Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ukzie

nie podobaja mi sie chude dziewczyny

Polecane posty

Gość ukzie

165 cm wzrostu i 50 kg wagi . Nie maja kragłosci i nie zwracam na takie uwagi KObieta przy 170 wzrostu powinna wazyc 57-60 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam gdzies twoje zdanie i co
tobie sie podoba wiec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukzie
chude dziewczyny maja plaskie tylki i male piersi takze jest to dla mnie aseksualne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukzie
dlatego przykro mi , ale dziewczyny ktore maja 170 cm wzrosu i 50 kg wagi sa aseksualne i nie atrakcyjne podobnie jak 90 kg kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, facet. Mam 170 cm , ważę 57 kg i żadnych krągłości poza brzuchem u mnie nie zauważyłam - w biodrach mam 89 cm:D Musisz parametry pozmieniać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga25
ja mam 171 cm wzrostu i ważę 62 kg- myślę, ze wyglądam ok, ale inne dziewczyny w porównaniu ze mną są po prostu chude...miałam taki czas,że schudłam z 72 do 57kg- wyglądałam strasznie, biust mi się zmniejszył o 2 rozmiary, wystające kości policzkowe...pupa mi zmalała-brzydko wyglądałam w spodniach, chociaż nogi mam długie...no i mój mężczyzna nie był zadowolony,że nie mam już tych krągłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7777777777777777777777777777
to znajdz se tucznika i problem z głowy... jakby kazdy chcial wymieniac co mu sie podoba a co nie......masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga25
ładna jest ta dziewczyna...wygląda jak prawdziwa kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukzie
szkieletory mnie nie kręca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga25
Wiesz co...masz rację... i teraz wiem, co miał na myśli mój mężczyzna...Jak schudłam przeżywał, ze nie mam tyłka...On lubił moje ciało... dodam, ze nie schudłam celowo, tylko po zabiegach lekarskich, ale nadrabiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choć to tylko prowokacja
to sie zgadzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukzie
UWazam ze przez to ze kobiety sie za bardzo odchudzają mają zbyt kosciste ciała i to jest duzym minusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7777777777777777777777777777
no dobra ale po co w kółko o tym pisać? wydrukuj sobie zdjecie tej blondyny powieś nad łóżkiem i całuj na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przy wadze
51 kg na 166 cm wzrostu miałam cyc jak się patrzy - miseczka C więc nie generalizuj :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukzie
51 kg na 166 cm wzrostu miałam cyc jak się patrzy - miseczka C więc nie generalizuj ale masz maly tylek albo kosciste biodra . Cyc to nie cale cialo .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htjnyntmjm
tyłek w sam raz :-D proporcjonalny do reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giniaminia
Czyli rozumiem, że 165 cm wzrostu i 55 kg wagi to jest w porządku dla Ciebie? Ja tak mam i uważam, że jestem sexowną kobietą, która ma apetyczne kształty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
u tej Tojej idealnej laski to w sumie tylko cycki sie zucaja w oczy a nie okraglasci,przyzjaj sie ze lubisz takie z wiekszym biustem a nie z kragłosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
hehe jakos ci nie wierze,po za tym mozna to stwierdzic po tych linkach ktore nam wysyłasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te wymiary co podajesz
wcale jakies takie 'krągłe' nie sa (w rozumieniu kafeteryjnym=tuczniki), sama mam 170 cm, 55 kilo, średni biust (65FF), noszę rozmiar 36 przeważnie, chociaż sylwetkę mam kobiecą (wcięcie w talii, wyrazniejszy biust i pupa) to jestem raczej szczupła. Pare kilo więcej to figura normalna, a nie jakaś "krągła" czy "pulchna". Mam wrażenie, że swoimi postami sugerujesz ze 170/57 to juz kobieta 'wieksza', a to jawna bzdura :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×