Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

zagubionaaaaaaaaa- z powrotem bedzie ciezko, bo widze, ze na Twoim stanowisku prawdopodobnie jest juz druga osoba... jednak po urlopie masz szanse na lepsza prace w zupelnie innej dziedzinie niz pracowalas. mozliwe, ze to bedzie Twoj interes zwiazany z Twoimi zainteresowaniami:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
07.11.1988 Sylwia czy bede z chlopakiem o ktorym ciagle mysle? Kiedy wreszcie bede w stalym zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o wróżbę- w najblizszym czasie nie widze wiekszych zmian... po wakacjach cos drgnie, ale bedzie to wymagalo duzego zaangazowania z Twojej strony... bedzie to ciezka, ale dobrze platna praca...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ania, 08.03.80, on Adam, wiem tylko ze Ryby. Co przyniesie nam przyszlosc? Dziekuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
03.04.1974 Justyna tylko o jedynm pytaniu mysle, czy bede sama czy zmieni sie cos w przyszłosci? chyba mało precyzyjne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaaaaaaaaa
masz rację na moim miejscu już ktoś pracuje :) zaintrygowałaś mnie tą inną pracą...teraz jakoś nie widzę siebie we własnym interesie, raczej nie mam do tego predyspozycji ale może kto wie hmm...wbiłaś mi klina :P mam jeszcze jedno pytanie... czy facet Grzegorz 09.03.1980 (ja ur. 02.04.1977) będzie pojawiał się ciągle w moim życiu czy wreszcie kontakt sie urwie??? jak długo będzie trawac nasza znajomość i czy powinnam to przerwać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię muzykę
Witam, Ewelina,09.02.1980, czy mam szansę by poznać jakiegoś interesującego mężczyznę w najblizszym czasie, czy cos sie zmieni w moim zyciu uczuciowym? Dziękuję, Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaa79
czy zmoim dzieckiem bedzie wszystko ok?? jestem w ciazy , Adrianna 11.01.79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
An_Ge_l_- kochana...chlopak, o ktorym myslisz podoba Ci sie fizycznie, ale karty mowia, ze zupelnie do siebie nie pasujecie pod wzgledem osobowsciowym... obok niego stoi jakas blondynka i prawdopodobnie on jest nia zainteresowany... jsli chodzi o to, czy kogos poznasz...owszem- stanie sie to juz na wakacjach, prawdopodobnie nad rzeka lub jeziorem... spodobacie sie sobie i bedziedzie chcieli byc razem , jednak na Waszej drodze stanie odleglosc jaka bedzie Was dzielila...jednak jest szansa, ze on sie przeprowadzi...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) ten facet co mi sie podoba to juz trwa to 3 lata i ciagle mi sie sni:O nie podoba mi sie tylko fizycznie ale tez to co ma w glowie bo jest inteligentny. No ale coz wystarczy mi czekanie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocna zgaga- moja droga, widze ze sporo z nim przeszlas... w najblizszym czasie czeka Cie ciag dalszy kontaktow z nim, jednak beda one nieco oslabione... w koncu po 2 miesiacach zobojetnieje... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tefe
14.09.1985 dorotakiedy spotkam miłośc, w jakich okolicznościach, kim n bedzie,kiedy ślub i ile dzieci, co z pacą co mnie czeka ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latino78
On ciągle przesuwa datę ślubu, teraz na przyszły rok. W sumie mogę poczekać, ale myślałam, że zarok rozpoczniemy starania o dziedziusia. Jest mi z nim dobrze, ale cz ten rok nic między nami nie zmieni???? Ja 22/12/1978 On 23/07/1977 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie pytanko mam....- karty mowia, zebys wiecej uwagi poswiecila cwiczeniom praktycznym...prawdopodobnie zdasz za 3 razem, ale bedzie to od Ciebie wymagalo duzo wiecej niz dotychczas...jesli chodzi o samochod- nie widze w ciagu najblizszych miesiecy zadnego powaniejszego zakupu. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanko mam....
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankaja- wasza znajomosc jest na razie w poczatkowym stadium. jestes nim bardzo zafascynowana, ale uwazaj, bo on sie nie chce teraz wiazac... mozliwe, ze bedziesz musiala dlugo zabiegac o jego wzgledy...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asuj - moja droga, widze u Ciebie duzo samotnosci i bolu... prawdopodobnie stracilas cos cennego i ciezko ci sie caly czas pozbierac... w najblizszym czasie czeka Cie wizyta kogos z rodziny, ktora przyniesie dobre wiesci i bedzie poczatkiem nowego zycia:) rozgladaj sie uwaznie wokol siebie, bo jest ktos, kto juz od dluzszego czasu oczekuje na jakis znak z Twojej strony:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Proszę o wróżbę :) Kaśka 06.03.1980, Marcin 09.01.1986 czy będziemy się spotykać? czy on o mnie myśli? czuje coś do mnie? z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubionaaaaaaaaa- kochana, ten mezczyzna nie ma powaznych zamiarow raczej i powinnas sie od niego uwolnic w ciagu najblizszych miesiecy... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię muzykę- moja droga, wokol Ciebie widze sporo pozytywnie nastawionych ludzi, a wsrod nich tego, ktorego uwazasz za kumpla, a ktory juz od dawna jest Toba zainteresowany:) powinnas dac mu szanse:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że obok jest, są to wiem, tylko ze ja "nic nie widze", jeszcze sobie nie poradziłam, dlatego chyba bardziej chodziło mi o to, czy kiedys poradze sobie z tym by byc z kims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaaa79- wyglada na to, ze dzidzius urodzi sie piekny i zdrowy, jednak powinnas wiecej odpoczywac teraz...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskada1234
Natalia 12.09.1990 1. Czy długo będe tak nieśmiałą osobą jak do tej pory?? 2. Kiedy w końcu będe miała chłopaka?? Z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaaaaaaaaa
:) normalnie zaczynam wieżyć we wróżby :P a czy widzisz u mnie drugie dziecko?? jesli tak to może i płeć??? i czy On (Arek 27.03.1975 r) wróci na stałe do kraju???? czy będziemy razem?? przypominam się KASIA 02.04.1977 już nie zawracam głowy :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tefe- w najblizszym czasie gdzies wyjedziesz i prawdopodobnie tam poznasz starszego od siebie mezczyzne... bardzo mu sie spodobasz, choc on nie bedzie w Twoim typie...bedzie Cie dlugo zdobywal, az w koncu mu ulegniesz i sama sie w nim zakochasz:) karty nie mowia nic o slubie i dzieciach z tym mezczyzna...jesli chodzi o sprawy zawodowe- niewiele sie zmieni... powinnas bardziej zwracac uwage na samodoskonalenie sie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał 1987
09 sierpień 1987 Rafał urodzony w woj. mazowieckim , tam też mieszkam obecnie kiedy spotkam miłośc swojego życia i czy zanim się ona trafi będą inne przypadkowe znajomości ? dziękuję ślicznie kłaniam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×