Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gniazdo1

Marwasku byłeś jak Anioł zesłany z nieba...a teraz tylko ból...

Polecane posty

Gość wnuk smirnofa
nie wiem, czy ma prawo wyssac z niego te krew ale juz pisalam co uwazam na temat krokow prawnych nie wiem tylko czy teraz bym to powtorzyla bo marwasek to ewidentnie typ od ktorego nie warto sie uzalezniac. problem jednak w tym ze juz too late

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bohu pomiłuj.. Komiczne.. moja kotka aż się przestała gonić jak głosniki rykneły.... Miej litość:P Chyba wróce do ogladania dr House... mniejsze wrażenia sa:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, jest gorzej. But................................................... still alive, na przekór wszystkiemu:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefa - to jedna z kultowych kapel mojej mlodosci (zreszta nadal slucham takiej muzy :D ) Jesli chodzi o Canibali to bylem 2 razy na ich koncercie - masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
komiczne kiedy czasami czytam twoje texty to jakbym czytala swoje mam nadzieje, ze kiedys jeszcze bedziemy mieli okazje pogadac moze na jakims topiku, na ktorym bedzie spokojniej (naiwna jestem) kotka -nie wiem co ci sie stalo ale zycze ci zdrowia do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefa kocico to moj ulubiony ich kawalek :) !!!!!!!!!!!!!!!!!! zmanierowany - mam czesto podobne odczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
jakis jestes dzisiaj smutny komiczne trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnuku - moja kobieta jest chora... jestemy nad morzem, a nawet na slonce wyjsc biedulka nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
pozdrow ja od kafeterian. moze wyzdrowieje. na pewno tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzdrowieje, ale bierze bardzo ciezkie antybiotyki... strasznie jest po nich wymeczona... pozdrowie ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, pozdrów ją:) wiem jak to jest być wymęczonym po lekach..:O Jeszcze jedna taka piosenka to sie rozkleje..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>>>>>> komiczne "Ps nienawic jest ludzka... zdolnosc odczuwania wszystkich emocji, w tym nienawisci jest miara czlowieczenstwa... nie umiesz jej odczuwac? kim wiec jestes?" Ocen mnie...nie raz juz to robiles uzywajac roznych inwektyw...przeciez tak doskonale mnie znasz... dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pl.youtube.com/watch?v=sw2DocjFG5w http://pl.youtube.com/watch?v=jv7ypsBv3h0 posluchaj tego :) to moja ukochana kapela nefa - pozdrowie... dzieki... dostala od tych prochow jakiegos takiego uczulenia na slonce... pod Bryzą (jestesmy w Juracie) sa takie kosze plazowe do wynajecia - siedzi otulona kocem w koszu przez zaly dzien... serce mi sie kraje, gdy na to patrze... nos jej wystawal na slonce i teraz ma caly czerwony... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posty nie na temat beda zglaszane do usuniecia...parodie robcie sobie na wlasnych topikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ocen mnie...nie raz juz to robiles uzywajac roznych inwektyw...przeciez tak doskonale mnie znasz..." inwektyw? nie uzywaj slow ktorych znaczenia nawet sie nie domyslasz... zdrowia dla Ciebie i Twojego nienarodzonego dzieciątka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"posty nie na temat beda zglaszane do usuniecia...parodie robcie sobie na wlasnych topikach" poskarż sie :D jak w przedszkolu... "pse pani, a Marwasek mnie wykozystal" dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>komiczne nie jestem wyksztalciuchem ale gamoniem tez nie ... nie dziekuje by nie zapeszyc 🌻 dla Twojej kobiety...niech zdrowieje jak najszybciej i cieszy sie urlopem spokojnej nocy Wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes inteligentna kobieta... i nad tym boleje... gdybys byla tlumoczką, nie napisalbym tu jednego zdania... ona sie juz tym urlopem nie pocieszy, jedyna pociecha dla niej jest cieplo, ktore jej okazuje... przepadly nam wczasy w Jordanii, ale chrzanic to - kasa to drobiazg... gdy wyzdrowieje, polecimy do cieplych krajow... wiedz gniazdo, ze bez wzgledu na ostre, zlosliwe i moze dla Ciebie chamskie slowa, bardzo dobrze Ci zycze i bardzo chcialbym, by Ci sie dobrze ulozylo... naprawde i szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"posty nie na temat ...i kto nie umie czytac ze zrozumieniem?" wyluzuj sie = moje wszystkie posty sa nie na temat :) bo temat jest o Marwasku w wersji anielskiej... ja nigdy tak o nim nie pisalem :) trymaj sie ciepło gniazdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gniazdeczko trzymajciesię obie
mam nadzieję, że wszysko będzie dobrze :) komiczne (komicznie@o2.pl) jestes inteligentna kobieta... i nad tym boleje... gdybys byla tlumoczką, nie napisalbym tu jednego zdania... Przypomina mi się niedawna dyskusja z osobę o nicku kacia... W myśl powyższego stwierdzenia, sądząc po ilości skierowanych do niej postów jest ona dla ciebie komiczne ideałem inteligencji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gniazdeczko trzymajciesię obie
to nie jest moja logika tylko twoja :P niestety gdybys byla tlumoczką, nie napisalbym tu jednego zdania... Ja widzę dwie opcje rozumienia takich wypowiedzi; 1. z tłumokami nie rozmawiam 2. z tłumokami rozmawiam, ale tylko niektórymi i akurat gniazdo gdyby była tłumokiem zaliczałaby się do tych z którymi nie rozmawiam Sam przyznasz, że opcja 2 jest dość pokrętna :D. A faceci prości są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×