Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

misheeela no ja tak samo właśnie pisałam o tym na swoim topiku Ja za niedługo rodzę no i wszyscy ciągle mówią do mnie odpoczywaj Fakt jestem strasznie popuchnięta no ale nie chcę leżeć Czy też spędzić całego dnia na kafe No normalnie mnie trafi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak cie nosi....spacer w cieniu i dalej odpoczywaj :D ja spedzam wiekszosc dnia pzy wiaraku przed tv , bo absolutnie nic mi nie pozwola robic. maja tu prace w polu i.. jak stwierdzili nie dla mnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi cześć A już myślałam że o nas zapomniałaś:( Już mi cię brakowało:( Dejzi no rozczaruję Cię Nie daj się sprowokować Stara baba MaMani itd to nie są gówniary No widzisz jaki znów błąd popełniłaś Narazie jak ty to mówisz gówniarami to jestem ja i misheeelaa bo Kenta ma już po 20 więc gówniarą jej nazwać nie możesz :) Ciebie nikt nie lubi A słyszałam że zrobiłaś furorę na ślubach jako idiotka:D Gratuluję Heh ciekawi mnie tylko co ty robisz na topikach o których nie masz zielonego pojęcia i one Cię nie dotyczą No to jest bardzo ciekawe Rozmawiałam z ciocią która jest psychologiem i ona się poleca Może skorzystasz?? Heheh a jeśli gdzieś napisałam zwrot do ciebie z dużej litery to przepraszam dla zaawansowanego kretynizmu nie mam szacunku:D Wogóle napisz coś jeszcze bo się stęskniłam :D Misheeeela no ale mi się nie chcę siedzieć Tak mnie nosi że szok :D Byłam przed chwilą z psami na podwórku Wzięłam sobie takie urządzenie do cen i będę przyklejać na produkty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dejzii dzięki nie musiałaś stwierdzać że święta jestem Wiesz uczyłyśmy się caly rok więc mamy wakację Skoro Ty nie lubisz wakacji no to cóż Tylko należy współczuć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka przesuszona sluzowke w nosie, całe gardło... suchość... strasznie mi nie przyjemnie. co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No misheeela tak jest w ciąży Ja tak miałam w połówce No samo przeszło Ginekolog też powiedział że to trzeba przeczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejziii oj biedulko no widzisz ja jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją Raczej widziałam paniusie które siedziały w domu a mąż na nie zapierniczał i dziwnym trafem były tak głupie i puste jak ty No widzisz masz chorą głowkę więc staram się zrozumieć że zamaist własnego tyłka tak bardzo wtrącasz się w życie innych No normalni ludzie tego nie robią bo skoro nikt nie katuje dzieci nie molestuje i nie dzieje im się ogólem jakaś krzywda no to co mnie obchodzi czy któryś mąż haruje na żone czy nie No ale Ty jesteś zakompleksiona świat cię nie zauważa więc musisz się gdzieś wyżyć heheh Misheeela no ja tak miałam z 2 miechy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi skorzystaj z psychologa Nie masz własnego życia Czy tak baradzo nas lubisz że martwisz się tym że jesteśmy uwiązane My nie narzekamy Więc co ty masz do tego Po 1 będziesz za nas opłacać rachunki?? Po 2 ty te dzieci będziesz wychowywać?? Po 3 co Cię obchodzi nasz styl życia my mamy swój ty swój więc wykaż się zdrowym rozsądkiem i nie piernicz takich głupot:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djzi69
z 1 str.sie zgadza,ale jak dzieci rodza dzieci jak mischaela to tez nie jest w porzadku no nie?i wciskajcie kitu naiwnym dziecia i namawiacie do tego samego,ze sie rodzina cieszy itp,.,a to gowno prawda prznajmniej na poczatku,bo kazdy was opier..z rodziny i krzywa ludzie patrza,znajomi i sasiedzi.to mija,ale nie uwazajcie sie dzieci za pseudo-dorosle kobiety,nie chwal slubem jak mischela,ze zlapala meza na brzuch i brala slub w taniej i tandetnej kiecce z allegro naciagajac rodzicow na co sie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi popraw nicka bo nie jesteś już tak bardzo brana pod uwagę No może przezemnie bo ja lubie z Tobą pisać:) No wiesz ile razy mam Ci powtarzać abyś czytała ze zrozumieniem Wróć się w tył i popatrz że wszystkie tu Znaczy no ja i Misheeela pisałysmy że to jest trudna sprawa że byłyśmy przerażone że lepiej z tym poczekać No ale skoro już jest to chyba trzeba się wziąść w garść i nie odrazu sobie w łeb szczelić :D Przecież rośnie w nas nowe życie Musimy się nim zaopiekować itd A to naprawdę piękne uczucie Oczywiście pierw trzeba sobie to poukładać w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slaymmmm
Koleżanka umie tylko nóżki rozkładać, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora Dejzi
Słuchajcie, najlepiej takie panienki pustaki typu Dejzi srejzi ignorować. A niech pustak pisze ile. Nie podejmować z nią dyskusji i tyle. Z jej wypowiedzi wynika że jest jakaś chora na umyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
Oj dziewczyny wybacznie ja jestem chora na umysle a tak naprawde zazdroszcze wam wszystkiego bo mi się nic nieukłada:( :( :( i tak czasem mnie ponosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z wiochy wlaśnie... ;D remont u nas dobiegł końca :) jeszcze troche drobnej roboty będzie. Co tam u was:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misheeela :) czytam twój topik od początku, ale nigdy nie zabieralam glosu. jestes bardzo dzielna kobietka, bardzo Ci gratuluje ze tak sobie poradzilas ze wszystkimi przeciwnosciami:) Życzę dużo zdrówka i siły :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej misheeela no ja się już szykuję do porodu Czuję ze to już tuz tuz :D Boję się no ale przeżyć muszę :D U mnie na topiku opisałam wszystko dokładnie Kenta się coś nie pokazuje mam nadzieje ze wszystko z nią ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietajcie kobietki!!! Rodzić to całkiem normalna , \"codzienna\" rzecz :) czarula bedzie okej!!! ja juz sie pozytywnie nastawiam, przestane sie bać... bo panikowałam nieziemsko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dejzi menda z Ciebie straszna:/Czy ty wiesz o tym ze nie życzy się komuś co tobie nie miłe?? Zobaczysz "Oliwa nie żywa ale sprawiedliwa" Za to wszystko Ciebie spotka ciężki los Bo misheela ci nic cioto nie zrobiła nie powiedziała a ty jej tak życzysz Ale z ciebie kretynka bita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misheeela nie chcę Cię straszyć ale myślę ze Ciebie dopiero ten strach ogarnie Ja się nie bałam prawie wogóle A teraz nagle wszystko się zmieniło I nie chodzi o to ze boję się bólu Tylko tego żeby z dzieckiem było wszystko ok I tego co będzie po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha no pewnie ze ona Cię ignoruje Teraz idiotko zobaczyłaś ze ona jest doroślejsza niż ci się wydawało ??Jestem najgorsza fakt faktem ale może dla tego ze zalazłaś mi za skórę Ha widzisz jak to jest fajnie jak ktoś się ciebie uczepi Dezji stałaś się moim obiektem ataków Ale nie martw się jutro mi to minie Mam nadzieję Ale tak wogóle przecież lubisz jak jesteś w centrum uwagi A teraz się bulwersujesz A co ty z tymi pazurkami żalisz sięczy chwalisz Bo ciągle wszędzie o nich piszesz?? Wiesz dejzi daje ci już święty spokój chciałam zobaczyć jak to jest być takim chamem jak ty ale mi się to nie podoba Tobie chyba już tez nie skoro dałaś sobie siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×