Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Kontynuując temat włosów, to wczesne pojawianie się oliwy bardzo przeszkadza jednoczesnemu upodobaniu do farbowania włosów, jakie ja np. mam. Bo jak częściej się myje, to szybciej farba płowieje. Dlatego też m. in. stosuję trick ukrycia oliwy pod jakims estetycznym spięciem włosów, by zachować dłużej kolor na włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja myslalam ze tylko ja udaje ze mam super ulozone wlosy kiedy mam je po prostu tluste :D:D:D:D hehehe dobre:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela to miłe, że cały czas o nas pamiętasz:) Gratuluje raz jeszcze, cieszę się, że Ci się udało bo jak dobrze pamiętam to też się jakiś czas starałaś. I też pamiętam jak powiedziałaś, że się udało. I super fajnie, że ta sama data wypada- jeszcze o czymś takim nie słyszałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam, powiedziec ze przeczytalam ale nie mam znow czasu na pisanie :( chcialam tylko sie pozalic ze do masakry w robocie doszly mi bolace cyce wiec juz wiem ze malpa w tym cyklu znow kurna przylezie :( rece opadaja, skocze zatyrana w tej firmie, siwa, pomarszczona i bezdzietna , ehhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam wszystko przynajmniej tutaj :) trzymajcie za mnie kciuki bo dziś idę do sądu jako świadek i strasznie się boję...jakieś to takie stresujące. Nigdy nie byłam w sądzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix, nie stresuj się, nie jest tak źle, a zdarzaja się młodzi przystojni adwokaci, więc może być nawet przyjemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy nie kus do zlego:D chlopa niedaawno co odzyskala a Ty jej kazesz na obcych panow w sukienkach patrzec;)))) No dzis u mnie sloneczko a u was?:d ide dzis na pierwsze zajecia z malarstwa:D hahahaha mam beke:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala u mnie chmury i ciemno jak po zamachu na WTC :( Wiesz, no chłop chłopem, a nigdy nie wiadomo co pod sukienką się kryje ;) :D Zresztą, popatrzeć zawsze można.. Co nam pozostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a popatrzec zawsze:d why not:d ja z checia:) ale powiem szczerze ze dawno mnie przestaly obce chlopy intersowac:) pogadac owszem ale nie chcialabym juz sie pakowac w kolejne girki i flirty i sie zastanawiac czy wypali czy nie..... poza tym chlopy dzialaja wedlug podobnych schematow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rozmawiacie o chłopinach, to ja dorzucę też swoje 3 grosze. Tralalalu, podobnie jak Ty, mnie też przestali obcy interesować.Odkąd się z moim facetem zacieśniłam na dobre, to już żadni inni mnie nie interesują pod kątem atrakcyjności. Nawet mnie nie wzrusza, jak zobaczę jakiś super wysportowany tors, czy piękną męską gębusię. Rajcuje mnie popatrzec na mojego m, a reszta to mogłaby nawet nie wiem, jak się wysilać, to mnie nie podnieci. Jak byłam na wieczorze kawalerskim ze striptizem, to w ogóle mnie nie wzruszał ten tańczący koleś. Wolałabym, by mi mój m tak zatańczył:-) Ale mimo to lubię z kolei, jak faceci wykazują w moją stronę zainteresowanie. Lubię się podobać, kusić wyglądem, tak, żeby czuć męskie spojrzenia na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie to ja tez lubie jak sie interesuja;))) a faceci striptizerzy to dla mnie blech nuda i w ogole zal. Jakos mnie to nie kreci...bardziej by mnei babka krecilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie to nie jest tak jednoznacznie. Tzn nacodzień jest ok i nikt mnie nie grzeje ani z mediów ani z życia codziennego. Tylko wtedy jak mam mało seksu to w głowie różne myśli się pojawiają.. Ja juz wspominałam, że jestem napalona każdego dnia na przytulanko a dostaje co chce coraz rzadziej. Wtedy mi się we łbie kotłuje i głupie rzeczy chodzą po głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az dziwne co? to zawsze niby faceci chca sie kochac kilka razy dziennie 24h na dobe 7 dni w tygodniu 365dni w roku :D Tez tak mialam:d ale mi libido po tabletkach spadlo niestety i teraz powoli dochodze do siebie:) ja mam to szczescie ze moj maz jest w tej wiekszosci stereotypowych facetow jesli chodzi o sex:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala to chyba faceci, którzy są bezrobotni,albo pracują w urzędzie... Prawda jest taka, że jeśli facet pracuje po 12h na dobę albo i więcej pada na pysk wieczorem, a jeśli kobieta też tak pracuje to w ogóle seks tylko w weenedy pozostaje :( No chyba, że mają po 25lat i duużo sił witalnych. Gadając z moimi dobrymi znajomymi doszłam do wniosku, że naprawdę nie ma teraz czasu i sił. Kiedyś mój kolega przyszedł do pracy z bukietem, pytamy go dla kogo i z jakiej okazji-on, że dla żony na urodziny. No to my " To co? Będzie seks? :D " A on z wyraźną powagą/ zgorszeniem/przerażeniem w oczach i głosie: "No jak???!!! W środę??!!!" Katarino dylematy mam jak Ty i wtedy kiedy Ty :) I zauważam innych mężczyzn, bo nie jestem zwolenniczką klapek na oczach :) Wolę na stopach :P Co nie oznacza, że komuś przyprawiam rogi, po prostu mam ogląd na sprawy :) Zresztą nigdy też mojemu m nie wzbraniałam patrzenia na inne babki, niech ma porównanie :D Jakbym miała drżeć, że z każdą fajną babką, którą zobaczy będzie mnie zdradzał, to chyba oznaczałoby , że z moim mózgiem coś nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia20
hej ja mam dopiero 20 lat i jak najbardziej staram się unikać sytuacjii w ktorych mogłabym zajść w ciąże ale kiedyś napewno będę chciała mieć takie maleństwo i też nie wiem czy mi to wyjdzie,ale przede wszystkim chciałam tutaj podkreślić jak bardzo życie jest niesprawiedliwe!!!takie 15latki przy pierwszym albo drugim razie wpadają i zazwyczaj uciekają sie do aborcji natomiast osoby które naprawdę chciałyby mieć dzieci mają z tym problem:(jest to bardzo smutne z całego serca Ci współczuję i trzymam kciuki żeby Ci się udało bo widać że na to zasługujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i okazało się że nie było się czego bać w tym sądzie :) ja to panikara jestem :) a jedyny fajny facet to był...policjant bleee... no i mnie też nie kręcą inni faceci oprócz mojego...nawet jak się rozstaliśmy ostatnio to też nawet do głowy mi nie przyszło iść z kimś innym (ale propozycje były i nawet było mi miło że się jeszcze komuś podobam). U mnie to jest tak że jesteśmy bardzo zgrani oboje w tych sprawach :) i wydaje mi się że z kimś innym już by tak nie było więc mnie to nie interesi :) no a moja @ w tym miesiącu to coś dziwnego: w pierwszy dzień lekkie krwawienie a drugi plamienie a dziś ze 2 kropelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Daisy tez chcialam to zaproponowac:d a co do zmeczenia p[o pracy to fakt...kazdemu daje sie we znaki i czasami na przytulanki ciezko znalezc sily...... Madzix zrob testa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIX TESTUJ:) nie żebym zachęcała ale zrób testa, przynajmniej za mnie:) to ja za tydzień testuje:) co do innych facetów i kobiet, ja to lubię popatrzeć na ładnego faceta jak i kobietkę, i czasami jak przechodzi jakaś ładna osoba to powiem do mojego, ale ładna kobieta :) zdarza mi się to rzadko ale zdarza:) Daisy wychodzę z założenia, że jeśli bym miała być zazdrosna o to, że mój by się miał spojrzeć na inną babkę to chyba by świadczyło o tym, że mi coś brakuje:) a tak nie uważam:) więc jak ja mogę być zazdrosna jak ja taka ładna, mądra i wyjątkowo skromna:) gdzie on drugą taką by znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to :) a oglądanie innych ludzi no nie widzę w tym nic złego, dopóki są ubrani :D :D :D kaziko, doszłam w Cytrynach do narodzin dziecka i sama zobaczysz nie jest to szalenie wzruszający fragment, ja uroniłam łezkę... to progesteron, wiem wiem, jeszcze kilka dni i wrócę do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady1979
Hej Babeczki! Chciałam tylko poinformować, że u mnie druga kobita;) Gi dał 100%. Skrycie marzyłam o chłopaczku, ale bez przesady, jeszcze niedawno nie wiedziałm czy w ogóle będę w ciąży... Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie też myślę żeby zatestować...nigdy nie miałam takiej skąpej @...nie robię sobie nadziei ale i tak coś tam mi gra w duszy. Tak więc dziś kupie testa a zrobię go jutro z rana tak dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Madzix zrób zrób:) lady gratulacje:) miło, że wpadasz i nas pocieszasz:) Daisy fajna jesteś z tymi tekstami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, no to super, gratuluję. :) A ja nadal nic nie wiem. Ale może we wtorek się dowiem. Może, bo mój lekarz jest bardzo ostrożny w osądach i z tego co widzę woli poczekać dłużej. :) Kurde, działa mi to na jaja. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kaziko i vis a vis jak mawia d**a mojego szefa :D czytałam sobie archiwum i wpadłam na Twój wpis jak lekarz zadał ci 4 pytania czy palisz, ile ważysz i takie tam. No i zaczęłam się zastanawiać w jaki sposób palenie wpływa negatywnie na płodność u kobiet? Bo u facetów to wiadmo. Czytam w necie i czytam i żadnego naukowego wytłumaczenia nie widzę, tylko, że wpływa i tyle. Może Wy wiecie? Madzix, może to druga fala? :) Lady gratulacje:) A mi zdechł net wczoraj i już w domu nie mogłam nic napisać. Po przymusowym odstawieniu od sieci nawet jakieś chęci życiowe napłynęły i zabrałam się po raz setny za moją książkę do hiszpańskiego:) Co oznacza, że ją czytam, nie że odkurzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix, tak, test to dobry pomysł. Lady, super, że już znasz płeć. Ja jeszcze też nie znam i pewnie za prędko się nie dowiem, dopiero w listopadzie. Co do oglądania chłopów czy babek, to ja akurat nie mam potrzeby oglądania się za facetami,dlatego w tym względzie nic nie powiem.Czasem zdarzy się, że jakiś mi się w telewizji spodoba, ale to naprawdę rzadko, tak raz na 5 lat:-).Musi w nim naprawdę coś być, żebym zwróciła uwagę.Ja mam tak, że większość facetów, za którymi laski piszczą i wzdychają, mi się zwyczajnie nie podoba.To co uchodzi za przystojne, mi się wydaje brzydkie. A co do oglądania się mojego faceta za jakąś babką, to nie zauważyłam, by to robił. Może jest na tyle wprawny, że robi to tak, że ja nie zauważę :-) Ale jak bym zauważyła, to pewnie jakaś tam maluteńka nutka zazdrości by się pojawiła. Nie oszukujmy się, ale każda z nas znalazłaby na pewno na świecie 20 razy piękniekszą od siebie, zawsze człowiekowi czegoś brakuje.Jednemu mniej, drugiemu więcej, I nie raz przejdziemy z mężem koło babki, która w porównaniu do nas wygląda jak bogini. Ja tam nie uważam, że jestem najlepszą, jaka mogła się trafić memu m.Zawsze są ładniejsze i lepsze.Może ja na tle jakiejś laski wyglądam lepiej, a jakaś inna na tle mnie wygląda jeszcze lepiej. Cóż, życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie, każdy facet lubi popatrzeć na ładne babki,faceci to wzrokowcy bez wyjątku, a że Twój robi to dyskretnie to dobrze o nim świadczy :) Mówiąc o braku zazdrości jak nasz facet ogląda się za innymi mam na myśli fakt, że czuję się pewnie w swojej skórze i swoim związku a nie, że uważam się za boginię i miss świata (poprzestańmy na Europie ;) ) Naturalnie jest cała masa kobiet piękniejszych i bardziej smukłych i zdecydowanie mniej pyskatych ;) ale to nie powód do zazdrości - w życiu bywa różnie -nawet jeśli kiedyś mój M zdecydowałby, że jednak inna bardziej mu się podoba to mimo tego, że byłoby mi przykro, pozostałabym sobą :) Co do oglądania się za innymi facetami- nie wiem jaki masz gust w tym temacie-ale w Polsce jest baaardzo mało fajnych facetów, a jak już to albo brud za paznokciami albo zapach nieprzyjemny-jedź do Norwegii! Wysocy, przystojni i wcale nie, że wszyscy blond. Pięknie pachnący itp. Kolana same miękną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy to prawda w Polsce jest malo atrakcyjnych kolesi. Ale to wynika z tego ze faceci tutaj o siebie nie dbaja...chociaz i tak wydaje mi sie ze jest lepiej niz bylo....ale czesto ejst tak ze faceci chodza smierdzacy niedomyci...fuj... A w ogole bylam wczoraj na Majkelu Dzeksonie w kinie:) i najbardziej podobali mi sie tancerze i laska ktora grala na gitarze elektrycznej. WYMIATALA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale się naprodukowałam i dupa, no coś mnie trafi jak nic Daisy z tymi papierochami u kobiety to ja sobie myślę, że chodzi o to, że np. na lekach hormonalnych i nawet na antytabsach jest jasno napisane, że kobieta nie powinna palić, bo nie ma pewności, że hormony będa skuteczne... tak więc hormony i nikotyna nie idą ze sobą w parze... dodatkowo dodam, że palaczka rzucająca fajki gdy wie, że jest w ciąży, może zagrozić utrzymaniu tej ciąży... i w to akurat wierzę, bo kopciłam jak smok i po rzuceniu fajek strasznie się źle czułam, miałam dół, byłam nieszczęśliwa i jakbym przechodziła grypę dwutygodniową, dodatkowo jak ścierka wymięta, do tego kaszel... to takie moje przekonanie co do fajek, że nie tylko wpływają na gorsze plemniki ale i na zdrowie ogólne zarówno mężczyzny jak i kobiety, a wiadomo, jak człowiek chory to się broni przed ciążą, bo to za duże obciążenie... no można przytoczyć patologie, jak to babka piła i paliła i zaszła, ale po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×