Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lea_Lo

Cypr czy Zjednoczone Emiraty Arabskie na wakacje?

Polecane posty

\"A tak nawiasem mówiąc to kiedyś miałam nick Leanne i pamiętam, że dyskutowałyśmy na forum dotyczącym Turcji, więc pamiętam, że jesteś wielką miłośniczką tego kraju \" Lea-Lo tak się domyśliłam :) Tobie też życzę powodzenia z wizą. Madziulka---> mi Meksyku nie trzeba polecać, to jest od lata moje marzenie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mógłby wypowiedzieć się ktoś, kto był w Hiszpanii: który region polecacie? Bo w końcu jeszcze nie kupiłam tej wycieczki, bo ten hotel tak jakoś nie przypadł mi do gustu...podoba mi się ten: http://www.torrequebrada.com/en/portada.html tylko, że on jest z ecco holiday...jezdzil ktos z tym biurem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek z łodzi
zea rewelacja dla mnie studiuje turystyke i jestem troche zboczona wiec moje zdanie jest "dziwne" zawsze wybieram inmaczej niz wszyscy moj tata pracowal tam 2 lata temperatury rzeczywiscie strasznie wysokie w wakacje no i kobiety czesto traktowane sa jeszcze gorzej ale jak jedziesz z facetem to powinno byc ok ja bylam tam"pól prywatnie" moglam leciec helikopterem na sztuczne wyspy itd mnie sie podobalo baaardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba jednak w końcu zdecyduję się na Cypr lub Grecję...nie wiem zakręcona jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robal Obieżyświat
Informacja do Pariss Droga Pariss, jestem zszokowana, że przyznajesz wprost, że nie byłaś w UAE, a opisujesz jak tam jest. Oczywiście wszystkie informacje, które podajesz są nieprawdziwe. Ceny - w Emiratacj jest taniej niż w Polsce. I to wszystkie towary - odzież, sprzęt RTV, biżuteria, żywność, a o samochodach już nie wspomnę. Poza tym to nieprawda, że sama kobieta nigdzie nie wyjdzie. UAE to jeden z najbezpieczniejszych krajów na świecie i to naprawdę się czuje. Poza tym również byłam w wielu krajach muzułmańskich i tam jest chyba największe przyzwolenie dla innowierców na noszenie \"normalnej\" odzieży. Aaa, i chyba największy kwiatek Twojego postu - gdzie w Emiratach są hotele na pustyniach? A gdzie są pustynie? :) Następnym razem, droga Pariss, sprawdź coś, zanim napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hateom
Nigdy nie byłem w Zjednoczonych Emiratach, ale mieszkam na Cyprze, więc mogę pomóc :) Wyspa nie jest duża, ale na wakacje w sam raz by odpocząć, pozwiedzać, zaszaleć :) Najpiękniejsze plaże i kurorty są w Ayia Napa (Agia Napa). Mnóstwo rozrywek, piaszczyste plaże, wiele pięknych naturalnych miejsc do zobaczenia, takich jak morskie jaskinie, naturalne mosty wyrzeźbione przez wodę w skałach i wiele innych. Warto wybrać się również w góry Troodos, gdzie czeka nas zupełnie inny widok i klimat w porównaniu do piaszczystych i suchych terenów blisko morza. Ciekawą opcją jest również wycieczka na stronę turecką. Polecam również blog o Cyprze z ciekawymi informacjami: http://nawyspie.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylin jeansowe
Teneryfe badz inna wyspe kanaryjska polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaczynamsiebbbac
Ja sie zastanswiam nad dubajem w lutym ale samej nie z biurem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanyyzzzzzeeekk
zalezy co sie chce tam robic na Cyprze mozna pochlac drinkow, natomiast w Emiratach nie napijesz sie nigdzie no i po przyjezdzie trzeb awymienic paszport jesli sie bedzie chcialo poleciec pozniej do egiptu... bo nie wpuszcza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiraty są piękne ale nie latem :) Dziś jest 45 stopni a w lipcu możesz sobie wyobrazić ;) Odradzam o tej porze roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście wybrałabym emiraty. Koleżanka była i wróciła zakochana i zachwycona. Ale tak naprawde to cudze chwalicie a swojego nie znacie ;p ! ja byłam w tym roku z narzeczonym w Pieninach, a konkretnie w Szczawnicy. Świetne miejsce... góry, lasy, rzeki, świeże powietrze, dużo szlaków... no i świetny apartament wybraliśmy. ekskluzywny, z widokiem na góry, wszędzie blisko no i w przystępnej cenie. Naprawdę polecam. http://www.apartamenty-w-szczawnicy.com/1/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ci stronę http://plan4fun.pl :) znajdziesz tam dużo informacji przydatnych i praktycznych pisanych przez innych turystów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kossteczka
Oczywiście, że ZEA, a zwłaszcza Dubaj, który trzeba zobaczyć, mówię Ci. Z tym, że jest droższy ogólnie, to raz, a dwa, o ile na Cypr można wybrać się samodzielnie bez obaw, to do ZEA nie polecam jeśli nie zna się arabskiego świata. Z biurem ma się to poczucie bezpieczeństwa. Ja zrobiłam sobie rozeznanie z Rainbow Tours, a teraz planuję wybrać się na miesiąc samodzielnie (tak, mam zdalną pracę) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie byscie nie jechali polecam podroz samemu, bez posrednikow. Ciekawe propozycje znajdziecie na www.pintrip.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam wyspę Cypr, na której już mieszkam 3 lata. Zapraszam również na moją autorską stronę poświęconą Cyprowi: www.cypr.link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×