Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Gość pauly78
ja bede w piatek w PL....wiec co mam kupic na poprawe sluzu?bo tutaj to na wage zlota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauly. Wyciag z olejku z wiesiolka. Przezroczyste kapsulki. Bierzesz od 1 dnia cyklu do owulacji. Potem przestajesz.Kup jednak jakies dobre bo jest tez duzo badziewnych, miesznych z witaminami i innymi olejami (tranem). Szukaj w czystej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to bede musiala tą Zuze zmienic bo sie przypadkowo wydalam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
a jakie to sa dobre?jakie Ty bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauly ja kupilam swoje tytaj, tzn w Irlandii. Po angielsku to jest Evening Primrose Oil. Zawsze u nas stoi na półce z preparatami dla kobiet z menopauzą.] Na moim jest napisane tak: 1300mg (117mg GLA, 949mg LA) Te skróty to są nazwy kwasow wchodzacych w skad kapsułki. Ja biore 2 kapsulki dziennie. Sa wielkie i ciezko je polknac. Wiem ze jest tez wariant z mniejszymi kaspulkami i wtedy bierze sie 6. Proporcja kwasow musi zostac jednak podobna. GLA ok 9%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauly jeszcze jedno... olej do kapsulek musi byc wyciskany na zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
ok.dzieki serdeczne:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo! Dzis wolne wiec sobie pospaliśmy. Kawy nie wypiłam wiec ziewam i ziewam. trudno tak przestać ja pic. zapowiada sie piekny dzień.Pierwszy od tamtego roku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ale się rozpisałyście !!! Po pierwsze Kate29 MOJE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Strasznie się cieszę jednak miałam rację że ten stanik dobrze wróżył. Dbaj o siebie i maleństwo..jejku mam nadzieję że nam wszystkim się uda. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego *************************************************************************- to są buziaczki dla Ciebie i maleństwa. Odpowiadając na Twoje pytanie im bardziej naciskałam na moje serce tym częściej słyszałam NIE. Padały argumenty: chcesz bo Ania, Gosia (koleżanki) są w ciąży a ty nie itd. Stwierdziłam że nie ma sensu bo zamiast ciąży cofałam się wstecz. Mella25 trudno powiedzieć bo wcześniej brałam tabletki i potem pół roku przerwy i nie zaszłam później musiałam do nich wrócić (nowa praca, szkoła) odstawiłam prawie rok temu ale tak naprawdę dopiero od maja zaczęliśmy starania ale nic na siłę stwierdziliśmy że prędzej czy później się uda. Mnie martwi jedynie fakt że przez ten prawie rok nie wpadliśmy skoro cykl był zakłócony np. wyjazdami. Karolina1986 Co do tego przyznawania się facetów to masz rację wydaje mi się że troszkę ich to przerasta. Wiadomo kiedy dziecko przychodzi na świat życie wywraca się do góry nogami; ślub natomiast to najpiękniejszy dzień w życiu i szkoda że mam go już za sobą. Ale się rozpisałam ale tyle zaległości. Na Twoim miejscu milka2306 zrobiłabym test z krwi i wszystko jasne tak jak radzą dziewczyny. U mnie świeciło dziś słoneczko bo teraz właśnie widzę chmury za oknem. Kate29 ubieraj się cieplutko aż mnie ciarki przeszły gdy pisałaś o tych stopniach. Ja uwielbiam ciepło jestem jak jaszczurka im cieplej tym przyjemniej. Uciekam do pracy potem jeszcze do Was zajrzę. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, gratulacje;) mam nadzieje ze nie dlugo w tabelce pojawią się same oczekujące mamusie;) brrrr a teraz czas do pracy..:( pozdrowka i buziaki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przerwa na drugą kawę. Pogoda coraz gorsza zimno troszkę i słoneczko uciekło za chmurkę. Ja mam dziś \"szewski dzień do pracy\". Spać się człowiekowi chce to jak ma pracować. Pau.la mi ten wiesiołek nie pomógł a brałam niby ten właściwy. Zrobiłam sobie w tym miesiącu starań przerwę i jeśli @ przyjdzie to spróbuję w następnym cyklu znowu go brać. Mój śluz był nie szklisty po nim ale jakiś taki strasznie gęsty no i brałam tylko do owulacji. Nie wiem sama może dlatego że z @ bywa różnie co 24 lub 26 dni więc trudno trafić. Czekam do poniedziałku najpierw do poniedziałku a potem do środy (26 dzień). Tylko raz w ciągu dwóch lat miałam w 29 dniu. Zobaczymy ale coś czuję że w tym miesiącu chyba nici z tego bo wczoraj miałam straszną ochotę na słodycze. Zawsze tak mam raz słodkie a raz kwaśne - zastanawiałam się już od czego to zależy ??? Też tak macie dziewczyny ??? Pusto tutaj ...ja niestety wieczorem nie mam tyle spokoju żeby do Was zaglądać. No uciekam do tej pracy. Ps. Z ostatniej chwili słoneczko znowu świeci i świat jest piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Przyłączę się do grona staraczek o pierwszą dzidzię, mogę?:) ja zaczęłam dopiero od tego miesiąca a w zasadzie to wczoraj pierwsza \"próba\" była, tak że zobaczymy jak to będzie:) Oby w miarę szybko bo chciałabym żeby bobas urodził się w wakacje w przyszłym roku - hehe jaki plan co?:D Pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię aagness !!! Fajnie że trafiłaś na nasze forum ja też jestem \"prawie nowa\" bo od jakiś 3 dni chyba. Dziewczyny są przesympatyczne i bardzo gościnne. A co do planów urodzenia dzidziusia latem 2009r. to muszę wszystkim dziewczynom przekazać radosną nowinkę. Moja przyjaciółka zaplanowała sobie też jak aagness urodzić drugie maleństwo latem i \"zafasolkowała\" tak szybko że maleństwo przyjdzie na świat w I/2009r. hi hi Uciekam już bo nic dziś nie zrobię. Postaram się zajrzeć wieczorem dziś mecz biało-czerwonych więc moje słonko będzie oglądało. Ja też choć strasznie się wtedy denerwuję. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki sensai Na pewno się doczekacie swojego maleństwa mi zajęło to 7 miesięcy. Ja swojego ślubu już się nie mogę doczekać. Na szczęście dużo do załatwiania nie mam bo większość robi ten ośrodek gdzie mamy wesele. Naszym zadaniem jest tylko dokupić wódke picie. Ale oczywiście muszę pojechać w sierpniu na przymiarkę sukni potem fryzura makijaż itp. Tyle się czeka na ten dzień a to tak szybko minie. agness Witam w naszych skromnych progach. To żeś sobie założyła ambitny plan dzidzia na lato żeby to było takie proste ja oczywiście z całego serducha życzę by tak się stało. Mój urodził się w grudniu więc przeciwieństwo co do twojego ambitnego planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczynki, Ja tylko na moment-fatalnie się czuję. Boli mnie żołądek i mdli mnie. Wczoraj wieczorem zjadłam zimnego klopsa i chyba po tym, aż mam ciarki. Nie chcę brać żadnych tabletek, bo może jestem w ciąży i za nic w świecie nie chciałabym zaszkodzić mojej fasolce. Zrobiłam sobie kisiel, może mi przejdzie..:( Buziaczki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczynki, Ja tylko na moment-fatalnie się czuję. Boli mnie żołądek i mdli mnie. Wczoraj wieczorem zjadłam zimnego klopsa i chyba po tym, aż mam ciarki. Nie chcę brać żadnych tabletek, bo może jestem w ciąży i za nic w świecie nie chciałabym zaszkodzić mojej fasolce. Zrobiłam sobie kisiel, może mi przejdzie..:( Buziaczki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry koleżankom:) Milka mi też przecież teraz sie spóźniał tak długo żę właściwie sama sie pogubiłam miałam dostać 22.05 a dostałam 7 .05.Właściwie to byłam przekonana że to właśnie teraz..:( i również nigdy mi sie @ nie spóźniał zawsze miałam regularnie ,teraz wiem że to moja psychika pewnie tak zadziałała. Kate gratuluje!!!!! kiedy kolejna z nas zafasolkuje po tylu staraniach to aż mi lżej się na sercu robi:) bo jak same widzimy trzeba tylko czasu. Karolinka 3-mce zlecą tak szybko że nim się obejrzysz a będziesz stała juz przy ołtarzu:)to jest najpięknieszy dzień w życiu, u mnie 2.06 była pierwsza rocznica ślubu i wydaje sie że to było wczoraj:) pozdrawiam wszystkie kobitki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczynki, jeszcze raz dziekuje za buziaki i uściski.Dobrze mi z Wami. Juz dawno byłam na tak sympatycznym forum :-) Napisalam do mamusi na gg, tez sie bardzo cieszy. Dziewczynki, nie martwcie sie.Bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ja tylko na chwilkę, na razie zdejmijcie mnie z tabelki oczekujących mam bo chyba nici z tego będą; od wczoraj mam plamienia, dzisiejsza beta wskazuje na 4 tydzień a ja ostatnią @ miałam 6.05; ponadto na wczorajszym usg pęcherzyk nie wyglądał za ciekawie, ma 3,2 mm ogólnie totalna załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka- w Rosji jest taki zwyczaj.Mlodzi po ceremoni w urzędzie, muszą przejechać 7 mostów.Po przejechaniu każdego muszą wypić z gośćmi po kieliszku wódki.Na ostatnim moście pan młody musi przenieść swoją żone na rekach przez cały most. Jest to nielada wyczyn bo pamietajcie ze wypili 7 kieliszków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, tak mnie boli żołądek, że nie dam rady. Czy mogę wziąć Lanzul- tabletka na ból żołądka?? albo choćby Apap???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate29 Te objawy, to na pewno nie ciążowe, bo jeśli już to zaszłam góra 3 dni temu, a to przecież za wcześnie.. Jest mi zimno, mam niesmak w buzi-to na bank żołądek!!! Ale kurde, co ja mogę wziąć??? Pyralgine???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mella, nie zastanawiaj sie tylko wypij wodke.OK 100 ml. Zawsze pomaga, i w takich sytuacjach lepiej odrazu pic wodke a nie czekac.Zawsze jak chodzę do restauracji zamawiam sobie 50-tke po posiłku.Tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka85
Wodke? Kiepski pomysl raczej, lepiej krople mietowe. Staraczki, bierzecie juz kwas foliowy, czy czekacie do potwierdzenia ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka85
Ej :/ To link do jakiegoś badziewia. Proszę o normalne info, bo nei wiem, czy warto teraz brać feminatal, czy poczekać. Do gina na konsultację się nie umówię na razie, bo trzeba czeeekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zółwik głowa do góry! jesteśmy ztobą i trzymamy mocno kciuki ;-) Dziewczyny nie wytrzymałam i poleciałam dziś do gina, powiedział że faktycznie test mógł jeszcze nic nie wykazać. Zlecił mi na poniedziałek beta hcg i we wtorek znów pomykam do niego. i wtedy się okarze! Na szczęście lekarz miły i zabawny, podtrzymał mnie na duchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizomaniaczka
Witam was, od dłuższego czasu przypatruję się waszym rozmową i dziś postanowiłam do was napisać :) O dzidziusia staram się od ok 4 miesięcy, co miesiąc mam nadzieję że może wreszcie się udało i jak dotąd nic, nawet namówiłam swoją przyjaciółkę, przekonałam ją tym, że nie jest tak prosto jakby się mogło wydawać i zajmie jej to kilka miesięcy i co??? dzwoni do mnie po trzech tygodniach że jest w ciąży :) strasznie się ucieszylam, ale jednocześnie dopadło mnie myślenie czy ze mną wszystko w porządku, nie robiłam żadnych szczegółowych badań tylko usg przy okazji innych badań i lekarz powiedział że wszystko ok. Więc dołączam do was, jeśli pozwolicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×