Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

:classic_cool: a ja mam sprzatac ale nie moge sie do tego zabrac bo jestem zaabsorbowana osobowoscia sznaucera tudziez sihrana :classic_cool: potencjalnego 19leyniego chlopca naduzywajacego srodkow odurzajacych :classic_cool: 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka heh ale patrz jak slupkami ci powychodzilo :D idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od zadowalania nas to jestescie Wy :P :classic_cool: my tu tylko dla rozrywki i przyjemnosci heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiajcie wszyscy🖐️ 👄 czekoladka dobrze ze masz wlasne zadanie i potrafisz mimo tego ze masz wszystko podane na tacy nie idziesz na latwizne tylko chcesz cos tez sama osiagnac to sie bardzo ceni:) Gejsza ja tez mimo tej pieknej pogody czuje sie jakas kolowata moze dlatego ze zaspalam i jak pojechalam do szkoly to pocalowalam klamke do pokoju promotorki pozniej sie dowiedzialam ze wyklad odwolany i jeszcze tam mnie jakos zmoglo poszlam do ubikacji a tam niespodzianka ciocia przyjechala dzien wczesniej:DMalinowa mi tez by sie przydal taki pazadny 12 godzinny sen ale niestety jutro to samo musza ja zastac rano bo w maju juz jej nie bedzieniestety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka ciotka mowisz .... :-0 Mam nadzieje ze nie bedziesz cierpiec jak ja heh ...swoja droga ode mnie pojechala no to musiala wpasc gdzie indziej i padlo na iebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jak u ciebie skonczyla siedzenie to teraz do mnie wpadla a co tam bedzie czekac do jutra.Narazie mnie nic nie boli tylko troche oslabiona jestem ide sie zdrzemnac z godzinke i jeszcze mieszkanie trzeba posprzatac bo taki burdel jest ze jakby matka wpadla to by dopiero byla zadyma ale nie wpadnie bo juz bez zapowiedzi nauczyla sie nie przychodzic:D Wiec ogarne tylko i odpoczne sobie a co tam wpadnie pozniej.A i znowu nigdzie nie wyjde wieczorkiem bo musze u tamtej postrzelonej ze szkoly byc o 9 ehhh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeko siemnko :D a co do zielaka to ma napisane ze jest dysortografem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta .....Mnie to nie interesuje niech sobie jest jaki jest....Ja tylko sobie nie pozwole wmawiac ze pisze co innego a mysle co innego.bo o tym co siedzi w mojej glowie mam pojecie tylko ja :D a ze zielak chce tu pooceniac kto pasztet a kto nie to tez jego problem ,ja nie mam zamiaru oceniac wygladu innych i wytykac im wad bo sama je mam , a topik ten temu nie sluzy.....Dobrze ze dajemy foty i wiemy ak wygladamy tyle na ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberes, taki sliczny dzien...wlasnie czekam na sniadanie :) niesamowite, trol poszedl nawet do sklepu :D nie pije wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala :P bla bla bla :P tere kum kum bęc :D długo mnie nie było, nie jestem w temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo? buuuuuuuuuu 😭 ja jeszcze siedze potem ide na balety tararara :classic_cool: Bede sobie tanczyc bede sobie pic :classic_cool: a jutro bede umierac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza ja też idę, ale dopiero o 21 po mnie zajadą :P mój kumpel kończy pracę o 22 więc do klubu zapewne trafimy po 23 :D:D:D:D no ale co tam, otwarte do 4 rano więc mozna się bawić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deli no ja tez po 22 dopiero z domu wychodze bo wczesniej nie mam transportu bo tez kumpel w pracy :-0 Ale co tam, jakos wytrzymam .......Jestem dzis taka senna ze nie wiem co ze mna .....$ kawy wypilam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam
a mi się chce spać niemożliwie, od godziny jestem już w piżamie :D chyba za długo na słońcu leżałam :O i jeszcze się muszę z angola pouczyć, bo mam jutro test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×