Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Igmik :) Całe życie się człowiek uczy ty welurku! :) Uroczo ;P Ja np będę ubierać tak: Body - krotki rękawek i na to pajac. Lub body z długim i na to śpioszki. Generalnie body jest super bo trzyma pieluszkę i się nie podwija. A kaftaniki - czyli te koszulki będę ubierać jako cienką bluzę np na body z krótkim rękawem lub na body z długim jak będzie zimno. Ale raczej na wierzch niż pod spóg bo się to podwija jak dzidek się kreci i uwiera i płacz jak nic. :) Igmik a u was w szkole nie ubieraliście lalek? Ja taka mądra jestem bo położna jak dzieciom we mgle tłumaczyła wszystko co jak się nazywa i z czym się nosi - pokaz mody niemowlęcej byl :) I skarpetki na pajaca żeby nóżki były ciepłe bo są daleko od serduszka i marzną. Idę do mojego nowego łóżeczka oglądać Gotowe na Wszystko serię 5! Dostałam przed chwilą na spacerze z psem od koleżanki nagrane 7 odcinków. Mniam mniam. Ktoś lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech mnie ...
Rrrrany, balbina, ale bledy sadzisz !!! Hihi, wiem, zaraz bedzie ze dysleksja, dysgrafia albo jeszcze inne cholerstwo, bo teraz matoly tak sie tlumacza... ale to az zeby bola :-D :-D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a co ci przeszkadza że któs robi błedy? Uwielbiam komentarze pod pomarańczowym nickiem! Aż mnie zęby bolą jak matoły się boją przyznać kim są. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dziś tylko chwilę bo ostatnie dni to ciągła bieganina i załatwianie odłożonych kiedyś spraw, wykorzystujemy fakt, iż przyjechał dziadek na parę dni i zajmuje się wnukiem. Przez zaległości w czytaniu nie odniosę się do wszystkich postów ale serdecznie Was wszystkie pozdrawiam. Ważka zazdroszczę śniegowej zimy, tutaj tylko deszcz a moje pięcioletnie dziecko nie może sprawdzić do czego służą sanki. Postaraj sie coś wykombinować z tym netem, bardzo by tu nam Ciebie brakowało. Mia cieszę się że u Was już lepiej, mój jak konflikt jest na ostrzu noża to zaciska zęby i mówi \"tylko do lutego\" . Hałaśliwa rzeczywiście imponujący brzuszek i dzięki za wskazówki w temacie dietki pestkowo-owsianej. Igmik nawet nie mysl o porodówce przed Nowym Rokiem!!!, Polci póki co jest dobrze tam gdzie jest. Dziś byłam z wizytą wywiadowczą w szpitalu kolejowym w Katowicach, mam pytanie do basieni i piksip którą ze śląskich porodówek sobie upatrzyłyście? Wczoraj późnym wieczorem przeżyłam chwile grozy bo miałam kilka skurczy w odstępie kilkunastominutowym ale takich promieniujących do krzyża, zupełnie jak przed porodem ale w końcu zasnęłam i na razie spokój. Stokrotka dużo zdrówka a leżakującym cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia na wspolny adres,dziekuje za hasło Igmik;)jak to ja pokręciłam coś tam,zdjęcia doszły ale tak podpisałam,że niewiadomo kto to;)więc pisze na forum że to ja;).....i znow ktoś komu się nudzi wpieprza się w nieswoje sprawy.Trzeba poprostu kogoś takiego olać i nie komentować tego co pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze to nie mam zamiaru tlumaczyc się po drugie nie wiem co to są bola zeby wiem co to znaczy bolą zęby baranie jeden ;-) i bledy sadzisz bo wiem co znaczy błędy sadzisz jak chcesz kogos poprawiac to sam pisz dobrze ;-) a po trzecie to nie jest to forum ortograficzne czy literacje i jestesmy tu po to aby pisać o swoich przezyciach doznaniach wymieniac sie infromacjami a nie zwracać uwege jak kto pisze a jak komuś to przeszkadza niech nie czyta ;-) i czy zawsze jakies wszczyki trzeba walic z pomaranczego nika ;-) pozatym pisze jak mi sie podoba i to nie znaczy ze jestem matołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzis :) Wczoraj wieczorem Aligator gadał na skaype i moj net juz chodził bardzo wolno.Baaaaaaaaaaaaaardzo. Nic wiec nie poczytałam. Dzis mam piekna zime. Biało na drzewach, płotach, dachach. drogach.Rodem z pocztówki.W dzien moze sie utrzyma bo ma byc -9. Snieg przestaje padac jak jest wiecej niz -15. Wtedy wszystko staje sie kryształowe,Zimno robi sie jak jest -20 -30. Tak nie jest to tak wyczuwalne. Serio.Zawdzieczam to suchemu klimatowi. Przykro mi Malinowa ze Twoja kochana corcia nie moze sie nacieszyc sniegiem.Ciezarówka trudno bo łatwo zaliczyc zajaca i trzeba nosic łancuchy pod butami ale dzieci maja istny raj. Cisnienie na dzis 115/80.Lekarz mowi ze nie mam sie czym martwic. Jakby skakało mocno to wtedy sie martwimy, MOje widze ze nie skacze choc 80-90 w dolnej granicy. NIe bede sie fazowac bo wtedy zacznie. Kasulka, jedz wiecej bo widac dzidzai z Ciebie ciagnie/ IGMIK., jak Ty tak mało przytyłas, Co jest ze mna ??Dobrze ze podzieliłas noszenie. Zuszek :) Mam nadzieje ze dostane jakiegos blutufa, jak nie to mozecie byc pewne ze zostawie numer. Heheheh, nawet dwa bo z jednego aj bede wysyłac a otrzymywac smski lepiej na polski.Taniej. Rosołkku, norma to ok400gram w tydzien. Ja niestety nabieram kilo w dwa. To za duzo!! Co do Sali to ja tez bym brała.Kurcze, pierwszy poród, kupujecie wszystko nowe. Niech wec i prod bedzie najlepszy. Ja uwazam ze nie warto sobie odmawiac. Szczescie mamy to szczescie dzidzi. Balbinka, ja tez na zupce pomidorowej dzis :) Viola jak sobie smacznie spisz to dzidzia sobie cwiczy. Serio.Badz spokojna. Szklana, miłego mięciutkawania na nwym mareracyku.Dobrze ze nie poiesz kto jest w ciazy bo musiałabym juz donos do pudelka wysłac. Hihihih. Lpeiej nie wiedziec. Balbinko, Twoj maz to kochany jest. Miło sie czyta jak trafiaja sie takie rodzynki. Stokrotka, mam nadzieje ze pierniczki suuuuuuper pyszne i sliczne. IGMIK. Co ro rozka to ja bede brac.Kupie sobie najpierw ale z tego co wiem dzidziolki lubia spac w ciasniutkim rozku.Nawet mamusia mnie o tym przeszkoliła. Powiedizała ze bedzie w rozku bezpiecznie. Reszta to nie wiem niestety. Zuszki jestescie razem z Rosołkiem. Iwonka,mam nadzieje ze lekarz zadba o Twoja hemoglobinke.Ja mam super i pewnie zawdzieczam to : codziennie szklanka swiezego soku pomaranczowego(3 szt+ jabłko), miesko na obiad. Najczesciej duszone w piekarniku. Duuuuzo nabiału. Serki, jogurty, kefirek(dzieki Hałaslwej) Sery zólte, i do tego domieszak czekolady. No ostatnio ograniczam ale mleczna kilka kostek wszamam. I marchewka.Pomysl nad dietka. Biore tez witaminy Prenatal clasic.No i widze ze musisz zabrac prawdziwa waliche do szpitala. Zakaz rozpakowywania sie przed nowym rokiem!!!! Zrozumianao. IGMIK?? Kasia, sluz jest ok. Szklana, link nie chce wejsc Wazce. Malinowa, całusy dla kocanego dziadka.Maz ma tekst pierwsza klasa :) Wnerwiac Ciezarówki to tak jakby odrazu zaprosic myszy do swojego domu. I po co miec pogryzione skarpety, kupy wszedzie i myszy w kuchni.Brr/ Okropne. Moj szef jak sie dowiedizał o ciazy to byl strasznie zły!Och, nawet nie macie pojecia jak. Jak tylko wrocił ze swojego kraju do Rosji okazało sie ze ma szyszy w pokoju. Nie miał nigdy jak tam mieszka od 3 lat!! Ma faze na punkcie czystkosci a tu takie cos. Dostał nauczke. Na pierwszym spotkaniu po powrocie (po tygodniu) przeprosił mnie za swoje zachowanie i powiedział ze rozumie ze chce miec dziecko. Wkoncu to moj czas :) Mysz juz nie ma . Powiedzcie ze to dziwne miec myszy w czerwcu. Rozumiem zima ale latem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech mnie ...
Balbina - to moze ci napisze "zemby bolom" i "blendy" to zrozumiesz ze mozna nie miec poiskich znakow na klawiaturze ...zreszta "zemby bolom" i "blendy" to jest wlasnie napisane w Twoim stylu :-D :-D Nie obrazajcie sie tak strasznie... naprawde madre rzeczy piszecie, poruszacie ciekawe tematy (w innym wypadku bym Was nie czytala;-) ) ale jak widze "karzdego", "grupszy" "wziolby" albo "zaczol" to nie wytrzymuje ;-) :-D Pozdrawiam wszystkie lutowki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wale to rozumiesz ;-) poprostu nie masz sie do czego przyjebać jak sie nie podoba to opuszczaj moje watki nie czytaj jak szybko pisze i kilka rzeczy naraz robie na kompie bo jest pozno to znie zwracam na to uwagi jak pisze skoro jestes taka madra i bykow nie sadzisz to moze bedziesz tak doskonała do konca i sie ujawnisz dlaczego nie macie odwagi nawrzucac komus z pod swojego nicka tylko uzywa pomaranczowego . pozatym kochana nie ma czegoś takiego jak polskie litery na klawiaturze ja tez ich nie mam pani profesor wystarczy nacisnac ALT + A i zrobi nam sie ą ale sie nie che wiec czego sie mnie czepiasz i ijestes tak doskonała i perfekcyjna to pisz juz poprawnie a nie zwracaj uwagi na to jak ja pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poiskich znakow myslalam polskich znakow ale coz sama walisz literowki a czepiasz sie mnie czy ty nie rozumiesz ze jak sie pisze szybciutko to czasami sie tak pisze i cos sie mnie tak przyczepila sprawdz czy dzisiaj tez wale blędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazko mi na dzisiaj rowniez zostala jeszcze pomidorowa bo wczoraj ugotowałam garnek duży ;-) dokupie troszke pierogow z mięskiem i bedzie git maz poje i beda wszyscy zadowoleni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola nowa forum
Dzień dobry Brzuchatki :))) jak minęła noc ??? widze że niektóre z Was to już na forum od 6-ej:))) ja dzisiaj w lepszym humorku bo moja corcia juz przed 5-ta dała znac o sobie :))) jeżeli możecie przeslicie mi wspólnego e-maila tez wsawie jakieś fotki :)) Miłego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola, tylko sie zaczernij. Tak pomaranczowo to nieładnie :) Balbinko, ja dzis tez dalej zupa pomidorowa :) i perogi z mieskiem :) czwartek nareszcie. Wysłałam Wam fotki na skrzynke z zimowej krainy Wazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry W koncu sie wyspalam:) Dzis mam zamiar troche posprzatac w domku i wyprac ostatnia ture ciuszkow dla maluszka:) Wazka ale masz cudna zime, u mnie niestety pada tylko deszcz i jest ponuro i brzydko za oknem. balbiina nie przejmuj sie tym pomaranczowym kims kto ci bledy wytyka,niech spada viola fajnie,ze corcia dala znac o sobie:) ja tez prosilabym o e-maila zebym mogla poogladac Wasze brzuszki i wysle swoj:) Dzis juz zaczynam 34 tydzien,fajnie,ze tak szybko to leci:) juz niedlugo maluszki beda z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech mnie ...
Balbina - widzisz, bardzo sie dzisiaj staralas ;-) (a jednak mozna ;-) ) ale nie pisze sie "z pod" tylko "spod" :-D :-D... Nie obruszaj sie tak strasznie (czyzby "prawda w oczy kole" ?) ale dosyc latwo jest odroznic literowki od ewidentnych bledow ortograficznych... Te pierwsze mi nie przeszkadza, ale te drugie niestety draznia ... taka juz moja wredna natura :-P A co do tej klawiatury... mysle, ze nie masz pojecia o czym piszesz :-D :-D Tyle odemnie ;-) Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyjasnij mi z ta klawiatura ;-) bo jakbys przytrzymala alt i nacisla na a to zrobi ci sie ą to nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuchatki!!! Ty pomarańczowy odczep sie od naszej Balbinki!! Jak ci to przeszkadza to czytaj inne fora a tutaj nie zaglądaj!!! Zaraz obejrzę fotki, bo od dłuższego czasu nie zaglądałam na naszego maila, bo nie moglam sie zalogować, ale wiem już że to była wina przeglądarki i teraz ma być już dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ważko zima przepiękna....tylko pozazdrościć. Balbinka olej to nie ma sensu dyskutować...ktoś cię prowokuje ... Malinova ja mieszkam na śląsku,ale bliżej Częstochowy,a ty chyba Katowice tak? Zresztą to taka mniejsza miejscowość :0 U mnie dziś paskudnie na dworze,deszczowo i szaro...eh i nic się nie chce Ja dziś zabieram się za pierogi ruskie :) Dziewczyny śliczne macie brzusie,każdy inny ;) ale każdy z największym skarbem w środku.. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam fotki. Wszystkie brzuszki piękne, jedne mniejsze, drugie większe ale wszystkie urocze :) a dziewczyny promienieją i widać, że ciąża to najszczęśliwszy okres w naszym życiu :) Wazka podesłałabyś troszkę tego śniegu na Święta, bo takie deszczowe to uroku nie mają :( Narobiłyście mi smaka na pomidorową i dzisiaj na obiadek u mnie będzie właśnie pomidorowa :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałasliwa ja też nie moge sie doczekac wizyty (wtorek) zeby ustalić jak mała leży – wczoraj mi sie wydawało ze moze główką w dół, dziś juz jakby głowa w górze... ale czkawkę czuje w dole... A\'propos czkawki – maja ma prawie codziennie i nie wiem czy to normalne – jak jest i Was? Kasiulkapb ja troche przystopowała z pranei i prasowaniem – jeszcze troche do wyprasowania zostało no i ostatia tura ciuszkow do prania. A pościel jeszcze do mnie nie dotarła więc poczekam z praniem pieluszek na pościel. To dziwne ze schudłaś az 3 kg – a jesz normalnie??? Summa summarum to fajnie Ci ja wolałabym schudnąc 3 kg niż tyle przybrac na wadze :P hihi oczywiście zgłos to lekarzowi na wszelki wypadek. Igmik kupiłam zdecydowanie mniej pieluszek niż było na tej liscie – mam chyba tylko 5 tetrowych i 3 flanelowe – najwyzej mąż dokupi – tu akurat nie powinien wtopic. Igmik a co lekarz mówił o pozycji małej, jak z szansami na obrót? Nawet gdybysmy były skazane na cesarke (bo moje maleństwo tez dynda nóżkami w dole) to trzeba przygotowywać sie na rozwarcie (tu polecaja 4 tyg przed terminem zaczac pić herbatke z liści mali od 1 dojsc do 4 szklanek dziennie) bo nawet jak jest cesarka to musi sie troche rozwarcie zrobic zeby odchody poporodowe miały ujscie – jak sie samo nie zrobi to czymsc tam rajbuja. Co do dzwigania zakupów to za każdym razem powtarzam sobei ze nie powinam – ale nei moge czekac na męza ze wszystkim – staram sie w hiperach rozkładać wszystko do kilku siatek zeby były jak najlzejsze a później pojedyńczo ładuje do autka i z autka do domku, a jak sa ciężkesz duze pojemniki to przenosze pojedynczo bez siatek – zawsze to jakies rozwiazanie – tylko sie ochodze w ta i z powrotem – ale mam rzut beretem z podjazdu do progu domu. Up-83 współczuje nauki bo wiem co to znaczy a skupic sie teraz to na prawde ciężkie zadanie – ale dasz rade na pewno bo jesteś mądra, poza tym – wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie! Dopisuje sie do klubów „trudno wstac”, „siedzimy okrakiem”. „chodzimy jak kaczki” :D:D:D:D Ogladałam w tvn reportaż o kołysance prenatalnej dla maluchów...muzyczka z biciem serca mamy w tle – ja mam takie ale juz gotowe (to nie moje serducho) ale w razie potrzeby mój mąż (z zamiłowania muzyk, choć z zawodu prawnik) – będzie tworzył własne kołysanki :-) twierdzili ze to musza być naturalne dzwieki z wnetrza człowieka (bicie serca, szum krwi, wód płodowych), ale chyba niekoniecznie mamy Rosołku co do sali – to myśle tak – jezeli można tam ulokowac swojego pomocnika to jedynka super, a przeciwnym przypadku wolałabym chyba dwójkę. Balbinko wczoraj już myślałam ze rzeczywiscie mała sie obróciła, ale dzi jakby znów sie główka na górze wypychała... ehhh a i dla mnie pozycja szpagatowa jest najlepsza :D A kto zrobi gołąbki dla mnie????? buuu ja tez chce moje mamuśki nie robią :( trzeba u babci zmówienie złożyć :) Viola nic si enie martw i ciesz się ze spokojny dzidzius Ci rośnie – ja tam sie „martwie” ze moja uaktywnia sie w nocy – bo juz przeciez maluszki reguluja zobie swój tryb dnia... hehehe Szklana dla mnie osobiście siedzenie na krzesle jest najgorsze – kregosłup wtedy daje sie okrponie we znaki, juz wole za duzo pochodzic... ale Ty diablico miałs chyba wypoczywac? Cio?! ;) skoro nie sugeruja ktg to najwidoczniej nie jest potrzebne :) Ale się usmiałam przed chwilką – sms-owałam z koleżanka i pisze jej że „dzis jedziemy ogladac porod. w szpitalu” a ona w jednej sekundzie odpisuje – ło matko poród tak na zywo??? hehehe chodziło mi o porodówkę – niefortunny był mój skrót – dobre no nie? W naszych szpitalach – gdzie rodzi sie „zbiorowo” nie w pojedynkę (jedna para) twierdza ze nie zdarzyłos ie zeby był problem z porodami rodzinnymi – no ale u nas takie kiepskie warunki ze musieliby wzystkim facetom po kolei odmawiac udziału w porodzie. Stokrotko dobrze ze udało Ci się pozaławtiac wszystko po twojej myśli. Iwonko pozostaje Ci tylko wsuwac pokarmy bogate w żelazo – będzie dobrze. Kasia ja ma mam taki białawy śluz i to coraz więcej – tak ma być, ale jezeli twój był przezroczysty podbrawiaony krwia to zadzwon moze do ginka. Super ze tak duzo postów wyprodukowałyście od wczorajszego popołudnia – ciężko mi to wszystko szybko nadrobić, a śpiesze sie bo (wybaczcie kochane) przyszły dwie ogromne paki a netu i chce to rozpakowac i ogladac – rozumiecie i nie pogniewacie się prawda? :) jak wszystko poogladam to doczytam inapize co przyszło :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Brrr jak ja nie lubię pomarańczówek (Viola błagam zaczernij się). Skoro nas Pani podczytuje to chyba byśmy bardziej kogoś szanowały jakby się ujawnił. Krytykować jest łatwo ale cięzko znaleźć u siebie wady, co? Balbinka a Ty się nie przejmuj. Każdy tu sadzi błędy i gdyby każdy każdego tutaj poprawiał to byłaby masakra. I mam prośbę do wszystkich-nie komentujmy już wypowiedzi tej osoby. Ważka masz piękną zimę. Ale ja się cieszę, że jestem tutaj nie w Rosji- nie lubię zimy. Kasia jaki malutki brzuszek, taki jak Pimboli. Salwia a Ty swoim brzuchalem to chyba naszej Hałaśliwej dorównujesz, co? Szklana głowo no właśnie nie uczyliśmy się w szkole rodzenia jak co się nazywa do ubrania. A jeżeli chodzi o materiały to jak już zauważyłaś ciemna jestem. Dziewczyny od dziś boję się panicznie porodu, buuuuuuuuuuu A jeszcze jestem sama w domku i nie ma kto mnie przytulić ani pocieszyć, buuuuuuuu I mam katar buuuuuuu I jestem przedostatni dzień w pracy hurrrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech mnie ... jezeli z nami nie piszesz to nie komentuj - ok? To nieładnie z Twojej strony - wierz mi ze kiedy pisze sie szybko w tym małym okienku to można nasadzic byków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola nowa forum
no niech mnie chyba pomyliłas forum!!!!!! jak chcesz komus wytykac błędy to nie tutaj !!! My rozmawiamy o Naszych Dzidziach a TY wyskakujesz z ortografią !!!! Balbinka olej no niech mnie !!!! Dziewczynki jak mam sie "zaczernic"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowo daje ze zgłosze moderatorowi takie kretyńskie komentarze - pomaranczowa osóbko jestes bezczelna! jak tak można?!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola oczywiście nie chodzio o Ciebie - Ty się zaczernij [w preferencjach] ide rozpakowywac te pudła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola w preferencjach kliknikj w opcję A - dalej Cię już samo pokieruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×