Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pampucia

Mój mąż tyran psychczny

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego wychodzicie za takich facetow ? Przeciez wyczuc kto jaki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed slubem nie wyczuje się facet aktor,gra,pięknie mowi__a zamknie drzwi,to cham i prostak znam i ja takiego,ale nie wolno sobie pozwolić by miał ciebie za nic nie podoba się,drzwi otwarte bądż konsekwentna,zadbaj o spokój dla dziecka i siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra zamontowała kamery w domu/bez jego wiedzy/ i w sądzie bez problemu dostała rozwód z orzeczeniem.Sąd miał niezbite dowody.Szwagier miał ją za "tępą kretynkę",a po wyjściu z sądu nie darował sobie riposty.Musiał wyprowadzić się,a ona z dzieckiem uzyskała spokój bez nękania i poniżania. Zrób coś z tym ,bo was wykończy.Psychol ma problemy z psychiką i karmi się tobą./czytaj: wyżywa się/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyczuje sie chama przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borze lisciasty, jakie te baby sa glupie. Chlopy z reszta tez. Ludzicie sie ze milosc jest dana na cale zycie a to bullsh*t. Milosc nie ma. Przynajmniej nie na cale zycie. Matka natura laczy nas w pary w pewnym celu - rozmnozenia, a nie zebyscie w szczesciu dozyly kresu swoich dni. Po paru latach czar pryska. Kochany mezus staje sie zwyklym samcem ktorym steruje testosteron. Milosc nie trwa wiec nie bo i po co? W prymitywnych spolecznosciach zbierackich dzieci kilkuletnie byly wychowane przez cala osade. Ojciec potrzebny byl tylko przez pierwsze 3-5 lat zycia czyli tyle ile niby trwa ta samcza milosc pluses minus. Niemozliwe aby tak rozne plcie jak empatyczne samice i agresywne samcem zyly ze soba w zgodzie! Ktos kto narzucil ludziom monogamie byl bardzo chory na leb. Polecam lekture Demoniczne samce. Nie wierzcie w to ze jestesmy lepsi od zwierzat. To kolejny bullsh*t Jestesmy dokladnie jak szympansy. Z komorka w reku. Agresja jest wpisana w nature samca bo kontroluje seksualnosc kobiety. Oni maja to we krwi. A jesli ktos nie wierzy w badania naukowe to prosze zapoznac sie ze statystykami policyjnymi na temat przemocy oraz... fundacji opiekujacymi sie niepelnosprawnymi dziecmi. 80 %kobiet wychowuje te dzieci samotnie. Nie wszyscy sa tacy? 20 % nie. Teraz sprobuj na takiego trafic. Oni tacy sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał że jak się baby nie bije to to wątroba gnije a może na odwrót trzeba zrobić niech teraz się boją faceci tak jak jest teraz u mnie były się mnie boi a nie ja jego poszłam na samoobrone i teraz jest super .przeczytajcie co ja przeszłam i wyzwoliłam się od męża tyrana http://albertkredyty.pl/wordpress/moja-ucieczka-z-domu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczy ale gdzie wyprowadziłyscie sie jak sobie radzicie czy wynajełyscie mieszkania czy ktos wam pomógł ja mam czwórke dzieci i boje sie ale chetnie bym uciekła od tyrana chociaż on mieszka u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam opisałam krok po kroku co się działo przez 19 lat piekła w czterech ścianach co robiłam by uwolnić się od tyrana , i udało się to największy mój sukces ,przeczytaj do końca tam są również porady . podaję link: http://albertkredyty.pl/wordpress/moja-ucieczka-z-domu/ Zresztą są różne instytucje co pomagają takim kobietkom jak my Pozdrawiam i trzymam kciuki myślami jestem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×