Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

witam Rege oraz Perła to naprawdę dobre lokale Contra również chociaż sala do zabawy troszkę mała - natomiast konsumpcja ok. ale to tylko moje subiektywne zdanie - natomiast te lokale z czystym sumieniem mogę polecic pozdrawiam Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl - www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaa1987
Jeśli chodzi o Vive to byłam ostatnio jak sala była przygotowana na wesele.. i wyglądała przepięknie. Piękne wiązanki kawiaty na stołach itd. Jeśli chodzi natomiast o jedzenie to słyszałam od kilku znajomych ze jest pyszne i duzo. Wiec jak na razie same pozytywy. Ale każdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina787
bardzo dziękuję za wypowiedzi na temat sali 'VIVA" :))) ulżyło mi na serce że sala jest ok :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wśród sal jest duży wybór, jest wiele pięknych z pysznym jedzeniem, aż trudno się zdecydować. Nie spodziewałam się tylko, że taki problem będzie z zespołem:( najbardziej rozchwytywane zespoły, np. Gramofon, Złote struny, Sami swoi II, mają zarezerwowany mój termin, a to dopiero za 2 lata!Myślałam, ze to z salą będzie problem, a tu proszę :) nie wiem do kogo jeszcze dzwonić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina787
moi drodzy a co powiecie na zespół BLACK DANCE ? pozytywne opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina787
Jeśli chodzi o PERŁE to sala robi wrażenie ale ceny niestety ogromne :( i chyba trzeba dodatkowo sobie płacić za napoje itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam miesiąc temu na weselu w "Perle" w Krzanowicach i bardzo mi się podobało. Sala pięknie przystrojona, jedzenie pyszne i dużo, obejście ładne i wielkie. Znajomi płacili 180zł od osoby (1 dzień) a za napoje dopiero po weselu w zależności od ilości wypitej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1112
1.5 miesiaca temu bylismy na weselu w pielgrzymowicach we strazy , grał tam zespol Black dance wszystko super gosciom sie podobało , było cos dla starszych i mlodszych , przed polnoca zrobili super dyskoteke dym , lasery itp super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zespoły to równiez proponuje zespół Sonata http://www.zespolsonata.pl to jest ich strona byłam na weselu gdzie grali wszystko na zywo głosy super zabawy wszystko. Sama bede miała ich na weselu ale opowiedziec dopiero bede mogła w czerwcu:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina787
" daria1112 " dziękuję za odpowiedz :* własnie słyszałam mnóstwo pozytywnych opini o tym zespole . dlatego wlasnie się na niego decyduję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mo-ka
Nie wiem skąd opinia, że w Perle ceny są gigantyczne. Wręcz przeciwnie... Za jeden dzień właściciel zawołał ok.160 zł na przyszły rok, w tym chyba 1,5 litra napojów na osobę (resztę można samemu dokupić w hurtowni). Więc w porównaniu z Gościńcem Wodzisławskim (180 zł) lub Bravo (180 zł) to wcale nie dużo. Aha - i w cenie tort, ponieważ mają własną cukiernie :) Ogólnie jak dla mnie wszystko super, więc jak dla mnie Perła wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylweczka brat miał w contrze wesele w tym roku i było wporządku a jedzenia dużo i bardzo dobre. Sama mam tam wesele, mam nadzieje że nic sie nie pogorszy za 2 lata :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy organizacji waszego wesela polecam skorzystać z firmy Ha-Part -anioły na szczudłach -wypuszczanie balonów z helem -wypuszczanie gołębi -latarnie nieba -żąglerka ogniem -dekoracje kościoła -autobusy i busy podaje link http://ha-part.rybnik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina787
dziewczyny ja się wstrzymałam z decyzją o vivie , bo zainteresował mnie lokal w jastrzębiu zdroju " dom retro " . na internecie dużo osob pisze ze malo jedzenia .. a ja mysle ze to chyba zalezy kto jakie menu weźmnie , bo jesli ktos weźmnie najtańsze to wiadomo że zbyt dużo jedzenia nie bedzie , my jednak zastanawiamy sie nad pełną opcją . a na internecie mozna znaleźć rowniez opinie pozytywne . czy ktos ma wiadomości z 1szej ręki ? ktoś tam miał wesele :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotyde
Ja byłam na weselu u koleżanki w domu Retro. Jedzenie było dobre, szczególnie mięsko :) natomiast co do sali to dość elegancka ale jakoś nie było tego klimatu. a na ile masz osób wesele? bo z tego co widziałam to sala tam zbyt wielu osób nie pomieści. jak chcesz poznać kilka dodatkowych informacji to daj maila, odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina787
o super :) -> jjjm88@wp.pl , napisz do mnie bo chciałabym zapytać cię o więcej szczegółów :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczo upieczona mężatka :)))
Jeśli chodzi o zespół VIzard, to powiem krótko- sa po prostu REWELACYJNI!!!:) Grali na naszym weselu 2 tyg temu i my z mężem a zwłaszcza nasi goście byli nimi ZACHWYCENI :) bARDZO ŁADNIE ŚPIEWAJĄ I GRAJĄ ALE PRZEDE WSZYSTKIM BAWIĄ GOŚCI . Zanim zdecydowaliśmy się na wybór zespołu na nasze wesele byliśmy na kilku weselach i żaden zespół nas tak nie zachwycił ja własnie VIZARD :) chłopaki dają z siebie wszystko i to naparawdę słychać i widać bo oni żyją na scenie.... Polecam ich wszystkim którym zależy na udanym weselu bo warto!!! Cieszyliśmy się że mieli wolny termin( który dopasowaliśmy specjalnie po nich :) ale opłacało się:) :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonkis
Byl ktos ostatnio w zajeździe pod strzechą w wodzisławiu? chchemy tam wlasnie zrobic wesele ale malo opinii jest wysawionych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafne86
Witam was bardzo serdenie. Własnie zastanawiam się nad wyborem lokalu na wesele między dąbrówką a domem retro.Bardzo Was proszę o jakies opinie , doświadczenia. Czekam z niecierpliwościa !Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina787
hej , my zarezerwowaliśmy salę w domu retro . bardzo mi się tam podoba sale ma piękny wystrój bardzo elegancki w przeciwieństwie do innych sal które nadają się tylko na hulanki.. koleżanka miała tam wesele i wypowiadała się bardzo pozytywnie , ciepłe pyszne jedzonko , a przede wszystkim dużo go smaczne!obsługa profesjonalna , z właścicielką można się spokojnie dogadać , także polecam !! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOINNENAZWYBYLYPOZAJMOWANE
NIE POLECAM: Zajazd cyganek wodzisław śląski: .- sala jest bardzo ładna, jest ogród, można usiąśc. Miła obsługa (chociaż za mało, 2 dziewczyny na prawie 100os, a na kuchni tylko 1 kucharka była, więc dziewczyny i na kuchni pomagały i ubikacje sprzątały i myły... no wszystko) MINUSY: - poza obiadem BARDZO BARDZO BARDZO mało jedzenia. Goście czekali na kolację... której nie było. Coś ok 22 ( a obiad był o 12) podano mięsa z obiadu. O 8 cieniutki (naprawdę cieniutki) kawałek szynki ze świnki. Nic do tego. Goście byli głodni. Po prostu. A jedzenie bardzo pikantne. Nie wszyscy tak lubią. Menu wydaje się w porządku... Natomiast ok przyniesione opiekane kalafiory... zeszły w 2 minuty, nie doniesiono nic (3 sztuki kalafiora na 5 os gości... mała głoweczka). No więc... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Goście byli głodni i niezadowoleni. Viva w połomi: dobra może na małe wesele. BYłam na takim 110 osób. Tragicznie mało miejsca i przy stołach i na parkiecie. Koszmarny ścisk. Stoły wąskie. Jedzenia... moim zdaniem średnio i z ilością i z jakością. No i sala... może to detale, ale wypadające drewienka z parkietu, machnięta miejscowo ściany (bo na malowanie całych nie ma kasy a coś odpadło) no i sklep/bar od razu przy sali... Nie polecam. I wizualnie, i jedzeniowo, a już na pewno nie na wesele powyżej 70os. Z pozytywnych sal: Megalit w Godowie. Śliczna sala, dobre jedzenie, miła obsługa. Jednak dośc drogo. Przystanek u Lucka w skrzyszowie. Sala bardzo ładna, jedzenia dużo i naprawdę przepyszne. Przystępna cena w którą wliczone są już napoje i wszystko inne. Fajne atrakcje dla gości (pokaz rycerski, powitanie pary młodej przez husarów). Przyjemna i do dogadania się właścicielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOINNENAZWYBYLYPOZAJMOWANE
wyliczając dalej: - u dziwokich była akurat siostra, ale chwaliła sobie. I jedzenie i salę i obsługę. Ja też słyszałam same dobre opinie. - prima, byłam kilka razy na imprezie. Dobre jedzonko, smaczne, odpowiednie ilości. Minus, że dwie sale, bliziutko siebie i mały ogród... goście mieszają się na potęgę. -Na pniówku dom ludowy. Podobno przepyszne jedzenie. Minus- niesamowicie śliskie płytki na parkiecie i podestach. Dośc często zdarzają się jakieś małe "wypadki" bo ktoś się przewrócił (z gości pijanych czy obsługi trzeźwej). - Maxima zofiówka- ładna sala, dobre jedzenie, ale DROGO. Bez kruchych ciasteczek, bez ciast, bez tortu i bez napoi 230zł za 2 dni. Napoje kupione tylko u nich 3,5 za buteleczkę szklaną 0,2. Totalne przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowszystkichmlodych
A był ktoś w Astorii na Mszanie !! Tam jest non stop pełno klientów, na obiady, kolację - bo jedzenie mają przepyszne !! Sala jak na wesele jest śliczna, parkiet, ładny wystrój, na weselu bardzo dużo jedzenia i dobre jedzenie !! Cena 145zł osoba. Jakbym miała jeszcze raz brać wesele to właśnie tam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola444
Witam wszystkich nawiązując do wcześniejszej wypowiedzi na temat sal weselnych to mam trochę odmienne zdanie, w sierpniu gościłam w Vivie moim zdaniem sala bardzo ładna, ładne dekoracje i wiązanki z żywych kwiatów na stołach. Jedzenia wprost nie do przejedzenia, ogromne ilości i bardzo smaczne. Obsługa znakomita kelnerki uśmiechnięte i bardzo sympatyczne( nie tak jak w niektórych domach weselnych jakby były za kare). Co do parkietu to nie zauważyłam wypadających klepek. ogólnie bardzo polecam bar przystanek w skrzyszowie też ogólnie dobrze. jeden minus brak ogrodu. Prima sala ładna, ogród ładny, z jedzeniem to już nie to samo co w Vivie lub w barze ,ilościowo dużo mniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M&M
Polecam wszystkim Gościniec Wodzisławski! Sama miałam tam ślub i było rewelacyjnie! Jedzenie pyszne i dużo, goście weselni byli bardzo zadowoleni a to najważniejsze! Manager nie robił żadnych problemów, można było się z nim ze wszystkim dogadać! Sala duża i bardzo ładna, obsługa rewelacyjna, nie plątali się nikomu pod nogami a jedzenie serwowane było bardzo sprawnie. Piękna sala na ślub, mamy cudowne wspomnienia i nie zamieniłabym jej na żadną inną :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Orientuje się ktoś ile kosztuje 1 dzień U Iwony w Radziejowie? Zastanawiamy się pomiedzy Vivą w Połomii, U Iwony w Radziejowie, Zajadem u Danusi, Finezja w Szczerbicach, Rojanka i Wiktoria w Skrzyszowie. Co polecacie najbardziej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowaliśmy się jednak na Bravo w Tworkowie. Może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda z napojami? Ile średnio płaciliscie za napoje tam i na ile osób? Jak z alkoholem? Sami kupuejmy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaassssssssssssss
mam pytanie, znacie osoby, które miały wesele w Domu Zdrojowym w Jastrzębiu albo w Venezi w Żorach? Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×