Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gniazdo1

Marwasku byłeś jak Anioł zesłany z nieba...a teraz tylko ból...

Polecane posty

"komiczne o co tu chodzi na czym polega afera?" chyba - choc nie jestem pewien. wyszlo na to, że ten Marwasek z kafe to jakas kolejna odsłona nieszczesliwych przezyc gniazda... ze wczesniej było "n" marwaskow do niego podobnych i kazdy był zesłany z nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
ze wczesniej było "n" marwaskow do niego podobnych i kazdy był zesłany z nieba komis. jaki ty jestes fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassssssssssneeeeeeeeeeeeeee
dla mnie komiczne jest to :o:o:o "Wiadomym jest jak wiele My i Nasi zawdzięczamy baśni o Chrystusie" Brak okazji, odwagi, ochoty - powody niejednej cnoty. - Jan Izydor Sztaudynger Oto wypowiedź delikatniej dziewczynki, która żyje duchowością i uwaza, ze wyglad sie nie liczy "Nie wiec zamknij ten pie**olony ryj i odpie**ol sie ode mnie ch*ja zaj**any. pie**ole to co taki pie**olony sk**wiel jak ty mysli o mnie czy o moim mezu. Bo na takie gowno jak ty nie chcialabym nawet splunac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
a czemu? zepsuje ci kompletnie reputacje ale uwazam, ze z ciebie naprawde dobry chlopak :) a nie -czekaj - ja uchodze za idiotke wiec moge pisac bzdury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Przecież dla niej szczęście to gdy uwiedzie kolejnego nastolatka a potem gdy chłopak zmądrzeje, ona się będzie dołować i szukać kolejnego frajera. Co tacy chłopcy ci zaszkodzili, desert roseee, że życzysz gniazdu1 szczęścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko juz na smietnisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada dla ciebie
chcesz gniazdo byc anonimowa to jesli lezy ci cos na watrobie zminiaj nicki i pisz do woli, chyba ze naprawe liczylas ze marwas to przeczyta i zmieni zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówcie, że nie wiecie co to szczęście dla Gniazda :D Szczęściem dla niej będzie donoszenie ciąży i narodziny dziecka :) Tego jej życzę. A wy wiecznie Marwasek i Marwasek :O Monotematyczność to wasza cecha wspólna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A wy wiecznie Marwasek i Marwasek Monotematyczność to wasza cecha wspólna" dziecko to jej sposob na Marwasa a nie cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mnie ominęło, coś ważnego :-o czyli że co, że Marwasek to jakiś szczyl, w dodatku nie pierwszy? i że się na jakimś forum poznali? o w mordę O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pieeeerrrdooolę
wstyd mi że jestem kobietą :O jak można przez pieprzone 20 stron ubóstwiać jakiegoś smarkatego pedałka, który zostawił kobietę w zagrożonej ciąży??????????? no jak????????? nie masz mózgu ani godności kretynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
niech sobie gniazdo tu pisze przynajmniej ma odzew i nigdy nikt tu jej niczego krzywdzacego nie napisal co do tych tematow o ktorych tu mowa to tyle wiem co komis napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
jakiegoś smarkatego pedałka, który hej hej masz cos do homoseksualistow ??? wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
pola-nie strasz dziewczyny :) ale fakt, ze temat na kafe popularny moim zdaniem to mile, ze tyle osob angazuje sie w czyjes zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
(jak można nazwać chłopa Marwaskiem???) nie wiem. ale chyba nigdy tego okreslenia nie zapomne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te imiona sa swietne
Chłop MARWASEK, ich córeczka STELLA (tak gniazdo chce nazwać małą), założe się, że to gniazdowe A do Andżelika albo Anastazja margines społeczny, jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Kiedyś leciał na Polonii 1 czy innym podobnym kanale latynoski tasiemiec "Stellina" (no wiem, nie powinnam tego wiedzieć ale wiem). To imię pewnie stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam sie tu tylko w jakis sposob pozbyc moich mysli, ktore duszone w srodku jeszcze bardziej mnie zabijaly. Nie bylo na to miejsca w realnym zyciu, rodzina i znajomi maja swoje problemy. Moje im dodatkowo nie sa potrzebne. Zreszta wiekszosc z nich gdy ja jestem w potrzebnie chociazby mentalnej , odsunela sie. Nie potrafiliscie uszanowac mojego bolu i staran o moja walke o dziecko. Dzis dowiedzialam sie , ze sznas nie mamy na przetrwanie. Wszystko stracilo dla mnie sens. A Wy osiagneliscie to co chcieliscie - dobic i zakopac. Cieszcie sie, pomogliscie podjac mi decyzje...ostateczna... Nie ma miejsca dla mnie niedoskonalej wsrod "idealnych'' A nie chcialam nic wiecej oprocz wylania tu swych mysli anonimowo. Zadnych porad ani pomocy. Zycze Wam zatrzymania sie i spojrzenia w glab siebie zanim bedzie za pozno... teraz juz mozecie pisac wszystko co Wam Wasze szydercze umysly nawina do napisania. Juz nic mnie za moment nie dotknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GNIAZDO PRZEPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniazdo, wiem, że jesteś zrozpaczona, ale chyba nie wierzysz, że ktokolwiek z forum źle ci życzył!! Oskarżanie forumowiczów jest pewnie przejawem bezsilności, jednakowoż mądre nie jest. To ludzie realni zrobili ci krzywdę i, niestety, ty sama :( Wypowiedzi tutaj są jedynie salonem krzywych luster, w których się odbiłaś. Niczym więcej. A czy obraz był prawdziwy, czy zniekształcony, wiesz tylko ty. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
pisz teksty do disco-polo, nie oszczędzając na zwrotach typu "dusza ma", "wariowałam nie widząc Cięęęę", coś o spaniu w ŁÓŻECZKU, i trochę podobnych zdrobnień... dobra w tym jesteś, może trochę pieniędzy zarobisz na utrzymywanie kolejnych marwasków bo choć "żaden nie był i nie będzie jak ty" - co wyznajesz Marwaskowi za pośrednictwem forum - to było takich sporo i pewnie będą kolejni, bo naiwny 20-latek zawsze się nawinie gdzieś w necie a, do reklam sekstelefonów takie teksty też się nadają, a może reklamuj bezpośrednio siebie: "dojrzała (...) dla chłopca, w jego łóżeczku", czy coś w twoim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
"A nie chcialam nic wiecej oprocz wylania tu swych mysli anonimowo. Zadnych porad ani pomocy." A kafe to niby sklep z towarem wg zapotrzebowania? Piszesz a ktoś odpisuje, to norma w dyskusjach. Nie chcesz rozmawiać, to nie piszesz. "Zycze Wam zatrzymania sie i spojrzenia w glab siebie zanim bedzie za pozno..." Zanim niby co? Zanim zaczniemy wyławiać z netu kolejnych dziesięć lat młodszych chłopaków i zaliczać wpadki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwasek jest 10 lat modszy od Gniazda?? no to powoli wszystko się składa w logiczną całość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
10 lat? to ile on ma a ile ona,bo nie chce mi sie tych wszystkich stron czytać aby się dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem tak...
pozwole sobie zacytowac przedmowce: "Sądzę, jak już wyżej pisałam, że ktoś pisze egzaltowane teksty budzące mdłości żałosnym doborem słów i długością monotematycznych wynurzeń po to żeby użalać się nad sobą. Ale to nawet nie musi mnie obchodzić bo omawiana osoba pisze w jakimś celu lub bezcelowo, a ja jeszcze z innego powodu." podkreslam "Ale to nawet nie musi mnie obchodzić" to po kiego rozmazujesz autorke cienka warstwa po plaszczyznie forum? przez takich jak ty coraz mniej ludzi chca tu naprawde PISAC, DZIELIC SIE i ROZMAWIAC :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×