Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam z rana. Wczoraj udalo mi sie przetrwac dietowo, choc po 18-tej strasznie burczalo mi w brzuchu, juz nic nie jadlam. Zaraz lece z mala do parku wiec troche ruchu zalicze ;-) Mam opracowany zestaw cwiczen i mam zamiar wprowadzic go w moje codzienne zycie dzis, kiedy malutka bedzie miala swoja popoludniowa drzemke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!! galileoo i co bedziesz ja stosowac??? ciekawa jestem ja magdzie idzie odchudzanie cos nie zaglada do nas pewnie jak napisze to bedzie juz laseczka :) dziewczyny co u was bo ja mam tak podly humor ze hohoho szkoda gadac a tym bardziej pisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bigbabon! Dobrze ze chociaz ty zagladasz bo cos dziewczyny nas opuscily :-( Kobiety odezwijcie sie! Napiszcie co u WAS!!! Tak bigbabon, sprobuje zastosowac ta dietke, nie jest az tak drastyczna, moja znajoma caly czas sie tak odzywia i mowi ze sie przyzwyczaila. Oczywiscie nie mowie ze nie bedzie grzeszkow ;p Czsem lubimy sobie w weekend jakas pizze przekasic czy zrobic grila, ale w ciagu tygodnia postaram sie tak wlasnie jesc. A co bigbabon taka zla?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz cos wiecej ja naleze do osob gdzieliczby mnie przekonuja :) ile w ile mozna zrzucic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!! nie wiem co sie dzieje ale ostatnio nie moge spac :( bardzo mnie to martwi i najgorsze jest to ze nie wiem czemu :( i widze ze mala tez to wyczuwa i nerwowo spi zreszta nic dziwnego skoro ja bezprzerwy sie krece galileoo ja mam pytanie moze zaczniemy diete dr dabrowskiej warzywno-owocowa? mam wrazenie ze mam barddzo duzo toksyn i to dlatego zle sypiam :( ja bym chetnie sie oczyscila a ty ? ta dieta trwa 6 tygodni ale podobo jest bardzo lecznicza powinno sie w niej pic duzo sokow ale domowej roboty z owocow to tylko cytryny i jablka a warzykwa waszystkie gotowane z wody, na parze mam ksiazke na temat tej diety i powiem ci ze zrobila na mnie duze wrazenie ta dieta jak przeczytala o nie w tej ksiazce tylko jakos nie moge sie przekonac co do czasu tej diety bo wydaje mi sie ze to strasznie duzote 6 tgodni moze z toba bylo by mi razniej :P bysmy sie wspieraly i moze szybciej dni by lecialy poczytaj sobie o niej w internecie i przemysl moja prosbe ja chetnie bym sie oczyscila i odmodzila jezeli bedziesz zainteresowana ta dieta to daj mi znac ja moge ci wysylac pzepisy na obiadki z ksiazki ktora posiadam magda munia joasia i reszta dietowiczek co sie z wami dziejej odezwijcie sie dajcie znac co u was jak wasze diety i waga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie W końcu mam wolne i mogę coś napisać. bigbalon ja też niestety przerwałam tą kopenchaską. W pracy nie miałam siły i ciągle kręciło mi się w głowie, więc musiałam zacząć jeść normalnie. w dodatku schudłam tylko 1 kg który już mi wrócił. Już na żadne diety się nie piszę wolę ograniczać jedzenie i nie jeść po 18, chociaż jem co chcę i nie muszę zmuszać się do niesmacznych rzeczy. Dziewczynki trzymam za was kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane...nie było mnie trochę, ale przez 3 dni dosłownie chodziłam jak cień po domu, dobrze ze moja mama była na urlopie i zajęła sie synkiem bo nie wiem co bym bez niej zrobiła, nie byłam w stanie nic robić...chyba kawą, która piję hektolitrami, począwszy od rana na czczo podrażniłam sobie wątrobę, nieraz mnie pobolewała ale to co miałam teraz było pierwszy raz...chodziłam w pół zgięta, blada, i leżałam na podlodze jak nie w pokoju to w łazience...widok okropny, nawet mój synek wyczuwał cos nie tak bo kładł sie obok mnie, tulił sie i był marudny, w dodatku te upały...ale na szczęście już jest ok, nie piję kawy, tylko kawe inkę z mlekiem 1 dziennie, ćwiczę codziennie na steperze wieczorkiem jak mały śpi...chcę czuc sie lekko i atrakcyjnie, dlatego nie moge zaprzepaścić tego co do tej pory osiągnęłam, zastanawiam sie nad powróceniem do dań na parze, cąłuję Was kochane i piszcie co u Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzac na inne dziewczyny, ta kopenhaska, mimo że jest krótka to jednak musze ja stosować dziewczyny o silnej osobowości i wytrwałe do konca...ja dlatego boję sie takich diet, nigdy nie mogłam stosować co do pkt dietę, taka jestem...wolę ograniczyc słodycze, chleb i makaron i ćwiczyc... Bigbabon-nie myśl negatywnie, tylko nastaw sie pozytywnie i uwierz ze sie uda i tobie i zobaczysz(zobaczymy) te nasze upragnione 60 ;-) Galileo a jak u ciebie z wagą?Bo ja 66 i będę zbijać tą wagę choćby nie wiem co....a co do tej diety to chyba jest calkiem dobra i mądra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) mialam kilka dni podlamania bo co rusz ktos mnie pyta kiedy drugie wiec sie wkurzylam bo wygladam jak baba w ciazy :( ale teraz juz lepiej dzisiaj zrobilam sobie dzien przygotowawczy do diety dr dąbrowskiej i jutro zaczynam 6 tyg zmagan ciekawe jak bedzie czy dam rade ciesze sie ze mozna jesc do syta to moze jakos dam rade codziennie na wieczor napisze wam jak mi mina dzien bede pisac co zjadlam a co tydzien bede sie wazyc i napisze wam ile w doł lub w miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomnialam wam powiedziec ze mojej kolezance dziecko pogryzl kot i mala aktualnie bierze szczep[ionki na wscieklizne poniewaz nie znamy kotka i nie wiemy czy byl szczepiony :( bylam zszokowana ta sytuacja bo moja marysia stala za nia kilka kroczkow szok nie moglam dajsc do siebie przez nocke potym jak ja zobaczylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki co u was dlaczego nie piszecie :(????? wszyscy na wszasach czy co??? tylko ja siedziec w domku z dzieckiem i mezem na urlopie :( kochane no nic jak obiecalam tak postanowilam bede do was pisac dzien w dzien jak moja dieta wlasnie rozpoczynam mam nadzieje ze wytrwam licze na wasze wsparcie :) jak zawsze milego dnia laseczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie wesolo. Lusi wychodza gorne zabki i ma katarek i robi caly czas kupki :( Po weekendowym wypadzie moge stwierdzic ze nigdy meza nie zostawilabym tu samego. Wszyscy nasi znajomi (chodzi mi o zonatych, czyli zona w polsce on tu) zdradzaja swoje kobiety i caly czas pija (nawet moj tesc). Moja waga stoi w miejscu , musze cos ze soba zrobic :( tylko niewiem juz co :( Chyba zaczne ta kopenchadzka na przyszly tydzien)(???).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... Jestem w nienajlepszym humorze. Znow byla klotnia z mezem , oczy mam zapuchniete od placzu... Musze sie wziasc za siebie bo majac 23 lata nic mi sie niechce , dzieki mojemu cudownemu mezowi ,ktory zajebiscie mi pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale sie zdenerwowałam, tyle sie napisałam i wszystko mi sie wykasowało...upał masakryczny, ale mój synek ni edaje za wygraną i każdego dnia papa i papa, uwielbia przebywać na dworze, jest wtedy spokojniejszy, ładnie śpi i wszystko go interesuje, dobrze że mamy park niedaleko to upał nam nie groźny, przyzwyczailiśmy sie do częstych spacerów nawet 3 razy po ponad 2 h, także sie nachodzę, a wieczorkiem tak jak sobie założyłąm-steperek...musze zrzucic ten nadbagaż bo chyba sie załamię jak zaprzepaszczę to co osiągnęłam... Joasia-porozmawiaj z mężem jak widzi twoją przyszłość, czy dziecko ma patrzec na takie sceny.... Bigbabon-rzeczywiście dziwny przypadek, a co do drugiego dziecka, no my sie zastanawiamy, ale moze ten kto sie pytał to był ciekawy kiedy palnujecie?nie bądź taka surowa co do swojego wyglądu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mamuski co się z Wami dzieje? Wstawać śpiochy....ja już od godz. na nogach, pije kawę inkę, bo od ostatnich boleści spowodowanych nadmiarem kawy chce tego uniknąć, chciałam zameldować że nie jest źle bo waga powoli spada, wolno ale zawsze to coś...co wieczór zaliczam steper a z rana czuc efekty moich ćwiczeń, zakupiłam sobie jeszcze czerwoną i zieloną herbatkę i postanowiłam ją pić choć nie powiem żeby mi smakowała i codziennie z rana jem jogurt, a i jeszcze coś, powróciłam do gotowania na parze...także tyle co chciałam Wam powiedzieć, zmykam robić pranie, mały jeszcze śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Przepraszam ze sie nie odzywalam ale moj mezczyzna ma wole wiec prawie nie siedzimy w domku. Jak u Was? U mnie waga spadala o 2 kg!! :-) Stosuje sobie ta dietke o ktorej wam wczesniej pisalam i uwierzyc nie moge! :-) Dwa kilo mniej w ciagu kilku dni! I wcale nie czuje sie glodna! Rewelacja, szkoda ze wczesniej jej nie wyprobowalam... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny !!! ja tez stosuje dietke i waga powoli leci juz 1,5 kg ciekawe jak dalej edzie alasnie sobie jabluszko zzjadlam pije duzo wody z cytryna i kawke na sniadanie z mlekusiem ale ogolnie czuje sie zle jakos na duszy mi niedobrze :( mowiac w skrocie to mi smutno:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest ta dieta je się tylko owoce i warzywa czy jeszcze coś. A i ta kawa z mlekiem to można i tylko rano Napiszcie mi coś o tej diecie. Lubię owoce teraz w dodatku sezon więc może się na nią skuszę. Chciałaby schudnąć bo jak na razie nic się nie dzieje z wagą choć pozwalam sobie na wszystko i trochę się obawiam że kilogramy wrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda munia ja jestem na diecie warzywno owocowej tzw. zdrowotnej głodówce dr dąbrowskiej kawy tam nie wolno ale ja nie umiem funkcjonowac bez niej wiec mimo ze nie wolno to ja pije i juz :) a galileoo jest na diecie ktora podala kilka postów czesniej zobacz poczytaj moze sie przekonasz w mojej diecie je sie wszystkie warzywa z owoców grejfruty cytryny i jabłka stosujesz wszystkie przyprawy ale do zup nie dodajesz smietan bedz jogurtów przygotowujesz sobie wszystkie potrawy z warzyw i owoców gotowane lub na surowo i soki ja jem 3 posilki dziennie a jak miedzy nimi czuje glod to jem jabłko albo pije wode z cytryna (jedna cytryna na jedna butle h2o mineralnej) a mozesz herbatke zielona jak bedziesz chciala mam przepisy dr dabrowskiej moge pisac bo mam jej dwie ksiazki a aaa a dieta trwa 6 tygodni glownie oczyszcza organizm i reguluje uklady a chudniecie to skutek uboczny tej diety bo to jest dieta lecznicza ja moge ci tylko napisac ze ja sie chyba zaczelam oczyszczac bo cera mi sie pogorszyla podobno to jest normalne na poczatku bo przez skore tez sie usuwaja toksyny poczytaj sobie na stronach o tej dietce aha soki to tez sama przygotowuje nie kupne jak narazie czuje sie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziś znów upalny dzionek spędzony z synkiem na spacerkach, teraz wygoniłam męża, w końcu niech ludize też go widzą, bo powiedzą że sama je wychowuję ;-) jak narazie się pilnuję, zobaczymy czy dam radę dłużej a raczej zawsze jesc mądrze i nie przesadzać z przegryzaniem, bo zauważyłam że często siegam jak ni epo paluszka , to jakiś herbatniczek, kawąłek pączusia...a w efekcie wychodzi że już zjadłam swoją normę, ale jak tu nie przekąsic conieco jak w wózku takie rarytasy czekają i kuszą, no oczywiście musze sobie tłumaczyc że to ni edla mni etylko dla synka i brzydko mu tak wyjadać ;-)najwazniejsze że się nie poddaję...Bigbabon-pisz o efektach swojej nowej diety, nawet dziś rzomawialam z koleżanką, która zawsze miała problemy z wagą, niedawno zauważyłam że wysmuklała, a okazalo sie że codziennie zjadąla warzywa, po 2 m-cach waga zaczeła spadac i zrzuciła 7 kg, no niestety nie pilnowała sie później i wszystko wróciło do normy, najważniejsze to utrzymac ten spadek a to jest równie trudne jak samo odchudzanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Jutro zaczynam diete norweska i cwiczenia od nowa :D Musze wziasc sie porzadnie za siebie bo juz trace nadzieje na schudniecie a tak nie moze byc :( Jesli jest ktos chetny do tej diety to zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ja pierwszy dzien na diecie. Narazie po sniadanku i zaraz robie cwiczenia na brzuch i posladki :D Narazie dobrze sie czuje mimo iz niejadalam od jakiegos czasu sniadania.. Ale widze ze nikt tu nie zaglada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia-największy błąd to nie jeść śniadań....ja już to przerobiłam, nie jadłam bardzo długo tylko na czczo kawka i tak doprowadziłam sie do bólu żołądka....to nie zdrowe, wszędzie piszą że śnaidanie to podstawa, omin kolację ale śniadanie w życiu...ja jakoś się trzymam swoich zasad, powiem wam że posłuchałam sie rady Fat Cat (chyba ją też znacie) i piję dużo czerwonej i zielonej herbaty i wiecie ci ciatka leżą przede mna a ja wcale sie na nie ni erzucam, mimo że ma @...nawet mi posmakowała ta herbatka, a co do śniadań to ona tez mi to zasugerowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Przepraszam ze mnie tak dlugo nie bylo ale moj ostatnio malo bywalam w domku a jesli juz to moj chlop okupywal komputer :p Ale juz do Was wracam, mam nadzieje ze ktos do mnie dolaczy-kasiulak, bigbabon, joasia, magda munia, ruda- postarajmy sie odnowic nasze forum! U mnie waga bez zbednych rewelacji. Na mojej dietce wytrzymalam kilka dni, no bo jak tu dietowac jak chlop siedzi w domu i ciagle cos je...no musze przyznac ostatnio sobie pozwolilam, kolacyjki, pizza, kebab, slodycze....duzo tego bylo... Tak wic dzis znow biore sie za siebie! Zaraz pocztam Wasze posty. Piszcie co u Was kochane! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane dlugo mnie nie b ylo ale tyle mam na glowie sama m. in. babcie ktora jest grubo po 80 i ma chyba problemy z pamiecia bo nie ma dnia zeby ktos ja nie przywiozl do domku z drugiego konca miasta :( problem tkwi w tym ze nie miesza z nikim tylko sama i nie zawsze wiem co sie u niej dzieje :( boje sie bardzo o nia a moja mama nie rozumie ze powinna byc przy niej tylko woli siedziec w irlandii na emeryturce :( a ja juz nie mam sily co do diety u mnie bez wiekszych rewelacji bo troche sie zaniedbalam (galileoo witaj w klubie) wiec dzisiaj wracam na moje plany czyli dieta warzywmo owocowa z kawa oczywiscie :) piszcie co u was ja postaram sie do was zagladac w miare mozliwosci ale mam troche problemow z babcia wiec musze zapanowac nad tym wszystkim buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Przez moja diete jestem lekko oslabiona ale wytrwam (mam nadzieje). Przed nami kolejna przeprowadzka ,wiec z mezulkiem klocimy sie caly czas. Po przeprowadzce zapisuje sie na silownie i ostro cwicze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Malo jest nas tu na forum, ale zagladajmy od czasu do czasu. Szkoda by bylo zeby ten topik sie rozlecial. Joasia jak Twoja dieta, pisz koniecznie jakie efekty. Kasiulak-ja tez staram sie pic mnostwo czerwonej i zielonej herbaty, a sniadanie stalo sie moim najobfitszym posilkiem dnia. Pozniej juz staram sie jesc male i lekkie porcje. Bigbabon, to musisz byc naprawde zajeta, opiekujesz sie dzieckiem i jeszcze babcia.Jak Ci idzie dietka warzywno-owocowa, co jadasz? A reszta dziewczyn, pewnie ma juz swoje topiki, Ale zagladajcie tu czasem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×