Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

cześć-ja właśnie popieram dietę niełączenia,jest ciekawa,mądra i napewno zdrowa.Może nie stosuję jej rygorystycznie(brak mi motywacji)ale staram się myśleć co jem...w te śwęta wyjątkowo zastanawiałam się co zjesc, jadłam sałatkę grecką, bez zagryzania chlebem,no i piłam biały barszcz.dziecko za bardzo nie dało mi posiedzieć przy stole,a i sa tego plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena kusząca ;) ale nie stosowałam nigdy czegoś takiego to nie mam pojęcia czy to coś daje czy nie ale myślę , że dużo nie ryzykujesz to warto spróbować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 175. Ogólnie kiszonki są zdrowe- bo mają dużo witamin i sa mało kaloryczne:) Polecam kapustke i ogórki właśnie;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maddie prawda jest taka co do tych wszyskich cudownych kremów,że one działają tylko wtedy jeżeli stosujesz je non stop;-D A to troszeczkę kosztowne jest. Od razu mówię, że lepsze rezultaty uzyskash np. regularnymi peelingami z kawy i masowaniu skóry zwykłą olivką lub balsamem nawilżającym. Wtedy poprzez sam masaż i nawilżanie celulit zanika, skóra jest bardziej napięta i gładka. Co do rozstępów- nie da się ich zlikwidować...nawet mikrodermabrazja nie pomaga. JEdynie można je lekko spłycić albo rozjaśnić;-D ( później wam podam przepis na peeling z kawy- jest świetny) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sączę wodę mineralną z kilkoma kroplami soku z cytryny muszę koniecznie nauczyć się 1,5l dziennie wypijać bo mam trochę przesuszoną skórę 😭 i potrzebuję "nawilżenia" od środka :D . Ile pijecie wody dziennie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ten peeling z kawy :) dużo o nim słyszałam i będę wdzieczna jeżeli go podasz co do kosmetyków, mam ich mase do ciała, jedne skuteczne, drugie mniej czasem sa efekty ( a moze widze je bo chce je widzieć.. ? ) a czasem nie .. ale pocieszam się,że moja skóra gorzej by wyglądała jakbym niczego nie używała :D ale osobiście jestem za kosmetykami naturalnymi w miare np algi albo sól morska niz jakieś kremy good bye celulite itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voodica ;) ja robię peeling kawowy tak 1x na 2tygodnie mieszam kawę sucha albo zaparzoną z 2łyżeczkami soli , balsamem do ciała i gotowym peelingiem pomarańczowym ahh jaki aromat :) , 2x dziennie biorę prysznic przy użyciu specjalnej gąbki antycellulitysowej i masuję ciało oliwką w żelu :) i naprawdę cellulit mam lekki , widoczny tylko przy ściskaniu skóry , a mam baardzo duży tyłek :P heh bo aż 99-100cm w najszerszym miejscu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea:) I to lubię;-D Jest nie tylko za co złapać ale i w co klapsa dać hehehehe:P Mnie wkurza to, że jestem ogólnie szeroka- jak się na mnie patrzy na wprost:) A z boku ( jeszcze nie tak bardzo) ale wąska- czyli jeżeli będę chudła to będę chudła z boku- czyli na wprost niewiele sie zmieni;-D Haha śmiesznie to będzie wyglądać;-D No i ja tam chcę ważyć te 75kg bo nie sądzę żebym schudła do 70... moje kości pewnie tyle ważą;-D Taka sobie Helga ze mnie;-D Przynajmniej mój facet mi nie podskoczy bo się boi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja również jestem zwolenniczką pilingu kawowego, od razu zauważalne są efekty,pewnie przy regularnym stosowaniu będę jeszcze lepsze-dziewczyny biorę sie za siebie-pilingi, masaże,olejki itd. Przecież przy odchudzaniu trzeba zwrócić szczególną uwagę na skórę,nie może być wiotka i obwisła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Do tego mam płaskodupie;-D hahahaha tak mi szkoda- bo jak zesżło mi te 10 kg to jush w ogóle tyłek w zaniku:P musze nad nim popracować:) Co do wody z cytryną- jedni uważają, że jest dobra inni że zła- ja uważam, że zakwasza organizm- i można po niej jedynie mieć Zgagę;-D A wody powinno się pić 2-3 l dziennie- ale niektórzy walą i po 4 ale ja bym nie wyrobiła z chodzeniem do kibla co 5 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zamówie algi i olejek jojoba :) i zaczne biegać,choćby sama.. ale niech się zrobi cieplej tylko dresu nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voodica ja odkąd jestem na diecie wieczorem mam okropną zgagę a nigdy ona mnie nie męczyła! :o Koszmar.. ja w ogole też mam taką budowę ciała,że choćbym ważyła 3okg to kruszynką nie będę, mam szerokie biodra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta ilościa wody to chyba jest tez zalezne od "wielkości ciała" :D tzn ja niska :P o drobnej budowie [z wyjątkiem odcinka :D od połowy ud do biustu :D:D ] mam chyba mniejsze zapotrzebowanie na płyny niż np. osoba 175cm 70kg hmm mam racje ? a wracając do cytryny to dosłownie kilka kropli dolewam do dużej szklanki lepiej mi smakuje i apetyczniej pachnie ;) oczywiście nie mam zamiaru pić wyłącznie wody z cytryną czystą też ;) bede piła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ale budowy ciała się nie pokona- bo jak odchudzish się za bardzo to będzie to wyglądać niesmacznie a biodra szerokie i tak mogą zostać;-D Czasami jush taka uroda nasza;-D Miec szerokie biodra albo ramiona albo wszystko tak jak ja;-D Najważniejsze to mieć zdrowe podejście do siebie:) I się nie załamywać:) I cieszyć się, że ma się wszystkie ręce i nogi i jest się zdrowym... Firanka- opowiedz mi więcej o sobie- ile masz wzrostu, lat...? I czy bierzesh jakies tabsy czy tylko dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziewczyny rozpisały :D nie ma mnie tylko \"chwilę\" a tu tyle do nadrobienia hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie norma to 4 litry :D ciągle piję,ciągle mnie suszy , woda dodaje mi energii tak jak innym kawa ;) zresztą jak ćwicze to nawet nie wiem kiedy butelka staje się pusta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też piję dużo wody, już mi to w nawyk weszło, że np. jak siedzę przed TV to muszę trzymać butelkę w łapie i co chwilę popijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) uważaj maddie bo nerki mogą nie nadążyć z filtracją- to je obciąża. Myślę, że te 2 do 3 litrów to tak w sam raz- z resztą dużo płynów przyjmujemy wraz z jedzeniem i jednak popijamy w ciągu dnia te herbatki i kawki- także lepiej wypić jedną butelkę czystej mineralnej:) Niż dodatkowo wypić cały galon wody;-D Idę na rekonesans do kuchni;-D Bo tak gadamy o jedzeniu a ja dziś tylko śniadanie zjadłam;-D Na obiad nie miałam czasu więc teraz zainteresuje się obiado-kolacją;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voodica wiec tak ja jem 800kcal max...(takie zalozenie) teraz swieta wychodzi mi z 1000:(ale coz:P cwicze nic wiecej.....od tego tyg bede chodzic na silownie......i ryba mnie to ja chce wazyc i bede wazyc 83kg do 5kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem co zjem o 18 ;) kawałek ryby z warzywami i kromkę razowca . o 20 wskakuje na rowerze stacjonarny ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na kolację zjem sałatkę z owoców :D ogólnie dziś jakoś nie mam apetytu i w ogóle nic mi się nie chcę, wstyd się przyznać ale jeszcze jestem w spodniach od piżamy :D Leń, a fe, nieładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×