Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam dziewczyny :) Czy mogę do Was dołaczyć? Ja co prawda jeszcze karmię. Ale będąc z Wami może przestane chociaż podjadać ciasteczka i czekoladę. Od maja zaczynam chodzić na jakiś fitness. Wierzę, że kilogramy ruszą w dół. Obecnie ważę... 82 kg przy wzroście 171. Wiem, dużo za dużo... Pomożecie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mulanka! kilogramy kiedys zlecanie trez gubia slodycze z nami jakos ci pujdzie. a ile chcesz jeszcze karmic i ile mam mala czy maly. a u nas co dzien to nowy pomysl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulanka ja tez karmie i mnie tez gubia?? gubily slodycze... Tu dziewczyny moga stosowac diete a ja nie :( Ja robie serie cwiczen 3 razy w tygodniu (jestem leniwa :) ) ale 50 brzuszkow robie dziennie (mus to mus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mam karmiących.... Może i jestem juz nudna, ale ja pomimo tego że byłam na diecie (nie karmiłam) przez pół roku nie schudłam ani grama, a jak zaczęłam pić wode w ilości ok 4-5 litrów dziennie w schudłam 3 kg. w miesiąc jedząc normalnie i nie sądze aby to mogło zaszkodzić dziecku wręcz jest to zalecane, może nie w aż takiej ilości ale może warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się z miłego przyjęcia :) Otóż, moje dziecię (synek) ma 3 miesiące :) Drugie nieco strasze prawie 3 lata :) Zgubić na początek chcialanbym 7 kg. Potem kolejne 5 kg. I na sam koniec jeszcze 5 :))) Czyli chciałabym dojść do wagi 65 kg. Wtedy pełnia szczęścia. Z brzuszkami to u mnie krucho, bo jestem po cesarce. Podobno nie pwoinno się jesczze brzuszkow ćwiczyć. Oczywiście spceruję parę razy dziennie i przynajmniej jeden spacer jest dość szybkim marszem. Poza tym odkurzyłam skakankę. Wody też pijam sporo. Jestem święcie przekonana, że mi się uda :) Z karmieniem z różnych przyczyn przygodę powoli kończę. Tzn. jeszcze karmię, ale za około dwa tygodnie raczej już nie będę. Więc wtedy jakaś bardziej ścisła dieta. Co nie oznacza, że teraz objadam się bez opamiętania... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich !!! mulanka fajnie ze do nas chcesz dolaczyc !!! zapraszamy z nami razniej sie odchudza i szybciej kilogramy spadaja:) ja dzisiaj zabiegana remont mnie wykancza dzisiaj zjadlam jedna bulke na sniadanie i caly czas wode nic wecej nie mam czasu zjesc :( ale to dobrze bo moze jeszcze waga mi spadnie jesze moze osiagne swoj upragniony 36 rozmiar:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa i nie mam kuchni przez najblizsze 4 tyg niezle co :P moze schudne dzieki temu ze bede mniej jesc a duzo pic wody mineralnej przynajmniej tak mysle a rudamalapa cos pisala o tym z schudla dzieki wodzie 3 kg to moze i mnie sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak woda dziala cuda,jak już wcześniej pisałam, woda też pomogla mi zrzucić bagaż kg....a wiecie co,ja już waże mniej niż przed ciąża prawie 7 kg,to dużo, prawda????czyli do tej pory zrzuciłam(od maja 2007)prawie 23 kg. Czyli zero kg po ciąży plus to co ważyłam przed zajściem w ciążę. Witam nową mamuskę-Mulanke!Dasz radę,zobaczysz jakie z nas sa fajne dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigbabon, 36 rozmiar, marzenie niedościgłe. Zadowolę się 40 ;) Kasiulak, coraz bardziej mi się u was podoba :) Straconych kilogramów zazdroszczę, pieknie się z nimi rozprawiłaś. Ja dziś za grzeczna nie byłam. Ale cóż... drobne kroczki się liczą. Na kolacje zjadłam jabłko około 18.30 i koniec na dziś poza wodą oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem, ja właśnie wróciłam do domu, dzisiaj miałam pierwszą próbę z córcią przed komunią i od teraz właściwie do 18 maja bede miała strasznie zabiegany czas, może to też się na cos w tym dietowaniu przyda. No a jutro wielki poranek bo może w końcu poznam prawdę dlaczego nie mam okresu bo cały czas go nie mam, jedyne co mnie pociesza to to że wogóle mnie piersi nie bolą a wkażdej ciąży od tego się zaczynało więc może to fałszywy alarm - oby. Pozdrawiam i może do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !!! Ja juz mam dosc. Wszystkiego, zaczynajac od meza , siostry , poprzez diety , mojego ciala a konczac na tym pier***nietym kraju ie... Jem zle , niejem jeszcze gorzej :( Normalnie chyba mnie depresja zlapala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia co t za straszny pesymizm?dziś piekna pogoda więc humor też bedzie lepszy... małpeczko i fajna-zrobiłyście już test? Mulanka-też dasz radę,zobaczysz...wystarczy chcieć i dążyć do tego a w tak miłym gronie nim sie obejżysz to bedziesz kupować ciuchy o rozmiar mniejsze.Dziś piekna pooda,zaraz zmykamy na spacerek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuski! U mnie wlasnie leje..... coz chyba posiedzimy w domku.... Ja wczoraj bardzo zle sie czulam, przespalam pol popoludnia, slabo mi ciagle bylo i niedobrze... Dzisiaj jest juz ok, cale szczescie dietka sie juz prawie konczy ;-) No ale nadal mam troche do zrzucenia, wiec musze sie pilnowac nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Pogoda u nas sliczna, sloneczko swieci . Mam jakas depresje , wszystko mnie denerwuje , nic mi sie niechce. Wrecz mam ochote przywalic komus. Pierwszy raz w zyciu :) Ale waga spadla o kilogram :) jakas iskierka nadzieji :) Dobrze ze Lusia ma dzis kolejny dzien spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejumj sie joasia, kazdy ma swoje lepsze i gorsze dni. Moj facet tez mnie ostatnimi czasy bardzo czest wkurza :p Az sie we mnie gotuje i mam ochote spakowac walizki... Moja waga spada bardzo wolno....zwaze sie znow w ostatnim dniu diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tak piękny słoneczny dzień, mi akurat humorek dopisuje, teścik rano robiłam i negatywny - hura !!! Ale okresu nadal nie mam a dzisiaj musze zacząć kolejny listek tabletek, może dieta na brak miesiaczki wpłynęła. Wszystkim którym dziś jest smutno życzę poprawy humorku - dziewczyny głowa do góry a ja wracam do dietkowania czyli do kolejnej butelki wody - Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia, spokojnie... Nerwy w niczym ni epomagają. Ruda, zazdroszczę zabiegania. Ja wręcz przeciwnie w tym tygodniu. Starszy chory więc siedzę z dzieciakami w domu. Co oczywiści eśrednio sprzyja odchudzaniu. No nic, na skaknce będę więcej skakać, jak się uda. Galileoo, najważniejsze, że waga spada. Kiedy masz ostatni dzień diety? Bo jakoś chyba przeoczyłam. Może zjedz jakiś owoc suszony, może pomoże :) Ja może nie na dietce, ale walczę z chęcią na ciasteczko. Byłam w sklepie i nie kupiłam :) A przede mną stoi butla z wodą i jak tylko słodycze do głowy przychodzą to popijam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do dietki chodzę jeszcze na stepperu ale właśnie słyszałam też o skakance bo podobno ujędrnia ciało więc warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam steperka, więc korzystam ze skakanki. Tylko muszę sobie kupić taką z licznikiem. Zawsze warto wiedzieć ile się skacze. W zeszłym roku, przed ciążą skakalam, efekty były całkiem całkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, ile butelek wody pijesz dziennie? chyba sie przylacze do diety wodnej ;-) Mulanka, ostatni dzien w niedziele. widze po swoim cialku ze sie poprawia, ale kg spadaj bardzo wolno. nie wiem, moze to dlatego ze od stycznia schudlam troche i teraz waga spada powoli. Ale sie ciesze ze cosik spada w dol :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×