Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Poza tym czuję się spokojniejsza :) byłam u lekarza, wszystko jest dobrze. Bijące serduszko mojej dzidziuni wynagrodziło mi wszystkie troski :) Rosołku o ruchy się nie martw, mamy jeszcze czas. Czasem są szybciej czasem później. Moja koleżanka pierwsze ruchy poczuła dopiero w 21 tygodniu :) także nie ma się o co martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa myslałam ze wszystko juz nadrobiłam a tu nastepne wpisy były :) hihi parówki wcinam nieraz całymi tygodniami mam ochote tylko na nie innym razem nie moge na nie patrzec haha pewnie juz za duzo potem ich mam ;P witaj gryzmoł! A moze dasz przepis na racuchy ...bo ja juz dawno nie jadłam a mi sie marzą a nie mam przepisu :( JA tez marzę o trójeczce, haha ale mąz stanowczo o 2 mówi wiec pewnie i tak bedzie, no zobaczymy, bo jednak marzenia a potem wychowanie to inna sprawa :o Cierpka a w jakim wieku masz dzieciaczka? ja mojej niuni powiedziałm o ciazy chociazby z tego wzgledu ze jezdzi z nami do ginka, no ale jest na takie info za malutka bo przeciez nie ma nic w brzuszku ;) bo ile mozna czekać na dzidzię hehe dla mnie jest za długo a co dopiero dla niej :) a co do szaleńst to zawsze najbardziej ucierpią moje piersi :( no i z porównywaniem tez mam raczej tak jak gryzmoł, bo rzeczywiscie pierwsza troche lepiej znosiłam niz tą, hehe zupełnie inaczej niz Gryzmoł :) no teraz chyba naprawde dotarłam juz do konca :) jestem juz po wizycie u alergologa, astmy jeszcze nie mam :P na szczęście teraz tylko jak skoncze karmic to na odczulanie i dopiero tesciów i wszystkich z kotami bede mogła odwiedzać ...haha czyli gdzies ok za 2 lata najwczesniej pewnie :P o rety A wyniki toxo chyba ok, bo chyba byłam chora a nie jestem teraz ???? ale ta cyto to sama nie wiem ehhh najlepiej poczekam az lekarz na to spojrzy moze wytrzymam te 5 dni :( pozdrówka lece kolacyjke robic ...tyle tu smakołyków sie porobiło hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a ja tak z innej beczki: otóż wpadłam na sztański pomysł, żeby zmierzyć obwód swojego brzuszka i przeraziłam się.W najgrubszym miejscu mam już 95 cm!!!!!!!!!!!!Nie byłam chudzinką przed ciążą, ale w talii zawsze byłam szczupła, a tu taki wymiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina mnie też tak bolał brzuch jak Ciebie. No i okazało się, że to przez rosnącego bobasa. Jak Cię bardzo boli to weź no-spę. Mnie teraz to cały czas coś boli, gdzieś kłuje. A teraz jak zjadłam obiadek, to chyba skóra na brzuszku mi pęknie taki jest napięty. Rosołku ja jestem lepsza, w najgrubszym miejscu tuż pod pępkiem mam 97 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki pierwszy szok kiedy zobaczyłam, że aż tyle jest tych cm. Nigdy w życiu tyle nie miałam i myślałam, że Wy jesteście jeszcze dużo mniejsze, tylko ja taka wielka baba. Ale widzę ,że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołek, poszlam w Twoje ślady i zmierzylam brzusio ... 92 cm;) nie wielka róznica między nami. Nie mierzylam się przed ciążą a szkoda miała bym porownanie ale miałam tak okolo 68-70 cm. ROSNĄ BRZUSIE, ROSNĄ!;) Witam wszystkie nowe Forumowiczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być "niewielka" a wyszło osobno, rany ale czasem byki wyskakują nie wspominając literówkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez witam wszystkie nowe bo tak jak zaczełam wymieniec to chyba kogos pominęłam przepraszam !!! A zapomniałam dodać ze kupiłam sobie w koncu dzis krem na rozstepy dla ciężarówek no i do piersi bo mnie bolą moze cos kremik pomoże?? A no do wymiarów to wszystkie szczuplutkie jesteście, ja przed ciązą sie nie mierzyłam, kiedys jak babcia mi cos tam szyła, ale nie pamietam, no ale teraz to przegoniłam nawet męza rosołka hahaha 105 mam w mojej szczuplutkiej talii :) no kto da więcej :P Z tego co tu czytam to same szczuplutkie mamusie, tylko pozazdroscić, ale wiecie co w trakcie karmienia tak schudłam ze wszystkie ubrania sprzed ciązy dosłownie wisiały na mnie a spodnie to musiałam kupić nowe, i niezbyt dobrze sie czułam, te piersi jak juz wspomniałam takie jakby ich nie było, jak wróciłam do swojej sylwetki juz po karmieniu to czułam sie rewelacyjnie, haha no tylko teraz ciąza, ciekawa jestem jak bedzie tym razem, czy uda mi sie tak karmic zeby choc wrócić do poprzednich ubran??? lece do spania papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 65-68 mialam moze kilka lat temu jak wazylam 50,52 kg ja przed ciaza nie mialam plaskiego brzucha byl tluszczyk przy siadaniu :) chcialam sie te wakacje za niego wziac no ale teraz nie mam jak:) ale nie zaluje jak mialam 73-75 to nikt mi tyle nie dawal mysleli ze mam z 60 heheh no ale jak sie stoi to nie widac tak tluszczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje rosolku ale sa takie kobiety przy ktorych ja jestem gruba wiec z ta szczuploscia jest roznie.bylam raz na topiku od dziewczyny co miala 60 w pasie a w ciazy 100 i juz urodzila i ma 85 chyba ona ma ten topik jak schudnac brzuch po cesarce wiec roznie bywa z tym przybieraniem na brzuchu najlepiej moim zdaniem jest stopniowo grubnac a nie tak ze w 7 miesiacu czy 8 nagle wyjdzie duzzy brzuch skora tego nie wytrzyma i popeka i ciezko to schudnac jak sie tak nagle rozepcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem, że nigdy nie interesowały mnie diety, jestem ani to gruba ani chuda 1.74 - 63kg i trochę brzuszka jest i uda mam i dupkę, ale mi to nie przeszkadza kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki, a jak kondycja Waszych piersi? Bo moje oczywiście większe i widać takie n iebieskie żyłki, ale najdziwniejsze, że swędzą mnie brodawki :) Szczególnie w prawej.Do tego stopnia, że mam suhcą skórę i muszę je non stop smarować.Mam nadzieję, że to nie jest oznaka rośnięcia, bo oznaczałoby to, że rośnie głównie jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie nigdy nie odchudzalam ale czasami myslalam o cwiczeniach na brzuch :) co to piersi to mi tez te zylki widac lekko brodawki sa wieksze i mnie tez swedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje są większe nawet o 1,5 rozmiaru, akurat z tego jestem zadowolona, bo zawsze miałam małe, nawet podczas pierwszej ciąży niedużo podrosły a teraz, idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka, wcięło mi posta a tyle naskrobałam WIęc tylko się przywitam i potem cosik napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Igmik dziekuje mama nadieje ze to wlasnie to rosnay dzidzius i wszystko w srodku . bo podobno łozysko nie ma nic do boli ;-) wiec mysle ze jest i bedzie wszystko ok . jak siedze to jest okropnie w niektorych chwilach a jak leze to ok ;-) pozdrawiam was cieplutko Ewi na poprzedniej stronie napisalam ten sam opis salatki tylko ze bez kapusty pekinskiej . czasami to sie tu czuje jakby wogole mnie nikt nie czytał :-) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
rosolku hihiiihi mnie tez swedza piersi a czasami to bardzo ale ja juz sama w sobie mam rozmia C . ;-) wiec mysle ze duzo nie urosna tylko nabrzmieja po porodzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Jak tam kobietki pokupywalyscie juz cos dla dzidziusiow ?? albo jakies wyprawki do szpitala ? dla siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×