Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Ale nam sie ładnie mnożą te stronki :) Obysmy sie tak ładnie mnozyli i zamiast pojedynczo to juz wypowiadaly sie z dzidziusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dostałam obsesji na punkcie sokowirówki, nie wiem czy jest sens kupować,bo mam taką maszynę do robienia przecierów z bosha. Ale soku z marchewki już sobie nie wycisnę :( Kupować czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie można Was zostawić nawet na chwilę bo znowu czytania a czytania:-) Karolina, chciałabym wyglądać tak \"staro\":-) Diidii, sok z marchewki można przecież kupić, a poza tym nie można go pić w nieograniczonych ilościach bo obciąża wątrobę - więc może nie jest Ci niezbędna ta sokowirówka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym kupila sokowirówke. Można robic zdrowe soki np. z marchwi jablka i buraczka. I przynajmniej wiesz co pijesz :) A w sklepie nie wiesz co kupujesz i ile to stoi w sklepie. A pozniej mozna didziusiowi robic soczki :) A jeszcze jak ma sie owoce z dzialki lub dzialki tesciowej to juz w ogole super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agelika, ja mam sokowirówke i nie pamiętam kiedy ostanio z niej korzystałam:-) od kiedy pojawiły się w sklepach 1-dniowe świeże soki nie chce mi się uruchamiać całej linii produkcyjnej: mycie owoców, wyciskanie, potem mycie sprzętu. W dodatku soki robiłam tylko dla siebie bo mój mąż nie jest fanem takich napojów. Efekt jest taki że z lenistwa i wygody kupuję gotowe soki a w kuchni kurzy się kolejny sprzęt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczynki Starankową i Diidii.Miło jak Nas tu się tak mnoży i mnoży. Przynajmniej człowiek ma poczucie że nie jest sam na świecie ze swoim problemem. Chociaż oczywiście lepiej gdybyśmy go nie miały wogóle. Ja właśnie jestem na etapie czekania na @, ale dopiero za 10 dni powinna przyjśc. I jakoś dziwnie nie fiksuję w ty m-cu bo jestem pewna że raczej nic z tego. Trochę nam znowu pouciekały te dni płodne przez badania.Ale się cieszę w sumie bo mam jakiś komfort psychiczny, trochę odpocznę bo od nowego cyklu dawaj od nowa wszystkie objawy ciąży i jedna krecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kombinuję dziewczynki z tym fotosikiem.Nie wiem czy mi się udało, ale jak coś to jestem ja i moje serduszko najkochańsze czyli siostrzenica o której już wspominałam(z 4-letnich staranek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, udało się.Zbyt lotna w technice komputerowej to ja nie jestem, ale dałam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika dziękuję dziękuję, wybrałam najkorzystniejsze chyba zdjęcie,bo niektóre to koszmar, nie jestem zbyt fotogeniczna.A swoją drogą to fajnie by było żeby każda dziewczyna tak zrobiła.Jakoś jak zobaczyłam Karolinę to jak czytam Jej wypowiedzi to fajnie jak mogę Ją sobie wyobrazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asz to w takim razie obie czekamy na @ bo ja tez mam miec za 10 dni ale na nic sie nie nastawiam bo specjalnych staranek nie bylo.....:P Starankowa witamy na naszym topiku:) trzy miesiace to jeszcze nic strasznego my sie staramy juz rok i niestety nici:( wiec glowa do gory wierze ze nam sie uda:) ja troszke sobie odpuscilam psychicznie tzn mniej mysle ale to dzieki wam jest naprawde duzo lzej jesli nie mysle az tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki narazie zdjecie tylko ze slubu ale jak bede miala cos w kompie to wrzuce....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ale Ty masz sympatyczną i ładną buźkę. Ilonka coś nie mogę wejśc na te Twoje zdjęcie. Fajnie że podchwyciłyście pomysł ze zdjęciami, od razu wiadomo jak kobitki Nasze wyglądają.A okazuje się że co jedna to ładniejsza... Czekamy na resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam asz, ilona24, milka no muszę powiedzieć WAAAAAAŁŁ. Jesteście piękne aż mi szczęka opadła z wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:-) No no zdjęcia super, wyglądacie jak profesjonalne modelki z pokazu mody:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Karolinka:)cos nie widac tych naszych dziewczynek ,cichutko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz obiadzik dla meza robie bo pozniej do pracy uciekam,nic mi sie nie chce mam lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!! Wy też jesteście śliczne! asz i ilonka fajnie jest zobaczyć jak wyglądacie, czekamy na resztę. BUZIAKI 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ooooo, widzę, że zdjęcia się tutaj pojawiły! Miło pooglądać z kim się rozmawia :) Ja niestety się nie ujawnię, a to z tego powodu, że swiat jest bardzo mały i jeszcze przez przypadek ktoś z moich znajomych mnie tutaj rozpozna i już wszyscy się dowiedzą o mojej ciąży. A ja nie chcę,żeby ktoś poza moim mężem i moimi rodzicami póki co wiedział, bo nie chce zapeszać. Były już takie przypadki, że szczęliwy tatuś ledwo się dowiedział, że żona jest w czwartym tygodniu ciązy, wszystkim w pracy się pochwalił, ubranka już kupował, z kolegami już oblewał na piwie a tu trach i wszystko przepadlo. I potem mu było przykro i głupio bo wszyscy o tym wiedzieli i jeszcze bardziej to przeżywał. Do trzeciego miesiąca chcę,żeby wiedzieli nieliczni. A jak ktoś mnie tutaj rozpozna i się dowie i nie daj Boże do teściów to dojdzie drogą pantoflową to katastrofa. Chyba by się wkurzyli, że nie od nas się dowiedzieli. Tak więc jeszcze z miesiąc czy dwa nie chcę tego rozgłaszać i zachowam anonimowość. Mam nadzieję, że się nie pogniewacie i zrozumiecie :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×