Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

no, laski bo ja nie wytrzymam !!! mam nadzieje ze Daisy mnie nie zabijesz?????? ;-) bo chcialam Ci jako pierwsza oficjalnie POGRATULOWAĆ 🌼 dla Ciebie a ja sie szczególnie Twoim szczęściem ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy dzięki:) Cholerka nie spodziewałam się, jeszcze ta wredna niby @ ... W szoku jestem :) Ale takie to życie jednego dnia pracujesz dla idioty,drugiego.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajnie ze sie nie wsciekasz na mnie bo jak juz napsialam to pomyslalam, ze moze sama chcialabys podzielic sie wielka nowina z innymi laskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy no coś Ty-luzik pełen. Napiszę więcej jak będę wiedzieć na 100% :) Ale już przebieram nóżkami ;P A tymczasem żegnam się czule, spadam na krótki urlopik, jedziemy dziś nad morze- mamy mały spęd rodzinny :) Miłego weekendu laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kazika, jak tam? pms rozwinal sie w @ czy moze cisza? Daisy, udanego wyjazdu! Tralala, jak tam browarek? zyjesz dzis? u nas mgla jak w Ladku co najmniej ... spac i nic wiecej nie robic, taki dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Marzena, szkoda, że masz ten sam problem co my... napisz coś o sobie, wyrzuć z siebie, robiłaś jakieś badania?? czy partner robił??? wiecie co jest powodem braku dzidzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A NIBY WSZYSTKO W PORZĄDKU A JEDNAK NIC. KIEDYŚ ROBIŁAM BADANIA KRWI ALE CHYBA POWTÓRZĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - implantacyjne cholero:D:D:D gratuluje:d nastepna :D:D super:D ja nie mam @ nadal://w pon ide do gina.....nie ma sensu trzeci raz testowac....wiec poczekam se do poniedizlaku co mi doktur powie. A browarek wyszedl taki ze wypilam pinia colade:d mniam i martini:D to dobrze bo browar jest juz taki se dla mnie:d a z beczki to juz w ogole kwasibory fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazika ma dola bo ma PMSa bo ma @ A Daisy jest w ciazy a Marzena 111 jeszcze nie zdazyla nam opowiedziec historii swej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e poczekaj bo moze ja nie doczytalam:D wiem ze ma dola bo test nie wyszedl:d a juz sprawdzilam:d to ja sie kopsnelam:d zeweracam honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nic sie ten babon nie odzywa i nie wiem czy to dobrze czy zle ... bo test negatyw ale moze bylo za wczesnie ... mnie wlasnie skreca z bolu, bo mi @ konczy i juz zalyczylam 2 nospy ale nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O CO CHODZI Z TYM WIESIOŁKIEM? JESTEM KOMPLETNIE ZIELONA! U MNIE NA MIERZENIU TEMPERATURY SIĘ SKOŃCZYŁO, NIE WSPOMAGAŁAM SIĘ INNYMI RZECZAMI, JAKIMIŚ ZIOŁAMI CZY TABLETKAMI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena z wiesiołkiem chodzi o to, że jeśli cierpisz na brak śluzu, który jest potrzebny wiadomo do czego:) to musisz w pierwszej części cyklu, czyli od @ do owulacji brać wiesiołek, jeśli masz bardzo sucho to 3x dziennie nawet po 2 tabletki, i śluz Ci wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena nie wiem nic na ten temat, żeby siemie lniane pomagało plemnikom gdzieś dotrzeć, na pewno olej z wiesiołka i to nawet lekarz Ci powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, Marzena poczytaj poczatek naszego topiku tam sa rozne przepisy na mieszanki ziolowe. Generlnie ziolka wspomagaja wiele rzeczy. Ja specjalnych mieszanek nie pije:d ale pije tylko ziolowe herbatki:) czarnej nie tykam:D Generalnei dziewuchy jestem w 38dc i nie mam @ masakra jakas:D ide dzis do gina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ poweekendowo! Madzix udanego urlopowania! Kazika , Ty wiesz ... :( katrina, booooskie fotki kociaka na NK :) Tralala, idz, idz ... jak wiadomo, ze to nie ciaza (bo robilas test, no nie?) to koniecznie trzeba sprawdzic czy tam nie ma nic w srodku niebezpiecznego. Marzena, dlaczego piszesz drukowanymi literami? bardzo zle sie czyta takie posty, do tego odbiorca ma wrazenie ze krzyczysz. witaj na naszym topiku, napisz moze cos wiecej o sobie :) a ja mialam bardzo fajny weekend pyr, pyr. troche sprzatania, troche byczenia, troche zabiegow kosmetycznych. a ukoronowaniem 5 godzin pogaduch nad browarem z dobra znajoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucy:D wczoraj rano powtorzylam test:D nie moglam sie powstrzymac:sd wzielam pod uwage ze moze a nuz moj cykl moze sie wydluzyc bo takie mialam obijawy jak na owu jakies 10dni temu? czy tam wczesniej troche wiec stwierdzialm ze moze mam jakis takie wlasnie przydlugawy. Generalnie to ja mam ten nieszczesny zespol policystycznych jajnikow i gram sobie z cyklami w rosyjska ruletke:D:D:D:D Nie bede pisala jaki mialam wynik testu bo jak dla mnie to bez sensu. Bo zobaczylam cien cienia. Do 10 minut jeszcze mzna odczytac po 10 minutach do wywalenia ale cien cienia jest. A i tak na 1005 to zadna ciaza nie jest wiec sie nie nakrecam. Az sama zla bylam wczoraj na siebie ze sie obserwuje i sobie wmawiam ze cos sie dzieje ze mna takiego. Wieczorem postukalam sie w czolo i powiedzialam do siebie "Co ty Kacha odpierniczasz?? se nie wkrecaj baboku bo zdechniesz od jakis insynuacji"w zwiazku z czym ide zis do gina zeby mi wyznaczyl leczenie, postaram sie nie dostac okresu do nastepnego wtorku bo w poniedizalek mam zabieg na kolano! I zaczne wcinac lekarstwa zeby w tej ciazy byc !o !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala, no no , co za wiesci. z lektury topikow innych a i naszego wiem ze cien cienia .. jest druga kreska :) nie bede Cie nakrecala, ale nawet marzenie miala cien cienia i sama nie wierzyla ze z tego bedzie ciaza. a jest i to jaka sliczna i zdrowa. moim zdaniem jezeli na tescie ejst cien cienia, to gin Ci wiecej na razie nie powie bo wiecej nie zobaczy. idz na bete dzis, odbierz wynik i z wynikiem (bedziesz miec pewnosc co sie dzieje) idz do gina ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co wy...nie ide na bete:D:D:D pojde do gina z nim pogadam..chociaz szczerze mowiac z deka mi glupio mu powiedziec ze robilam test i cos mi tam zaswitalo bo wuyjde na debila ze sie nakrecam a tam nic z tego nie ebdzie...nie chce...moze ten test jest jakis z dupy i nie wyszedl....wiem jak miala marzenie:) Nie chce se wkrecac...ani sie obserwowac bo debilizmu dostane na leb i wszsytko mi sie zacznie wkrecac. Bez sensu. nie no zobaczymy co mi gin powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ide w poneidizalek na operejszyn wiec musze sie skupic na tym zeby zdazyc w tym tyglu zrobic morfologie i ekga nie tam jakies ciaze. Kurna zaczynam zalowac ze w ogole zatestowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×