Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Galileoo, to ja dołączam do klubu :) A prasować nie mogę powiedzieć, że lubię, ale mogę to robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabw
Cześć dziewczyneczki A ja cały czas próbuje mniej jeśc i cos wczoraj wieczorem mnie skusiło na płatki kukr z miodem i orzechami pochłonełam prwie paczuszke:(,no ale od dziś znów spróbuje zdrowej dietki bez podjadania. Pozdrawiam was ciepło i maluszki wasze też P.Sna mojego niejadka dział tylko mój cycuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, od dzis sprobuje pic dziennie ok 5 litrow wody. Juz wypilam 2,5 i ciagle biegam do kibelka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie dietowiczki !!! ja tak pozn bo remont zabiera mi bardzo duzo czasu ale wieczorem napewno do was napisze co u mnie :) jak tylko marysia pojdzie spac ja do was dolacze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Troche pobuszowalysmy w ogrodzie, rozpogodzilo sie wiec mala biega po podworku. Moj facet mnie do furii doprowadza.... Wiecie co im dluzej z nim jestem tym wiecej widze w nim wad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie moge sie doczekac konca norweskiej, za duzo jajek :-) Zaczelam pic wiecej wody, moze to przyspieszy chudniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta23
Witam wszystkie mamusie:))) Przeglądam sobie to wasze forum i jestem pełna podziwu że Wam się udało!!!Chciałabym do Was dołączyć.Moja obecna waga to 57 kg marzenie ważyć 52kg.Jakieś 5 lat temu ważyłam właśnie tyle i czułam się świetnie z taką wagą potem przytyłam do 66kg zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i nawet nie wiem kiedy waga mi tak skoczyła wzięłam się za siebie i zrzuciłam do 58......zaszłam w ciążę i 9.01.2007 urodziłam moje oczko w głowie ale teraz jakoś mi trudniej zrzucić te przeszkadzające mi kilogramy.Moją zmorą są słodycze które co dziennie ze mną wygrywają.Wszystkie kilogramy których chciałabym się pozbyć spoczywają na moich biodrach i pupie.....Macie jakieś sprawdzone sposoby jak można się ich pozbyć z tych partii ciałka???? Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta23
aaaa mamusie jeszcze jedno pytanko.............. jak tam kondycja waszego biustu po ciąży i karmieniu???? no i jeszcze odchudzanie........ Moje piersi stały się takie puste a nie są gigantyczne(rozmiar A)i troszkę się boję że przy tym moim odchudzaniu spadnie mi właśnie z cycusiów a nie bioderek i wtedy już nic mi tam nie zostanie:((( nie mam pojęcia jak schudnąć tylko z pupy i bioder..... Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Edyta, wiesz co do bioderek i ud proponowałabym ćwiczenia na stepperku skrętnym, ja mam zwykły ketllera i po dwóch miesiącach mogę powiedzieć że są efekty, właściwie to mój mąż twierdzi że kondycja moich pośladków się poprawiła (cokolwiek to oznacza) Ja ćwiczenia zaczynałam z wymiarami około 100 cm. w biodrach a w tej chwili mam 96 czyli spadło, jeszcze szóstka i będe szczęsliwa więc może też spróbujesz ? Niestety jakakolwiek dieta nie daje możliwości aby w jednym miejscu cm. pozostały a w drugim spadły więc pozostają ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie !!! ja dzisiaj z rana poki nie ma robotnikow i mala jeszcze spi :) pozniej pewnie nie bede miala czasu do was zajrzec :( piszcie jak u was ja nawet nie mam jak sie zwazyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny z rana :) Piekny dzień u nas, a ja z dzieciakami w domu, bo starszy chory :/ Dobrze, że koleżanka wpadnie. Ruda, chyba wolałabym być w pracy. Choć dzis nockę miałam kiepskawą. Wczoraj picie wody szło dobrze, dietka w zasadzie też. Do kawy marchewka i jabłko :) Zobaczymy co będzie dalej. Miłego dnia zyczę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) wlasnie jem banana i pije kawe. Mam zaropiale , spuchniete uszy (2 m-ace temu przebilam je -dopiero :) ) i zmienilam kolczyki. Dodam ze oko tem mam spuchniete (myslalam ze to jeczmien ale juz sama niewiem).... Noc mialam w miare spokojna..... tylko te uszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!! U nas pogoda srednia, ale moze do poludnia sie zmieni. tu raz pada raz swieci slonce, zmiana pogody 4 razy dziennie :p Ja sie zwaze dopiero w niedziele, brak mi juz motywacji do tej diety. Czuje sie jakbym stanela w miejscu wagowo. co do mojego cialka, to zmniejszyly mi si piersi :-( widze po stanikach i bluzkach ze sa o rozmiar mniejsze, buuuu Ale za to w pasie i biodrach ubylo :-) Ruda zaczelam pic 5 litrow dziennie samej wody, wczoraj nie moglam wyjsc z kibelka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia, ja w wieku 13 lat przebilam uszy. Co prawda kolczyki nosilam bardzo sporadycznie, milam kilku letnia przerwe i teraz nie moge zadnych dopasowac bo mi zaraz uszy puchna, moge nosic tylko srebrne albo zlote, zlota nie lubie, wiec tylko oryginalne srebro pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki !!! Ja cały czas 65kg dobrze że nie więcej. od poniedziałku biorę się za siebie , by do lata te 59 ważyć. u mnie pogoda śliczna zaraz młodszy wstanie jedzonko i na dworek idę a później do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galileoo u mnie piersi też lecą , ale miałam tak wielkie że to nawet dobrze chociaż w tym momencie mogłyby się zatrzymać bo są takie jak przed ciążą (75 C) Zobaczysz jak regularnie będziesz piła tą wodę to waga też poleci w dół. Ja wczoraj weszłam na wagę i sama niewierzyłam jak zobaczyłam 53,8, mam nadzieję że to nie chwilowy spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po jednej dziurce mam już od podstawówki. Ale niedawno gdzieś miesiąc temu zrobiłam sobie drugą trochę bolało ale do wytrzymania założyłam złote kolczyki i nic się nie działo. Musisz często ruszać kolczykiem i przemywać spirytusem salicylowym (chyba tak się pisze) lub czymś w tym rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odkąd skończyłam karmić to moje piersi są w fatalnym stanie. Jeszcze to odchudzanie nie sprzyja ich ujędrnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co a ja tak sie cieszylam z moich piersi po ciazy :-) Nie karmilam wiec byly kraglutkie i wieksze, a teraz doslownie w ciagu 3 tygodni odchudzania najnormalniej mi sie skurczyly :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciagle stosuje krem do piersi, smaruje sie codziennie. Dziewczyny poleccie mi prosze jakis dobry krem na brzuszek i uda ktory stosowalyscie podczas odchudzania?? Musze sobie jakis sprawic ujedrniajacy ale zupelnie nie wiem jaki bo od zawsze stosowalam Avonu, teraz chwilowo nie mam do niego dostepu, a moze wy stosowalyscie jakies dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi to mi mogłyby zlecieć ;) Ruda, piękny wynik 🌼 na pewnie nie chwilowy. Tzn. może chwilowy, bo pewnie waga będzie jeszcze spadać. A do mnie idzie koleżanka na kawę. Trzymajcie proszę kciki, żeby mnie nic do kawy nie skusiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam stosować te Garniera roll-on płaski brzuch ale za krótko by coś powiedzieć na jego temat efekty powinny być po dwóch tygodniach zobaczymy. BIG babon pisała o jakimś balsamie lirene pomarańczowym że skuteczny spytaj jej albo sprawdź wcześniej kilka stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Kolczyki wyciaglam , jak zarosna usdzy bede chociarz miec spokoj :) Moje piersi powiekszyly sie z 75 B do wacha sie miedzy 80 C a 80 D (zalezy od firmy :P ) i poprostu jestem przerazona co bedzie jak przestane karmic :( Narazie moj maz nawet niemoze sie nacieszyc bo sa to Luski mleczarnie :P A slyszalam ze dobrym balsamem jest SERUM INTENSYWNIE WYSZCZUPLAJACCE + UJEDRNIAJACE z firmy EVELINE. Posiadam ale nieuzywam bo po 1 niemam czasu , a po 2 jestem len :) Musze go zaczac uzywac bo ato idzie... Ale jak pomysle ze dwa razy dziennie trzeba owijac sie folia to mnie przeraza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaluje ze zaraz po ciazy nie stosowalam pasow sciagajacych na brzuch :-( A teraz mam nadal ciazowy brzuszek i trudno sie go pozbyc, a to juz 14 mies minelo od urodzenia Zuzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×