Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

6 września A co do pasa św Dominika to ja gdzieś czytałam o tym że kobieta bardzo długo nie mogła zajść w ciążę leczyła się hormonami ale to nic nie dawało a kiedy zaczęła nosić ten pas to zaszła w ciążę. Potem po urodzeniu dziecka znowu chciała mieć dziecko i znowu sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poogladałam sobie Twoje zdjęcia, slodkiego masz tego Kewinka, slub pewnie masz we wrzesniu skoro zostało Ci 85 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nosze ten Pasek i modle sie od ok 2 tyg. zobaczymy jakie bedą efekty. Żaluje tylko ze wcześniej o tym nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no we wrześniu 6 o godzinie 14 ale jeszcze wcześniej to sobie odpoczniemy nad naszym polskim morzem. jedziemy 26 lipca na tydzień ze znajomymi. a potem sierpień trzeba będzie jechać po suknie do Wrocławia potem fryzjer i próbna fryzura makijaż. Ah w sierpniu będzie się trochę działo. Miło mi sie gawędzi ale teraz muszę mykać do sklepu na zakupy potem zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki na moment bo pędzę na radę pedag. Angelika ja mam pasek już prawie miesiąc.Warto próbowac się modlic, przecież cuda się zdarzają. Karolina boska suknia, jak dla księżniczki. Ja dostałam od męża piękne kolczyki bo 10.06 mieliśmy 2 rocznicę ślubu. Kochany jest że pamiętał bo ja troszeczkę zapomniałam o rocznicy tzn przypomniało mi się rano. BUZIAKI dla wszystkich zmykam bo mnie dyr zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Angelika - my gdzies tutaj na naszym forum (na poczatku) pswiecilysmy pare stron na rozmowy o pasku sw. Dominika. Wiele dziewczyn go zamowilo. Mozesz sobie te strony przejrzec:-) Karolinko boska suknia. Bedziesz wygladac jak ksiezniczka:-) Ja jak wgram w koncu swoje zdjecia na fotosika to podziele sie z wami moimi wspomnieniami ze slubu:-) Ach co to byl za piekny dzien...Moze uda mi sie wgrac pare w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika przeczytałam ten link o pasku co dałaś i dziwię się że niktóre dziewczyny reagują negatywnie. Albo nie wiedzą co to znaczy starac się o dzidziusia albo są poprostu wstrętnymi babkami. Nie życzę nikomu źle ale jak kiedyś będą w podobnej sytuacji to może dopiero zrozumieją, że my już jesteśmy prawie desperatkami, dla nas każda nadzieja jest jak ratunek. Uwierzymy i zrobimy wszystko żeby spełniło się nasze marzenie i nie ma w tym nic złego, bo posiadanie dziecka to największy skarb na świecie, nieporównywalny do niczego. Ale elokwencja ze mnie tryska żebym na radzie była taka wygadana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jsstem załamana bo mojemu mężowi wyszly zle wyniki :( ;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;( ;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;( ;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;( ;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;( ;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;( ;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem całkowicie zrezygnowana. My to nigdy ni doczekamy si edziecka przy takich probelmach :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( (:(:(:(:(:(:(:(:( Idę sie wypłakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie ogladalam nasz slub i lezki mi sie zakrecily ,az napisalam do swojego mezusia:) podczas ogladania tak myslalam o nas ile przezylismy rozstanie,pozniej najszczesliwszy czas w naszym zyciu oczekiwanie na dzidzusia,cholerny wypadek i utrate naszej coreczki,tyle przeciwnosci losu a my mimio ze wszyscy mowili ze to nas rozdzieli jestesmy razem.Nie wiem co bym zrobila bez mojego kochanego meza, Karolinko sliczna suknia,bedziesz wygladala jak ksiezniczka:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika, Zanim zaczniesz plakac napisz co z wynikami. Co wyszlo nie tak? A najlepiej to wcale nie placz tylko szybciutko przedstawiaj nam sytuacje, zebysmy wiedzialy co i jak. Wtedy bedziemy myslec co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no np. w ml liczba plemnikow wynosi 1,5 miliona a powinno byc od 20-250milionow. To jest oligozoospermiabardzo ciezka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczynki, Piszę z pracy. Zaraz się chyba popłaczę, bo muszę tu siedzieć do 21, a nie mam siły. Wczoraj cały dzień przeleżałam, miałam gorączkę, żołądek bołał niesamowicie, a nawet nie mogłam nic wziąć, bo a nóż widelec jestem w ciąży. Wczoraj tylko piłam i jadłam kisiel, dzisiaj też szału nie będzie, bo zjem Danio, bułkę mleczną, kisiel i herbatniki. Całe szczęście, że moje Kochanie przyjedzie po mnie autem, bo nie dałabym rady dojść do domku. Buziaczki dla Was moje Miłe🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Ale się rozpisałyście Kochane, dwa dni mnie nie było a tu taka lektura do nadrobienia:-) Angelika, byłaś z tymi wynikami u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaa25
Cześć dziewczyny! Angel-ika szczerze mówiąc to nigdy nie słyszałam o tym pasie (czyt. Twoje forum). Po Twoich wypowiedziach wierzę, że on działa. Tylko szczera modlitwa przynosi efekty. Ja chociaż sama nie mam tego pasa to codziennie proszę BOGA, żeby zesłał mi to małe maleństwo do brzuszka. Wiele razy prosiłam GO o pomoc i ją dostałam. Tym razem tez nie tracę nadziei. Karolinko naprawdę boska ta sukienka. Będziesz w niej wyglądała jak princessa. Pozdrawiam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam jeszcze u lekarza, bo dzisiaj dopiero mąż odebrał wyniki. Wiekszosc nie mieści sie w normie :( Ja juz nie mam sił. Musimy te badania powtorzyc za trzy miesiace ( dopiero po tylu mc. mozna powtorzyc) :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah dziewczyny tyle komplementów na temat mojej sukni że się normalnie zawstydziłam ale wiadomo że na zdjęciach wygląda to znacznie lepiej niż w rzeczywistości jednak nie zmienia to faktu że jak tą ubrałam to po prostu wiedziałam że to ta jedyna. I prawda to że w ten dzień chce się poczuć jak księżniczka. ange-lika podawaj swojemu mężowi kwas foliowy lub witamine C one podobno zwiększają ich siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. troszke spalam , spacerowałam i obijałam sie. Andel-ika, te wyniki fakt nie sa idealne ale moze nalezy je zrobić jeszcze raz.Może dobra dieta dla meza, duzo warzyw i owoców, nabiał, dwa tygodnie abstynencji i dopiero jeszcze raz?? Karolinka-suknia ze \"brak słow\" .Laska bedziesz , to pewne.Twoj przyszły mąż zakocha sie w Tobie jak za pierwszym razem. W takiej sukni nie mozna wyglądac inaczej niz jak KRÓLOWA! ach, to bedzie piekny dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno kwas foliowy nie dziala na facetow, ale sa inne rozne tabletki np. Androvit lub salfarin. Myśle , ze trzeba to skonsultowac z andrologiem lub jeszcze poczekac na powtorke badan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie prawko i nie wiem jak dzisiaj bede jezdzic tym samochodem. Zaraz wybieram sie na nauke jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja sie modliłam do świetej Katarzyny Szweckiej. ona jest patronką trudnych porodów.Jeśli jestem w ciązy to mysle ze to jej pomoc.Wiem ze kobieta która pragnie mieć dziecko, zrobi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja sie modliłam do świetej Katarzyny Szweckiej. ona jest patronką trudnych porodów.Jeśli jestem w ciązy to mysle ze to jej pomoc.Wiem ze kobieta która pragnie mieć dziecko, zrobi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja sie modliłam do świetej Katarzyny Szweckiej. ona jest patronką trudnych porodów.Jeśli jestem w ciązy to mysle ze to jej pomoc.Wiem ze kobieta która pragnie mieć dziecko, zrobi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaa25
Wczoraj dołączyłam do waszego grona wiec bliżej przedstawiam Wam swoją osobę. Jak już wspomniałam - mam 25 lat. Pochodzę z małej miejscowości - z Pszowa. We wrześniu będziemy mieć pierwszą rocznicę ślubu. Nasze starania o dzidziusia zaczęliśmy dwa miesiące temu. Za pierwszym razem nie wyszło a teraz to nie wiem bo nadal nie dostałam okresu a termin miałam na wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki:-) Co prawda nasza reprezentacja się nie popisała na tych mistrzostwach za to mam nadzieję, że nasi panowie strzelili parę goli i wkrótce Paula będzie musiała wprowadzić poprawki na naszej tabelce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika, Po pierwsze skonsultujcie wyniki z lekarzem. Po drugie moze rzeczywiscie jakies tabletki troche pomoga. Po trzecie, i pisalam juz o tym wczesniej, widzialam kiedys program na Discovery o eksperymencie jaki dokonano na grumpie mezczyzn z podobnymi problemami. Na poczatku dawano im bedzo male sznse na poczecie dziecka z powodu malej ilosci plemnikow. Przez 3 tygodnie karmiono ich duzo iloscia warzyw i owocow - dodatkowo kazdego nia wypijali ok jednego litra przetarych, wycisnietych i zmiksowanych sokow z warzyw i owocow. Do tego zero alkoholu i paierosow. Duzo orzechow i nasion np. dyni i slonecznika (sa bogate w cynk). Po kilku miesiacach 80% z nich poczela dziecko. Jest wiele metod naturalnych ktore moga wplynac na poprawe stanu rzeczy np. akupunktura. Najpierw trzeba rozwazyc wszystkie mozliwosci. Nie zalamuj sie jeszcze. Pamietaj tez ze w ostatecznej ostatecznosci zawsze moze pomoc in vitro. Ja wiem ze to bardzo droga sprawa ale tez nadzieja w najgorszym wypadku. Angeliko nie smuc sie. Musisz byc silna i walczyc... nawet jezeli czasami wydaje sie ze juz nie ma nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×