Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

ufffs :D wtopa :D no to sorry myslałam ze jestes kobietą .... a jak znalazłes się tutaj ? moze powiesz ze taka chęc pomocy :D innym niedoswiadczonym na temad diety i odrzywiania ?? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
poprostu_karolina - powiem prosto z mostu - promuje swoją osobę i uslugi jakie swiadczę, bo z tego żyję. z drugiej strony jestem pasjonatem i bardzo lubię to czym sie zajmuję. wiec z checiom podejmuje sie pewnych zadan "pro publico bono". mysle, ze kazdy moze na tym skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
chęcią*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fit26 witamy :D fajnie że tutaj zajrzałes bo może nam co nie co podpowiesz żeby lepiej nam szło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie :) tylko fowiedz mi teraz co ja moge jesc na to sniadanie bo ja tak lubiłam moje platki z mlekiem ehhh co zamiast płatków i zamist mleka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu ja też uwielbiam płatki z mlekiem, ale nie zrezygnuje z nich :P bo np musli jest słodkawe :) i potem nie musze sięgać po nic słodkiego w ciągu dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
ja nie zmuszam do rezygnacji z takiego a nie innego sniadania, ale muesli to dla mnie troche wyrob cukierniczy i nalezy po prostu sobie zdawac z tego sprawę, obfituje bowiem w weglowodany o wysokim indekise glikemicznym. zwrowcilem na to uwagę, gdyz czesto ludzie wychodza z przekoanania, ze platki to rodzaj "dietetycznego" jedzenia, zwlaszcza te z napisem fit. otóz nie zawsze - i nie koniecznie... co do opcji sniadaniowej - to jest wiele mozliwosci. owsianka na mleku (dla mnie blee), kanapki z miesem/serem, warzywa, owoce, jajecznica/jajko gotowane, salatka warzywna z twarozkiem i jogurtem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo prosze widze tu jakiegos fachowca w sprawach diet :P to ja od czwartku ruszam z dietą1000 cal bo do srody nie mam jak..(wycieczka) ;(( ale od czwartku obowiazkowo ;) co prawda duzo trenuje i mam niestety miesnie wyrobione a one co prawda tez raczej swoje ważą :( im dluzej bylam na diecie tym bardziej te miesnie od gry w p.nozna bylo widac ;( dodatkowo sporo biegam i na silownie przez ostatni miesiac chodzilam wiec te miesnie sie wyrobily niestety :( ale coz tak widocznie musi byc ;P jak sie chcialo zostac pilkarka to trzeba cierpiec ;) od czwartku ruszam wiec jakies cenne rady dla mnie? :P Z góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro ograniczam sie do 800 kcal bo we wtorek robie wtep do głodówki 3 dni wstepu 3 dni głodowania i potem pare dni wychodzenia :) mam nadzieje ze strace ze 2 kg ale nie na tym mi zalerzy fajnie sie oczyszcze :) kiedyś juz byłam na diecie ale bez wstepu i chciałam sie nie oczyscic a schudnac teraz plan jest troche inny :) a co zamierzam zjesc ? rano : serek wiejski 200 kcal II sniadanie : 2 wasy z pasztetem ok 70 kcal Obiad : moje ukochane warzywa na patelnie z odrobina ryzu 200 kcal Podwieczorek jabłko 50 kcal Kolacja ; 2 kanapki z szynka ok 150 kcal Pewnie cos wpadnie ale i nie wiec tych kcal moze byc wiecej :) ale cos w tym stylu bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
gwiazdeczka7775 - z jakiego bilansu kalorycznego wskakujesz na 1000? tzn - ile teraz kalorii dziennie spozywasz? dla mnie 1000 kalorii dla doroslej kobiety to troche malo... serio miesnie stanowią dla ciebie problem? poprostu_karolina - jestem przeciwnikiem tak drstycznych diet (800kcal to juz bradzo malo), podobnie - calkowitych glodowek. na dobra sprawe juz 800 kcal na dobe graniczy z glodem... jadlospis mi sie nie podoba. barkuje bialka w obiedzie i podwieczorku 9choc tutaj jeszcze przejdzie), pasztet tez jest opcją raczej niezbyt "fit". na sniadanie przydalyby sie jakies weglowodany, natomiast na kolacje bym je wyeliminowal (proponuje wiec zamiane sniadania z kolacją na tresci). pamietaj, ze ograniczajac mocno spozycie kalorii spowlniasz swoja przemiane materii, podczas glodowki - spowolni sie ona jeszcze mocniej, jesli po okresie glodzenia sie zwiekszysz gwaltowanie ilosc jedzeni - organizm odlozy to na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalorii dziennie jest okolo 1500-1800 ze wzgledu na to ze po prostu musze miec sile na treningi :) tak to bym sobie mniej jadła :p ale wiekszosc tego co zjem to raczej spalam ;)tzn. czytalam gdzies ze na same procesy zyciowe schodzi 400cal. a ja pozniej na silowni jezdze przewaznie godzine (50km) potem orbiter (30min) i bieznia 10 min.(12/h) a reszta to juz cwiczenia na brzuch itp. ;) wiecx mysle ze jak sie spala po silowni to ubywa tego co zjadłam :P a jak nie silownia to trening w nozna przez 2 godziny na duzym boisku. a miesnie w sumie nie sa problemem :P widac ze trenuje chociaz hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
masz intensywne treningi. ja nie schodzilbym z kaloriami. waga przy tym bilasnie utrzymuje sie w miejscu??? a miesnie to dobrze ze masz, pamietaj, ze miesnie potrzebuja paliwa non stop, wiec w sumie im wiecej masz miesni - tym wiecej spalasz czy tak czy siak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na treningach dosyć trener mnie piłuje bo na badaniach wykazało ze mam wrecz ksaizkowe zdrowie i ze moge biegac latac i grac non stop hehe no tak a waga stoi na tych 70kg ! :(( od czwartku zero slodyczy i reszty tych niezdrowych i kalorycznych rzeczy czyli dietka 1000cal tak czy siak :P przy wzroscie 173cm. nie wygladam moze i na tyle kg ale czuje sie gruba :P i trzeba temu zaradzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
no to dieta kuleje. przynajmniej kulała do tej pory. tu nalezy szuakc przyczyn. zadbnaj by jadlospis byl dostosowany do trybu zycia i celu, a wszystko bedzie dobrze. eliminacja slodzyczy to piszy krok. nastepnie pozbywaj sie innych produktow wysokoindeksowych (biale pieczywo, bialy makaron, platki itp..), wyjatkiem moze byc czas bezposrednio po treningu, gdzie pewna ilosc weglowodanow nawet prostyc - nie zrobi Ci krzywdy (ja jadlem sobie big-milka zeszlej wiosny...), ale tez musisz trzymac rękę na pulsie. masz trenera -wiec o rening mozna byc spokojnym., gdybys szukala specjalisty od spraw odzywiania, to nie zebym sie jakos przesadnie reklamowal...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja i tak zjadlam tak jak zaplanowałam ! :) a gdzie sie wszystkie dziewczynki podziały ;) A i Fit ja napisalam ze to bedzie 3 dni wprowadzenia i 3 dni glodowania i pare wychodzenia ! nie ma nic mowy o rzucaniu sie na jedzenie eh !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny u mnie na opakowaniu ryza pisze ze 100 g ma 142 kcal po przygotowaniu to jak to mozliwe ze ktos tu pisała ze to 300 kcal ponad ? nie wiem komu juz wierzyc opakowaniu czy Wam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz wiem jedna porcja ma 140 kcal a w jednym worczeku sa 2 porcje co daje 280 kcal czyli ok :) dzis zjadlam pół serka wiejskiego 97 kcal 4 kanapki wasy z pasztetek ok 100 kcal barszczyk czerwony z uszkami pewnie kolo 300 kcal warzywa na patelnie z ryzem 40 g jakies ok niecale 200 kcal i tyle potem bedzie owoc i kanapka i tyyle :) moge zjesc jeszcze jakies tylko 150 kcal Z teog co kojarze to ty Madelaina byłas na tej głodówce tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa ale przyznam szczerze,że mi nie służyła ta głodówka :( ani trochę, ale kg zleciały, teraz zaczynam jeść normalnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
poprostu_karolina - 100g ryzu po przygotowaniu moze miec 100 albo i 200 kalorii, zalezy jak mocno nasiaknie wodą. kalorycznosc produktow takich jak ryz warto jest zbadac przed ugotowaniem. jeden woreczek, czyli 100g ryzu ma okolo 340 kcal. mozna to latwo obliczyc. 1g weglowodanow to w zaokragleniu 4kcal 1g bialka rowniez a 1g tluszczu to 9 kcal. ryz nieugotowany w 75 - 80% sklada sie z weglowodanow ma okolo 7g bialka i niecaly 1g tluszczu. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
nalezy pamietac ze im dluzej gotujemy ryż (podobnie makaron, ziemniaki), tym wyzszy index glikemiczny bedzie posiadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) WRÓCIŁAM :) Lekko opalona i z dużą motywacją ;) Ciesze się, bo waga wczoraj wskazała 62 kg :) czyli w Chorwacji nie przytyłam a powinnam po tych tonach kalorycznego żarcia :D dziś było: - 3 cieniutkie kawałki chleba tostowego pełnoziarnistego z krotoszyńską (255) - 3 ziemniaki i 2 jajka sadzone (434) - baton fitness (90) jak będę głodna za godzinę to przegryzę jeszcze krążka ryżowego i koniec na dziś. Dziś w ogóle zaczynam a6w :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fit26 --> dlaczego ugotowany ryz ma mniej kalorii niż nieugotowany???? Dziewczyny!!!!W tym tygodniu waga zeszła tylko o 0,5kg:( bezsensu..... czy mozna przesadzić z białkiem w diecie??? ma to jakies konsekwencje?? np jesli nie ruszam sie az tak duzo a jem duzo białka to moze sie on jakos odkladac i powodowac tycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszce jedno (bo dopiero teraz przeczytałam wczorajsze posty) twaróg nie ma zbyt wiele białka poniewaz całe białko podczas produkcji twarogu zostaje w serwatce. No a sam twaróg mimo że smaczny to nie jest aż tak pozywny jakby sie mogło wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co im dłuzej gotuje ryz tym jest bardziej kaloryczny ? surowego przeceiz jesc nie bede ... Madeleina a kg nie wruciły ?? to niezle dużo straciłas ale mi zalerzy bardziej na oczyszczeniu organizumu a kg to dopiero przy okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, co z tym ryzem? bo ja z kolei zrozumiałam ze ugotowany traci na kaloryczności... albo jakos tak:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie wróciły, spadają ciągle. Czuje się taka pełna, objadłam się jabłkami,nienawidzę tego uczucia, sytości ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×