Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

eee już działa:) No tabsy i fajki, to wiem, że ryzyko zakrzepicy żył podnoszą i nawet mnie tym straszono,ale ja w czasach największego nałogu z trudem dochodziłam do paczki dziennie, także średnio się tym przejmowałam. W 2007 rzuciłam na 1,5 roku a od miesiąca nie popalam nawet-wiec wiecie, muszę sobei coś pozytywnego do łba wbić, np. że to pomoże, zwłaszcza, że M też rzucił :) W pn mam rozmowę o prace :) :D Tzn testy tak szczerze mówiąc, ale luzik, przynajmniej wiem, że moje cefały do spamu nie wpadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. znam dziewczynę, co zaszła bez problemu dosłownie w miesiąc, mimo tego, że paliła i ona i jej facet. Facet też sporo piwa wypijał, ona też nie stroniła od alkoholu na imprezach. Nie, żeby tam jakaś patologia, Broń Boże. Zwyczajni ludzie, normalna parka. Zaciążyli bez problemu,nie żadna wpadka, planowali dziecko i zaszli miesiąc po tym, jak postanowili dorobić się potomka, ciąża bezproblemowa, urodzone zdrowe dziecko. Do tego facet źle się odżywiał, mało jadł,chudy jak zapałka. zdrowiu.Aaaaa - koleżanka tej znajomej, o której piszę, też paliła i zaszła w pół roku.Tak że ja mówię, że jak u kogoś ma być, to będzie, nawet jak robi wszystko na przekór zdrowiu i płodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie, no to u mnie najwyraźniej nie ma być :( Dzięki za podniesienie na duchu ;) Reguły nie ma nigdzie, ale żule lub i nieżule popijająco-palący często są super zdrowi w ogóle więc z ciążą nie ma kłopotu. A ktoś kto ma kłopoty np z jakością nasienia poprzez zaprzestanie palenia i picia zwiększa swoje szanse. I tej wersji zamierzam się trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do fajek to tylko powiem, że moi rodzice kopcili i kopcą do dziś dnia po pace dziennie i moja mama ma trójkę zdrowych dzieci :) Żadnych poronień, żadnych problemów, ciąża do 9 miesiąca spędzona w pracy. Więc chyba nie ma reguły choć wciąż przychylam się ku stwierdzeniu, że lepiej na zimne dmuchać niż potem się zastanawiać co by było gdybym nie paliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie kafe skisila bo chcialam napisac ze papierochy sa fe i w ogole wlasnie jak o ncih teraz mysle to mam cofke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina, ja po prostu muszę się czegoś uczepić i sobie wmówić, że fakt, iż nie palę wpłynie u nas pozytywnie:) Laski, kumulacja :D mam drugie zapr na rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina, ja po prostu muszę się czegoś uczepić i sobie wmówić, że fakt, iż nie palę wpłynie u nas pozytywnie:) Laski, kumulacja :D mam drugie zapr na rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie kafe skisila bo chcialam napisac ze papierochy sa fe i w ogole wlasnie jak o ncih teraz mysle to mam cofke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina, ja po prostu muszę się czegoś uczepić i sobie wmówić, że fakt, iż nie palę wpłynie u nas pozytywnie:) Laski, kumulacja :D mam drugie zapr na rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaziko, zmartwiłabym się gdyby lulu bez tyłka siedziała :D ;) ;) A jak Twoje wielkie odliczanie? babmoszki gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test zakupiłam :) jutro testuję! trzymajcie kciuki chociaż staram sie nie nastawiać to wiadomo że chciałabym :) kafe coś mi wariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lachony, ale tu pustka, a cafe juz chyba działa. Jak dobrze, że piątek, bo jeszcze moment i puszczę pawia na głowę wiadomo-komu. Normalnie ileż można wytrzymać?! Tralala jak tam Twoje zajęcia z malarstwa, byli ciekawi modele z wieloma kreskami do narysowania ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie zdaze przecztac wszystkiego co naprodukowalyscie wczoraj byl mega sadny dzien dzis juz luzu troche wiec przynajmniej sie przywitam :) Madzix i jak, i jak???? pisz, pisz? Daisy, piatek, piatek mam dzis mega ambitny plan ze wychodze wczesniej z roboty. tyle sie narobilam przez ten tydzien ze mi sie nalezy a co :) ide w odwidziny do mojej malej Lucindy. Kupilam jej wczoraj taka mega boska czapusie. ehh, powiem wam ze ja uwielbial lazic po tych ciuszkowych dla dzieci - szczegolnie po HM. i wyierac, przebierac ... jak juz sama sie za jakies 150 lat doczekam to wyprawka bedzie wieksza niz moja szafa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix to nastepna bedzie potopem;) :D mialam podobnnie:D A co do zajec...to trafilismy an podzial na grupu i zajecia z rysunku..projektowania:d wiec na modweli musz ejescze poczekac:D:D:D No:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema moje drogie! Zapodam wam fajny żarcik na dzień dobry :) "Kawiarnia, młoda piękna kobieta popija kawę, nagle podchodzi do niej zalany lump, podpiera się na krześle, chwieje się i mówi do kobiety: - Bardzo mi się spodobałaś, nie spierdol tego. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D hehe dobre Katarina:) Ja znam tylko o blondynkach od wojewódzkiego-siedzą dwie blodynki przed tv i nagle jedna mówi: O Benedykt XVI, a druga: A Kubica który? :D Tylko z całym szacunkiem dla blondynek to piszę, żeby nie było:) Madzix, przykro mi...A może to byl cykl bezowulacyjny? Nowy miesiąc-nowa szansa. A jak u Ciebie z diagnozowaniem? Lucy, powiem Ci, że ja kradnę imię Twojej bratanicy jakby mnie kiedyś los nagrodził jednak:) Strasznie mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis padnieta jestem na maxa...tak mi sie wstawac nie chcialo zasnelam szybko wczoraj...bosz jaka masakra....po prostu spadek mocy na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix, przykro mi :( ja mialam podobny poprzednio, 3 dni niecale, to tego tylko kap, kap dobre te kawaly, to i ja dodam od siebie Jeden facio pokazuje fotografię swojemu koledze z pracy: - To zdjęcie zrobiłem w Krynicy. Widzisz te babki? Z każdą z nich się kochałem, kiedy byłem tam ostatnio w sanatorium. Kolega z zaciekawieniem ogląda fotografię i nagle zauważa na niej zdjęcie swojej żony. Wqrwion strasznie chce się upewnić: - A z tą też się kochałeś? - Nie, z tą nie. Ona jedna była wierna! - Ufff - odetchnął z ulgą. - Wyobraź sobie, że jako jedyna przyjechała z mężem i z nim wyjechała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×