Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość nusia1987
Witam, może nie w temacie, ale napewno same się rozglądacie za butami do suknii, byłam w rybniku, myslałam ze bedzie spory wybór ale sie zawiodłam, a ceny, masakra, u nas w j-biu tez nie moge znaleźć , jutro myslałam zeby przejechac sie do żor, gdzie wy dziewczyny swoje buciki kupiłyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa1988
hej, ja polecam kupic buty używane na allegro lub jakimś portalu ślubnym, za dosłownie pare groszy, raz uzywane, dodatkowym plusem jest to, że sa juz troche rozchodzone, zależy tez jaką masz suknie ale w wiekszości przypadków ich w ogole nie widac, wiec polecam, ja tak robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara1987
Hej :) nusia pytałaś gdzie kupiłyśmy swoje buty :) ja swoje buty kupiłam w bielsku białej na giełdzie która jest w niedziele, buty nie są typowo ślubne ponieważ chce je później wykorzystać, ale są z diamencikami i bardzo eleganckie będą do sukni pasować. Zapłaciłam za nie 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
Ja swoje kupiłam w salonie gdzie suknię ślubną czyli Victoria Gabriela w Żorach. Ceny tak okło 150 zł zależy od fasonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1987
DZIEKI ZA ODP :) już kupilam w wodzisławiu śląskim na rynku za 120 zł, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w którym sklepie na rynku dokładnie znalazłaś buty?? Bo jak ostatnio oglądałam to w żadnym ślubnych nie mieli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może coś wiecej napisać o Ignacowym Dworze w Pszowie (jedzenie głównie i obsługa) Sawanie w Świerklanach i Finezji w Szczerbicach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może coś wiecej napisać o Ignacowym Dworze w Pszowie (jedzenie głównie i obsługa) Sawanie w Świerklanach i Finezji w Szczerbicach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawiewiora2
Hej ponawiam pytanie o salę weselną na ok 120 osób w okolicy jastrzębia albo Żor. Co myślicie o restauracji u Danusi w Jankowicach, Cyprianówce w Warszowicach albo domu przyjęć Viva w Połomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara1987
hej :) my mamy zamówioną sale dom przyjęć europejski. Ok 155 zl za osobę droższe menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agawiewiora Danusia Jankowice -lokal extra z tym nie wiem czy 120 osób się tam zmieści - jedzonko rewelacja i aż za dużo. pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008www.studiopixel.com.pl studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 maja
Cześć, czy ktoś może polecić DJ na wesele, który potrafi fajnie zabawić gości. niestety Tomasz Kargol odpada ponieważ ma zajęty termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agawieióra,ARKA JANKOWICE,tez jest fajna,mi się podoba ich ogród i to że w czasie mojego wesela sala jest zamknięta nikt obcy nie będzie kręcić się po moim weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatirrrram
Do 123maja http://nk.pl/#profile/6507331 napisz do niego gra na wszystkich imprezach okolicznosciowych od wielu lat. Rozkręca każda impreze Czy ktos moze polecic fryzjerke która potrafi dzialać cuda z wlosami? Nie zależy mi na byle jakiej fryzjerce, która potrafi robic tylko to co nauczono ja w szkole x lat temu tylko na kimś z fantazją komu pokaże fryz w gazecie i zrobi bez mrugnięcia okiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina_87
polecamy zespół GRAMOFON :) Zespół naprawdę profesjonalny, lepiej niemogliśmy trafić. zerknijcie sobie na stronke www.gramofon.wodzislaw.pl - MŁODZI i PRZEBOJOWI a to jest największy atut. Super aranżacje, fajne prowadzenie wesela.. zresztą sprawdźcie, my jesteśmy mega zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Madziulek887 Mój ślub odbył się w ubiegłą sobotę( tj. 11.06) więc jestem na świeżo:) Bardzo polecam zespół MOCARIO. Chłopaki są rewelacyjni. Wokal super, bogaty repertuar, sprzęt i nagłośnienie pierwsza klasa. Dzięki nim nasze wesele było idealne. Chłopaki nie tylko świetnie śpiewają i rewelacyjnie bawią gości ale stali się również cząstką każdego z nas. Na prawdę polecam ten zespół, są gwarancją niezapomnianych wrażeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1987
do sylweczka86 , buty zakupione w sklepie z butami, w uliczce jak się idzie z dworca pks na rynek, naprzeciwko rossmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1987
miało być zakupione w wodzisławiu śl. jak się idzie z dworca w stronę rynku, naprzeciwko rossmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1987
Czy możecie polecić jakąś fryzjerkę, która specjalizuje się we we fryzurach ślubnych, najlepiej z Jastrzębia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martysia855
Jeśli chodzi o zespół Student z Żor to można by pisać o tym zespole bardzo dużo ;p Grają bardzo fajną muzykę czysty wokal ładne brzmienie (perkusja + gitara daję naprawde barwny podklad w porównaniu z innymi zespołami opierajacymi sie na samych klawiszach) . Bawiłam się na dwóch weselach tego zespołu na jednym weselu była makabra ,mało grania same podziekowania i zabawy .. drugie wesele bylo calkowicie inne jakby inny zespoł !Wszystko zalezy jak para mloda dogada sie z zespolem co maja grac i ile ma byc zabaw .Zespol ten zajmuje sie takze fotografia i videorejestracja .. wiadomo ze jak cos jest do wszystkiego to jest do du..... :) na płytke z wesela od tego zespolu mozecie czekac nawet rok tak jak moja znajoma .Ogolnie panowie wydaja sie byc podejrzani szef zespołu nigdy nie chce rozmawiac przy czlonkach swojego zespołu , można wybrac 2 os. skład, za dopłata moze byc takze gitara + jeszcze jakies inne opcje :) Jak już pisałam graja bardzo ładnie i nic im nie mozna zarzucic w tej kwesti, pozsostaje się tylko DOBRZE DOGADAĆ. Pamietaj ze wiekszosc zespolów gra tylko do 3:00 potem juz płacisz za dodatkowe godz. chyba ze wygonisz gosci do domu ; )(i znowu trzeba się dogadac :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaMarcin
A ja polecam zespół MOCARIO z Rydułtów:) jesteśmy po weselu, odbyło się 21 maja, wszyscy zachwyceni! Byłam już na weselach, ale szczerze przyznaję, że nie spotkałam się jeszcze z zespołem, który tak potrafi zabawić gości weselnych bawiąc się wspólnie z nimi na sali z mikrofonem w ręku;) Super wokal, szeroki repertuar, otwartość na wszelkie pomysły i propozycje! My -zadowoleni małżonkowie- bardzo serdecznie POLECAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaAdam
Witamy!Jeśli chcecie mieć super zabawę weselna to polecamy zespół Mocario.Świetny repertuar dobrany do każdej grupy wiekowej. Profesjonalny sprzęt ! Bogaty program zabaw , świetny kontakt z weselnikami! Potrafią naprawdę wprowadzić fantastyczny nastrój.Kapela z długoletnim doświadczeniem .Co ważne nie maja stawek godzinnych ,jeśli jest taka wola pary młodej to graja nawet do rana bez żadnych dodatkowych opłat.Ja i moja małżonka jesteśmy bardzo zadowoleni.Jeśli chcecie ,aby wasze wesele zostało na długo zapamiętane przez Was i Waszych gości weselnych to jeszcze raz polecamy zespół Mocario. Z tego miejsca pozdrawiamy Sławka i Krzyska i dziękujemy za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdniuslubu.pl
Zgadzam się z Adamem i Agnieszką! Mocario byli rewelacyjni. Też miałem okazję z nimi współpracować! Super wesele! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdawarus
Witam. Czy ktoś miał już w tym roku ślub w gościńcu wodzisławskim? a może bawił się tam na weselu znajomych? Jakie są wasze opinie? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatirrrram
Gościeniec Wodzislawski to porażka ladnie podane ale jedzenia szukaj z lupą i wgl jakos tak nie fajnie:/ znajomi byli i nie byli zadowoleni pojedli sobie w domu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko:)
Witam wszystkich:) Chciałabym się dowiedzieć, czy orientuje się ktoś gdzie w okolicy Żor i Jastrzębia znajduje się jakaś w miarę duża sala (na 150 osób) wraz z niedrogim noclegiem na miejscu lub w okolicy domu weselnego (zaznaczam że miejsc noclegowych też musi być troszkę bo ok 90). Ponadto co myślicie o zamku w Chałupkach?? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×