Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

ale dzisiaj było gorąco, ufff mój kochany chcrześniak bardzo się ucieszył z prezentów:) dobrze, że mam chociaż jego... nie dołączyłam się do zabawy z imionami: nam sie podobają imiona nastęoujące: michalina, oktawia, oliwia, igor, oskar, :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie:-) Ale cichutko się tu zrobiło... Mam nadzieję, że nie zapomniałyście dziewczyny o naszym topiku?! Ja zebrałam siły na ten cykl, odpoczęłam porządnie i czekam na swoją szansę:-) A co u Was? Może dla niektórych to był owocny weekend:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Wróciłam... cudownie jest odpocząć z daleka od miasta. Świeże powietrze, śpiew ptaków i słońce. Ale zaraz śmigam do pracy. U mnie @ nienadchodzi jeżeli jutro nie dostanę (a tak się nie zapowiada) to w środę robię test :-) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jeżeli chodzi o imiona to córeczka: Martynka lub Laura no i jeszcze Patrycja syn: (JESZCZE NIE WIEM ) trudna decyzja :-) Niepodobają mi się dla dziewczynki Ania, Nicol i jeczsze parę innych, a dla chłopca nie dałabym Kacper, Kamil, Krzysztof!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane staraczki, dlugo mnie tu nie bylo, ale widze ze malo co sie zmienilo:) u mnie sie zaczą nowy cykl, 3 dni do dni plodnych i do dziela:D kurde brzmi to jak chory wyscig;) dzisiaj mam wolne i mam zamiar leniuchowac w pizamie do polodnia;) pozdrowka i calusy:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka, trzymam kciuki! ewelinka, strasznie Ci zazdroszczę tego wolnego, ja na 14 do pracy:-(, rozleniwiłam się przez weekend i nie chce mi się tam wracać.. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziwczyny, Ja tez mam dzisiaj wolne. W Irlandii pierwszy poniedzialek czerwca jest wolny wiec moge jeszcze dzisiaj troche poleniuchowac ;-) Ja tez szykuje sie na dni owulacyjne i choc jeszcze ponad tydzien to juz powoli zaczynam o tym myslec. Przez ostatnich pare dni bardzo sie zrelaksowalam. Bylismy nad morzem i w lesie. Jadlam duzo lodow - wdlug zalecen :-), duzo warzyw i owocow,wypilam troche wina, bylo piekne slonko, no i bylo tez sporo ochoty na przytulanie;-) Tak ze czuje w sobie nowe sily i z optymizmem patrze na nadchodzace dni. Ale widze ze po weekendzie to wszystkie wrocilyscie jakies wypoczete i w lepszych nastrojach;-) Wracajac na chwile do imion: Widze ze meskie imiona na K nie ciesza sie popularnoscia - wiekszosc z nas nie specjalnie przepada za Krzysztofem, Kacprem i Kamilem. Ania tez traci na popularnosci. Czytalam kiedys inne forum gdzie ok 20 dziewczyn przechodzilo razem przez ciaze. Na poczatku mialy rozne imiona jako ulubione, a potem okazalo sie ze jak dzieci zaczelay sie rodzic to zaczely im sie podobac te same imiona. I w koncu bylo chyba z 5 dziewczynek o imieniu Amelia, 2 Fabianow, 2 Filipkow, 2 Patrykow, itp. Kto wie jak my skonczymy????? 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani nie cierpie, strasznie oklepane, Kacper okropne, u mnie będzie Wiktoria moze Oliwia hmm.. no i ta nieszczesna Chantale:Da co do chlopca..Fabian calkiem mi sie podoba;) obiecalam dla męża ze jezeli będzie chlopiec to on ma pierszenstwo do wyboru imienia a jemu sie podoba Christo:D hehe rodzina mnie wyklnie za takie imiona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko czy ja sie moge zapytac jakiej narodowosci jest Twoj malzonek? Bo po tych imionach to ciezko jakos mi wywnioskowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) paula jakbym mogła nie wząć udziału w takiej zabawie:)juz troszke wcześniej podałam moje typy:) widzę żę do€żo z was dzisiaj odpoczywa,ja niestty byłam w pracy,ale już za dwa tygodnie urlop:P wiecie ja w dalszym ciagu nie dostałam @,ale jak pisałam wcześniej poczekam jeszce troszkę,bo boję isę rozczarowania.daję sobie jeszcze ten tydzień,a jak nie bedzie idę do lekarza. Pozdrawiam wszyskie laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluś będę trzymała kciuki,powiedz mi masz jakieś objawy?? I ile ci się spóźnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mąż jest Albanczykiem, chowanym od urodzenia w Grecji, i stąd te Christo jego najleprzy kolega Grek nazywa sie Christo..i chyba stąd to mu sie wzielo..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ionko, wiem ze wczesniej podalas;-) Straszny ze mnie glupol. Wszystko mi sie pomieszalo i gdzies mi sie wtedy Twoje imiona zagubily. Ale juz je znalazlam:-)- Natalka, Basia, Julita, Lukasz, Tomek, Marcin. Sorki za to zamieszanie;-) Ilonko i Milus, trzymamy za was kciuki. Juz najwyzsza pora zebysmy mieli nowe oczekujace mamusie. Ilona a ile jestes po terminie @. Ewelinko to co piszesz jest bardzo interesujace... A gdzies ty tego swojego meza poznala. Jak rozumiem rozmawiacie po angielsku??? Uczysz sie troche greckiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, oczywiście nie wytrzymałam do jutra i zrobiłam test dzisiaj rano, no i własciwie mam mętlik; wyszła mi intensywna krecha testowa i bardzo jaśniutka kresta w obszarze testowym; teraz się ciągle zastanawiam czy to ciąża czy jakiś błąd się wkradł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlowiku, To super wiadomosc!!!!!!!! Mowia ze slaba kreska tez zwiastuje ciaze. A co czujesz. Masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółwik to zycze powodzenia:) tak tylko i wyłącznie po angielsku, z greckiego znam jedynie sa ga po:D i ke go, po albansku umiem więcej bo musze sie jakos z tesciami dogadywac;) zresztą bylam w Albanii i tam duzo podlapalm, ehh cudnie tam jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, to wasza dzidzia bedzie wielokulturowa. Bedzie znala przynajmniej ze cztery jezyki;-) A gdzie ostatecznie chcielibyscie mieszkac? W Polsce, w Albanii, w Grecji, w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynymi objawami są: dziwny posmak w ustach, który utrzymuje się już dobre dwa tygodnie, czasami rzeczywiście jest metaliczny, ale większość czasu to poprostu bardzo nieprzyjemny smak; no i zmieniona barwa brodawek, stały się ciemniejsze, a pozatym jestem ciągle zmęczona ale myślę że na to wpływa pogoda, gorączka poprostu mnie wykańcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlowiku wlasnie sobie przypomnialam ze gdzies czytalam, ze testy ciazowe moga tylko i wylacznie mylic sie w jednym wypadku - ciaza jest a nie ma kreski. W druga strone prawie nigdy - jest kreska a nie ma ciazy. Nie wazne jak mocna czy slaba jest ta kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlowiku a czujesz sie tak jakbys miala dostac @. No wiesz - bole brzucha, nerwowosc, bolace piersi, gesty bialy sluz, potworny glod? Masz takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czasu do czasu brzuszek pobolewa, piersi mnie nie bolą (ale ja nigdy nie miałam typowych objawów przed @, dopiero jak się zaczynała to mój brzuch wariował na całego), co do śluzu początkowo był mętno przeźroczysty (nawet się zastanawiałam czy nie mam 2 owulacji - pierwszą miałam wg testów ok 12 dc, zdecydowałam się je zrobić, bo jak byłam u gina w 8 dc stwierdził obecność komórki, która wg niego była znacznie większa niż wskazywał na to dc), a teraz śluz jest już bardziej zbliżony do białego, tylko jest go mało (a wszędzie pisze że powinno być dużo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żlówiku, Z tymi objawami to rzeczywiscie troche dziwnie:-( Ciezko powiedziec czy to na @ czy na ciaze. Choc te zaciemnione brodawki i metaliczny smak w ustach sa zastanawiajace... No i test! jezeli widzisz blada kreske to jest to juz troche podejrzane i byc moze zwiastuje dobre wiadomosci. Jutro masz termin @. Moze nie rob jutro testu tylko czekaj. Jak nie przyjdzie jutro @ to powtorz test pojutrze rano. Wtedy to juz powinno byc jasne... albo jest krecha albo jej nie ma;-) Trzymam kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żólwik tzymam kciuki:) Paula, a co do mieszkania to nie wiem... nie chcialabym mieszkac w UK do konca zycia, w Grecji hmm moze.. ale straszna tam biurokracja i ludzie wcale nie są tak przyjaznie nastawieni, oni kochają jedynie turystow..w Polsce raczej odpada bo moj ukochany nie wyobraza tam sobie zycia..a Albania.. wakacje byly cudne, ludzie są swietni, tylko ze to jak by sie cofnąc w czasie o jakies 15 lat w stosunku do Polski, zresztą moj mąz tez sobie tam zycia nie wyobraza..takze zostaje UK przynajmniej na najbliższą przyszlosc... a jak u ciebie, gdzie planujecie sie osiedlic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki. Żółwiku myślę że już można Ci gratulowac. W początkach ciąży jest małe stężenie HCG które rośnie w miarę rozwoju ciąży dlatego może byc słabiutka kreska na początku. Paula ma rację z tymi testami, mylą się raczej w tą drugą stronę. Milka trzymam kciuki, jesteś na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko my raczej zostaniemy w Irlandii. Przynajmniej na najblizsza przyszlosc. Oboje mamy tu dobre prace i jestemy juz osadowieni. Tzn ja sobie mysle ze kiedys wroce do Polski ale najpierw musze byc pewna ze sytuacja w Polsce i moje finanse na to pozwalaja. Czyli pewnie jakies 15 lat :-) Tu zarabiam dobre pieniadze, a w Polsce to kazdy dzien byl wyzwaniem:-) Wiesz ja mysle za jak sie juz zostaje emigrantem to tak troche na cale zycie. I tu zle i tam nie dobrze. Jak jestes w UK czy Irlandii to marzysz o pieknym polskim lecie i bocianach na polu. Jak jedziesz do Polski to wkurzaja cie niegrzeczne panie w sklepach i urzedach i tesknisz za zielona trawa Irlandii. I tak bez konca... W kazdym razie jakbym powiedziala ze mi tu zle, to bym zgrzeszyla. Tylko dzidzi brakuje mi do szczescia. A Twoja sutuacja rzeczywiscie niezwykla;-) Masz tyle krajow do wyboru! ASH, PAKOSTANE a co tam u was dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, Aja dopiero po pracy... ledwo wysiedziałam w tej gorączce :-( U mnie to jest tak: Zawsze na kalendazyku obliczam sobie okres co 28 dni, ale dostaję z 3 lub 4 dni wcześniej. W tym msc mam na 3 czerwca i jeszcze nie dostałam :-) i wogóle nie czuję się jak bym miała dostać okres! Czuję się raczej tak jak bym przechodziła drugą owulację (jak napisała żółwik) mam jasny śluz i nawet go sporo! Brzuszek szaleje, mam apetyt! W środę rano zrobię test i będzie wiadomo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka to koniecznie daj znac od razu jak zrobisz test,bez względu na wynik. Ale ja coś czuję że chyba ktoś się tu będzie cieszył...No i ten śluz zastanawiający. U mnie narazie kocioł. W pracy zakończenia roku a więc się pokaz za pokazem szykuje. I jeszcze w dodatku za dwa tyg. kończę dwie podyplomówki naraz a więc i dwa egzaminy. Ogólnie dziki szał, ale cały czas jestem z WAMI. Dobrej nocy życzę wszystkim.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej asz właśnie wcinam kanapki z serem i zajadam jogurt! z jednej strony to boję się robić test bo jak mi wykarze jakąś słabą kreskę to nie wiem co myśleć?! może trochę poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asz widzę, że jesteś nauczycielką :) ja skończyłam pedagogike, ale nie mogłam znaleźć pracy w swoim zawodzie, więc na chwilę obecną pracuję w sklepie odzieżowym, mam zamiar zacząć podyplomówkę z nauczania zintegrowanego :) mój mąż też jest nauczycielem, jeszcze troszkę i macie wakacje.. a teraz wiem wiem co przechodzicie w szkole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×