Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

No a ja już spakowana w sumie mam 2 reklamówy wielką torbę i torba taka z macro :D haha rodzice się ucieszą :D Agatko weź czasem jej coś przygadaj może wreszcie zamknie tą niewyparzoną gębe!!! Zmykam do garażu pakować to wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała nie przejmuj sie tesciowa, nic jej do tego, ze bedziecie mieli dziecko. Powinna sie cieszyc, ze babcia zostanie, a nie narzeka. Powiem Ci, ze pomimo, ze mi jest dobrze u rodzicow, to tez nie moge sie doczekac, az sie na swoje wyprowadze. Marta1983 moje kumpela mieszka u meza, a jej tesciowa( nie babcia) wlazi do ich pokoju kiedy tylko jej sie podoba, czasami potrafi przyjsc w srodku nocy i jej koldre poprawic, a jak jej meza nie ma w domu to rano tez przylazi, zeby sprawdzic, czy sie nie odkryla, a jak tak, to ja nakrywa, a kumpela czasami spi z dupskiem na wierzchu... To dopiero upierdliwosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabelko aż ciężko uwierzyć! Wiesz co moja teściowa też wchodzi do pokoju najpierw puka niby ale co z tego jak nie czeka aż powie się PROSZE hahaha. Więc my też mamy małe utrudnienie. A jeżeli chodzi o moich rodziców to normalnie chciałabym drugich takich jako teściów bo w nic by się nie wtrącali, ale kocham i tych teściów ważne że są nie ważne jacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi też nie wchodzą, prawie wogóle, bo nie chce się im z dołu na górę biegać do nas, a teściowie to nawet nie wiem, bo nigdy u nich nie spałam, ponieważ mieszkają bardzo blisko mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) A moi rodzice- bo mieszkamy narazie z moimi rodzicami- wchodzą praktycznie cały czas, bo nie zamykamy pokoju ze względu na kota bo drze się pod drzwiami, że chce wyjść albo wejść. Ale jak chcemy intymności to drzwi zamykamy na kluczyk. Gdyby nie było zamka to pewno nieraz by nas mama \"nakryła\', bo niestety pukać to ona chyba nie umie i chyba nigdy się już ie nauczy :-/ Jak narazie to mieszka nam się dobrze, chodź myślę że to się zmini jak urodzi się malutka. Myślę, że mama za bardzo się bedzie wtrącać w jej wychowanie, bo jeszcze jej na świecie nie ma, a ona już mi dużo próbuje narzucać. Yella ja chyba będę rodzić w Rzeszowie, tak mi radzi mój gino. Zresztą moje maleństwo już się zaczyna śpieszyć na świat więc do terminu to raczej nie dotrzymam, więc nawet gdybym rodziła jednak w Mielcu to się pewno nie spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest to że ona nie widzi ze robi mi przykrość (a może widzi i dlatego to robi? - hmmm chyba wolę myśleć ze to pierwsze). najlepsze jest to że my z R nie jesteśmy jeszcez po ślubie i to też jest problem. niby sama ciągle powtarza że po co śluby, że to tylko marnowanie kasy i ze ślub jest zbędny. ale jednocześnie wypomina mi że nie jestem żoną R i nie mam żadnego prawa w tym domu. a poza tym to jak to jest że będziemy mieli dziecko (to jest moje dziecko, bo R na pewno nie spaprałby sobie życia i zrobił sobie ze mną bachora) a nie mamy ślubu. \"toż to grzech jakich mało\". ech i spróbuj dogodzić takiej :( ja już nawet nie próbuję! mam nadzieję ze po nowym roku znajdziemy pracę gdzieś daleko daleko stąd i będziemy musieli się wyprowadzić :) a póki co to cieszę się moim malym skarbem, ktory dziś ma kolejny dzień wariactwa :) i robi najróżniejsze akrobacje, a ja tylko czekam aż mi brzuch pęknie przez to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, normalnie dla mnie to SZOK. Ja bym nie wytrzymała i dogadywalabym jej ciągle i na pewno poporsiłabym tatusia dziecka, żeby się wstawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tatuś to się wstawia za każdym razem :) on jest bardzo za mną i ciągle sobie w brodę pluje że chciał żebyśmy zamieszkali z jego rodzicami. mieszkaliśmy sami na wynajmowanym, ale teściówka zawsze tak bardzo nas namawiała na mieszkanie z nimi, tak mi kadziła, nadskakiwała a jak już (po 2 latach ciągłego gadania i jej i R) się zgodziłam tu zamieszkać to dopiero pokazała jakim jest "wspaniałym" człowiekiem. jakby ją ktoś walnął garnkiem w łeb, całkiem jej się odwróciło :( a ja tego właśnie się bałam, to przeczuwałam i przed tym się broniłam całe 2 lata! ale zostałąm postawiona praktycznie pod ścianą, R stwierdził że albo przenosimy się na wieś i rozbudowujemy ten dom, albo to praktycznie nasz koniec, bo on nie chce zostawić rodziców na starość, chce im pomagać, a nie będzie mógł tego zrobić mając wielki kredyt na budowę oddzielnego domu. więc wybrałam bycie z nim i mieszkanie na wsi. teraz codziennie mnie za to przeprasza, wie że bez jego nacisków nie zrobiłabym tego i byłoby nam lepiej. zwłaszcza że jak sie okazało rozbudowa domu jest niemożliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie też teściowa będzie się wtrącać na pewno, teść nie będzie mówić wprost tylko szwagrowi i teściowej narzekać. Tak więc ja już się boje co to będzie :D Ale będę jednym uchem wpuszczać drugim wypuszczać. I będę zamykać drzwi tak więc chyba nie powinien nikt zaglądać bo przecież ja albo mały może spać :D Coś trzeba będzie wykombinować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja mieszkam z teściami i nie jest tak fajnie jak bym tego chciała bo czasem teściowa rzuci takie glupie teksty że aż płakać się chce. Ostatnio byliśmy u jej koleżanki i nie byo za bardzo miejsca więc ona powiedziała że ja z mężem możemy siedzieć na dworze. Więc to miłe nie było. Ona też by chciała sie we wszystko wtrącać i tak jest do tej pory. I napewno w wychowanie też bedzie chciała się wtrącać ale ja nie pozwolę na to :-). Ale wiem że jakbym mieszkała z mamą to też by tak było i ona by chciała też wychowywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj co my mamy z tymi teściowymi :P a ja na poprawę nastroju zrobiłam wielkie zakupy na allegro :) :) :) kupiłam masę najróżniejszych pierdułek i dla siebie po porodzie, bo chyba czas o tym pomyśleć i dla dzidzi :) i aż mi się humor poprawił :) nawet R nie był zły ze tyle wydałam na raz tylko powiedział ze jak coś jeszcez znajdę to mam brać a on jutro do mi kasę :) i aż mi się buźka sama śmieje. teraz tylko będę czekać na dostawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski ;) ale dzisiaj leniwa jestem nic mi sie nie chce.. robilam porzadki w papierach i zmeczona juz jestem hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cudowna pogoda dzisiaj, więc postanowiliśmy to wykorzystać. Dopiero co do domu wlazłam, jestem padnięta, zmęczona i myślę tylko o prysznicu i ciepłym wyrku :) Wam też się tak zacina kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yella - je tez wybralam taki sam model wozka. Uwazam ze jest swietny bo ma duza gondole i to miekkie zawieszenie. Na razie tylko go wybralam jeszcze trzeba go kupic ;-) A i ja bede oddzielnie kupowac fotelik, bo w sklepie jest tylko wersja bez fotelika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.PŁE Ć lub IMIĘ 01.Milla77..........Warszawa.....36.......10.10.....57+20... ...Maciuś 02.Daffodile.......Wojkowice.....36.......01.11.....56+12... .....Inga 03.Joasiella..........................34........01.11....56+ 8........Córka? 04.Patuniaa........Anglia..........36........01.11....60+18. ........Julia 05.Zuzanna_............................36........01.11.. .................Niespodzianka 06.Kasika1.........Rzeszów.......36.......02.11.....64+1 5 ...Karolinka 07.mother.........Warszawa.....36.......04.11.....62+12....K acperek 08.agniesza26.....Lublin..........36.......04.11.....53+23,5 . ...Olafek 09.**ewelka**......Poznań.........36.......05.11........+15. ......Nadia? 10.Kasiula82.......Cieszyn........36.......06.11.....54 +11,5....Amelka 11.happymama....Irlandia........36.......06.11......65+11... .....Zuzia 12.Green_Gable...Szczecin.......35......06.11.....65+dużo... Mikołaj 13.MałaMi80......Warszawa.....36.......06.11................ ....Bartuś 14.Ann31...........Tarnów.........35.......08.11....... +17.........Alicja 15.karuczek.......Warszawa.....35.......08.11........+11 ....córeczka 16.agnesa1983....Poznań.........33.......09.11.....57+12 ........Kubuś 17.Aneta30........Kraków.........33.......09.11.....53+1 7.........Synek 18.elwiraelwira...Rzeszów........35......10.11......65+1 1........córka 19.Małgorzata....Wrocław.......35.......10.11.....64+9.. .......Helena 20.Jokasta.........Gdynia.........34......11.11......58+ 12.........Synek 21.C.internautka..Poznań.......32.......11.11......56+12 ...chłopczyk 22.Marta1983.....Warszawa.....34......13.11......65+12.. ...Robercik 23.**Vanilka**......Szczecin......34.......13.11......70 .........Hubercik 24.fajnaaj..........Białogard......32......14.11........ .+13.....Natalka? 25.MarzenaMol....Wisła...........33...... 14.11.........+12.....Arturek 26.mysza1980.....Warszawa....34.......15.11......59+13.. ...... Zosia 27.KarolinkaLinka..Gliwice.......34.......15.11......50+ 10........Synek 28.Beata1987.......Śląskie.......34.......16.11.......62 +16,5 ....Zuzia 29.pingusia_22.....Mielec........34.......16.11...... 44+8,5....Marika? 30.magmall..........Warszawa...34.......16.11.......62 +11 ......Zuzia 31.bonizz...........Opatów.......33.......17.11.......66 +14.......Synek 32.Balbin ...........Warszawa....33.......17.11.......69+9........Kubu ś 33.KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.......60+8.......J agoda 34. Yella..........Mielec.........34..........18.11.......66+10. ......Córcia 35.lorinka...........Anglia.........34.......19.11...... .55+13......Zuzia 36.dunia26..........Kraśnik/Lublin..33...20.11.......dużooo......Kubuś 37.kaaczuuchaa...Lublin.............33....20.11......66. ........Damian 38.kajtoch..........Dublin/Kraków..27...20.11......53+10 .......Córka 39.anabelkaaa......Garwolin......34......21.11......48+1 7...wstydliwiak 40.mała_agatka....Łódź...........32......25.11......65-5 +10,5...Synek 41elus............Międzyrzecz..33.....20.11......55+ 9,5......Adaś 42maminka1.......Łódź.............33....27.11..... 53+9.. .....Córka 43Zaczatowana...Warszawa......33....27.11......49+ 6.........Syn 44.Maja_21..........Kielce.........32......29.11.....64+ 2+10 ..Wiktorek 45mucha............Warszawa....32......30.11.....bu.... .......córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09..-35...SN.....2390g ....51cm.....TOMUŚ i ja aktywuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta to współczuje :O ja za to jutro tez z mężem jadę znów do tego okulisty ale już jako również pacjentka:O zaraziłam sie od męża bo miał zakaźne zapalenie oka,teraz ma tęczówki a mi od wczoraj spuchło,łzawi i zaropiało na maxa że nie widzę dobrze 😭 i muszę szybko działać bo w ciąży nie można praktycznie żadnych kropli( przynajmniej w tych które ma mężo nie wolno absolutnie kobietom w ciąży) :O buuu jeszcze mi brak teraz z okiem mieć a przewalone bo i głowa od razu boli. Ja mykam bo męczę tylko oko a widzę jak przez mgłę 🖐️ idę 😴 p.s. Mucha pieruńsko podoba mi się Twoje łóżeczko i nie widziałam szczerze takiego jeszcze:)szkoda że go wcześniej nigdzie nie dojrzałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj marto to biegaj jutro do lekarza!!! dunia ty też! tylko jedź ostrożnie bo z takim okiem to musi być ciężko. mam nadzieje że jutro troszkę bardziej zdrowe do nas wrócicie :) a ja dziś na nic już siły nie miałam. rano troszkę posprzątałam i na cały dzień mi starczyło :) zmęczona jestem strasznie i znudzona, bo R cały dzień łazienkę maluje i mi tam wchodzić nie wolno, bo najpierw kurzył a teraz farbą smrodzi. no ale cóż wykąpać będę się musiała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedziałek! Ja jeszcze w 2 paku ale dziś zaczynam ostatni lub przed ostatni tydzień ciąży...zniecierpliwienie sięga zenitu. Z tej okazji wreszcie mam wszystko złożone dla Maciusia, cały kącik z łóżeczkiem już stoi! W weekend był czas na przemeblowania oraz miłe chwile z mężem, ostatnie tylko we dwoje. Czuję się dobrze, wizyta u gin ok, powiedziała że maciuś jest donoszony więc koniec obaw.Także czekamy na pierwsze skurcze:-) Z m wczoraj czytaliśmy o fazach porodu i ustaliliśmy wspólnie na czym mi zależy i jak ma mi pomagać, także jesteśmy też pod tym wzgl gotowi:-) Dziś przyjedzie moja mama! i zostaje z nami min tydzień i mam dzięki temu spokój ducha ! bo jak m jest w pracy w razie czego mama się mną zajmię i pojedzie po dzieci, ugotuje itd. Także wszystko super! W czwartek ostatnie usg Anna - ja też Ciebie pamiętam! koniecznie zatroszcz się o diagnostykę- i będzie dobrze! Fasolka - jak się czujesz? może już czas pobudzać ten poród?:-) Dla wszystkich buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.PŁE Ć lub IMIĘ 01.Milla77....Warszawa.........37...10 lub17.10.....57+21... ...Maciuś 02.Daffodile.......Wojkowice.....36.......01.11.....56+12... .....Inga 03.Joasiella..........................34........01.11....56+ 8........Córka? 04.Patuniaa........Anglia..........36........01.11....60+18. ........Julia 05.Zuzanna_.........................36........01.11.. ....Niespodzianka 06.Kasika1.........Rzeszów.......36.......02.11.....64+1 5 ...Karolinka 07.mother.........Warszawa.....36.......04.11.....62+12....K acperek 08.agniesza26.....Lublin..........36.......04.11.....53+23,5 . ...Olafek 09.**ewelka**......Poznań.........36.......05.11........+15. ......Nadia? 10.Kasiula82.......Cieszyn........36.......06.11.....54 +11,5....Amelka 11.happymama....Irlandia........36.......06.11......65+11... .....Zuzia 12.Green_Gable...Szczecin.......35......06.11.....65+dużo... Mikołaj 13.MałaMi80......Warszawa.....36.......06.11................ ....Bartuś 14.Ann31...........Tarnów.........35.......08.11....... +17.........Alicja 15.karuczek.......Warszawa.....35.......08.11........+11 ....córeczka 16.agnesa1983....Poznań.........33.......09.11.....57+12 ........Kubuś 17.Aneta30........Kraków.........33.......09.11.....53+1 7.........Synek 18.elwiraelwira...Rzeszów........35......10.11......65+1 1........córka 19.Małgorzata....Wrocław.......35.......10.11.....64+9.. .......Helena 20.Jokasta.........Gdynia.........34......11.11......58+ 12.........Synek 21.C.internautka..Poznań.......32.......11.11......56+12 ...chłopczyk 22.Marta1983.....Warszawa.....34......13.11......65+12.. ...Robercik 23.**Vanilka**......Szczecin......34.......13.11......70 .........Hubercik 24.fajnaaj..........Białogard......32......14.11........ .+13.....Natalka? 25.MarzenaMol....Wisła...........33...... 14.11.........+12.....Arturek 26.mysza1980.....Warszawa....34.......15.11......59+13.. ...... Zosia 27.KarolinkaLinka..Gliwice.......34.......15.11......50+ 10........Synek 28.Beata1987.......Śląskie.......34.......16.11.......62 +16,5 ....Zuzia 29.pingusia_22.....Mielec........34.......16.11...... 44+8,5....Marika? 30.magmall..........Warszawa...34.......16.11.......62 +11 ......Zuzia 31.bonizz...........Opatów.......33.......17.11.......66 +14.......Synek 32.Balbin ...........Warszawa....33.......17.11.......69+9........Kubu ś 33.KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.......60+8.......J agoda 34. Yella..........Mielec........34..........18.11.......66+10. ......Córcia 35.lorinka...........Anglia.........34.......19.11...... .55+13......Zuzia 36.dunia26..........Kraśnik/Lublin..33...20.11.......duż ooo......Kubuś 37.kaaczuuchaa...Lublin.............33....20.11......66. ........Damian 38.kajtoch..........Dublin/Kraków..27...20.11......53+10 .......Córka 39.anabelkaaa....Garwolin......34......21.11......48+1 7...wstydliwiak 40.mała_agatka....Łódź...........32......25.11......65-5 +10,5...Synek 41elus............Międzyrzecz..33.....20.11......55+ 9,5......Adaś 42maminka1.......Łódź.............33....27.11..... 53+9.. .....Córka 43Zaczatowana...Warszawa......33....27.11......49+ 6.........Syn 44.Maja_21.........Kielce.........32......29.11.....64+ 2+10 ..Wiktorek 45mucha............Warszawa....32......30.11.....bu.... .......córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09..-35...SN.....2390g ....51cm.....TOMUŚ Za anne i fasolkę wklejoną do posta oczywiście już się tłumaczę, z uwagi że jestem też na forum staraczkowym czasami kopiuję post też do was. Także te dwie dziewczynki są z innego forum:-) Nie chcę pisać tego samego jak mogę skopiować Miłego tygodnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) milla no to faktycznie jesteś już gotowa :) teraz tylko pozostaje mieć nadzieję że wszystko pięknie, łatwo i szybko pójdzie i będziesz już miaął Maciusia przy sobie :) a ja od rana się męczę bo wyskoczyła mi opryszczka, tylko nie jak zawsze na wardze ale w prawj dziurce nosa :O tragedia!!! cały kinolek mnie boli :( sama nie wiem dlaczego tak się stało. ale już nic nie zrobię teraz muszę czekać aż zniknie, zwłaszcza że lekarka zabroniła mi brać leków na tego wirusa, bo podobno mogą bardziej zaszkodzić dzidzi niż mi pomóc. więc będę tak chodzić z tydzień. ojojoj ja biedna :( rano o 7 dzwonił koleś z firmy kurierskiej że jedzie z przesyłką dla R. pierwszy raz tak rano nas kurier zaskoczył :P martuś a ty jak spałaś kochana? przeszło troszeczkę? ale i tak idź do lekarza! teraz takie przeziębienia nie są dobre dla dzidzi a i yty się męczysz niepotrzebnie :) duniu jak oczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja siedze sobie teraz u mamy i patrze różne rzeczy. Nawet dziś sprzedałam przedmiot przez allegro :-). I troche kaski na konto wejdzie. A tak to u mnie dziś ładna pogoda :-).Nawet słoneczko świeci. Ja czuję się dość dobrze i twardnienia brzucha nie mam. Marta a ty nam zdrowiej. Milla a ty masz się fajnie że już tak blisko poród. A ja musze minimum 4 tyg czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ale sie napisalyscie zdjec pododawalyscie i zaproszenia na nasza klase porozsylalyscie... fajnie... a moge sie dolaczyc normalnie czuje sie jak bym dopiero co zaczela z wami pisac:) w dwa dni tyyyle stron rozpisalyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry;) weekend leniwy, ale przyjemny... wczoraj była piękna pogoda, a a niestety spędziłam dzien w łózku...przed tv. Bolał mnie brzuch i nie chciałam się nigdzie ruszac... dzisiaj po nocy tez nie jest dobrze. Bolą mnie biodra i cos mnie ciągnie w brzuchu :O przepraszam, ze tak marudzę, ale to nie jest fajne uczucie :( milla- teraz juz mozesz rodzić;) na Maciusia wszystko czeka ❤️ Beata- zapomniałam napisać- jaka z Ciebie młodziutka dziewczyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w Kauflandzie sa ogłoszenia sprzedarzy i widziałam że babka chce sprzedać fotelik do auta i zadzwoniłam i przesłała mi zdjęcia i myślę że go wezmę. Jutro mam się z nią zobaczyć i dokonać kupna :-). Ona go używała tylko 4 razy więc jest jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza w tym miesiącu kończę 21 lat. Ale mówią mi że bardzo młodo wyglądam :-). A teraz do tego taka kluska ze mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×