Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe_lady

_________________ CO DZIS ZJADLAŚ ______________________

Polecane posty

2 male chlebki ryzowe z mala iloscia lososia i salata duza mandarynka miseczka czeresni mala porcja brazowego ryzu z brokulami i owocami morza- mniam :) na deser ok 16 zjem 1 loda na kolacje truskawki z jogurtem nat. i cukrem :D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanko-pół małej miseczki musli z mlekiem 2 śniadanie nic obiad dwa małe pomidorki,malutki ogórek gruntowy,2 wasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dziś........
kurde za dużo :/ śn: jogurt - 180 jabłko - 100 kcal tuńczyk - 100 kcal 2 śn jogurt - 150 kcal kisiel - 200 kcal obiad : suróweczka - 100 kcal jogurt nat - 50 kcal rybka - 200 kcal podw. lody - 200 kcal kolacja owoce - 150 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trararararararraa
a ja niestety tylko pół kilo truskawek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazazaza
a ja full wypas: 3 serki, paczkę wafelków, kilka kostek czekolady, kawał kiełbaski, kilka kromek chleba. no i większosć w drugiej połowie dnia.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahas
do poludnia: pomarancza, 2 kromki chleba z maslem, duzy jogurt po poludniu: talerz zupy pomidorowej i kromka chleba, kanapka, jablko wieczorem: 2 kanapki, 2 kromki drozdzowki, serek homogenizowany, pomarancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdunia
jogurt - 150 jajko 3 szt - 300 kcal 2 lody - 300 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlaskax
hej co jecie w taki upał? ja na śniadanko - 2 jajeczka - 200 kcal pół Twixa 125 kcal activia - 111 kcal 2 łużki seka light - 50 kcal budyń - 150 kcal jabłko - 100 kcal zupa warzywna - max 100 kcal 2 razy kawka z mlekiem - 80 kcal 916 wyszło wiec już prawie limit przekroczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra bardzo współczuje
kefir kawa batonik ryzowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakisja112
ja zjadlam talerz sałatki z pomidorow ogorkow i salaty lodowej oraz zjadlam fileta z pstraga gotowanego na parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiiiii
Ś: pol bulki razowej z tunczykiem i kawalkiem sera brie II Ś:lod mc flurry z daim i polewa czekoladowa :D mniaaaaaaaaaaaaaam milky way Obiad :mala paczka chipsow 1 maly lod w polewie czekoladowej heh dzis nie bylo zbyt zdrowo ale raz na jakis czas lubie tak zjesC:P lod na obiad i na 2 sniadanie hehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to ja D
śniadanko 200 g ananasa - 100 kcal naleśniki 150 kcal activia z serem = 200 kcal medaliony z polędwiczki bez tłuszczu - 100 kcal 550 kcal a na obiad pyszne warzywka i jeszcze polędwczka mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ś: 2 wasy z lososiem II Ś: lod maxi fruit i wasa z lososiem :P teraz 1 maly lod i dzis im mniej zjem tym lepiej :D moze jakas gruszke , jablko i jogurcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde a ja już od rana
2 jajka z mąką - 300 kcal 2 activie -222 kcal ananas -100 kcal ło kurde od rana aż tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeee jeszcez zjałam
banana - 150 kcal jabłko - 100 kcal kawa 50 czyli już 800 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-1 kromka chleba z chuda szynka, serem light i warzywami - zapieczone mniam :D -gruszka - 2/3 sporej bulki pelnoziarnistej z 2 golabkami i maslem - kilka cukierkow- zozole nie jest tragicznie :) do konca dnia juz na wodzie pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadlam 5 jajek
jeszcze jedno na kolacje i koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płatki z jogurtem 0%, sałatka z ogórków i sałaty z odrobiną majonezu (pół łyżeczki dosłownie), kawa z mlekiem, pół omleta z serem i szpinakiem, szkl maślanki ... i bedzie jeszcze kawałek ciasta z truskawkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam...
jak ktos pisze ile gram zjadl (\"np 200 g ananasa\") to Wy to wazycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię dużo jeść
-100g chudego twarożku z 2 łyżkami smietany i cebulą 1 kromka chleba białego i jedna mała ciemnego z masłem. -sok pomidorowy 200ml -pomidor -bardzo mały kawałek miesa z gulaszu(próbowałam czy już dobre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię dużo jeść
owoce czy warzywa się waży przy zakupie i nie kupuje się na zapas,więc łatwo orientacyjnie stwierdzić ile się zjadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAA
śniadanie : kawa II śniadanie : dwie drożdżóki + Mirinda :D Objad : schabowy,sałtka z kapusty pekińskiej i frytki :D Waga 50 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam...
no a np twarozek?? Ja kupuje troche na zapas, bo mi sie nie chce codziennie do sklepu latac. I moze i waze... ale wrzucam do wora ile chce, potem nie skupiam sie na tym ile to wazylo specjalnie... Czyli Wy to tak bardzo kontrolujecie po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię dużo jeść
na opakowaniach produktów np.twarożku jest podana między innymi gramatura,kaloryczność,dlatego warto przyjrzeć się dokładnie etykietce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlencia17
miseczkę zupy kapuścianki no i zaraz zjem znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko przez
jajko sadzone - 120 kcal fasolka zielona z bułką - 150 kcal jogurt - 150 kcal pomarańcza - 100 kcal budyń - 300 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×