Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

balbina ja tez mam zapisane ale w ksiazeczce a z glowy nie wiem ile mial ostatnio pamietam ze zwiekszone przez moje nerwy my juz po obiadku zaraz zmykamy na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana glowa ja myslalam o aqua aerobiku po ciazy co daje to ze teraz sie na to chodzi ? cwiczenia nie sa za ciezkie? masz tylko ciezarne w grupie?? wspolczuje ci biegunki ja przed wizyta dostalam zatwardzenia koszmar no ale w lutym czekaja na nas niespodzianki :) i dla nich warto cierpiec te 9 miechow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już z powrotem.Mój mąż w tym tyg. do późnego wieczora w pracy, a jego żonka na kafe. Julka my też jeszcze z moją mamą mieszkamy, więc na początku mały będzie dzielił pokój z nami ( to ma chyba nawet plusy), a potem chcę szybko wrócić do pracy i planujemy wziąć kredyt na własne M, bo dziecko z czasem będzie potrzebowało swojego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jeszcze.Nie chciałabym, ale zobaczymy jak będzie.Mój mąż pracuje na zmiany, ja w szkole, więc tylko kilka godzin pracy poza domem (więcej po powrocie).Teściowa też na zmiany....Może nie będzie potrzeby oddania do żłobka.Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła- mam 2 ciężarne w grupie tylko. Nie są ciężkie te ćwiczenia bo robisz je w wodzie. Niektórych nie robię a jak się zasapię to staję na chwilkę ale ogólnie gdyby nie to to bym się zastała na amen. Byłam atywna przed ciążą i bardzo mi tego brakuje teraz. Aqua areobik jest idealny dla mnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 2 razy w tygodniu na jogę biegam jeżeli moja szefowa miałaby jakieś przeciw przeniesienia pracy do domu, chociaż sama ostatnio proponowała, to oddam dziecko do żłobka i wrócę normalnie do roboty, wyjścia nie będę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się nad dwoma bródnowski albo bielański, do bielańskiego mam bliżej, a o bródnowski krążą bardzo niechlubne opinie i chciałam sama się przekonać, bo nie wierzę, że jest aż tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałasliwa- Na żelaznej rodzę. Już raczej tego nie zmieniam. Areobik mam w hotelu hilton, tam jest mały basenik. A ty gdzie rodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny kosmos, super lux i bułkę przez bibułkę. Ale ja bym tam nie chodził, gdyby nie moja kumpelka, która tam pracuje... i mam załatwione :) Normalnie to chyba ok 400zł karnet!!!! Powariowali. Ale wiecie... pan gra na fortepianie w recepcji :) hehe Chodziłam zawsze do gymnasionu i trochę tęsknię... Skusiłam się na hiltona ze względu na basen i luksus ale tesknię do gymnasionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, jak wracam z pracy to tyle zdążycie napisać, że ciężko nadrobic. Mój brzuszek już jest bardzo widoczny, nie sposób go nie zauważyć ale to moja druga ciąża. Czy też bolą was dziąsła, bo ja nie jestem w stanie umyć zębów bez bólu, sa tak tkliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie :) Szklana Głowo mnie na szczęscie nikt az tak mocno nie obmacuje, ani teraz ani w poprzedniej ciązy ...ale chyba tez bym nie chciała zeby ktos non stop mnie dotykał ;) P{imboli tylko pozazdrościc mamusi :) Moja niestety niedoczekała juz wnuczki :( A co do bratowej to nie zazdroszczę ...porazka taki brak taktu :( IGMIK ja po pierwszej ciązy mam taka długa poduche wypelniona kulkami styropianowymi. Kupiłam ja dopiero jak byłam w szkole rodzenia i załowałam ze od momentu jak zaczęłam spac z poduszkami miedzy nogami nie skusiłam sie na taka :) Teraz jeszcze jej nie wyciągnęłam, bo jakos ostatnio co połoze głowe na poduszce to zazwyczaj tylko troche sie powierce i juz mnie nie ma :) Balbina moj lekarz to wogóle nie mowi mi tak dokładnie ze jest to taki tydz i taki dzien wczoraj jak byłam na wizycie to wpisał po prostu 15 tydz i koniec, ja zakrecona ...ale nie dopytuje bo i po co dzidzia i tak na terminy nie patrzy. a ze stronki http://dziecko.haczewski.pl/ wychodzi mi 15 tydz 3 dzień od 17 maja a na e-dziecko pokazuje mi 15 tydz i 4 dzień eee dla mnie to zupełnie jakos bez znaczenia hihi grunt ze wszystko oki :) Igmik my tez teraz niuni naszą sypialnie oddalismy hihi, tyle ze ona od samego poczatku sama spała, bo niestety (a moze i stety) łóżeczko nie zmiesciło sie do sypilni. No a termin porodu z e-dziecko mamy taki sam :) a co do ciuszków to pewnie juz za póżno ale jak kiecke todopiero na jaki helka haha kredyt na mieszkanie spłacony po roku :) to niezle trzebaby było zarabiać, ogólnie słyszałm nawet i o 35 latach spłacania ...wogóle sobie tego nie wyobrazam ...wiec sie na razie cisniemy ..moze cos sie nam uda kiedyś wiekszego zdobyc ...ale to odległe pewnie czasy :( JA tez chciałam chodzic na basen ale nie wiem czy sie odważę ..mój gin sceptycznie podchodzi do basenów, no i jest wielkim przeciwnikiem, choc w tamtej ciązy go nie posłuchałam i chodziłam i nic sie nie działo ...a teraz się boje ...i sama nie wiem co robić :( Oghólnie pływanie to nalepszy sport a i cwiczenia prostsze. a z tym dzieckiem w żłobku to tez nie takie proste ...po pierwsze duuzo dzieci i ciezko sie dostać, po drugie jak sie juz dostanie to same chopróbska i rzadko które dziecko długo tam posiedzi :( szkoda Ja nie musiałam do zlobka no i nie chciałam, ale przedszkole i owszem, no ale u nas głupie zasady i niestety moje dziecie sie jeszcze nie zakwalifikowało :( mam nadzieje ze za rok we wrzesniu juz pójdzie hehe mój mąz jak studiował w wawie to w hiltonie pomieszkiwał :) Lece usypiać niunie ...ehhh tyle płaczu bo kąpac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle o zelaznej,bylas juz?masz tam kogos bo sluchy mnie dolatuja ze trzeba miec znajomego...no i ja w piatek po wizycie u mojej gin dzwonie do poloznej zeby sobie orientacyjnie zamowic jej uslugi. pozdrawiam was kochane,Lutoweczko, jesli jeszcze nie podziekowalam za odpowiedz w sprawie urlopow dla tatusiow to bradzo serdecznie dziekuje! dobrej nocki, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa- nie byłam tam jeszcze, oglądałam w necie na razie :) . Chodzę do gina prywatnie z tego szpitala. Powiedział żebym wpadła kiedyś jak ma dyżur to mnie oprowadzi. Położną biorę na 100%. Niestety w tym kraju tak jest, że jak nie zapłacisz masz gorzej. Wnerwia mnie to, ale nie będę tego bojkotować kosztem spokojnego porodu, Odłożyłam kaskę jakiś czas temu i wydam ją właśnie na to. Na święty spokój, na położną i opiekę. Jeśli chcesz położną to dzwoń szybko bo one mogą tylko 3 porody miesięcznie kontaktować i lekarz dawno mi mówił, że szybko trzeba dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy z zakupow kupilam sobie calcium w takich saszetkach co odrazu sie pije bez wody i zelazo bo mialam ostatnio niska hemoglobine. dota25 ty mialas ostatnia miesiaczke 17.05? super stronka jeszcze tej nie znalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki - co za noc okropna- zlesc z lozka rano nie moglam bo plecy mi pekaja na drobne kawaleczki... ja nie iwem jak bedzie do lutego :( jest ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wczoraj sobie kupilam troszke nowxych kosmetykow min.na rozstepy i sie smaruje wczesniej smarowalam sie oliwka prawie codziennie .a wy co uzywacie? ja jestem zdania jak maja wyjsc to wyjda mimo kosmetykow .wszystko zalezy ile sie przytyje czy stopniowo czy gwaltownie no i od genow.co do zlobkow ja bede z dzidziusiem ile bede chciala minimum do 2 lat .akurat mam jeszcze 2 lata i koncze studia wiec przez ten czas moge sie zajmowac chociaz chcialabym zrobic jakas praktyke w przeciagu tych 2 lat ale zobaczymy .moj maz bardzo dobrze zarabia wiec moge wogole nie pracowac ale mysle ze napewno bede chciala chociaz na kilka godzin dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja, ale dzisiaj znowu jakoś mam ujemny biorytm :-o fizycznie klapa, emocjonalnie ... tak se. Hormony, hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewwczyny Moge sie do Was dołączyć? Jestem lutówka z terminem na ok 14luty.Jestem 29 latka z pierwsza ciażą aktualnie przebywajaca w Rosji. Tu nie bardzo mam z kim pogadac o ciazy , raz ze tutaj nikt nie mowi po chrzescijansku a dwa - jest tak duzo powodów ze nie ma co nawet ich wymieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona nioe przejmuj sie jeszcze troche i sie troche unormujemy emocjonalnie ja tez mam czasem napady a nerwus sie taki zrobilam ze bez kija nie podchodz hihhiiiihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a u mnie kwetia "siusiu" jest przerabiana od poczatku to caly rytulal zanim zejde z lozka - bol plecow jest ogromny - to mija 5 min. czasmi budze meza zeby mi pomogl zejsc , pozniej siusiu i powrot do lózka - kolejne 5 min zeby sie wygodnie ulozyc... ehhhh przyzwyczailam sie juz troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba 3 razy wstalam w nocy .czytalam ze powoli ma sie macica unosic do gory i przestanie juz uciskac pecherz co rowna sie z mniejsza iloscia chodzenia siusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czujecie juz swoje malenstwo ja go przez ostatnie dni bardzo czuje tzn jak dotykam brzuch po lewej stronie na dole czuje jakby wieksza kuleczke podluzna to napewno dzidzius:) eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) u mnie siusiu jest ichyba juz sie nie skonczy, Matko, teraz nawet wiecej.Cisnie na pecherz a z siusiania jest nie wiele,Staram sie pozno kłasć żeby w nnocy często nie wstawać ale potem musze dosypiać w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×