Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

jak karmiłam jedno i drugie tylko 8 miesięcy. przy pierwszym wróciłam do pracy i po pokarmie, a przy drugim nie chciał ssać tylko jak z nim chodziłam i karmiłam na rękach to wtedy ale tak zaczął dopiero ja miał6 miesięcy. teraz żałuję że się tak szybko poddałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak karmiłaś,to najważniejsze!Ja zawsze chciałam karmić,widzę w tym plusy, no wiadomo są też minusy(zmęcznie,bo od porodu nie przespałam normalnie całej nocki,musisz uważać co jesz,przywyczajenie do spania z rodzicami)ale jest wygoda,jak gdzies wychodze to nie musze pakowac mleka,kaszki itp.teraz to i tak wszystko je,ale kiedys jak miał kilka m-cy, to na spacer tylko cycuś i mogłam przesiedziec w parku kilka godzin bez obawy że dziecko zgłodnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda munia-mamy podobne cele, ale nie wiem ile masz wzrostu? jaka diete stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś bardzo bliska swojego celu, osiągniesz go szybciej niż sobie zalożyłaś-życzę ci tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wzrost to 167. ja właściwie nie stosuję żadnej diety tylko mniej jem dwa posiłki dziennie bez białego pieczywa i słodyczy nie słodzę herbaty i piję slim figurę nie jem po 18 a nawet wczesniej już nic nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pierwsze kilogramy to się szybko traci gorzej jest teraz . ja naprawdę mało jem i waga spada ale bardzo powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem na takim etapie,że gorzej mi teraz zrzucic choc parę dkg,chyba to normalne bo nie tylko my mamy ten problem,widocznie organizm zakodowal sobie jakąś wagę i utrudnia nam jej obniżenie. a i tak wg mnie to sukces po porodzie tyle zrzucić...możemy być z siebie dumne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wyczytałam u ciebie że stosujesz balsamy na brzuch ja też mam taki sflaczały jeszcze teraz jak schudłam to już w ogóle i też muszę coś sobie kupić czego używasz i c o jest skuteczne twoim zdaniem A czy ćwiczysz brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probuję, bo nie zawsze mi się to udaje 9mam ostatnio jakiś kryzys)nie łączyć białek z węglowodanami,mniej słodyczy,piję wodę niegazowaną, no i próbuję liczyc kcl by nie przekroczyc 1000,oraz codzienne spacerki z synkim...a ty?i jak ci to wychodzi.Pilnujesz sie czy tez masz dni zalamania i grzeszysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bez diety to ciężko się pilnować. czasami zjem kawałek ciasta ale to zawsze jak jestem u kogoś ostatnio u cioci na urodzinach jadłam po 18 i tort. w sobotę też po 18 jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana,ja na szczęscie nie mam oponki,wogole nie zwisa mi skóra na brzuchu,tylko skora jest taka wiotka,ale mam płaski brzuch-o dziwo po porodzie;-O, Ja kupiłam sobie serum na cellulit i balsam ujędrniający z Lireny(specjalny do ujedrnienia skóry)-już nawet ktos go zachwalał i ja też zauważam rezultaty. Brzuszków nie robię;-(, ale jak mam chwilę i mąż jest w domu to wyskakuję na aerobic a tam seria brzuszków też swoje robi> Z tym że ja jestem po cesarce i jak za dużo cwiczyłam brzuch to bolala mnie rana,jeszcze nie moge sie zbytnio forsować.a ty ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara sie niczego sobie nie odmawiać ale jem tego mało. muszę znikać bo synek wstał II śniadanko szykować i na spacer u mnie śliczna pogoda. wieczorem zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.... Od dzis zaczynam diete garsciowa i mam nadzieje ze mi sie uda :) Ja mam wygorowany cel bo chce w 6 tygodni schudnac okolo 15- 20 kilo..... marzenia scietej glowy :P Ale mam nadzieje ze chociarz waga sie duuuzo obnizy.... Dla mojej sieostry (z ktora mieszkam) wazniejsza byla figura i karmila dziecko miesiac piersia.... i teraz ma na moj temat najwiecej do gadania :) Trzymam kciuki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też się budzi-zgadamy się później... joasia-jak bedziesz sie bardzo starac t osiagniesz swój cel-przecież to zalezy tylko od ciebie,od twojej silnej woli...a efekty sama zobaczysz...powodzenia!pisz o tej diecie,jak sie czujesz,jakie efekty,bo to bardzo ciekawa dieta i nie powszechna jak inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Moj szkrab własnie zasnął a spi jak zając.Musze Wam powiedzieć ze też mam płony porarm moja mała budzi sie do cyca 4 razy w nocy i jeszcze pije herbatke miedzy tym.Dałabym jej butelke lecz ona je z lyzeczki bo niechce smoczka,musialabym jej dawać z lyżeczki w nocy ale ona lubi cycusia A Wy jak karmicie w nocy ile razy,moja ma prawie 7m-c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Moj szkrab własnie zasnął a spi jak zając.Musze Wam powiedzieć ze też mam płony porarm moja mała budzi sie do cyca 4 razy w nocy i jeszcze pije herbatke miedzy tym.Dałabym jej butelke lecz ona je z lyzeczki bo niechce smoczka,musialabym jej dawać z lyżeczki w nocy ale ona lubi cycusia A Wy jak karmicie w nocy ile razy,moja ma prawie 7m-c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tylko na chwilke zaraz bede jesc drugie sniadanie i pomykam z mala na spacer bo jest piekna pogoda szkoda lezec w domku pojaiwe sie wieczorkiem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wszystkie jestescie na spacerze a u mnie jest zimno wiec dzis zrezygnujemy z polka.Pozdrawiam:))) do wiezcora pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ancia moja ma 13 skonczone i dalej je 3 razy w nocy kocha moje cyce czasem to spi wnie wtulona policzkiem slotki szkrab:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wy wychodzicie a ja wlasnie wrocilam zaraz zjem to drugie sniadanie ale glodna nie jestem i do jajek mnie ciagnie no ale cozcos trzeba jesc , jak bylamnadworzu to wpadlam do realai kupilam maszynke do gotowaia jajiek caly czas sie przymierzalam ale ta dieta mnie zmobilizowala. podziwiam was dziewczyny wdwa miesiace gubicie po 10 i wiecej kilo pozazdroscic silnej woli gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaad ja jestem jeszcze tez bylam wczesniej na spacerze ale pojde na drugi wczesniej byla wozkiem a teraz pojedzie rowerkiem :)oczywiscie mama bedzie pchac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi chlopcy teraz spia wiec mam spokoj u nas troche chlodno wiec popoludniu daruje sobie spacer . mam sporo prasowania wiec mam co robic moze chlopcymi dadza a jak nie to bedziemy sie w domu bawic. ja dziewczyny nie karmilam ale jak tak sobie czytam to az wam troche zazdroszcze . ja chcialam karmic ale robilamwszystko a pokarmu bylo za malo i przeszlam na butle. przy pierwszym bylam bardzo rozczarowana bo dla mnie to bylo oczywiste ze bede karmic przy drugim to juz sie tego spodziewalam ze pokarmu bedzie za malo i tez prawie nie karmilam wiec moi chlopcy niewiedza co to cyc, dla nich liczy sie tylko bulta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zrobic sobie jedzonko i ciepla herbate bo troch zmarzlam na spacerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 19joasia85
napisaąłs dzis ze chcesz schudnac ponad 15 kilo w 6 tyg, napisz jak chcesz to zrobic? dietą garsciową? czy inną ?jaki masz jadłospis, godziny posiłków? i czy zaczynasz od dzis czy te 6 tyg to juz "trwa" u Ciebie? jeżeli tak to ile i w jakim czasie juz z tego balastu schudłaś? z jakiej wagi startujesz?napisz jaką dietką chcesz osiągnać to 15 kilo w miesiac? ja też staram sie zrzucic kilogramy...ale ja waże 90 kilo. Prosze odpisz ,,zyczę Ci powodzenia i wytrwałosci, zresztą sobie też tegho życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×