Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

hej widze ze dzionek fajnie minol u nas tak sobie od 12 do 16 u lekarza siedzielismy maly padl jak mucha ale zdrowy jak rydz na szczescie pozdr dla mamusiek i 😘 dla slicznych maluszkow!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wtam się porannie :D :D :D :D szykuje się do ginka :O mam nadzieje ze wsio OK i zaciążona nie jestem... bo osatnio mdliło mni ena zapach kupki Oli i nboli @@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda___ a jak zaciazona to zle? :P:P:P przeciez szybko chcecie druga dzidzie:) Bry :) Noc jak codzien :classic_cool: Na dworze znow skwar,wiec nie wychodzimy -dopiero pod wieczor, materac i sru w cien na taras:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) u nas dzisiaj tragiczna noc, mała budziła sie co pół godziny z rykiem jakby ktos ją ze skóry obdzierał... miałam wrażenie, że płacze przez sen, bo jak do niej mówiłam czy ją przytulałam to jakoś nic do niej nie docierało...może to kolejne ząbki? nie wiem jak ja dzisiaj wyrobię w robocie cały dzień...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Oj Baderka - współczuję....pewnie zęby.... Katkarsis - najważniejsze, że wszystko oki. Joasiu - u nas też cieplutko:) po obiadku idzemy na spacer. Jak ja uwielbiam upały!!!! Oczywiście pójdziemy w cień. Muszę kupić jakiś krem dla Misia na buziaczka, bo opalony już jest, że szok!! A wczoraj kupiliśmy Mu sandałki:) Co tam u mojej ślicznej synowej??????? dodałam nowy filmik na bobasach, chętnych zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. ogladam film: Michas super na tej bujawce:) I fajnie wymusza kaszel;jak Wojtek,uwielbia kaszlec na sile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaa_________-filmiki super K tez zawsze udaje ze kaszle a najlepiej u lekarza jak dzieci nasladuje i widze ze Michas tez za komorki pilociki itp sie bierze:D:D:D a niedlugo ci pojdzie nie juz calkiem dobrze sobie radzi wieeeelkie brrraaawooooo!!!!!!!!!!!!!! Magda________to napisz nam co tam u ciebie czy rodzinka sie powiekszy:P Joasiu_____________oddaj mi te upaly PROSZEEE!!!!! a co do zebow moj K mial 3 tyg temu katar i wogole niecierpliwy i mowilam ze na zeby ale jak nie bylo to nie bylo a ja wczoraj patrze bo sie rozplakal a on u gory 2 duze piatki albo czworki!!! zaskoczyl mnie jak nic prawie miesiac nie maialam o nich pojecia:D a tak wogole myslalam ze zabki pokolei wychodza teraz ma 4 jedynki i dwojki i 2 piatki a krem tez musze zakupic juz patrzy;lam duzy wybor jest w rosmanie ale musze cos konkretnego wybrac te dax tez sa a my dzis do nowej piaskownicy idziemy moj M wczoraj zrobil porobie zdjecia i na bobasy wieczorem dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis_ to super ze zabki wyszlo, jedno mniej, mnie od poczatku to na zebole wygladalo;) I wcale nie po kolei wychodza...Z checia oddam te skwary co tu sa, ja lubie cieplo ale..nie upaly,gdzie nie ma czym oddychac!!! W ogole mialam napisac juz dawno,aleciagle zapominam jak wlaze i czytam posty: ogladalam Wasze nowe foty: K super,juz taki fajowy,duzy chlopczyk!!! A ty laska jak sie patrzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu,Listka________ dziekujemy a K bardzo skrzetnie te zebole ukrywal hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharis_______ gratuluje ząbków U nas dzisiaj zimno i chyba będzie padać. W poniedziałek idę do pracy do siebie i idę chyba na wychowawczy, nie mam wyjścia innego. Nie wiem jak poradzimy sobie finansowo no ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej u gina wszystko w porządku czyt. ni ejestem w ciąży i wszystko się pogoiło po porodzie ;) ale mam dzis naprawdę kiepski dzień i OGROMNĄ PROŚBĘ do Was... dowiedziałam sie dziś że synek mojej kolezanki 3,5 miesięczny FIlipek, trafił wczoraj do CZD w Międzylesiu ( nie wiem w jakich okolicznościach ) i wykryto my poważną wadę serca ( jest ono powiększone i niewydolna jedna komora ) jest w stanie krytycznym zagrażającym życiu i chciałam Was dlateg prosić o modlitwę za Niego - tu sa jego zdjęcia - www.filis.bobasy.pl ja chodze i co sobie o tym przypomne to popłakuje po kątach :( niestety nie wiem co się tam dzieje w tej chwili, bo głupi tak pisać smsy czy dzwonic, nie wypada, więc czekam na dobre wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_________ boze takie malenstwo!!! biedni rodzice az mi lzy polecialy!!! bede o nim myslec i napewno sie pomodle i dawaj znac co z Filipkiem czy jakies zmiany!!! taka tragedia! bardzo wspolczuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... smutne wieści...oczywiście pomodlę się za małego Filipka...mam łzy w oczach jak o tym czytam... pisałam Wam u narodzinach mojego bratanka, tez Filipka... po urodzeniu było wszystko ok, dostał 10 pkt...przedwczoraj okazalo się, że ma zapalenie płuc, a wczoraj wieczorem przestał oddychać...lekarze nie wiedzą dlaczego tak się stało...przywrócili mu oddech, ale leży pod masą kroplowek, powbijanych igieł itd. cos okropnego...jego stam sie poprawia, ale to co wczoraj przeżyliśmy po prostu tragedia... trzymajcie się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawą i aż drżę jak czytam to wszystko!!! Baderka, Magda r - co za złe wieści!!!!! Ale trzeba wierzyć, że wszystko się ułoży.... biedne dzieciaczki i Ich rodzice, muszą mieć teraz dużo siły by walczyć ze wszystkim!!! Ale trzeba być dobrej myśli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka - ale ciary mam :( :( bede się modlić i za to biedne maleństwo... co u Filipka ?? nie mam żadnych wieści a nie mam sumienia pisac i dopytywac... wiecie co ten świat jest okrutny !!!!!! tyle tragedii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda____szok, jak przeczytalam to az wlosy mi sie zjezyly na glowie, mam nadzieje ze sie ustabilizuje i bedzie ok ❤️ Ile te biedne dzieci cierpia to nie mam slow, a pijaki pod sklepem...X lat wysiaduja i nic.... Bylismy u lekarza, wsio ok, W jak zwykle urosl 4 cm w miesiac szok!!!Zadania 12 mcznego dziecka wykoonal, jest do przodu bardzooooooo zarowno rozwojem psychicznym i fizycznym.... Ida mu zeby WSZYSTKIE naraz , na dole i na gorze, cale wały zębowe ma ropulchnione,przekrwione i...az sie swieca,takze tylko czekac az zaczna jeden po drugim mu wychodzic! No i probowac z bialkiem krowim: jogurty, mleko, itepe bo prawdopodobnie juz wyrosl z alergii :) Mowilam ze wiele rzeczy daje mu do probowania i jedzenia \"naszych\" i nic mu nie jest :P:P:P I kazala konkretnie sprawdzic :) CHlop jak dab i zdrowy jak ryba ! Jesi chodzi o wyniki:nie spadly mu dlatego ze...ma braki, a dlatego.. ze rosnie po 4 cm na miesiac,organizm szybko wchlania i trzebauzupelniac: ma Biovital do picia dla dzieci :) Za miesiac kontrol ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda r, baderka_____________szok, tragedia:( jak wczoraj przeczytałam i obejrzałam zdjęcie łzy miałam w oczach, nie pisałam, bo co tu pisać.........współczuję rodzicom i maluszkom. Takie szkraby i takie biedniutkie. Zastanawiam się za jakie grzechy takie dzieciaczki muszą tak cierpieć!!!!??? joannaz_________gratuluję W wyników!!!!Szok jaki on duży!!!!i mądry! Zastanawiam się dlaczego mój lekarz nie robi Mai żadnych testów na rozwój. Ostatnio powiedział tylko, że ładnie siedzi i że zęby jej idą trochę późno... A propos zębów - wczoraj zauważyłam w miejscu górnych jedyneczek są już dziurki w dziąsłach!!!!! także lada dzień się pewnie pokażą:):):):) Tak samo dwójki na dole. Już je niemal widać. pewnie na dniach też będą dziureczki i zębiska:) Wiecie co? My to mamy tyle szczęścia!!!!! Dzieciaczki wesołe, rosną w oczach. A \'obok\' takie szkrabiki walczą o życie.....wyć się chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa____moja pediatra ma takaspecjalna ksiazeczke, w niej najrozniejsze zadania do wykonania: na kazdy miesiac rozne i inne! SUper ze zobole ida, czekac az sie wyrzna, kolejne z glowy;) A z tymi dziecmi to racja, dziekowac Bogu ze zdrowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za ciepłe słowa... byłam wczoraj z bratem w szpitalu, żeby zobaczyc małego i powiem Wam, że widok takiego maluszka podłączonego do całej tej aparatury to po prostu masakra...dla mnie był nie do zniesienia... dzisiaj z Filipkiem trochę lepiej, ale czy to sie nie powtórzy nikt nie daje gwarancji...ehhhh ciężko jest sie pogodzić z czymś czego sensu w żaden sposób nie da się pojąć...:( gratuluję nowych ząbków i postępów Waszych maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze dziaciaczki będą zdrowe, napewno tak będzie. Joannaz____ tylklo pozazdroscić wyników synka gratuluje wszystich ząbkow wszystkim dzieciaczkom Ja czekam na ortopedę. Ciekawe ci powie w związku z pieluchą ortopedyczną, mam cichą nadzieję że juz wszystko sie unormalizowało no ale ja jestem laik a on specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka___trzymam kciuki za Filipka!!!!!! Misiowa__zycze zeby juz bylo OKI z Patrysia:) Bylismy w miescie, kupilam W super skorzane,profilowane sandaly, wzielam od razu bo pasowaly jak ulal: a On ma wysokie podbicie i ciezko bardzo mu jakies buty znalezc!!!!A tu taka niespodzianka;) I krotkie spodenki eleganckie,bo zadnych nie ma,okazalo sie....ze ostatnie,juz dawno letni towar wyprzedany i nic nie ma:szok, a za misiac.....na jesien beda miec.Ale ja nic nie kupie,bo W rosnie jak na drozdzach i nie jestem w stanie przewidziec ile urosnie za miesiac a co dopiero...na jesien ! Tesciowa jak zobaczyla (wpadla na chwile,siedzi w komisji na maturach) to tez jej butki sie spodobaly bardzo, oddała mi za wszystkie zakupy... i jeszcze dwie stowy dolozyla :classic_cool: Skocze mu kupie jakies koszulki na krotki rekaw(jak znajde....) bo ma tylko 2 a lato za pasem..... No i Danonka dalam: sie zdziwilam bo....nawet sie nie skrzywił, zjadł od razu calego,super!!!!! Teraz czekam na reakcje,mam nadzieje ze nic nie wyskoczy;) Sie rozpisalam;) Acha i...konstrukcje do schodow zamontowali, teraz porecze sie robia i facet schody wylac przyjedzie: juz sie nie moge doczekac kiedy....bedziemy urządzać a sprzety ,meble itepe gore i...sie wyniesiemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o asia widzę, że my na podobnym etapie...też czekamy na schody i przeprowadzkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka, dom budujecie? Bo u nas gotowy stoi osobne wejscie itepe, tylko..górę trzeba zrobić:) Tzn woda, media , prad , ogrzewanie itepe zrobione, wylac podlogi,sciany i urzdzac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak budujemy, wprowadzamy się w lipcu/sierpniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zazdroszcze, to prawie "na dniach " ;) U nas jak sie uda zrobic wsio to na jesien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej dziewczynki :D najpierw o Filipku.... więc Filipek miał wczoraj operację a z tego co mówi koleżanka to wykryli : (nie wiem dokładni eczy to sie tak nazywa) przełożenie wielkich żył... (żylla zamiast do lewej komory szła do prawej, albo na odwrót) i zaspół jakiś na D.... ( komory nie pracowały pełną parątylko prawie stały... ) a dziecko ma sapkę od urodzenia i koleżanka wiele razy zwracała na to uwagę pediatrom a Ci ją zbywali... a w śodę w koncu dostała skieorwani edo szpitala na badanie i z tamtą do CZD erką ich zawieźli.. aa i miał jeszcze cewnikowanie serca lekarze powiedzieli jej od razu ze serduszo jest tak zmęczone ze moze nie przezyc nawet cewnikowania i operacji ale przeżył i leży z otwartą klatką, zrobił rano sam siusiu ( więc to chyba dobry znak) ale nadal jest w stanie krytycznym... więc modlimy się dalej ... żeby serduszko zaczęło samo bić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdorsze urządzania domków 👄 joasia dla W 👄 chłop jak dąb :D :D :D :D baderka dla Filipka mnóstwo 👄 i trzymam dalej kciuki za niego.... a co do widoku to kolezanka tez załamana... jeszcze mój Filipek z otwartym serduszkiem lezy w śpiączce farmakologicznej... ehhhhh... i tak sie dobrze trzyma ta moja Kasia na prawde podziwiam ja... a ze spiaczki powiedzila ze z miesiac nie wybudza go pewni jeszcze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje nowych ząbków !!!! u nas na 8 sie zatrzymało... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×