Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gniazdo1

Marwasku byłeś jak Anioł zesłany z nieba...a teraz tylko ból...

Polecane posty

Gość wnuk smirnofa
mowcie co chcecie ale oni sie wszyscy znaja z jakiegos psychiatryka komiczne- tak -wlasnie z tego wnioskuje :) masz inne wyobrazenia na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
pola nie znasz marwaska to wez tydzien urlopu, srodki uspokajajace i zaglebiaj sie w lekture ja oczywiscie nie mialam ambicji przeczytania nawet paru stron i wyrazam moj ulubiony rodzaj sadow - pochopne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnuczko :D coś tam już mi żwita, m.in. dzięki dobremu zalążkowi artykułu o marwaskologii do Wikipidii by Komiczne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
tylko prosze - nie czytaj wszystkiego nie bedziesz juz soba ta lektura zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:03 wiem co czujesz - z autopsji nie wiem kim jestes i o jakim P. piszesz...o jakiej sytuacji, ze chodziło o kasę i że rzucił mnie nie pierwszy raz. Kolejna osoba , która niby mnie zna a na e- mail nie potrafi się skontaktować. Szukasz prowokacji czy podbijasz temat, zeby kafeteriusze mieli kolejne wyssane zdarzenia do komentowania? M. to M. a nie wlasciwie jakis P. i opisana sytuacja w Twoim poście nie dotyczy mnie ani M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale że co on ma na imie
Marwasek? buahhahahah o ja pierdole, jak tak, to wybacz mu wszystko z tak traumatycznym imieniem nie da sie zyc marwasek o kurwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widze potrzeby wyjasnienia co oznacza miano "Marwasek" ...a tymbardziej osobom pokroju ----->>> 22:10 ale że co on ma na imie ------>>> gdybym chciała operować tu Jego imieniem to sama bym to zrobiła. Nie uważasz , że to w mojej kwestii jest czy zdradzac imie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------->>>13.08.2008] 23:18 qwertyui gdybym chciała operować tu Jego imieniem to sama bym to zrobiła. Nie uważasz , że to w mojej kwestii jest czy zdradzac imie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui
Myślałem że to forum jest publiczne i każdy może pisać co chce i zdradzać co chce, ale widać dane Marwaska są jednak tajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość si-L
gniazdo Kochane nie przejmuj sie niedowartosciowanymi ludzmi, ktorzy swoje braki probuja nadrobic szukaniem pocieszenia w nieszczęściu innych..jest tu wielu ludzi, którzy trzymaja za Ciebie kciuki i są z Tobą! pisz dla nas co u Ciebie! a to co dajesz dobrego czy złego zawsze do człowieka wraca, więc niektórzy z tego forum powinni zastanowic się nad swoją postawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
a mi Modessa 2 topiki skasowała, jak sie chcialam dowiedziec o co chodzi w tym Marwaskiem!!! To skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat to co wyszperaliscie w sieci nie jest wszystko moje. A to co moje nie dotyczy M. :) to przeszlosc , ktora nie ma dla mnie zadnego znaczenia. Pzrykre to jak chcecie zdeskrydetowac osobe , ktora znalazla sie w trudnej sytuacji. Chcecie dowartosciowac sami siebie poprzez wytykanie palcem mojej osoby? Jesli Wam to potrzebne az tak bardzo bo tylko tu mozecie sami sobie udowodnic swoja wartosc to zycze powodzenia w tym co robicie w moim temacie. Nie zycze zadnemu z Was podobnych zdarzen w zyciu. A juz szczegolnie takiej sytuacji zwiazanej z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytac nie umiecie
na forum allegro, ale to raczej nie byl marwasek a ktos inny, marwas urodzil sie innej daty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co rozumiem na cafe pomoc- allegro???? cholera swego czasu często tam bywałam i znałam większość stałych bywalców ciekawe który to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qddd
makabra i groteska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy poznany chloptas
to aniol zeslany z nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ten obecny Marwsaek, był kolejnym takim aniołem zesłanym? na dodatek znacznie młodszym? spoko, to nawet dosc oczywiste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz macie zajęcie, prawda? O co wam chodzi? Przecież to jej życie, nie wasze, długo tak chcecie jeszcze to wszystko roztrząsać? Może nudzi wam się? Co chcecie osiągnąć? A może po prostu musicie na kimś pojeździć, żeby się dowartościować? Poczuć, że wy to jednak jesteście zajebiści i macie równie zajebiste życie? Kiedyś wy będziecie rozliczeni z zycia :) Ba, nawet z każdego wypowiedzianego słowa. Zobaczymy, kto się wtedy będzie śmiał. Jesteście żałośni. Gniazdo, nie przejmuj się debilami. Życzę Wam (Tobie i dziecku) dużo szczęścia i siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubicie
sam piszesz "pooglądać" ale czy trzeba od razu szczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
ludzie. co sie w miedzyczasie stalo? juz nie dociekajcie danych osobowych gniazda niech sobie ma ten margines prywatnosci po to jest to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Życzę Wam (Tobie i dziecku) dużo szczęścia" czemu jej tak źle życzysz? :D przeciez stan szczesliwosci to dla niej prawdziwa udręka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"juz nie dociekajcie danych osobowych gniazda niech sobie ma ten margines prywatnosci po to jest to forum" znajdziemy ją i opublikujemy zdjecia na 1 stronie GW :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
komiczne o co tu chodzi na czym polega afera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne ....
co to jest za współczesny debilizm, żeby stado obcych osób informować o swojej prywatności? :O laska w zagrożonej ciąży, a nie ma nic lepszego do roboty, niż monolog na forum dla kretynów, taplanie się w swoim nieszczęściu i wysłuchiwanie obelg :O żenada, dzieci neostrady :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
jasne jasne na tym polega terapia, ze sie wyrzuca rzeczy, chocby i tu jesli komus to nie przeszkadza lepsze to niz trzymac je w sobie fora sa idealne ale trzeba byc przygotowanym na rozne oceny tego, co poddaje sie w ten sposob pod ocene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×