Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Dziewczyny, które chcą być mamusiami cz. I

Polecane posty

foli👄 szkoda że nie będziesz:-( Estelka👄 z pewnością polecam prysznice na przemian chłodne i letnie, nigdy nie siedź w wannie, jedz dużo warzyw i pij wodę niegazowaną, myslę że dobrym sposobem sa masaże te w salonie i w domu, moja koleżanka poleca Salon Piękności Mokotów Al.Niepodległości 92/98 , telefon podam na gadu gadu jak chcesz, za godzinę masażu 100zł ale wymasuje Cię od stóp do głowy, sama jeszcze nie byłam ale moja koleżanka ogromnie zachwalała......z pewnością wypróbuję, może razem pójdziemy będzie raźniej :-)hihihihi:-)......... umówiłam się do proktologa na 19:40 i się boję, ale wolę to wyjaśnić niż potem żałować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie masaże - miałam sobie robic sama w domu takim cudem do masażu,a le jakoś nie moge się zebrać i chyba, rzeczywiście, warto oddać się w ręce profesjonalisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z malusziem się nie wybiorę a sama tym bardziej - jeszcze nie dojrzałam :) do zostawiania jej samej na cały dzień :):):) Teraz wybieramy się do Belgii z małą na tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie ja mam :) Bardzo chciałabym , ale z małą to cała wyprawa, a zostawić jej nie zostawię też. Poza tym to niedziela ten 18 maj, nawet gdyby to nie dałabym rady obrócić jednego dnia tam i z powrotem. Gdybym była warszawianką ... inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babyland DAJ SPOKÓJ, jak ktoś chciał się wypowiedziec w Twoim temacie, to już to zrobił. Dublowanie wpisow nic nie pomoże, a wręcz przeciwnie - może zniechęcić do Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA SPOTKANIOWA 18 maj 2008 r. w Warszawie : 1. Emika 2.Estella (ale mój mąż to raczej nie będzie chętny ) 3.nadwislanka-solo:) Fajnie, ciesze sie ze sie spotkamy na pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Estelko, na wielu topikach rozsiewa reklamę, raz i dość ! Kto mial sie wypowiedzieć, to zrobił to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! TABELKA SPOTKANIOWA 18 maj 2008 r. w Warszawie : 1. Emika 2.Estella (ale mój mąż to raczej nie będzie chętny ) 3.nadwislanka-solo 4. Słoneczko - wstępnie sama a mój mężulek chętny tylko nie wie jak będzie pracował Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow-juz sie ciesze, fajna grupka sie szykuje.Moze jednak dziewczyny spoza dojada??? Chcialabym zobaczyc Foli, zabajonka, Andzie..Inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po wizycie u proktologa i odetchnęłam z ulgą:-) dr bardzo, bardzo przesympatyczny i widać wiedzą tryska, jest dodatkowo chirurgiem który usuwa również znamiona, brodawki itp. znalazł dwa małe guzki u mnie hemoroidalne już można powiedzieć zew. ale powinny się wchłonąć - bo powiedział że są malutkie(a mnie wydawały się ogromne :-P ), zbadał mnie i powiedział że dzięki lekom które mi przepisze powinny się całkowicie wchłonąć w ciągu 14 dni, tak więc jestem spokojniejsza, powiedział też że jak najbardziej mogę starać się o dzidzię.... cieszę się że lista zaczyna się wypełniać na spotkanko w maju, wiem że nie każda z Was będzie mogła być, bardzo smutno mi z tego powodu, ale może kiedyś wszystkie się spotkamy, może w innym miejscu z maluszkami lub brzusiami:-) mam nadzieję, że jeszcze parę osób się zapisze :-) ja myślę o pikniku w maju, co Wy na to? mam nadzieję, że pogoda dopisze... jeśli Wam bardziej pasuje 17 maj to mówcie..... a teraz zmykam do łózia, miłego weekendu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) Kurna ja nie będę mogła bo Marysia za malutka ale myslę ze na kolejne spotkanko się zapisze:) Warszawa dla mnie jest bardzo ważna bo wkońcu moja córcia z Warszawy pochodzi:D:D:D:D miastowa:P:P:P:P:P hihihihihihiih:) emiczko ❤️ super ze jesteś zadowolona:) no juz niedługo niedługo...:):):):):) wiesz co mam na mysli:) A ja mam pytanko:) Moja mała zre z 2 cyckow a wieczorami czesto che więcej i dokarmiam ja butla i wowczas dodatkowo wypija 60-90 ml. Normalka żarłok ze szok:( Czy Wy też tak dokarmiałyście Wasze maleństwa? ja juz chodze na spacerki:) i fajnie jest:) Mała spi:) a ja trenuję kondycję i chodzę:) Po cesarce ani śladu:) wszystko ładnei sie zagoiło:) tylko mi znowu radzic i rodzic:):):):) przystało:) Paula ❤️ mam nadzieje ze Patryk:) zdrów jak rybka:) A jakie mleczko polecacie? Bo ja karmie Nan Nestle ,tak m idoradziłe lekarz? ale jesli jest cos lepszego to poprosze o radę:) aaa Gosiaczek A Ty dokarmiasz????? spadam ide sobie odpocząc bo zaraz kąpciu kąpciu:) buziaki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ze słonecznej stolicy:-) a co tu tak cichutko, pewnie każda leniuchuje przed kolejnym tygodniem:-) kurcze jeszcze 2 tygodnie i długi weekend majowy, jejku jak ten czas leci:-) mam nadzieję, że zdążę z projektami:-P, bo też chcę wyjechać....... enigmuś👄 trzymam Cię za słowo z tym spotkankiem następnym:-) teraz chyba wyszykujesz się by bliźniaki zabrać ze sobą co? liczę na to:-)👄 wiem co masz na myśli, jak Bozia da będę cieszyć się niedługo i ja :-) a Marysia widzę, że ogromny żarłoczek:-D, dlatego wcale nie przytyłaś w ciąży bo Marysia z Ciebie jak ściągała głodomorka jedna:-Dhahhaahha enigmuś a kiedy zamierzasz iść po maluszki? miłej niedzieli życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigam hej! Ja jakieś kilka stron wczesniej pisałam do dziewczyn z prośbą o porade bo też miałam za mało pokarmu i dziewczyny doradziły a potem lekarz że trzeba jak dzidziuś głodny. U mnie z tym dokatrmianiem to nie jest taka regułą bo on żadko potzrbuje dokarmienia tzn 2, 3 razy w tyg robię mu mleczko i czsem na noic(częściej) a czasem wdzień. To jest tak że wypija mi z 2 cycków a potem jeszcze max 90 zje.Nie więcej.Tylko zauważyła że jak mu dam sztuczne to potem głu.żej kupy nie robi taka różnica jest no i daje mu Bebilon Pepti bo to jest dla alergików a mój jest alergiczny. Swoją drogą ta twoja córa to faktycznie ma apetycik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Przepraszam ale, niestety nie bywam na forum bo mam problemy z netem. Zalogować się tutaj to jest masakra!! Nikomu nie polecam bezprzewodówki orange!!! U nas juz lepiej. We wtorek idziemy do domku z czego bardzo sie ciesze :) Teraz dopiero zaczyna mi sie czas ciągnąć... Ale jest juz niedzielne popołudnie więc nie jest najgorzej ;) Pozdrawiamy (jeszcze ze Szpitala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula-to dobre wiesci. Na pewno szybciej anizeli w szpitalnej sali w domku dojdzie synus do siebie. PS. A wlasnie przymierzam sie do laptopa i bezprzewodowego neta. Juz wiem jaka siec odpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko-widze na fotkach ze radfosc ze wspolnego budowania i wykanczania domku wielka-na waszych twarzach. To dobrze. O ile pamietam to w zasadzie kupiliscie juz wybudowany domek a tylko wykanczacie? Masz juz wszystko zaplanowane? Co i jak, gdzie pokoje, jakie podlogi, lazienki, meble...Ach, jak uwielbiam ten stan! Mnie przez najblizsze kilka lat nie dopadnie ten stan, bo na razie mieszkamy w bloku.. A to jeszcze troche potrwa. Ale nie pzreszkadza mi to kupowac fachowa literature, przegladac wystroj wnetrz i marzyc, marzyc, marzyc......... A Ty to juz konkretne projekty mozesz poczynic! Kiedy zamierzacie sie wprowadzic? Domyslam, sie (patrzac na fotki), ze na pewno w tym roku. napisz cos wiecej o wyknzceniu. mzoe byc na maila. ja b. lubie te tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula super :) dobre wieści Enigma, ja dokarmiałam, raz na dwa dni na wieczór był taki kryzys. Potem się rozkręcilo i już nie musiałamTeż dawałam bebilon pepti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny piękny dzionek :-D 🌻 🌻 🌻 aż serce sie raduje na takie ciepełko i taką zieleń za oknem się widzi i czuje :-D🌻 gosiaczek👄 masz ślicznego synusia, napatrzeć sie na niego nie mogę :-) w ogóle dziś mnie jakoś dzieci atakują wzrokiem:-) a to w urzędzie od zalania maluszków - wszystkie takie śliczniutkie jak laleczki, a to na spacerze czy w sklepie :-)🌻 Paulus👄 szkoda że nie możesz być często, bo pamiętam że kiedyś pisałaś sporo i fajnie tu z Tobą było, odnośnie orange i netu z tym związanego coś o tym wiem, jak wyjeżdżamy na Mazury to teściowie często z tego korzystają, rachunki wiadomo jakie są dzięki temu a przepustowość :-P szkoda gadać..... cieszę się ze już u Was lepiej i że już niedługo w domciu będziesz.....:) całusiam 👄 foli👄 Aguś👄 nie odzywasz sie w ogóle:-( mało piszesz, co się dzieje? mam nadzieję, że Ty będziesz na spotkanku:-o Słoneczko👄 na jakich fotkach jesteś na budowie? czemu ja nie dostatałam fotek od Ciebie :-o :-( ja chcę też pooglądać zdjęcia:-( sysiu👄 co tak u Ciebie? miłego dzionka życzę i uśmiechów na twarzyczkach👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny umieram :( dopadło mnie choróbsko, bo teściowa przyszła z roboty w czwartek jakaś niemrawa poleżała dwa dni i jej przeszło a ja zdycham, przyniosła jakiegoś wirusa od tych dzieciaków :( co dziwne to Tomek zdrowy tfu tfu wypluć, oby tak dalej choć skoro ze mną śpi to może jeszcze coś go weźmie. W weekend jadę do szkoły i mam nadzieję że mi minie do tego czasu. Dzwoniłam dziś do gina i się uśmiałam, położna chciała mnie zarejestrować na 13 czerwca, normalnie jaja sobie robią, także jestem zmuszona iść prywatnie a co lepsze to ponoć sobie zajebiscie stawkę podniósł, czas chyba gina zmienić ale u nas to kurde uważany jest za najlepszego, coś czuję żeby zmienić na tych ginekologów w Elblągu tam gdzie rodziłam ale zobaczymy co się dowiem od tego mojego, pójdę do niego jak wyzdrowieje. Paula - dobrze że jest już lepiej i że wracacie do domku! Emiczko - na Twoje zawołanie się stawiłam :) Pozdrawiam wszystkie inne kobietki bardzo serdecznie :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam się z Wami przywitać🌻🌻🌻 :-D ale tu pusteczki:-O czyżby wszystkie przygotowywały się do majówki, że pisać nie ma o czym? kurcze dziewczyny odezwijcie się, bo mnie tu samej smutno i nie chcę swoich wpisów czytać:-P sysiaczku👄 cieszę sie że Cię wywołałam :-) no i szczerze współczuję chróbska, bo ja tak miałam na wielkanoc, mam nadzieję, że się szybciutko wykurujesz i Tomcio nie złapie bakcyla👄 ..........a jeśli chodzi o ginów, to teraz wiem dlaczego zrezygnowałam z państwowej służby zdrowia, wolę płacić i mieć wizytę natychmiast.....ale wiadomo w większych miastach nie ma z tym problemu, mam nadzieję, że dobrego gina znajdziesz..... buźka i życzę miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ DZIEWCZYNKI! Emiczka tak, faktycznie jest słodki!!! ale niestety ma alergię ...chyba na wszystko bo nawet ad tego dostał jakiegoś dziwnego kaszlu i troszkę kicha. mam nadzieję że to szybko minie. pozdrawiam waszystki babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia, kuruj się, współczuję choróbska :( Gosiaczek, moja Nadia dostala alergi na nabiał jak miała 3 tygodnie, odstwiłam nabiał na 5 miesięcy (nie ruszałam masła, mleka, serów - nic) i alergia minęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, no faktycznie tu pustki ostatnio, chyba wszystkie zapracowane :) kurde mnie coś gardło pobolewa lekko, oby mnie nic nie wzięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - ja żyję i mam się całkiem całkiem tzn.nie choruję :-) Tylko, że czasu mam za mało - i to baaardzo :-) W ciągu dnia siedzę z małym po 2 godziny na dworze, poza tym około 3 (!) godzin dziennie schodzi mi na czytaniu książeczek (moje dziecko to mały maniak na tym punkcie - cała rodzina a głównie ja mamy pod tym względem przechlapane :-P ) Z tym czytaniem to ma chyba po mnie bo ja dosłownie połykam książki :-D Poza tym lepienie z ciastoliny ( nauczył się tego na zajęciach), kolorowanie itp. itd. Owszem - dużo bawi się sam ale coraz częściej słyszę - mamuś pomóż ( oczywiście tego drugiego słowa nie mówi dokładnie ale wiem o co chodzi :-))I tak mi mija dzień za dniem -wieczorem maż okupuje laptopa (bo na swoim eksperymentował i jest w serwisie :-P ) i nie mam kiedy pisać. Dzisiaj wyjątkowo padł tzn. zasnął popołudniu, bo mój tata był z nim na placu zabaw i powiedział po powrocie, że musi popracować nad kondycją bo Paweł ostatnio zaczął sie bardzo szybko przemieszczać po wszelkiego rodzaju drabinkach, że naprawdę trzeba mieć oczy dookoła głowy :-D Tyle u mnie :-) Emika - dokładnie 18 maja mąż wyjeżdża na szkolenie i nie miałabym z kim zostawić małego :-( A do Warszawy mam ponad 5 godzin pociągiem więc za dużo też bym się z Wami nie widziała. Słoneczko - a ja nie dostałam zdjęć. Tak w ogóle to ja nawet nie mam pojęcia jak Ty wyglądasz - chudzielcu jeden :-D Foli, Gosiaczek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:) i ja sie melduję aczkolwiek znowu jestem zapracowana:P Latam przy małej:) i jak ona spi jade do firmy i doglądam:) nie mowiac juz o szkole która mam znów w weekend:) Ale jakos wszystko trza pogodzic:) Mamuśki..ale nastraszyłyscie mnie z tą alergią:( Moja misia czasem kichnie np 3 razy w ciągu dnia ale lekarz powiedzial ze moze nosek sobie czysci? jak sądzicie to moze byc alergia? ponadto dzis zauwazyłam takie \"pryszczyki\" na jej buzi i troszkę na szyjce??? hmm... powinnam sie niepokoic? co mi doradzicie? Poza tym misia to zarłok do potęgi:) z Cyckow kapie mi zarcie a ta dodatkowo w ciągu dnia 2do 3 razy oprrocz cycków wtrąbia jeszcze od 50 do 100ml. Byłam wczoraj w przychodni ,mała ładnie rosnie , przybiera na wadze i wszystko jest dobrze:) Emiczko ja po moje mroziaczki przypuszczam ze pojadę za rok:) tajk jak planuje foli:) no chyba ze wpadnę:P ale mysle ze to mi nie grozi:P:P:P:P:P Gosiaczek:) a jak sypia Twoj Oliwierek? czesto wstaje w nocy? Sysia:) kuruj się kochana:) ❤️ Helloł Aga:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, no to masz co robić :) Moja Nadia też bardzo lubi czytanie, a raczej opowiadanie co jest na obrazkach w nieskończoność :) My codziennie przerabiamy program nauki czytania dla niemowlaków i malutkich dzieci :) bardziej jest to zabawa narazie ale może coś jej z tego zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga:) ja tez postanowilam ze bede małej czytała tylko muszę kuknąc do księgarni:) bo limit na moje bajki sie wykonczył:P:P:P:P:P:P Opowiadam jej bajeczki a ona gapi zawsze na swiecące lampki w domu:) hihihihihiihhiiii chyba sa ciekawsze od moich wypocin:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×