Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Lucy, luzik, wolę tu nic nie pisać na temat wiadomy Co do @ to zestaw pełen czyli rozdrażnienie, cycki, brzuch jak balon itp, a dzień przed czy tam kilka godzin-np wczoraj od wieczora cisza, tak samo jak z temp-spada i kilka godzin potem fala :( Chodzi mi o to, że cisza z pęcznieniem i cyckami- jakby organizm puszczał... Nie wiem czy się jasno wyraziłam, ale jakby nie to oferuję jeszcze w ramach rekompensaty stary szalik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie nie masz objawow niczego :d Ja wlasnie sie skapnelam ze mnie zaczely cyce po bokach tak napieprzac ze nie wiem czy przypadkiem ich nie trymac jak ide siq w pracy :D:D:D No i mam kolo ratunkowe na brzuchu:d taki wydety:D czuje sie jak pilka:D no ale ja mysle ze albo @ albo pco znow daje znac o sobie:) chociaz liczac moj cykl jako 37dniowy hym hym po sluzach hym hym to sie kochalam z mezem w okolicach dni plodnych ktore wcale mogly nie wystapic bo mam klopoty z owu:D A z reszta:d zatestuje w niedziele:D bedzie wiadomo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze sie nada ;-) tyle ze ja dzis nie porzucam, bo mnie zaczyna zginac z pol ... @ wielkimi krokami sie zbliza i wali piesciami w drzwi :( ja mam dokladnie tak samo jak Ty, najpierw boli, boli, boli a na dzien przed cisza. a tu od wczoraj cisza jak makiem zasial, tylko uplawy nadal sa i krzyze nawalaja aaaa, no i z tym cyklem dodaje jeszcze dwa nowe do standardowych objawow "tym razem moze sie udalo" 1. metaliczny posmak w ustach od paru dni 2. mega wyczulony zapach, ale to tak ze nie moge zniesc tego co wokolo mnie otacza, wszystko czuje jakby podwojnie niedlugo zacznie mi jeszcze bęben rosnac :D (ale to se sama bede winna jak zaczne zarzerac moje smutki, hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe:d ja to zaczelam ludzi czuc...wczoraj za mna siedziala babeczka...tak czulam ze kopcila...w ogole ludzie mnie w autobanach obrzydzaja.....no i zmeczona jestem calymio dniami..nie moge dospac jeszcze dzisiaj mialam jakies dziwne rzeczy jakby mi sie oskrzela zablokowaly i nie moglam normalnie oddychac:// Nic tylko do grobu :D:D:D si ju laski do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy Lucy no ja nie wiem,ale to powonienie i metaliczny posmak to od wszystkich koleżanek słyszę, że pewniak ciążowy :) A nóż widelec, nie ustaliłyśmy, czy lepiej robic sobie nadzieję, czy nie,ale jakny lepiej to Ci powiem, że moja kumpela, aktualnie w 4 mies miała pełny zestaw przed @ i żarła ibuprom 3 dni wyczekując potopu i nic, zamiast potopu były dwie kreski :) Więc trzymam kciuki jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie mam chwilkę żeby was poczytać :) a co najważniejsze...przyszły tydzień mam wolny i spędzimy go razem z moim kochaniem na....kotaszeniu...tak! i wreszcie odbije sobie te tygodnie kiedy go nie było!!! i na dodatek dobre dni będą... a kiedy wrócę z urlopu...to okaże się że tu się zaczęła nowa fala...do której oczywiście dołączę hihihi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala siknęłaś??? bo zaraz się okaże, że żadna z Ciebie staraczka:) czego Ci życzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala siknęła i leży zemdlona z wrażenia :P Kaziko a u mnie piękne słońce i mróz, że hej. Wczoraj mimo niepsrzyjających okoliczności w postaci @ dostałam kopa, którego nawet TurbodymoMan mógłby mi pozazdrościć- chata błyszczy, ciuchy poprane, idealna gosposia normalnie :) Madzix działaj działaj bo coś nam się ta fala opóźnia...A możeby tak starym zwyczajem dwie na raz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, baby, baby ile razu wam mam pisac ze jak nam sie wreszcie uda to moim objawem bedzie brak objawow dodatkowe "objawy" dopisalam juz dla jaj oczywiscie @ wczoraj przyszla :( tylko tyle ze byla laskawa dla mnie i jakos nie bardzo mnie pogielo jednak ten duphaston chyba na mnie tak dzialal w sumie u mnie to dzien @ nie jest najgorszy najgorsze sa te dni, w ktorych juz wiem ze @ bedzie wiec generalnie wczoraj i dzis mam luz w miare nawet .... obiad zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy zawstydzila turbodymomena:D:D:D A tak siknelam dzis z rana siknelam:))) No i nie padlam z wrazenia bo zobaczylam jedna kreche. Znaczy zemoge bez wyrzutow sumienia isc jutro na piwo. Poza tym wczoraj z moim mezem sie ten teges:D i mialam plamienia po tym:/// moze jakas spozniona owu mi przyszla skoro mnie tak wygina na wszystkie strony albo mi sie zbliza @ bo mi skoczyla tempka z lekka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala no to kicha :( I Lucy też mi przykro, że @ się uparła :( Ja mam potop, zdycham lekko, poza tym, że się tak wyrażę podczas @ u mnie siada cały system i mam potop wielokrotnie złożony :( Ale i tak czuję się dobrze, niedługo estrogeny się wydzielą i świat znów będzie wspaniały. tralala no to zazdroszczę targania- ja wcz dół małpowy zaliczyłam i nastroje związkowe nie teges :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ja sie strasznie caly dzien nastawialam ze sie poprzytulamy....tylko martwi mnie to ze oplamilam tuz po...i chcialabym dostac teraz @ i w sumie teraz dobrze sie stalo ze jedna krecha tylko bo za dwa tygodnie bede miala zabieg artroskopii na kolanie, czyli beda mnie cieli po nodze.....a narkoza i ciaza...ech....moze i lepiej ze teraz jeszcze nie...bede miala z glowy bol kolana, i bede gotowa na to zeby sie nie martwic jakimis glupotami i zaciazyc na spokojnie tak czy siak nie zalamuje sie....nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza! a co jest z 4mala? gdzie sie reszta lasek podziala? wszystkie na tym priwie pewno siedzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala ile ty masz lat, żeby się załamywać, ja to się mogę załamać, 33 skończyłam dwa miesiące temu... mi to nawet nikt o dziecku nie mowi, bo założono, że nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazika, dupe Ci chloszcze za to glupie gadanie !!! chlost, chlost , czy tam swist, swist jak rózgą :) Tralala, kurde to cienizna z ta 1 krecha. smutno wiec witaj w klubie :( ale dzis se odbijesz na browcu smutasy :D ja tam uwielbiam spoatkania z moimi babami na browarku, co prawda zdarzaja sie raz na pol roku ale i tak warto czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazika lat mam 27 i ani mi sie sni zalamywac sie :D a tak btw to napisalam cos o zalamce?:D niee no co wy:) ja chce miec zdrowe kolano :) i w ogole byc w formie i byc zdrowa a to podstawa zeby miec dziecko:) ja z kolei nikomu nie mwoie ze mam problem zzajsciem i ze mam te jejniki takie gowniane..po co? i tak nikt nie zaczai ... no a na bronka ide juteo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucy nie namawiaj na browka:) tralala ja też nikomu nie mówiłam tylko ogłosiłam to przez internet:) ale z najbliższego otoczenia wiedzą dwie osoby nie licząc męża, gina, pani na recepcji w klinice i tych pań co czekały w poczekalni... poza tym nie wie nikt:) ja od miesiąca ust w alkoholu nie zamoczyłam, gdyż żyłam nadzieją ciąży... w sumie moja naiwność sięgnęła chyba zenitu i nadal mam nadzieję... jutro z rańca potraktuję test świeżym moczem... dziewczyny dlaczego jest taka różnica cenowa w tych testach??? na allegro można kupić za 1,90 a w aptece prawie 10 zł a nawet 14 zł.... przecież ja od częstego testowania się zrujnuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez sie dziwie. Ja na allegro kupilam zestaw testow owu i dwa ciazowe. Moze dlatego ze nie sa gadzeciarskie?:D:D:D i so w opakowaniach w pudelkach?:d nie mam pojecia...a moze dlatego ze sa w polsce produkowane bo te angielskie sa tansze;))) A tak btw jak robilam dzis test to mi sie ten test nieco rozwalil...ta gabeczka mi zaczela sie wysuwac i odklejal mi sie paseczek...:// tak sie obawiam czy te testy nie sa do bani:// Kazika ja sobie gadam tylko na forum z dziewuchami z zespolem pco:) tyl z nich w ciaze zachodzi po odpowiednim leczeniu ze nic tylko sie wyluzowac:d cieszyc sie ze ma sie w miare dobre wyniki i czekac na cud:) No a piwko od czasu do czasu nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazika poza tym przeczytaj to:D Piwo to nie tylko alkohol Ta prosta prawda nie docierał do twórców sławetnej ustawy antyalkoholowej, zaliczjących piwo do napojów niegdyś sprzedawanych dopiero po trzynastej. Tymczasem piwo- obok zawartości alkoholu - ma wiele innych, niezmiernie cennych składników. Jest napojem zawierającym sporo witamin z grupy B, ma działanie moczopędne, a więc oczyszcza nerki, reguluje wydzielanie żółci, działa (w niewielkich ilościach!) lekko uspokajająco. Niestety piwa bezalkoholowe pozbawione sa większości składników przynoszących nam zdrowie. niezle:D nic tylko chlac piwo:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazika, obys juz nie mogla pzrez kolejne 9 miesiacy zmoczyc ust w browarze .. tego Ci zycze i dzis wypije za to ja :) Tralala, podziwiam Twoje pozytywne nastawienie, serio. Ja od poczatku staran mam mega wahania w zwiazku z tym, raz jest dobrze i wierze ze wszsytko sie ulozy i ja tez bede spichy kupowac dla swojego juz niedlugo (zwykle faza estrogenowa) a potem zalamka, placz, schiza ze ja stara, ze wybrakowana, ze czemu mnie to spotyka? i tak co miesiac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucy nie martw sie:) tez mam czasem takie doly:) chyba jak kazdy...ale serio musze myslec pozytywnie...nic nie dzieje sie bez przyczyny..i chyba zaraz bede miala@ bo juz mi sie cos tam probuje wydostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dostałam test za 8,47 zł mam nadzieję, że będzie wiarygodny, niestety czułość 25... szukałam o czułości 10, bo wiadomo nawet wymyśloną ciążę zauważą ale nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy ja mam jak Ty, co miesiąc faza maniakalna potem depresyjna :( Kaziko ja to z testami na razie mam opinię taką, że wszystkie były za drogie i kiepskie. A jak mogły być dobre, skoro nie byłam w ciąży. Ale jakoś awersję mam, zresztą w tym miesiącu @ dzień wcześniej przylazła, więc nie muszę na testy wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazika, kiedy testujesz?:)))) Ja to nie wiem co ze mna jest...@ nie widac:/// nawet sie czuje jakbym miala mniej spuchniety brzuch ale cos sie caly czas przewala:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala zatestowałam i wyszła kupa.... dobra lecę dalej do pracy, dzisiaj cały dzień w rozjazdach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×