Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzindzer

Co sądzicie o tym foteliku i wanience??

Polecane posty

fotelika nie znam, ale wanienkę taką miałam i bardzo sobie chwaliłam jak dla mnie duża wygodna i ze stelażem, nie musiałam sie schylać i z tym, że nie musiałam dziecka trzymać, mała sobie w tym leżała, a ja ją obmywałam tak, ze ja akurat sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam taką wanienkę (ale bez stelaża). Wanienka sprawdziła się doskonale, kładłam małego i bez problemu mogłam go sama wykąpać . Dla początkujących mam to świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnienki nie znam,ale podoba mi się :) Wydaje się pomocna przy pierwszym dziecku kiedy to uczmy się myć malucha. A co do fotelika mam je.Pisze że można zrobić kołyske ,bez przesady niby jest taka funcja ale efektu żadnego.Material z budy jak również z nózek prałam w automacie i nic się im nie stało.Jak dla mnie ten fotelik się nie sprawdzil - pasy są naprawde źle zrobione a konkretnie do dupy jest ta regulacja.Pisze że fotelik od urodzenia ale jak dla mnie pozycja siedząca dla takiego malucha nie ejst wsakzana.Kolejna sprawa to że synek miał pól roku i musieliśmy z niego zrezygnować gdyż dziecko było za duże do niego mimo że nie ważył 13 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przemyśle jeszcze ten fotelik, ale tak jak patrzyłam to wydawał mi sie jakiś mały i faktcznie chyba taki jest skoro tak piszesz. Widziałam tansze tez fajne moze cos z nich wybiore, bo w tym zwróciłam uwage ze względu na możliwosc zrobienia kołyski ale widze ze lipa z tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślisz o tym? http://www.nania.com/ Ja miałam to właśnie jako fotelik i jako wózek na krotkie wypady, np. na poczte gdzie mam 10 minut, mogłam śmiało znieść małego w foteliku razem z bazą-kółkami zamiast taszczyć wózek. mam namiary gdzie w polsce mozna to kupić za o 300zł, a potem na gwarancji można smiało sprzedać na allegro i sporo odzyskać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wanienke i fotelik 9 nawet kolo ten sam) mialam.. wanienka jest ewelacyjna a fotelik tak dziadowski ze szkoda slow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyna.d ---> bardzo fajne i praktyczne tylko dośc drogie :( To może ktoś poleci jakiś inny fotelik ??Taki sprawdzony, bo oglądając obrazki na allegro to naprawde niewiele sie jednak można dowiedziec ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi fakt - ale ja go kupiłam z przykryciem za 330zł a na allegro sprzedałam w licytaci za 300zł (startowa za 150) a w sklepie np. Herkules w internecie chcieli za niego 500zł więc końcowo straciłam na nim 30zł więc chyba nie tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×