Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Igmik czekam na relacje od lekarza ;-) ja rowniez jestem taka spokojniejsza rosolku jak soboe poogladam szkraba jak tam buszyje chociaz czasami jak leze na bpoku i przygniote brzuszka to czuje ruchy bo maluszek ma mniej miejsca ihhhhhi to bardziej takie smyranie jest jakbym robaki miala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka może zrobisz więcej zupy i mi podeślesz bo mi się tak strasznie nie chce gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam fajnego mopa z viledy ze rece mam nawet suche nie musze tej scierki prostokatnej nawet wymaczac samo sie zrobi bez moczenia rak wiec moge do konca ciazy myc podlogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, gdyby nie to, że mieszkanie odziedziczyliśmy, to mogłabym pomarzyć o własny, niby są kredyty, ale ja zawsze negatywnie patrzyłam na zapożyczanie się w bankach, no chyba, że to były jakieś małe pożyczki gotówkowe, które spłaciłam po roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie stresowalam przed wizyta ale mam nadzieje ze teraz nie bede bo przez moj stres dziecko mialo podwyzszone tetno niepootrzebnie co ma byc to bedzie trzeba myslec pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mnie naszla ochota na zupke chodz rzadko ja gotuje zazwyczaj drugie danko bo maz musi pojesc bo chudzinka jest wstosunku do mnie hihihhh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co u mnie jest tak, że zawsze mam dużo pytań do lekarza a jak przyjdzie co do czego, to o połowę zapomne sie spytać. A jak wyjdę to już kolejna pani wchodzi. Ostatnio się wróciłam, bo chciałam zadać jeszcze jedno pytanie, o którym zapomniałam, to panie łaskawie mi pozwoliły dziwnie sie przy tym na mnie patrząc. A to nie moja wina,że jestem taka roztrzepana. To Bebuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka to Ty mu gotuj,bo przy dziecku to jeszcze bardziej zmarnieje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem ostatnio ostoją spokoju, jak zawsze wulkan energii tak teraz bije ze mnie cisza i ogłada, zero stresu i mam nadzieję, że tak pozostanie do końca ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina nie wiem dokladnie jakie ale powiedziala ze ma powiekszone .ja przed dzien wizyty mialam serce w kardle nie umialam sie uspokoic naprawde nikomu nie zycze u mnie jest tak ze po wizycie sie ciesze jakis czas potem przed kolejna totalny stres ale teraz widze ze to nie sluzy dziecku wiec sie maxymalnie relaksuje i nie mysle o tym ze bedzie cos zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamo ja mam na karzdej wizycie podawane podczas usg i zapisywane tetno dziecka i jego dokladne wymiary od glowki do stopek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Kobitki ja zmykam. Życzę udanego dnia i spokojego wieczoru.Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje tetno jest zawsze 100 albo 120 sam puls przy normalnym cisnieniu ale zawsze mam takie hihihih pozatym moj bobasek ma zawsze ladniutkir lekarz mowi i zawsze wieksze niz my moj ma zawsze okol 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze staram sie isc spokojniutka ;-) wyluzowan z myslami ze wszystko jest wporzadku ;;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka2384
witajcie :) jejku ale sie rozpisalyscie :) no wiec wczoraj bylam na wizycie to juz 17 tydzien, wszystko ok tzn rozwarcie niepowiekszylo sie ani niezminiejszylo dzidzia ok :D ja jeszcze niemysle o pokoiku bo jeszcze mieszkamy u rodzicow, dlatego kupimy narazie lozeczko i komode. ja tez chodze w nocy siku i juz bardzo wczesnie nad ranem niemoge spac, a poza tym dobrze sie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolku wlasnie pisze tez z kumpela co ma rodzic po 8 wrzesnia i zapytalam o tetno to ma zawsze 140 dzidzi a ma dziewczyne wiec tez sie nie sprawdza hihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecię ma 140 macie neta poza pracą czy korzystacie tylko w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helka ja w domu siedze caly dzien prawie bo do 17 b ta maz wraca z pracy ;-) wtedy obiade mu podaje i on sobie szpera albo lezymy n lozeczku i ogladay filmy lub tv ;-) czasami zakupy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuu zostawić was na chwilę i potem ciężko nadrobić czytanie!!! Ale co do tych płac i zusów to i tak bym się nie udzielała bo mam wolny zawód i nie jestem nigdzie zatrudniona i nie mam zusu tylko zawsze umowy o dzieło. Więc pomimo 28 lat na karku ic nie wiem o tym :( dzisiaj miałam megaaaa biegunkę. (w szczególy się nie wdaję... ) myślałąm że padnę. Nie wiem po czym zupełnie. Pewnie sie odwodniłam przy okazji więc dziś muszę dużo wypić. Ja chodzę na jogę i na aqua areobik. Wczoraj na jodze miałam już mniej siły niż zwylke i z powodu brzuszka nie mogłam robić wielu ćwiczeń, ale pani trenerka zawsze daje mi zastepcze ćwiczenia i mówi co mogę robić a co nie. Ale dzięki jodze dziś mnie tak plecy nie bolą. Kupuję sobie na allegro program aktywne 9 miesięcy do na dvd do ćwiczenia w domu. Ma ktoś może? Podobno fajne. 30 minut ćwiczeń dla ciężarówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×