Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Antosia witam, co do badania HSG to jest drożność jajowodów nie jajników:), ja miałam, Klempa miała i jeszcze spora ilość dziewczyn albo miała albo się szykowała, albo się szykuje:) więc masz fajnie, że jesteś po:) mnie to badanie też bolało jak nie wiem co i wykazało, że jeden jest opóźniony... co do badań to ja Ci osobiście radzę zrobić badania swojego faceta, żebyś na darmo za dużo forsy nie wywalała i nie potrzebnie się nie rozkraczała, mówię Ci to z mojego osobistego doświadczenia:) i jeśli masz ochotę to dołączaj, miejsca Ci u nas dostatek, dziewczyny fajne i zawsze coś się można więcej dowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze się nie smiac! postanowiłam ostanio zrobic konkurecje dla męza i sama przygotowałam dwie nalewki, jedna kawową- już byla gotowa jakis czas temu calkie nie zła wyszla, może troche za mocna a dzis zlewalam agrsetowął , i o matko wiem jest srodek dnia ale musialam spróbować, normalnie miazga mi wyszła w przyszłym roku to chyba wiadro agrestu zamówię :) Antosia, historia kazdej z nas jest niby inna ale i podobna zapraszamy jesli masz ochote czasem pogadać nie tylko o starniach. ja jeszcze nie miałam hsg ale wiem, ze prawy jajowód mam do du...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie 4mala, dlaczego nie miałaś HSG??? ja tu obstawiam Cię, że będziesz następna a Ty nic szczęściu nie pomagasz... nie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala wcale nie jest za wcześnie na chlanie, przecież już dawno po 12.00) najważniejsze to nie pić przed południem:) a jak robisz te nalewki??? moja mama zrobiła karmelową kiedyś, do bananów z grila była rewelacyjna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina a u nas basen odkryty zamknięty bo remontują a te co nie sa odkryte to najczęściej przyszkolne i też zamknięte.... no masakra, mamy ze Szczecina mistrzynię Europy w pływaniu a jest jeden olimpijski i remontowany, nie wiem gdzie to dziewczę pływa chyba ma kolo bloku prywatny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antosia27
mój facet jest płodny, z pierwszego małżeństwa ma syna:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazika ja na hsg wybieram sie w pażdzierniku, we wrześniu pójde na wizyte do innego gina zobaczymy co powie, znajomi lekarze mi go polecaja i on ma mi zrobic w szpitalu hsg i laparo jednoczesnie, więc dlatego ja pisałam się na zaciążenie na listopad ale mnie nikt nie słucha :))) A co do picia dziekuje czuje sie lepieje, ze do 12 wytrzymałam ;) jesli chodzi o przecis na agrestowke: zalewsza 1 kg owoców, 0,5 l wódki i ja dalam jakies 250 ml spirytusu, odstawiasz na 2 tyg, potem zlewasz, pozostałe owoce zasypujesz 0,5 kg cukru i dodajesz 1/4 laski wanili, odstwiasza na kolejne 2 tyg., zlewasz i łączysz obie nalewki ze sobą- cała filozofia a dobre jak... poprosu dobre :), jak chcesz przecis na kawową to musze poszukać, a i jeszcze jeden babski szybki i smaczny: gotujesz dwie puszki mleka skondensowanego slodzonego ok 2 godz, łączysz z 0,5 l wódki i odstawiasz do lodówki i gotowe- likierek pierwsza klasa :) No to teraz wyjde na alkoholiczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosia twój facet byl plodny w czasie pierwszego małżeństwa a jak jest teraz to bez badań sie nie dowiesz, jest coś takiego jak bezpłodność wtórna- ludzie mają jedno dziecko a z drugim juz nie wychodzi. Nie sugeruj się tylko jego tez wyslij na badania, kazika ma rację od tego trzeba zacząć, bo dla niego to tylko jedno badanie a dla ciebie caly koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko cos mi litery nie wskakują, mam nadzieję, ze mnie doczytacie, a nawet okulary zalżyłam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala, nie proznujesz:D ja ta kawowa poprosze. kawy wprawdzie nie pijam, ale tak se mysle ze musi byc pyyycha naleweczka:) my robimy takie jak Ty, ale z innych owocow. ostatnio orzechowke robimy. a tesciu morelowke, wisniowke, z czarengo bzu, z jagod...i nie pamietam z czego jeszcze:D oprocz tego robil jeszcze koniaki, a my z mezem robimy wino:) no i oczywiscie wszystko na biezaco testujemy, czy dobre wychodzi. czasem juz po sniadaniu mnie czestuje swoimi specjalami, tak zebym do obiadu zdazyla przetrzezwiec;) tak ze ze mna to jak najbardziej o nalewkach i alkoholach mozna porozmawiac, i jakies ciekawe przepisy zapodawac, chetnie wyprobujemy:D co do badan..najpierw zdecydowanie meza, bez tego kobieta sie moze leczyc i rozkladac i g...z tego. wiem po sobie. ja moglam se darwowac poki co badania, bo wyszlo ze maz musi byc do remontu. a jak juz sie u niego poprawi to zaloze sie ze wszystkie te badania ja bede musiala powtarzac. wiec szkoda bylo kasy wydawac tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze o nalewkach..najlepsza jaka mi ostatnio smakuje oprocz wisniowej, sliwkowej to cytrynowka z mleka i cytryny...mniaaaaam ale se smaka sama narobilam:( no to zjem bule z pasztetem jako substytut...no nie ma wyjscia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antosia ja też słyszałam historię jak to facet ma dziecko z pierwszego małżeństwa, kobieta się leczy kilka lat a się okazuje, że u faceta plemniki liche i miał po prostu jeden strzał w dziesiątkę... wyślij go, ja tego najbardziej żałuję, że wszystko na klatę brałam, przez kilka lat się szwendałam po lekarzach, a się okazało że mój ma bardzo słaba armię i naturalnie to my mamy malutkie szanse... więc powtórzę po corinie, na darmo się rozkraczałam i tylko kasa na marne poszła bo trzeba będzie to wszystko powtarzać... 4mala skopiuje sobie Twój przepis i może machnę se a co:) te moje odchudzanie to o kant tyłka rozbić, właśnie zjadłam makaron z kurkami, nafutrowałam się jak prosię, ja nie mam szansy schudnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corina ja taką nalewkę z meleka cytryny i spirytusu pilam u górali ale oni nazywali ja mekówką i byla niebiańska Przepis na kawową: szkl mocnej dobrej kawy- może być z ekspresu- ja zrobiłam na mocnej nesce 1 i 1/2 szkl. cukru 1/4 laski wanili 1/4 l spirytusu 1 szkl. wody mineralnej bez gazu. Wode zagotować z cukrem do rzpuszczenia i laska wanili, dolać do kawy i zamknąc w termosie na 6-8 godz. Polączyć następnie z spirytusem i odstwić na 10 dni w ciemnym miejscu codzienie potrząsajac. I po 10 dniach upiec ciasto i degustować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny któr miała podać przepis na ogórki z curry!! Szybciutko tu pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala kawowa juz spisana, wydrukowana i teraz tylko musze zmobilizowac sie do zrobienia:) a na ta cytrynowke na mleku to poprosze tescia o przepis, troche trzeba sie tym nastrzachac i filtrowac kilka razy..ale kurde pychota dla mnie nieziemska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wyjelam zeszty z przepisami zapisalam konfitury a jeszcze chce ogórki bo moj chlop sie na nie napalil. W ciąży nie jestem ale zachcianki mam, tak bym krewetek z bialym winem zjadła, mniam.... W sumie mam nowa kuchenke jeszcze nie wypróbowałam piekarnika moze cosik upiec? Chociaz to i tak bez sensu sama dzis siedze bo m po pracy jedzie do teściowej zobaczyc ta spalona altanke i cos pomoc a ja mam wymówke - psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala ja znam jedynie taki przepis na ogorki: otworzyc szafke u mamy/tesciowej wyjac ogorki i zjesc:) tylko one sa bez curry;) inne przepisy wykraczaja poza moje zdolnosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaka mi narobiłyście tą kawową i tą cytrynówką na mleku, w życiu tego nie piłam:) to co 4mala zapodała, mam już zapisane i wrzucone do folderu, czekam jeszcze Twoje corina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sledztwo która o tych ogórkach wspomnialam i nie znalazłam zaraz wyjdzie, ze se ubzdurałam ;/ O co tej mlekówki to ja znam taki przepis: 1 l spirytusu, 1 kg. cytryn i 1 l mleka i 1 kg cukru tylko nie pamietam co z czym i w jakiej kolejnosci, to potem chyba z 3 miesiace stoi i sie cedzi itp ale efekt jest niebotyczny, Corina podpytaj sie tescia bo bym sie pokusila na zrobienie tego. A Kazika co do psa to zjada 1/2 kg suchego pokarmu dziennie czasem jeszcze jakas pisią puszke dla szczeniat wciagnie ;), ma juz spokojnie powyzej 20 kg i 50 cm w kłębie, to tak na zwroście zostało mu jeszcze jakieś 15-20 cm do urośnięcia- ja obstwiam, ze będzie mial 66cm ;) na moje oko i jakieś 50-55 kg- bedzie wazył więcej ode mnie ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzien przesiedzialam w domu i zamiast sprzatnac męzowi mieszkanie to przeplablałam z wami to chociaz zaczne sobie odiad robic, jakas propozycja na miesko gulaszowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala to Nu_Gatek zaoferowała się z tymi ogórkami, ale znikła i kupa... 20:37 Nu-gatek (....) "Następnym razem napiszę Wam genialny przepis na ogórki curry. Są nieziemsko dobre. " (...) i tyle na temat ogórków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala to Nu_Gatek zaoferowała się z tymi ogórkami, ale znikła i kupa... 20:37 Nu-gatek (....) "Następnym razem napiszę Wam genialny przepis na ogórki curry. Są nieziemsko dobre. " (...) i tyle na temat ogórków:) latem jak robię mięsko gulaszowe to daje cukinię, paprykę i cebulę a sos z przecieru pomidorowego można zastąpić koncentratem, zamiast mięcho kroić to kupuję mielone i wtedy już w ogóle mało roboty, samo się dusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za mna chodzi lazania od kilku dni, ale jakos nie moge sie zebrac zeb sie za nia zabrac:O moze ktos zrobi i mi troche podesle? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazika dzieki twoje sledztwa sa niezawodne Corina ja tez bym zjadła lazani ale nie umiem robic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za mną chodzi LECZO. Uwielbiam jes! Można je jeść przez trzy dni..pychota:) Jeśli coś słodkiego too polecam ciasto porzeczkowo- karmelowe- niebo w gębie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój gin jest na urlopie i nie mam kogo zapytać, co myślicie o tym, żebym zaczęła sobie biegać?? w środę mijają trzy tygodnie od operacji... bo niestety brzuch mi tak odstaje że nasze ciążówki takiego jeszcze nie mają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×