Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość katia 84
Ja ma przewidywany termina 14 lutego :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedizałam, że jutro mam to badanie (u mnie to będzie ostatni dzień 12 tc). Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka2384
---> Do Rosolek Rosolek ty jestes z lubuskiego z Gorzowa tak? gdzie u was mozna zrobic usg 3D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia 84
Teraz zobaczylam tabeleczke :) Uzupelniam swoje dane :) Wiek 24 woj. małopolskie ostatnia @ : 11 maja przewidywany termin 14.02.2009 Płeć ? A czy wiecie moze o jakims fitnesie / aqua aerobiku z Krakowie :)bo chcialbym sie poruszac troszke od wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami 17382
julka ja jestem z Zielonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie! mam do was pytanko...ostatnio przeczytalam ze w trzecim miesiacu dziecko sie juz porusza-nie odczuwalnie dla matki ale np gdy tata dzidziusia przylozy ucho do brzuszka moze uslyszec chlupanie maluszka w wodach plodowych. czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro czeka mnie USG 3D, nie wiem czy w 10 tygodniu można już sprawdzić przezierność karkową? To chyba jeszcze za wcześnie prawda? Troszkę się martwię, ale pewnie nie ja jedna:) Fajnie, że to forum jest i wy na nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba za wczesnie zeby cos usł
yszec:) Kiedys jak nie było jeszcze usg, lekarze dopiero w 5miesiacu za pomocą trąbki osłuchiwali brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki Przepraszem, że się nie odzywam, ale mam chwilowe urwanie głowy... Mam do Was pytanko jakie preparaty witaminowe zażywacie i polecacie??? Kończy mi się kwas foliowy i teraz chciałabym kupic jakis kompleks zamiast samego kwasu, a do ginka ide dopiero 5 sierpnia i nie mam kogo sie poradzić. Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedzi pozdrawiam i całuję! miłego dzionka mam nadzije ze dzis wieczorkiem uda mi sie nadrobić topikowe zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia, ja łykamam sobie prenatal complex - to zestaw witamin dla I trymestru, jednak dodatkowo moja gin wskazała branie kwasu folowego, twierdzi że do konca 16tc kwas foliowy powinno sie zażywać w podwójnej dawce. Tak do końca nie jestem przekonana do tych witamin. Jakoś mój organizm niezbyt dobrze zaczął jetolerować, w którymś momencie na sam widok opakowania robiło mi sie niedobrze - (posądzam że to wina wyciągu z mięty, którą ten preparat zawiera, a na którą w ciąży źle reaguję) - odstawiłam więc je. Staram sie jeść dużo owoców i tyle, w piątek mam wizyę u gin więc podpytam o jakiś zestaw. Poza tym nie mam ni mdłości ani zadnyh innych nieprzyjemnych dolegliwości - oby tak pozostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia 84
Ja biore Feminatal, ginekolog potwierdzil zakup :) Nie biore poza tym nic innego, bo to jest preparat witaminowy z kwasem foliowym. Bralam kiedys witaminy (przed ciaza)- Maxivit, tez mi sie niedobrze po nich robilo, balam sie brac zaraz po posilku,zeby nie zwymiotowac. Takze z tolerowaniem preparatow witaminowych bywa roznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halasliwa
witam Aniula, ja tez cos, jakos na ten 25...postekamy razem:))tylko sie nie wylamuj milo zobaczyc kolejna dame na naszym topiku:)) ide na zasluzony spacerek.dobrego dnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie zamelduję:) to juz trzy jestesmy na koncówkę lutego:) ja koncze 9 tydzien i mam termin na 26-go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.... no to ja dołączam do WAS kobietki - mój termin to 20 luty :) :) 🌼 ...miłego popołudnia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój termin po dzisiejszym USG zmienił się z 20 na 15 lutego. Moja dzidzia ma 3,5 cm:) ten cały test przezierności wyszedł dobrze 0,71 mm. Następna wizyta za 4 tygodnie, a za tydzień mogę wrócićdo pracy:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama23
witam was !! ja mam termin na 21 lutego jak przechodzicie ciaze? macie juz brzuszek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i niestety informuję, że muszę wypisać się z tabelki lutowych mamuś, moja ciąża obumarła tak wykazało dzisiejsze badanie. Jutro idę do szpitala. Pozdrawiam Was wszystkie. Mama3 - trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masiu kochana!!! nie załamuj sie Wiem ze to co teraz przezywasz musi byc straszne ...ale będzie dobrze, trzymam kciukole zeby nastepny raz był juz udany. Dziewczyny ja tez 20 luty wiec tez prawie koncówka, dzis wyjątkowo dobrze sie czułam, byłam rano na badaniach ..ciekawe chyba wyjda dobre ..a potem prawie pół dnia \"wylegiwałam\" sie z córcia na plazy :) fajny dzien ..ale męczący co do witamin ja tez brałam prenatal ..ale lekarz powiedział ze dopiero od 14-16 tyg zaczac brac, ze teraz za wczesnie na takie witaminy, w poprzedniej ciązy tez te brałam i dobrze je tolerowałm hihi zreszta mój portfel też :D pozdrówka i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halasliwa
Masia...tzrymam kciuki bedzie ok!ktoras z dziewczyn ma ladny opis"zawsze trzeba miec nadzieje"i to chyba mowi samo za sie i pytanie: kwas foliowy byl do 12tc czy sobie wymyslilam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masia tak mi przykro..... a ja miałam nadzieję, że pod koniec 1 trymestru to się już raczej nie może zdarzyć......Trzymaj się kochana, tak widocznie miało być......następnym razem sie uda...napewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W I trymestrze nie powinno się brać witamin gdyż lepiej mieć za mało witamin niz za dużo a tak się składa, że nasze dziecię potrzebuje witamin dopiero od II trymestru, wcześniej to mu nie potrzebne wystarczy sięgnąć po książki, półki w księgarniach uginają się od fachowej literatury a nie czytać pierdoły na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_blaszczyk
Witam! Ja jestem w dziewiątym miesiący ciąży. A termin porodu jest wyznaczony na koniec lutego. Jesteśmy z Mężem bardzo szczęśliwi!!! :) Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lp..Nick..........Wiek...Wojew.......Ost. @...TC.......Termin......Płeć 1)Truskawkowa...21....opolskie.......29.04.....4.......0 3.02.09.....?... 2)nutelka23........23...dolnośląskie...04.05.....4...... .09.02.09.....?... 3)melisana..........23...dolnośląskie...30.04.....5..... ..13.02.09.....?.. 4)rosołek...........26....lubuskie.......01.05....4 /5........?...........?... 5)malinova73......35....śląskie..........03.05.....4.... ..09.02.09.....?... 6)Kluska=).........26....łódzkie..........25.04...12.... 31.01.09.....?... 7)Karella...........27...mazowieckie...08.05....4/5..... ....?..........?... 8)creme...........33...mazowieckie....03.05.....5......1 3.02 .09....?... 9) kasiulkapb.....25...małopolskie......23.04.....8......01.02. 09.....?... 10)julka2384.....24.....lubuskie.........08.05.....11... . ..14.02.09....?... 11)sikorka -......29...BremenDe...........................16.02.09....? ... 12)Monika.........21...dolnośląskie.....7.05.....4/5.... ......? ........?... 13)agnesita.......20.....śląskie........01.05.....11.. . ...07.02.09....?... 14)justynka307..27.....śląskie..........17.05.....5..... .20.02.09....?... 15)andzia678.....31...mazowieckie...15.05......5......13 .02.09....?... 16) doddotka.....24..wielkopolskie.....8.05...5/6...15/18.02.09. ..?... 17) Mia 82........26...podkarpackie...02.05.....11......09.02.09.... ?... 18) Monia.........22...lubelskie.........30.04.....11......04.02 .09....?... 19) halasliwa.....27...Warszawa.......18.05......?.......25.02.0 9...?... 20)*Iskierka*....28.......wlkp...........07.05......10.. ...14.02.09....?... 21)karenk.......33.....łódzkie..........03.05......11... . 10.02.09....?... 22)dota25.......29....pomorskie.......17.05.......9..... .20.02.09...?... 23)Zabajona....31...warm.-maz........22.05......9.......26 .02.09...?... 24)Nadia277....27.....śląskie...........12.05.....10.... ...20.02.09...?... 25)igmik.........26.....pomorskie.......23.04.....13.... ..01.02.09...?... 26)Masia1.......37.....śląskie............30.04.....12.. ....04.02.09...?... 27) Mama3..... 39.....świętokrzys.....04.05.....11......10.02.09...?... 28)gohhha......26....lodzkie............30.04......12... ...04.02.09..?... 29)Paula21waw...21..mazowieckie...19.05....10/11........ ?........?.... 30) Srebrzysta....28.. wielkopolskie....15.05.....10.... 20.02.2009..? Masia - przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenk
A ja jestem w 12 tyg. i nadal zdarzaja sie dni kiedy nie moge nic zjesc, wszystko zwracam :( Kiedy sie to skonczy? Tak chcialabym juz wrocic do pracy... Misia trzymaj sie...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3
Masia, tak bardzo mi przykro, ale może trzeba jeszcze raz to wszystko sprawdzić na kolejnym usg ???? Odezwij się koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie zgagę? ja ostatnio coraz częściej, no i prawie cały czas taką kwaśność w ustach... jak sobie z tym radziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurka
witam! początek ostatniej miesiączki: 23 maj przewidywany termin: 27 luty czyli jestem w 9 tygodniu:) 1. cały czas bekam 2. źle śpię 3. nie mdli mnie 4. lekarz powiedział że łożysko jest ładnie przyklejone do ściany macicy 5. robię badanie na toksoplazmozę bo mam kota (jutro dam znać co wyszło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×