Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

ja przez to ze mieszkam razem z draniem nie mogę za bardzo zacząc czegoś innego.mam nadzieje ze niedługo sytuacja diametralnie ulegnie zmianie...i jeszcze moze zaproszę was do mnie na grilla nocleg gratis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuku stuku wiertu wiertu
ja też sie załapie? ten .. zadowala Cie taka odpowiedź ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zadowala ale jak juz tak ma byc to co poradzic ?? :) Jeanka nie krepuj sie my tu wszyscy jak jedna wielka rodzina kazdy wie o sobie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeanka
Mirelka - też mam faceta drania... tak już sobie myślę, że innych na świecie brak... 😭 i nie ma się w kim zakofać... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeanka
a TenTamten to pewnie udaje... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeanka
Nie jestem skłonna do szybkiego "obnażania" się ;) Może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sppacja
czytam i oczom nie wierze dziewczyna pisze ze ma problem a wy zupełnie to ignorujecie jedna wielka rodzina? śmieszne ale ludzie to podobno egoiści zielonafasolka - nie przejmuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sppacja jak dziewczyna by chciala zeby jej pomoc to by nam o tym napisala ale jak bys czytala to nie chciala sie dzielic swoim problemem jak masz problem ze wzrokiem to kup soebie okulary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuku stuku wiertu wiertu
mirell to co powiesz o mnie... do rzadnej kategori wg Ciebie sie nie zaliczam... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się psychicznie do rozwodu szykuję... Dość psychicznych tortur. Nie smucę się już. Zaczynam działać i nabierać wiatru w skrzydła... Tylko... chciałabym się jeszcze raz zakofać... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaenka gratuluje :) tak trzymac :) mirell bierz przyklad z kolezanki :) moze masz jakies dobre rady ?? np co zrobic zeby sie nie smucic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do nauki... sesja za pasem. To była taka miła przerwa. Do zobaczenia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba pomyśleć trochę o sobie. Stać się małą egoistką - to naprawdę nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy obiera własną ścieżkę do własnego szczęścia... a życie nie jest po to żeby się smucić, czyż nie? ❤️ Mam swój sposób na takich co się na mnie wydzierają. Trzeba tylko troszkę wyobraźni... zamykam takiego wydzierającego się tyrana w małym pudełku zapałek... wyobrażam sobie, że jest mrówką i próbuje się z tego pudełka wydostać... jest taki śmieszny, mały i nieporadny z tą swoją złością :) i w myślach zaczynam się śmiać :) - ta technika to NLP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem studentką - zaoczną. Finanse i rachunkowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja druga połówkę zabrała mi sąsiadka...głupia byłam ze do tego dopuściłam.ciekawe czy jest jeszcze jedna połówka tego jabłka...bo połówy są zawsze tylko dwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... to w takim razie nie była druga połówka. Niestety, wydaje mi się, że trzeba się z tego otrząsnąć. Mi drugą połowę zabiera alkohol i jego chora zazdrość. Trzeba żyć. Trudno mi czasem znaleźć sens życia, ale daję radę :) i tego wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×