Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

pau.la ja mam książkę tego autorstwa tylko pod tytułem "Pierwszy rok życia dziecka" :-) i jest na prawdę dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, gdybym miała 13 lat( nie obrażając nikogo) to rozumiem, ale ja jestem dorosłą osobą-mam prawie 26 lat:classic_cool: hihi! Eee tam, mam allegro, tam sobie kupię. Jejki, już bym chciała, żeby był koniec czerwca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate wlasnie sie doczytalam ze Twoja praca jest niebezpieczna:-( A moze Twoj szef ci zaoferuje cos innego na ten czas. Jakas prace birowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia ja tez ja mam:-) Choc nie mam dziecka. Oba tytuly dostalam w prezencie od rodziny... jako sugestie ze juz najwyzszy czas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pau.la Wiem, wiem Kochana...ale mam też nadzieję, że to niedługo się skończy i będzie dzidzia!!! Moja mała Zuzia albo mały Mikołajek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cos wymysle, powiem Wam ze rosjanie dostaja baty Juz 3 bramka. Załoze sobie kajecik i bede notowac wszystko.W ta sobote mamy zamiar udac sie do lekarza, ale nie wiemy czy bedzie czynne.Swieto. Rosjanie swietuja 4 dni. ide pobuszowac w lodówce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melu, troche cierpliwosci :-) Oj widze zes ty w goracej wodzie kapana. Od razu widac ze to pierwszy cykl:-) Nie martw sie zleci szybciutko. Ani sie obejrzysz. A my potem albo bedziemy otwierac szampana... albo ocierac ci lezki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Dziewczyny, Wy jesteście ZARĄBISTE!!!!Naprawdę, super fajne babeczki!!! Dobrze, że tutaj trafiłam, bo jakoś tak inaczej mi z Wami-moje Pocieszycielki Kochane!!! A tak serio, to słuchajcie, nawet jesli zobaczę jedną kreskę pod koniec czerwca, to nic się nie stanie, bo tyle czasu przed Nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham pilke nozna:-) Tu mecz a ja ciagle jeszcze w pracy!!!! Ale juz pedze do domu. Obejrze sobie drugi mecz:-) Ach, jeszcze musze zajechac do sklepu. Zajrze do was po meczu. Papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak swoją drogą, to teraz się wszystkie zleciały...a przed 19:00 ni widu, ni słychu...a ja się tutaj nudziłam jak mops!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pau.la W końcu tez będziesz miała nie ma innej opcji i ani ja a z pewnością TY nie przyjmujemy tego do wiadomości żeby było ineczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mella jak postanowilismy miec ribionka to tez zaraz po pierwszym razie polecialam do lekarza.Okazalo sie ze nici wyszly.Lekarz powiedzial ze wszystko jest idealnie a ja zaczelam sie fazowac. Bedzie dobrze.Ja wierze ze wszystkim nam sie uda.Mam 29 lat i zaczelam sie bardzo martwic ze cos nie tak.Teraz pojawilo sie swiatelko w tunelu... Wcinam krakersy\" rybki\" to znak.Ribionek to dziecinka w Rosji. Rosja : Hiszpania 1:4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate29 Moja jedna znajoma mając 29 lat zaszła w pierwszą ciążę i urodziła dziewczynkę teraz ma 32 lata i jest właśnie w szpitalu z drugim dzieckiem a termin ma na dniach a z kolei jedna osoba w rodzinie urodziła swoje pierwsze dziecko w wieku 34 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINA- to super.Czyli jest nadzieja.licze na to... Kochane Panie, ide spać bo juz jest 22. Czas z Wami plynie tak szybko... kolorowych snów albo owocnego przytulania///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate29- DOBRANOC i dziekuję za miłe wypowiedzi. Ja Dziewczynki na dzisiaj kończę, za chwilkę przyjdzie po mnie mój luby do pracy i nie będę już zaglądać na forum. Do jutra, napiszę z domku, bo mam wolne. Miłej nocki, owocnego przytulania🌼 PA,PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem taki nocny marek. Wy sobie spicie a ja dopiero siadam do kompa:-) Ja juz jestem po przytulaniu. Wiecie, smieje sie, ze jezeli uda mi sie w tym miesiacu to bede zawsze pamietac, ze moja pierwsza dzidzia poczela sie w przerwie meczu:-) Tylko nie bede pewna czy wczorajszego... czy dzisiejszego:-) Obstaje za wczorajszym bo lepszy:-) Co do wieku pierworodek to w Irlandii malo kto ma pierwsze dziecko przed 35!!!! U mnie w biurze jest 7 kobiet w wieku od 28 do 42lat. I tylko jedna ma dziecko. Ja sie staram, a reszta uzywa zycia:-) Dobrej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍Mamusie😍 Imie..................data urodzidzin...................imie dzidzi Karolina1986...................?..............................Kewinek 😍Oczekujace na malenstwo😍 Imie.........................Termin porodu..................Plec dzidzi/Imie olawd (UK).................23.01.09....................................?. Dagusia........................?............................... ...........? Smerfetka29..................?...................................bliźniaki ?? żłówik.......................09.02.2009................................? Kate29(Rosja)..................?.........................................? 😍Starajace sie😍 🌻Ewelinka...................................UK 🌻Ametyst......................................? 🌻Hydi................................ ..Gliwice 🌻Paula........................Słupsk/Irlandia 🌻Catie.............................Mielec/UK 🌻Sandrunia...........................Siedlce 🌻Nika................................Wroclaw 🌻 Bengalska kicia...........................? 🌻 Mlodazona...............................UK 🌻xxmadziaraxx...............Kalisz/Italia 🌻elka20.......................................? 🌻 pauly78................................Rzym 🌻 Dorota822.............Tomaszow Mazow. 🌻Pakostane...........................Poznan 🌻Milka2306............................Olsztyn 🌻Ash......................................Płock 🌻Ilona24................................Olsztyn 🌻Hawanana................................? 🌻Mella25...............................Kuj-Pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{kwiat] 🌻Ogloszenia duszpasterskie:-) - Madziola jezeli chcesz dolaczyc do listy do daj znac i dopisze cie przy nastepnych poprawkach. - Jako ze nasza lista robi sie coraz dluzsza i coraz ciezej ja śledzic i redagować to mam nastepujace propozycje: 🌻 Jezeli ktos sie nie odzywa ani razu przez 4 tyg a my nie znamy tego przyczyny (np. wakacje) to kwiatek zniknie z przodu imienia. 🌻 Jezeli ta osoba nie daje znaku zycia przez nastepne 4 tygodnie to jej imie znika z listy. 🌻 Oczywiscie na liste zawsze mozna wrocic po ponownym odezwaniu sie. Poniewaz to demokratyczne forum czekam na akceptacje z waszej strony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Paulinia jak najbardziej się z tobą zgadzam; Kate nie martw się jak na starania wcale nie jest za późno, moja bardzo dobra koleżanka urodziła pierwszą dzidzię dopiero po 32, czyli przed tobą dużo czasu, a może już tylko niecałe 9 miesięcy :) Mella witaj w naszym gronie, dla ciebie 🌻 A u mnie czuję się b. dobrze i właśnie to mnie martwi, oprócz zmęczenia brak jakichkolwiek objawów - a to włączyło w mojej główce alarm że coś nie tak się dzieje, na razie jeszcze poczekam tydzień a potem najwyżej polece do gina; luteina też mi daje w kość dzięki niej mam jakieś dziwne stany lękowe :( - dobrze że ulotkę poczytałam przynajmniej wiem że to przez nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, dziekuje za dobre słowa Wam wszystkicm. Mam nadzieje ze juz niedługo bede pewna \"listy oczekujących\" Przywykam do tej mysli i ogladam swoje cialo.Mysle ze troszke mi piersi urosly.Ubralam dosc spory biustonosz i mi sutek z niego wystawal.Hehehehe. Moze jem za duzo..., Staram sie cosc czuc , ale naprawde nic nie czuje.Moze tak własnie jest moje kochane. Pracowac mi sie nie chce, ale spac to bardzo.Bede sobie tak dzisiaj obijac sie i zagladac do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obeszlam suszarnie drewna.Zimno strasznie i zapowiada sie na deszcz.mowią ze jutro bedzie 26 C na plusie, mam nadzieje choc watpie ze pogoda zmnieni sie ze skrajnosci w skrajnosc. Spac......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Widzę że tu coraz więcej staraczek się zbiera, grono rośnie w siłę !!! Fajnie - ja dostałam @ więc nie dołączę na razie do Waszego grona jako pełnoprawny członek ale mogę być \"gościnnie\" ;) Mella25 - witam, ja tez mam 25 lat - jestem z pomorskiego i za rok w czerwcu biore ślub ale już się łamiemy z Narzeczonym czy się starać od teraz czy może zaczekać, ostatnio była szansa że los zadecyduje za nas, ale tak się nie stało . Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bym musiała uzupełnić tą datę a co do regulaminu to ja się zgadzam na takie warunki :-) ❤️Mamusie❤️ Imie..................data urodzin......................imie dzidzi Karolina1986............15.12.2007................. ......Kewinek ❤️Oczekujące na maleństwo❤️ Imie.........................Termin porodu..................Plec dzidzi/Imie olawd (UK).................23.01.09............................... .....?. Dagusia........................?........................ ....... ...........? Smerfetka29..................?.......................... .........bliźniaki ?? żłówik.......................09.02.2009................. ...............? Kate29(Rosja)..................?........................ .................? ❤️Starające sie❤️ 🌼Ewelinka...................................UK 🌼Ametyst......................................? 🌼Hydi................................ ..Gliwice 🌼Paula........................Słupsk/Irlandia 🌼Catie.............................Mielec/UK 🌼Sandrunia...........................Siedlce 🌼Nika................................Wroclaw 🌼Bengalska kicia...........................? 🌼Mlodazona...............................UK 🌼xxmadziaraxx...............Kalisz/Italia 🌼elka20.......................................? 🌼pauly78................................Rzym 🌼Dorota822.............Tomaszow Mazow. 🌼Pakostane...........................Poznan 🌼Milka2306............................Olsztyn 🌼Ash......................................Płock 🌼Ilona24................................Olsztyn 🌼Hawanana................................? 🌼Mella25...............................Kuj-Pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko, Tylko niewielu dziewczynom udaje sie zajsc w ciaze za pierwszym razem. I nie tak latwo zaliczyc jest wpadke:-)Tak ze sie nic nie przejmuj. To nic nie oznacza. Zostal ci rok wolnosci jako panienka:-) Baw sie i kosztuj zycia. Na pocieszenie masz ode mnie 😘 Jak ci juz pisalysmy jestes u nas zawsze mile widziana. Nawet wrzucimy cie na liste:-) W lozy komentatorow:-) Czy wolalabys od razu do staraczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula 🌼 😘 dzięki wielkie Czasem jak tu zaglądam to czuję się jak wśród swoich, nie przejmuję się tym naprawdę, gorzej z tym że bardzo ale to bardzo pragnę dzidziusia i mam mieszane uczucia bo z jednej strony chciałabym poczekać a z drugiej już wariuję jak widzę maleństwa... tak właśnie :) a że mam w dodatku cudownego faceta który też chce i mówi że każda decyzję przyjmie, bo on może poczekać jeśli tego chcę albo może już skoro oboje mamy takie marzenie... nie ułatwia mi to sprawy. Na razie pomyślałam sobie tak, zapiszę się na jakąś gimnastykę coby wzmocnić kręgosłup i ogólnie usprawnić organizm, zrobię sobie "przegląd" ogólny, pod kątem ciąży porobię badania potrzebne, zaliczę wszystkie zęby u dentysty, i nie będę a przynajmniej postaram się nie myśleć o tym że chcę dzidzię już.... zapisuję się na angielski do jesieni chcę się przygotować na certyfikat, a od października udało mi się zapisać na hiszpański dla początkujących, za darmo bo mają taką akcję dofinansowania z UE :) więc może będzie dobrze. Poza tym mój N coś przebąkuje że może będziemy mieć małego Beagla... czas pokaże. Co do listy - mogę być w loży gościnnej :) albo staraczek "zarocznych" hehe najwyżej od razu przeskoczę do oczekujących w razie czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem nowa i mam nadzieję że również wpiszecie mnie do tabelki. Mam 29 lat i stwierdziłam że najwyższy czas na dziecko bo zegar bije coraz głośniej. Czekam właśnie na @ i mam nadzieję że nie przyjdzie - jeszcze tydzień . Z tymi testami to racja uzależniają jak słodycze ale ja postanowiłam być twarda i w tym miesiącu nie kupuję. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny starające się o dzidziusia. Teraz zmykam do pracy. Pozdrawiam P.S. Wczoraj jadłam truskawki są pyszne te mrożonki z marketów w środku zimy to tragedia w porównaniu do tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×