Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ: NICK------WIEK-------CYKL sta. ------SPODŹ. @------ termin ost. @ kazika----33----------------------------- 18.08 4mala 28 ?? 29.06 BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ] NICK............. .ILOŚĆ ...........PŁEĆ...........T.C............TERMIN Lulu Marzenie Klempa Jeszcze raz bo się rozpadło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko zgubiłam katarine , upss STARAJĄCE SIĘ: ---NICK----------WIEK------------CYKL sta.------SPODŹ. @ kazika -----------33--------------------------------- 18.08 Katarina---------31----------------------------------22. 08 4mala------------28-----------------------------------?? BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ] NICK............. .ILOŚĆ ...........PŁEĆ...........T.C............TERMIN Lulu Marzenie Klempa Już więcej nie wklejam, ciągle coś gubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala fajnie , rozglądałam się u nas za jakimś starym domkiem z kawałkiem ziemi na jakimś zadupiu ale ceny powalają i nie mamy tak ładnie jak tam u was, i niech nikt mi nie pisze, że mogę sobie nad morzem coś kupić... bo w totka jeszcze nie wygrałam....:) czasami się zastanawiam czy nie sprzedać wszystkiego i się nie wyprowadzić gdzieś w góry na jakieś zadupie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem babeczki:) no i jest potop szwedzki, zaciskam oczy, żeby sie nie pobeczeć w pracy. jest mi tak wyku***ście żal:( umówiłam się do gina, tylko nie wiem od czego zacząć, poradzcie mi proszę, poziom hormonów, monitoring? STARAJĄCE SIĘ: ---NICK----------WIEK------------CYKL sta.------SPODŹ. @ kazika -----------33--------------------------------- 18.08 Katarina---------31----------------------------------22. 08 4mala------------28-----------------------------------?? MDaisy_80-------29-----------------6(nowa seria)----14.09 BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ] NICK............. .ILOŚĆ ...........PŁEĆ...........T.C............TERMIN Lulu Marzenie Klempa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewoje. Kaziko, ja też czuję, że będę miała dziewczynkę. Nie wiem czemu, ale tak mi intuicja podpowiada. Nawet jak myślę o imionach to też tylko dla dziewczynki. :) Madzix to nawet nie wiedziałam, żeś jest moją krajanką. Ja jestem rodowitą Gliwiczanką, Mąż jest z Katowic, a od prawie 3 lat mieszkamy w Piekarach Śląskich. :) Tu se kupiliśmy mieszkanie i tak jakoś osiedliśmy. :D Fajnie, że udało się Wam wypocząć. :) Gdzie byliście nad jeziorkiem?? :) 4mala, super macie ten domek. :) Normalnie zazdroszczę. Fajnie, bo nie jakiś ogromny, bo w sumie po co taki 300 m. Niegłupi pomysł z przeniesieniem się tam na stałe. :) Daisy, najlepiej zacząć od zbadania wszystkich hormonów. Lekarz będzie wiedział jakich. Potem badanie Męża i w zależności od wyników leczenie i monitoringi. Ale podstawą są badania hormonalne. :) Salano, mądra dziewczynka jesteś. :D Kurde, kapa siedzieć w pracy po urlopie, bleee. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy tak mi przykro z powodu @ :( a co gina to chyba jedno nie wyklucza drugiego a wrecz powinno byc zrobione i hormony i monitoring. Kazika my szukalismy dwa miesice jezdzac dzien w dzien i ogladajac ofert i ceny strasznie poszły do góry, to co nam sie udalo to tak naprawde byla okazjla po spokjnie za 100 lekka reka by poszło. na naszym terenie teraz juz nie Warszawka wykupuje ale dolny ślązk i tak naprawde jest juz co raz drożej. na poczatku chcielismy kupic cos na mazurach, to w sumie tez nie daleko ale tam bez totolotka nie bylo szans. ale mamy nasz zakątek ziemi i jestem bardzo szczesliwa z tego powodu, choc wiem, ze nie raz bedzie nam jeszcze cięzko ale wierze ze damy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to se jeszcze tabelkę zarzucę. :) STARAJĄCE SIĘ: ---NICK----------WIEK------------CYKL sta.------SPODŹ. @ kazika -----------33--------------------------------- 18.08 Katarina---------31----------------------------------22. 08 4mala------------28-----------------------------------?? MDaisy_80-------29-----------------6(nowa seria)----14.09 BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ] NICK............. .ILOŚĆ ...........PŁEĆ...........T.C............TERMIN Lulu Marzenie Klempa..................................................7...............31.03. O ilość czego chodzi w tabelce?? O cykle starań??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala, zrobiłaś najlepszą rzecz w swoim życiu z tym zakupem. Zamieszkanie w domku, zdala od hałasu i gęstej cywilizacji to bardzo dobry wybór. Odpoczniesz od wszystkiego psychicznie. Myślę, że szybko się zaklimatyzujesz i nie będziesz już chciała opuścić tego miejsca. U nas taki domek jak ty kupiłaś- też na zadupiu- kosztuje minimum 400tys w tej chwili.. tak więc ciesz się, że u Ciebie taniej :) Klempa, ty też się postaraj o taki domek jak masz takie ciche zamiary, polecam. Sama jak jestem co tydzień u rodziców w domku na prerii:) to wszystkie smutki, żale i nerwy zostają gdzieś po drodze jak tam jadę, a tam już czuję się jakbym była w innym świecie.. tylko spokój, pogoda ducha i ogród, zieleń i zwierzaki..pełna harmonia:) Ja też mam jeden cel pod tym względem - dom- na 100%. Będę całę życie pracować i odkładać żeby mieć dom. I wiesz co? Nie przejmuj się cenami bo one spadną niebawem i wtedy sie porozglądaj za czymś, mówię Ci- wkońcu pracuje w nieruchomościach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Klempa o ilość cykli staraniowych ale w sumie to bez sensu bo ja to w latach mogę podawać... 4mala, zawsze marzyłam o domku na wsi, na jakimś okropnym zadupiu a nie gdzieś w środku przy sklepie:) mój mąż mi obiecał, że jak rozkręci firmę to mi kupi taki stary domek, żebym mogła sobie poremontować, kwiatki posadzić i warzywka, i przetwory na zimę porobić:) i jakaś kurka na podwórku, żeby kot miał co pogonić:) no ale na razie to ja się modlę, żeby mój w ogóle zaczął zarabiać bo cienko to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do domku to też jest moje marzenie i chcę je kiedyś spełnić i nie kwitnąć całe życie w bloku. :) Teraz za to będę mogła wypoczywać u Rodziców, bo ok. października przeprowadzają się do nowego domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kaziko. W takim razie poprawiam. :) STARAJĄCE SIĘ: ---NICK----------WIEK------------CYKL sta.------SPODŹ. @ kazika -----------33--------------------------------- 18.08 Katarina---------31----------------------------------22. 08 4mala------------28-----------------------------------?? MDaisy_80-------29-----------------6(nowa seria)----14.09 BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ] NICK............. .ILOŚĆ ...........PŁEĆ...........T.C............TERMIN Lulu Marzenie Klempa.............4 lata.............................. 7...............31.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina u nas taki domek to min 100 km od Szczecina i ceny od 250 wzwyż, a ten za 250 to koniecznie włożyć jeszcze min 100, żeby żyć... niestety u nas z jednej strony Niemcy, z drugiej morze, więc mało możliwości pozostaje ale domek to ja sobie kiedyś kupię choćbym miała garba dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa żeśmy się dogadały:) chodziło mi o cykl starań, ale tak jak wpisałaś też przecież może być:) to dla jasności poprawię i dodam mamusiom wiek, a co:) STARAJĄCE SIĘ: ---NICK----------WIEK------------CYKL sta.------SPODŹ. @ kazika -----------33--------------------------------- 18.08 Katarina---------31----------------------------------22. 08 4mala------------28-----------------------------------?? MDaisy_80-------29-----------------6(nowa seria)----14.09 BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ] NICK.......WIEK.......CZAS STARAŃ ...........PŁEĆ.......T.C........TERMIN Lulu Marzenie Klempa.............4 lata.............................. 7...............31.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że tylko my z Katariną osiągnęłyśmy już szacowny wiek, reszta to małolatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaziko, nie chciało mi się liczyć, więc poszłam na łatwiznę. :D No to jeszcze raz: STARAJĄCE SIĘ: ---NICK----------WIEK------------CYKL sta.------SPODŹ. @ kazika -----------33--------------------------------- 18.08 Katarina---------31----------------------------------22. 08 4mala------------28-----------------------------------?? MDaisy_80-------29-----------------6(nowa seria)----14.09 BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ] NICK.......WIEK.......CZAS STARAŃ ...........PŁEĆ.......T.C........TERMIN Lulu Marzenie Klempa....26.......4 lata.............................. 7...............31.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o cykl starań to chyba mogę wpisać rok, bo to, że wcześniej się staraliśmy to można między bajki włożyć, zakładam, że dopiero od roku się staramy bo dopiero rok temu mój wykonał badania nasienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobote odwiedzili nas znajomi z synkiem i sie okazało, ze tez z druga dzidzia w brzusku, o drugie dziecko strali sie 4 lata ale najwazniejsze, ze się udało :). Jakos ciesza mnie dzieci innych, wogole to taka czuje się zaświergolona normalnie jak zakochana gówniara, moze to wczorajszy sexik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze zapomnialam, ze 8.08. minął rok jak jestem na forum :), moze mały spóxniony torcik zrobię ;?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Wy róbcie, a ja to wszystko pożrę:P Dla mnie na smuta najlepsze słodycze:) Dobrze, że raczej jestem szczęśliwa bo zad mi sie jeszcze w drzwi mieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i dzięki za rady, tak zrobię, najpierw hormony, a potem cała reszta. Nie wiem tylko, czy M się tak chętnie zgodzi na badania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antosia27
ja staram sie o maleństwo od 2 lat ale nic z tego nie wychodzi, ostatnio zostałam skierowana do szpitala na hsg ... oczywiście ból nie z tej ziemi i co najgorsze lewy jajnik nie drożny a prwy nie wiadomo podejrzewają ze tez nie drozny bo miałam głęboki skórcz macicy w prawej stronie lekarz powiedział ze mam nie najlepsze badanka.... poprostu się załamać teraz dopiero mam mieć wizytę 8 wrzesnia .... porażka aja nie wiem nawet co mam zrobic:((( czy któraś z was miała może podobny problem, jeśli tak to na jakie badania mam się przygotować????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłł witam po weekendzie, marzenie, nie chce sie powtarzac, ale dobrze ze sie w koncu odezwalas i ze wsio ok co do czarowania to ja sie z wami rownac nie moge niestety...ja jedynie sciagam czasem ludzi myslami, no i klopoty w pracy. niestety b czesto jak pomysle o czyms ze cos mi sie spieprzy to tak jest...zawsze sobie potem pluje w brode ze moglam posluchac przeczucia i zrobic to inaczej.... ktora tu mowila ze maz ma zylaki? moj tez ma. wlasnie jestesmy na etapie decyzji o zabiegu, ale chyba sie zdecydujemy, bo wyniki ma tak zle, ze w sumie nie mamy wyjscia jak tego sprobowac. co do domku na wsi to my wlasnie dostalicmy WZ-ke (tylko nie mylic z ciastkiem;P) i idziemy to oblac:) oczywiscie czeka nas jeszcze czekanie 2 chyba miesiace na pozwolenie na budowe, ale moze w 2 latach staran uda nam sie zamknac z ta papierologia:D musze sie cofnac z czytaniem, bo zapomnialam co tam jeszcze pisalyscie, bo zapomnialam co chcialam jeszcze napisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec... kazika ja u mojej tesciowej bylam tylko kilka godzin wczoraj a juz mialam tak serdecznie dosc jej gadania, ze masakra. jej sie buzia nie zamyka, ciagle cos zagaduje, komentuje, grrrr 5 min w ciszy nie mozna posiedziec:( do tabelki sie dopisze na razie, ale nie wiem czy sie za chwile nie wyprowadze, bo my w sumie to nie bedziemy sie starac pewnie przez dluzszy czas STARAJĄCE SIĘ: ---NICK----------WIEK------------CYKL sta.------SPODŹ. @ kazika -----------33--------------------------------- 18.08 Katarina---------31----------------------------------22. 08 4mala-------------28-----------------------------------?? MDaisy_80-------29-----------------6(nowa seria)----14.09 corina -----------29----------------?-----------------3.09 BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ] NICK.......WIEK.......CZAS STARAŃ ...........PŁEĆ.......T.C......TERMIN Lulu Marzenie Klempa.... 26.........4. lata..... ...........................7.......31.03. kalpek spoznione zyczenia urodzinowe!sciskam i trzymam kciuki, zebys w koncu dostala ten wymarzony prezent! co do waszych historii, ktore opisywalyscie, to az mnie ciarki przechodza normalnie....sama takich rzaczy nie doswiadczylam, ale w sumie to dobrze byloby wiedziec ze ktos nad Toba czuwa caly czas, ze czlowiek nie jest sam ja bylam w weekend nad jeziorem. no kurde lepiej byloby jakbym z domu nie wychodzila. turystow tyle ze nie bylo jak sie przemieszczac normalnie, wszedzie tlumy. nawet w miejscach, ktore do tej pory byly spokojne nie dalo sie normalnie przejechac nawet rowerem bo ruch jak w rzymie, o smrodzie, huku, gwarze nie wspomne....jak ci ludzie odpoczywaja w takich warunkach? a potem jeszczwe wracaja po kilka albo kilkanascie godzin z takiego "odpoczynku" do domu...masakra normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antosia jak masz ochote to zostan z nami, zamiescilam aktualna tabelke, wiec jak cos mozna sie dopisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam wczoraj na baseniku, pojadłam hamburgerów i lodów- pełna rozpusta :classic_cool:. I dupka wymoczona w wodzie i mordka opalona na słoneczku:) Żyć nie umierać. A potem w domu kociaki na mnie czekały z uśmiechami od ucha do ucha:) I czym tu sie przejmować (oprócz kasy)..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×