Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

cześć dziewczynki ostatnio mało zaglądam bo jestem strasznie zapracowana, praca w sklepie i jeszcze nasz mały biznesik w domku :) ale nie narzekam :) mierze temperaturkę a w tym miesiącu spłatała mi figla... myślałam, że dobrze trafiłam ok 12 dnia a tu 20 dnia znacznie bardziej widoczny skok w górę i .... raczej szansa stracona, bo nie dokładnie w ten dzień wykorzytana....ach, szkoda :( teraz czas oczekiwania na rezultat znacznie się dla mnie przdłużył.. pozdrawiam ps kibicujecie dziś Naszym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakostane, U nas tylko pokazuja Niemcy-Austria:-( Ale bede ogladac bo w sumie od tego meczu tez duzo zalezy. Jak Niemcy wygraja to niestey nie mamy sznsy. Ale trzymam za naszych kciuki. A teraz pedze na mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie, dziewczyny! Nie było mnie prawie calutki dzień a tu tyle do nadrobienia. Mella25 muszę Ci przyznać, że Twój przyszły mąż jest bardzo a to bardzo romantyczny ;-) A my, kobietki, uwielbiamy jak nas faceci tak rozpieszczają. A pierścionek jest śliczny. Ja też od Mojego (teraz już męża) na zaręczyny dostałam z białego złota. Razem go wybieraliśmy bo obawiał się, że kupi mi za mały albo odwrotnie. A zależało mu, żeby był w sam raz. Więc jak byliśmy u jubilera to razem zdecydowaliśmy sie na właśnie ten. Ja nadal się nie rozciekłam. Kupiłam już sobie podpaski na wszelki wypadek ale szczerze mówiąc nie chciałabym ich użyć. Trochę się boję bo nie wiem co o tym myśleć. Teścik wyszedł negatywny a okresu a ni nie widać. Zastanawiam się czy czasem nie zrobić drugiego, może ten pierwszy był jakiś wadliwy. Lece pokibicować naszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie starające się, az wstyd się przyznac ile mam czytania, chyba z 20 stron, dawno nie zagladałam do Was, a teraz mam za swoje. Przyznam się szczerze, ze całe dnie spędzam w łóżku, czuję się zmęczona, czasami senna, zrobię obiad , ogarnę dom i tak mija mi czas,nie bede się usprawiedliwać, bo jednak na inne forum , na którym pisze od dawna staram się zajrzeć codziennie i napisać choć jednego posta. Tu jednak musze nadrobić sporo zaległości,więc idę czytać.Pozdrawiam i ślę fluidki***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie prawie pierwsza w nocy a ja dalej nie spie... Do kolejnych moich urojonych objawow doszla ostra niestrawnosc. Moze cos zjadlam. Wypilam kilka kubkow miety. Troche pomoglo. Poza tym strasznie mi jakos tak mokro:-) ale to pewnie pozostalosci po wiesiolku:-) I jeszcze jakims cudem tak sama z siebie cofnela mi sie alergia, tz nie dokucza mi tak jak wczesniej. Wiem wiem to nie musi byc wcale ciaza. Zreszta wydaje mi sie ze nie jest i tylko moj mozg plata mi figle. Ale staram sie bacznie obserwowac wszystko i robic notatki. A kiedys jak juz naprawde bede w ciazy to bede mogla wam powiedziec jak to bylo naprawde:-) I pewnie bede sama sie z siebie smiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haydi
witam Was kochane dziewczyny! Dawno nic tu nie pisałam, bo wiecie - sesja na studiach :( ale już na szczęście po i ładnie wszystko zaliczone, jestem na kierunku pedagogika socjalna. Tydzień temu miałam dostać okres i do dziś nic,więc zrobiłam test. I...... Jest druga kreska! Ale jeszcze do mnie nie dotarło i nadal myślę,że wynik wyszedł fałszywie :) zawsze kupuje jakieś dobra testy,a wczoraj w promocji kupiłam taki za 5 zł. Może jest mylny i dlatego taki tani :) no nie wiem co myśleć. Cieszę sie ale wolę nie zapeszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haydi
widzę że jeszcze wszystkie spicie :) albo już w pracy jesteście... Ja wstałam o przed 6:00 bo mi sie siku chciało no i zrobiłam ten test i już teraz nie potrafię zasnąć. Mój kochany mężus jeszcze po emocjach zasnął a ja leże w łóżku i myślę. Mężus idzie na 9:00 do pracy więc jeszcze z pół godzinki mogę poleżeć a potem muszę mu zrobić śniadanko do pracy. Kurcze,ciekawe co to z tym testem będzie. Dziś zamierzam kupić drugi ale jakiś dobry,nie taki za 5 zł bo jakoś mu nie wierzę :) mam dwie kreski ale nie mam za bardzo objawów ! To znaczy nie wiem czy nie mam bo nigdy w takiej sytuacji nie miałam. Boże,jaki to szok zobaczyć 2 kreski ! To jest niesamowite! Byłam pewna że jak zawsze będzie jedna. Coś nie wierzę że tak łatwo nam sie udało. Tyle sie naczytałam o problemach a my dopiero 3 cykl sie staramy a cykle mam nie regularne i bardzo długie. No ale kreska druga jest więc nie wiem. Jutro zrobię jeszcze jeden test i wtedy sie okaże co dalej. Ale sie rozpisałam - za wszystkie czasy normalnie ! Miłego dnia i trzymajcie sie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:-) Haydi, myślę że juz można Ci gratulować szczęściaro:-) Testy owszem czasami się mylą ale raczej w przypadku kiedy wychodzi jedna kreska mimo ciąży. W drugą stronę raczej nie - dwie kreski to fasolka!!! Najlepiej zrób betę, wtedy będziesz na 100% pewna. I oczywiście zamelduj się tu z wynikami:-) Paula, z tego co wyczytałam razem miałyśmy owu i razem mamy termin@ Moje objawy to: - zero bólu brzucha (chociaż dwa dni temu strasznie mnie kłuło w jajnikach) - zero bólu piersi - większy apetyt (jak to zwykle u mnie przed @) Czyli żadnych objawów:-( Ale Karolina pisała ze nie miała żadnych znaków sygnałów na dzidzię więc może jednak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje mile:) wlasnie wstalam i wpadlam tylko na chwilke bo maz mi samochod przyprowadzi i uciekam go lekarza. Paula,Kate nie wiem czy juz wam pisalam ale myslalam ze tak,w siodmym miesiacu ciazy mielismy z mezem wypadek samochodowy,no i wlasnie wtedy stracilismy nasza coreczke:( mialam wiele obrazen i jednym z nich peknieta macica.Czasami mysle ze moze w srodku zrosty sie porobily ,nie wiem juz sama jaka jest przyczyna tego ze nie mozemy zafasolkowac,dlatego ide dzisiaj na usg zeby porzadnie mnie zbadal, pozdrawiam wszystkie dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek Dziewczyny!!! Witam Was z domku:) do pracy idę na 14, a jutro wolne i cały weekend też. Zero szkoły i pracy-ale się cieszę. Nareszcie sobie odpoczniemy z M. Czuję się dobrze, nic mnie nie boli, żadnych objawów ciążowych czy też okresowych. Zobaczymy co to będzie, ale przyznam się, że nie myślę już tak obsesyjnie o robieniu testów. A poza tym, wsio gra:) Pozdrawiam Was serdecznie🌼 Haydi Wielkie gratulacje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona24 Przeżyliście straszną tragedię z Mężem, tak mi przykro🌼 Wierzę, że wszystko się ułoży i za kilka miesięcy będziesz tuliła śliczną, zdrową dzidzię!!! Powodzenia na wizycie, 3mam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonka wyrazy wspolczucia:( to musialo byc okropne stracic dzidzie w 7 miesiącu,najawzniejsze ze wy jestescie cali, :* haydi gratulacje, test się raczej nie myli w tą strone;) a ja zmykam za robienie obiadku dla męża i smigam do pracy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka mysle ze to bardzo dobry pomysł z lekarzem, lepiej sie przepadac, moze zleci jakies inne badania. Albo będzie chcial Cie obejrzec od środka i zproponuje np. histeroskopie lub laparoskopie. Ale na razie nie ma co sie martwic. Zobaczymy co powie lekarz. I jak najszybciej napisz jak poszlo:) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja miałam wczoraj zapracowany dzień bo musiałam przerejestrować nasze autko a w tych urzędach to się trochę czeka niestety. Najważniejsze już mam zrobione i teraz muszę czekać do czwartku i do komunikacji. Mój mały kindek obudził się przed 7 ale zjadł śniadanko i poszliśmy spać dalej do 10 :-P tak długo spałam że wieczorem nie będę mogła zasnąć ale może się uda. A ja tu widzę że zaręczyny były. Pierścionek śliczny mella25 milka Jeszcze się doczekasz swojego maleństwa ilonka24 będę mocno trzymała kciuki przy każdej twojej owulacji aby się udało haydi moje gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika wiem co przechodzisz bo ja dopiero zdalam prawko w marcu:-) Powodzenia. Haydi z nieba nam spadalas z ta dobra wiadomoscia. Bo juz troche zaczynalysmy sie dolowac:-) Dla ciebie 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 Caly bukiecik. Ogromne gratulacje. I nie uciekaj nam nigdzie. Poczekaj chwileczke my tez zaraz bedziemy w ciazy:-) Ilonko, to co ci sie przytrafilo jest straszne. Dobrze ze wy zyjecie. Na pewno doczekacie sie dziecka i mam nadzieje ze wszystko jest u ciebie w porzadku. Daj nam znac po wizycie co powiedzial lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, Dzisiaj moje objawy calkowicie ustapily: - zero bolu brzucha - zero bolu piersi - apetytu brak - zero problemow z zoladkiem - zadnych wahan nastrojow Jedyne co czuje to to ze mam to podwyzszona temperature. Tak jak obiecywalam w tym miesiacu nie dam sie zwariowac i do 24 nie zrobie ani jednego testu. A potem to zalezy od @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pau.la To że nie ma się żadnych objaw to nic nie znaczy ja też nie miałam nawet najmniejszych a w ciąży byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haydi
Dziękuję Wam za gratulacje - kochane jesteście!!!! Ale ja nadal nie wierzę. Nastawiłam się,że po długoletnim braniu tabletek i po tym jak po odstawieniu miałam wszystko rozregulowane długo będziemy czekać na dzidziusia. Okres miałam dostać jeśli było by wszystko ok w tamten poniedziałek. Wystraszyłam się że znów nie będe miała długo okresu skoro nie przyszedł w terminie ( po tabletkach nie miałam nawet przez 40 dni) no i dziś zrobiłam test. Byłam przekonana,że wyjdzie negatywnie, bo ostatnio z mężem trochę nam się nie chciało działać, bo oboje byliśmy dosyć przeziębieni. No ale na wszelki wypadek zrobiłam test i wyszła wyraźna druga kreska :) Jutro rano powtórzę go jeszcze raz. Muszę się wybrać do laboratorium ale szczerze mówiąc nawet nie wiem gdzie, co i jak :) Do dziś nie miałam żadnych sygnałów,że to ciąża, a teraz jak zobaczyłam tę krechę to cały czas coś w brzuchu czuje :) Jakieś bobolewanie. Nie wiem, czy to dobrze jeśli w ciąży trochę brzuszek boli ? Martwię się, nie wiem co bym zrobiła gdybym straciła dzidziusia. Już się do niego przywiązałam, chociaż nie wiem jeszcze na 100 %. To był by około 3 tydzien. Wszędzie szukałam i testy raczej nie mylą się w tę stronę. Jednynie może wyjść negatywny a ciąża może być, ale raczej nie pisze nigdzie, że są dwie kreski a ciąży nie ma.... Oj, już sama nie wiem....... Oczywiście,że z Wami będę. Zrobię sobie też nick na czarno bo już ttaj zostanę na dłużej. Seja się skończyła więc mam czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Haydi, radosc to nawet widac w Twoich literkach i przecinkach:-) Nie obrazisz sie jak troszke ci pozazdroscimy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się że widać :) 3 cykle się staraliśmy, 3 razy robiłam test , 3 razy byłam bewna że mam objawy i że jestem w ciąży, 3 razy wyszła jedna kreska i 3 razy była rozpacz i czarne myśli. A tym razem przez ten katar i przez egzaminy na uczelni nawet nie myślałam o tym za bardzo. Jedynie co to od tego miesiąca zaczęłam nosić medalik św Dominika i modliłam się o to, by kiedyś mieć dzidziusia. No a ten test zrobiłam tak tylko,żeby się upewnić,że ciąży nie ma i że brak okresu świadczy o moim bałaganie w organiźmie i proszę.... Są dwie kreseczki. Mam ten test cały czas przed soba i dalej nie wierzę chociaż kreski są mocne i wyraźne. Powiedzcie mi tylko, czy któraś wie, co w ciąży może niepokoić? Co może swiadczyć o tym,że coś się dzieje nie tak? Ból podbrzusza jest podobno normalny, tak? Teraz znów się martwię,że będzie coś nie tak. Okropna jestem. Wizytę u ginekologa mam dopiero na czwartek. Myślicie, że już coś będzie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haydi narazie to będzie tylko widać kropeczkę przez usg dopochwowe a narazie to może ciebie tylko martwić jakieś krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haydi karolinka ma racje nie zawracaj sobie nie potrzebnie glowy,wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, w takim razie o nic się nie bede martwić. Napiszę Wam jutro jak wyszedł drugi test :) No to miłego dnia. Spadam gotować obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×