Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

rudamalpa i tak jestes super mama! a gdzie podziala sie fajna czyzby pobiegla po test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie mozesz sie przylaczycbo my tu ograniczen raczej nie robimyprzynajmniej ja nic o tym nie wiem. ale napisz cos o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziekuje za bardzo miłe słowa, wy też jesteście super mamy, i witam wszystkie nowe panie. Im więcej nas tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super. mam na imie monika. mam 30 lat. mieszkam w stockholmie i 7 miesiecy temu urodzilam coreczke . ma na imie maja. chce schudnac minimum 10 kg. waze teraz 70. najgorszy jest ten brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to cię nie pocieszę, bo z brzuszkiem to jest najgorzej, wiem coś o tym bo mam też starsze dziecko i już raz to przechodziłam, a teraz jestem 10 m-cy po porodzie i chociaż waga w miare spada to brzuszek pozostał. Ale może ćwiczenia coś pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19joasia85 -------->>>>>>> miałam dostać 20 marca.... a tu nic:( ale kiedys tez tak mialam..... regularny okres mam chyba wowczas kiedy biore tabletki, a ja nie biore to mam w caly swiat.... ale w poniedzialek to na 100% robie test..... kaad1------->>>>>> nie polecialam po test spoko, mam dopiero jedno dziecko, a drugie tez planuje wiec moze juz jest:))))))) tylko Ola bedzie miala 2 latka jak urodzi sie drugie i tu maly problem bo moja mama nie wiem czy da sobie rade z takimi dwoma brzdacami, a Ola bedzie jeszcze za mala aby isc do przedszkola, a ja nie moge zrezygnowac na dluzej z pracy............ no ale nie martwie sie narazie, z kazdej sytuacji jest wyjscie......... ja dopchnelam sie grejfrutem i na dzis juz koniec.......... rudamałpa-------->>>>>>> jestem pelna podziwu dla ciebie.... woda i woda... ile czas juz taka dietka??? i ile zrzucilas,,,,, ja kiedys probowalam ale w pracy mi sie kreci w glowie i mam mroczki jak siedze przed kompem....... PODZIWIAM!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jest ciezko. ale od tygodnia cwicze 6 weidera. a musze powiedziec ze tak mnie miesnie bola ze czuje jak bym miala zebra polamane. podobno te cwiczenia daja super efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fajna u mniejest takaroznice wieku adi mial 1 rok 11 miesiecy kiedysie domis urodzil. rozumiem ze nie martwisz sie o to ze jestes w ciazy tylko o to co potem bo praca w dzisiejszych czasach jest b.wazna . alejak to w zyciu wszystko samo sie ulozy wiec trzymaj sie wszystko bedzie dobrze tylko z dietami teraz uwazaj bys dzidzi nie zaszkodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy. no i staram sie nie jesc po 17. ale jest ciezko zwlaszcza w soboty jak jest jakas imprezka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką ilość wody piję od ok. miesiąca, ale przy tym jem normalnie oczywiście w miarę rozsądku, przy tej diecie najwięcej problemu sprawia toaleta dobrze ją mieć zawsze pod ręką (Dlatego głównie piję w pracy, pracuje w biurze) Od października do marca moja waga stanęła w miejscu a jak zaczęłam pić wodę to na chwilę obecną mam 3 kilo mniej więc chyba warto i do tego ćwiczenia tyle że je robię dla jędrnej pupy i dla zwalczenia celulitisu a nie na zgubienie wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly chyba sie rozchorowal bo ma goraczke i nawet zwymiotowal wiec nie jest fajnie a jutro sobota i z lekarzami kiepsko a pogotowie jest do d... zobaczymy co dalej bedzie sie dzialo narazie nie kaszle tylko ma katar no i goraczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedne wasze dziedziaczki. Moja tez ma lekki katarek ale to od zabkow ktore niemoga wyjsc :P zjadlam dzis tylko dwa posilki i mam nadzieje ze nieodbije sie to na malej :) Kupilam sobie dzis bluzke ktora jest w sam raz na mnie rozmiar 10 - 12 grrr , nr. spodni nosze 12 - 14 :( I tak \"tylko \" rozmiar mi przybylo :( Ale chcialabym nosic rozmiar 8,10 kurcze mam nadzieje ze sie doczekam.... A wy co podjadacie ??? Nikogo niema.... Pewnie witacie mezulkow :) Moj juz przyszedl ale nierozmawiam z nim :) I TYLE MAM SPOKOJU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie amuńki!mój skarb już śpi, dziś miał dzien pelen wrażeń...kupiliśmy mu taki kolorowy rowere z grającymi guziczkami,cieszył się niezmiernie,już byłam z nim chwilę na dworze-3 osoby nas zaczepiły i podziwiały pojazd...teraz to wszystko jest dla dzieci... kaad-obserwuj dokładnie, ja to jestem przewrażliwiona na takie sytuacje...u mnie też przychodnia do d...y,nie ma nawet jak podjechać wózkiem bo brak podjazdu, poza tym brak osobnych wejść dla chorych i zdrowych, i w rezultacie pediatra przyjmuje zaraz obok internisty gdzie w ciasnym korytarzyku gnieżdżą sie matki z dziećmi i smarkające,kaszlące babcie i dziadki...masakra Już raz tak mi się zdażyło,że poszłam ze zdrowym dzieckiem do kontroli a wróciłam z chorym... fajna-ciesz się, drugie dziecko ciężko jest zaplanować, ja chcę mieć 2 ale teraz już trzeba patrzec na różne rzeczy...więcej wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA WŁAŚNIE MOJEDZIECIACZKI POŁOŻYŁAM SPAĆ RAZEM Z MĘŻUSIEM A JA MAM CHWILKĘ DLA SIEBIE MOGĘ TROSZECZKĘ POMYSZKOWAĆ W NECIE. A ŻE KOLACJI MI NIE WOLNO JADAĆ TO SIEDZĘ Z PÓŁTORALITROWĄ BUTLĄ OCZYWIŚCIE WODY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ratuję się wodą...bo dziś wyjątkowo mam ochotę na coś dobrego;-)acha!małpeczko-czekam na potwierdzenia zapro, bo przed chwilką Ci wysłałam...;-)ale bym coś podjadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już potwierdziłam, ja też strasznie bym coś zjadła na szczęście mój mąż już śpi a to największy kusiciel. Jutro mam ważenie ale jak na moje oko to raczej troszeczkę przytyłam a nie schudłam - jutro się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki!mojego męża nie ma bo jest w pracy, mały śpi i nie ma kto mnie przypilnować...mój organizm tęskni za czymś dobrym, ma już dość wody,sałatek i jogurtów...domaga się czegoś pysznego;-) a w zasięgu ręki leżą princeski mleczne,orzechowe,kokosowe...mmmmmm i uśmiechają się,chyba słyszę:zjedz mnie;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to kaloryczne - nie ruszaj tego !!!! Może rano mały kawałek bo jest cały dzień na spalenie ale nie teraz!!!! Bo będe wyzywać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tak do wody przyzwyczaiłam że nawet ją lubię - tylko ta toaleta !!! normalnie powinni mi płacić kilometrówkę. Dziesiaj jest piątek więc zrezygnowałam ze stepperka ale jutro znowu 3000 kroków, tak się zaparłam że sama w to nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się kochana...nie ugryzłąm nawet ociupinkę....ale jutro nie obiecuję,że tego nie zrobię;-)jakaś jestem wypompowana,idę lulu,mój mały tak słodko śpi,przytulę się do niego i poleżę,pooglądam tv,może coś ciekawego puszczą,bo zazwyczaj to nie ma nic ciekawego-to do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nocnych marków !!! kochane wszystkie wspaniale wygladacie dzieciaczki sa super ....zgadzam sie ze my to do grubaskow nie nalezymy tylko chcemy dazyc do doskonalosci :) wiecie co bylam na usunieciu zeba boli mnie teraz jak diabli :( miejsce po zebie ...ach te osemki:P kolejna wiadomosc waze 64kg :) ciekawe ile jutro :P?????bede wazyc cos z wami mi szybko leca kilogramy oj chyba dobre towarzystwo i wszystko sie udaje :P ja to taka jestem ze musze miec wsparcie to wszystko lepiej mi idzie :) a takto przez rok nie moglam sie zmobilizowac :P grunt to dobre towarzystwo:) to dla was 🌼 wszyscy spia czy jeszcze ktos zaglada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze juz wszyscy spia albo maja ciekawsze zajecia niz siedzenie przed kompem:P ja tez juz znikam pozadrawiam wszystkich a wlasnie kochane musze koniecznie dodac zdjecie mojej malej jak teraz wyglada bo tamte to stare z okresu 4-8 miesiecy a teraz to juz ladna kobietka i wloski ma na glowie hehehe :) milej nocki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie śpię ale już znikam bo dziś miałam fatalny dzień w pracy aż się pisać nie chce. Może jak się prześpię to będzie lepiej. Zostałam oszukana przez klientkę i jakoś nie mogę się z tym pogodzić że nie byłam dość czujna. Idźmy już spać. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×