpital - NIE DECYDUJEMY SIĘ NA TAKI Z UWAGI NA KOLOROWE ŚCIANY TYLKO NA TAKI CO MA PROFESJONALNY ODDZIAŁ NEONATOLOGICZNY CZYLI INTENSYWNTEJ OPIEKI NAD NOWORODKIEM! Bo jak szpital tego nie posiada a rodzimy przed terminem lub są komplikacje to malucha wiozą do innego szpitala.Zadzwońcie do swoich szpitali i zapytajcie o taki oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm u nas to musialby byc szpital przy Akademii Medycznej w Kcach, bo jest obok CZMiD, ale tam bym w zyciu nie poszla rodzic!!! traktuja koiety jako tasmowo...jak kolejne przypadki a nie czlowieka. Na szczescie mieszkam w takim miejscu ze wszedzie mam blisko, do wszystkich duzych miast praktycznie 1 min drogi (Kce, Sosnowiec, Bytom, Chorzow itd).. ja mam za soba znow nieprzespana noc-Olafa meczyl kaszel.Nie wiem czy 3 godz spalam..juz nie wyrabiam:( ilez mozna nie spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesoo jak ja pisze,.....nie 1 min tylko 15 min!! 1 min to chyba helikopterem;) no tak, to pewnie z niewyspania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja się wogóle dziś nie wyspałam. Bo wstałam o godz 6 rano i już nie poszłam spać. A teraz muszę się szykować bo mam zawieźć dziadka od męża do lekarza a tak mi się wogóle nie chce ale co zrobić. Potem muszę do apteki jchać po witaminy bo mi się skończyły i rate zapłacić. Ja już sama nie wiem czy mi twardnieje brzuch czy to mała się tak wypina ale cieszę się że mnie dół brzucha nie boli bo już myślałam że musze iść do lekarza bo w tak już zaawansowanej ciąży nie może być bóli miesiączkowych. Moja mała też się tak wypina że po prostu już mnie wszystko boli a najbardziej jak trafi w pęcherz moczowy to jest takie głupie uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek dziewcionki:) u mnie paskuda,leje już ponad tydzień codzień ta sama pogoda:O do tego dzidziul tak się zaczał rozpychać że mam wrażenie że mój brzuch nie wytrzyma tych napięć a jedyne co mnie dziwi to większość z Was to boli,jest nie przyjemne no i kopią Wasze dzieciaczki a ja jakiś wyjątek,kopniaków nie dostaje,nie boli mnie to a czuję tylko rozpychania i wiercenia się dziecka z wystawianiem jakiś części ciała takie wypychanie ale kopniaków nie ma dziwne? ! :O jeszcze od ponad tygodnia boli mnie coraz bardziej ząb który jako ostatni został zrobiony ponad miesiąc temu:O już nie wytrzymuję i zadzwonie żeby dziś mnie przyjęła... potem do banku muszę zrobić przelewy sprzedawcom z allegro bo w piątek pozamawiałam wszystkiego dla dzidzi wreszcie na blisko 250zł i zostały aby kosmetyki i pieluchy kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) niestety przepisu na gofry nie dam, bo nie znam. tak na oko wszystkiego sypię, trochę mleka, mąki, jaja, cukier, proszek do pieczenia i coś tam wychodzi :P al chcę popróbować z innymi przepisami, w końcu teraz jak już mam gofrownicę to mogę zacząć gofrowe szaleństwo :D co do prania ubranek to jasne że trzeba wszystko prac. ja szczerze mówiąc nie mam na razie co prać, ale w weekend mamy jechać do siostry R i ona ma dla nas uszykowane jakieś rzeczy po swoim szkrabie. wtedy będziemy wiedzieć ile mamy ubranek i ile jeszcze musimy kupić. więc od następnego tygodnia zacznę kupować i prać rzeczy dla maluszka :) R chyba sobie nie zdawał sprawy z tego że naprawdę czasu mamy mało, a my nic dla dzidzi nie mamy. więc muuświadomiłam, że te ubranka które mamy to mi nawet na 1 dzień nie starcz! zwłaszcza jak maluszek coś posiusia albo pomoczy. i chyba zaczął się tym przejmowć, bo do tej pory to patrzył z taką dezaprobatą jak na allegro ubranka oglądałam że szok, ale wczoraj to sam powiedział ze mam znaleźć co potrzeba, powiedzieć koszt i on mi da kasę a ja mam zamówić :) no w moim szpitalu jest oddział neonatologii, także jakby coś sie działo to mamy opiekę na miejscu :D co do brykania to synek czasem jest tak aktywny że mnie wszystko boli. czasami już się zastanawiam czy ja mam jeszcze jakieś narządy wewnętrzne czy już mi wszystko na pasztet przerobił :P a ostatnio jak byliśmy u ciotki, tej starej, co nigdy w ciąży nie była, i mały walnął mnie tak mocno że aż się skrzywiłam i lekko krzyknęłam t ona stwierdziła że to nie mmoże mnie boleć bo dzieci nie mają tyle siły żeby bolało :O a poza tym to jak jestem wtowarzystwie to nie powinnam zwracać uwagi na to co dzieje się w moim brzuchu bo to niekulturalne jest. jak jestem sama to mogę ale jak już z kimś to nie. no cóż ale skąd ona moze o tym wiedzieć, skąd ona może wiedzieć o tym że jak taki maluch zacznie skakać to się nie da nie zwracać na niego uwagi. nawet R rozłożył ręce i stwierdziliśmy że dyskusja z ciocią na ten temat nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) GRATULUJE MARSJANCE!!!:):) mialam bardzo pracowita niedziele ,upralam wszystkie dywany ,sofe i fotele w domu ufffffffffffff dlon mnie boli masakrycznie :( ale grunt ze wszystko czyste i pachnie ;) mam ochote wszystko sprzatc to chyba ten syndrom wicia gniazda ... co do gofrow to chyba kilkadziesiat stron do tylu na naszym topicu podawalam przepis (sama chcialabym go znalezc ) pamietam ze bialko sie ubijalo ,dodawalo sie proszek do pieczenia i po dodaniu bialek mieszalo sie lyzka ,a ciasto bylo takie lekkie z pecherzykami powietrza i wychodzily chrupiace i bardzo dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata nie chce Ciebie martwić ale takie bóle jak na miesiączkę często sa objawem porodu. Jeżeli masz je długo i są bardzo silne zgłoś się szybko do lekarza!! ja mam takie bóle przy skurczach i do tego dochodzi ból w dole pleców. Tak więc lepiej nie bagatelizuj takich oznak najlepiej jak o wszystkim będziesz mówić swojemu lekarzowi. Ja wstałam jem śniadanko mąż nadal chory leży w łóżeczku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelko ja jeszcze HBS nie robiłam, ale zapewne teraz na wizycie dostanę skierowanie. ja robię zawse wyniki co 2 miesiące i wtedy oprocz morfologii i moczu zawsze jest coś jeszcze, więc teraz pewnie na to przyjdzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie dostałam morfologii jak co miesiąc nawet tylko mam HBs antygen i analize moczu... Na tej wizycie jak będę mam przypomnieć o posiewie który się robi ok 35 tyg ciąży tak mi powiedział ginek i ma mi zrobić więc dziewczyny upomnijcie się o posiew w kierunku paciorkowca jest refundowane te badanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety trzeba to zrobić bo potrafią na porodówce jeszcze się nadrzeć na taką co nie ma tych badań :) I pamiętajcie wszystkie badania usg, z krwi i inne robione podczas ciąży macie trzymać w jednej teczce i wieźć ze sobą do szpitala! Wtedy sami niech sobie oceniają co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki 🖐️ jak zwykle po jednym dniu mam kupe zaległości w czytaniu :) Mamy z mężem dzisiaj pierwszą rocznicę ślubu :D i z tej okazji wczoraj moje kochanie zaplanowało mi cały dzionek :) Pogoda dopisała więc pół dnia spędziliśmy nad morzem , spacerując po plaży , a potem pojechaliśmy na obiado-kolacyjke :P brakowało tylko dobrego winka i seksiku na koniec dnia :P ale i jedno i drugie odpada teraz , więc nadrobimy na drugiej rocznicy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie:) GRATULUJE Z CALEGO SERDUSZKA MARSJANCE!!!! Green ja mam mate edukacyjną i leżaczek-bujaczek również bo dzieki niemu moge zabrać małego ze sobą np do kuchni gdy bede cos pichcic;) Pingusia co do położenia maleństwa to nie martw sie na zapas bo mój synuś tez sie dopiero niedawno obrocil a maluki juz taki nie jest. mam juz fotelik do auta tez musze dokupic tylko poszewek wiecej do poscieli dla maluszka. i przejde sie do reala moze jeszcze jest promocja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×