Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Zgadzam sie z basienia w dziwnym momecie dolaczylysmy, ale chcemy tu z Wami byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo jest iec nowe osobki mam nadzieje ze bedziecie sie udzielac regularnie ;-) zmienilam haslo do maila choc to pewnie nie wiele zmieni bo nie wiemy kto jest kim proponuje na naszej klasie sie jeszcze wymienic te ktore mja a jeszcze sie nie wymienilysmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po latach! Ja też rzadko odzywam się na forum, ale wierzcie mi że jestem kobietą:) Jestem z wami od samego początku i nie udaję ciąży. Co za kretyn z tego faceta, zresztą ja podejrzewam że to jakiś skretyniały nastolatek z kompleksami i zbyt dużą ilością wolnego czasu. Muszę koniecznie wrzucić swoją fotkę na maila. Jeszcze tego nie zrobiłam bo nie mam jakiejś takiej porządnej, ale zaraz sama sobie zrobię i już:) Czytam was regularnie, ale rzadko piszę bo poprostu nie mam cierpliwości do mojego laptopa staruszka, który potrafi mi wyciąć jakiś głupi numer w stylu utraty łączności z netem bądź wyłączeniem się (ciekawe czy uda mi się tym razem wysłać ten wpis). U mnie okazało się że cukrzyca jest faktem. Codziennie kłuję się w palec i mierzę poziom cukru, miałaś rację mamo3, że odpowiednią dietą da sie cukier utrzymać w ryzach, ale nie jest łatwo. Marzę o czekoladzie, pizzy lub choćby drożdżówce z serem.... niestety nie wolno, ale dla dziecka wszystko zniosę:) Powiedzcie mi czy wy też jesteście takie obolałe, ja już nie daję rady czasami. Boli mnie krzyż, pachwiny, biodra, mam zakwasy (!) w pośladkach i udach (skąd?). Chodzę na spacery z psem, ruszam się więc nie powinno być problemu..... Jutro mam wizytę u doktorka to mu powiem, ale wydaje mi się że to poprostu dolegliwosci ciążowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wklejam wam linka z moim profilem z nk. galerię można oglądać dopiero po dodaniu do znajomych jak coś :-) tak chyba będzie bezpieczniej. Mi jak na razie te bóle przeszły kurczę może tak właśnie ma być może to już te skurcze przepowiadające się zaczęły? W piątek wypytam wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia lepiej nie wklejaj tutaj nic takiego jak namiary na naszą klasę. Najlepiej na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. czytam i nie wierzę własnym oczom, jakiś zbok chyba z tego bywalca. Oburzające. Ja też jestem za zmianą hasła, każdy pomysł jest dobry jeśli choć w małym stopniu może wyeliminować nieproszonego\"gościa\". Nie chciałabym aby oglądał moje zdjęcia. Poza tym u mnie wszystko dobrze, rzadko się udzielam bo z netu korzystam tylko w pracy a tu nie zawsze mam czas. Strasznie boli mnie kręgosłup jak długo siedzę, dlatego chyba po następnej wizycie pójdę na zwolnienie. Niunia ślicznie kopie, ale zauważyłam że jest dużo aktywniejsza kiedy mam wolne od pracy i mniej się forsuję, a jej ulubiona godzina na fikołki to po 23 :) Zresztą mam wrażenie, że częściej się kręci niż kopie, piewnie jej ciasno. Pozdrawiam was wszystkie i przesyłam buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tam umnie w brzuszku znow cisza malo sie rusza od wczoraj ale jutro juz wizyta wiec mysle ze bedzie wszytko wporzadeczku ;-) szklana zrobilas selekcje w tabelce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale facetowi udało sie zamieszac na naszym forum. Prawie całą uwagę na sobie skupił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja juz naprawilam swoj blad i sie przedstawiłam. Podobno lepiej późno niż wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważko chciałam Ci wysłać nowe hasło ale nie mogę znaleźć Twojego maila. Możesz podać. I jeszcze apel dziewczyny, które mają profile na n-k prosimy o podanie namiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka a ja Cię nie mam na n-k. Znajdziesz mnie u Asi. Chyba nietrudno rozszyfrować mój nick. Mało kreatywna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny robie selekcje w tabelce i niech krzycza na mnie te kore wykresle bo kurcze znow jak ostatnio podopisywalo sie pelno nowych dziewczyn i stoja na 15 17 czy 20 tc w tabelce nie aktualizuja sie nie udzielaja na forum a przeciez forum jest to po to zeby na nim pisac , dzielic sie radami, smutkami ,zalami. wiem ze nie wszystkie maja na to szas zeby zagladac ale sa tu i mamusie ktore juz mja male brzdace i pracuja i sa pierworodki jesazcze pracujace ale znjada zawsze czas zeby do nas cos namazgrac co kolwiek wystrczy byle co ze u mnie wszystko ok itd . jak nie dzis to jutro zajmuje to naprawde najdluzej okolo 5 minut zeby wejsc napisac i wyslac mysle ze kazda w swoim tygodniowym planie zajec znajdzie czas minimum trzy razy w tygodniu zeby cos napisac a i oczywiscie sa zalatane kobitki pracujace ktore codzienie zagladaja i jakos sie da bo pozniej wychodza takie rozne banialuki a jak sie kogos usunie to jest wielka zlosc i robi sie halo z niczego wiec robie czystke w tabelce narazie mala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym, to nadal możemy pisać co dziś u nas się wydarzyło. mnie np nadal to wstrętne ucho pobolewa. A dziś na obiat "spahetti" -tak mówią moi siostrzeńcy, tylko tak bardzo nie chce mi sie robić. No i musze się czymś pochwalić-możecie być ze mnie dumne-wczoraj ćwiczyłam w domku razem z panią z płytki a mój N się przyglądał i poprawiał błędy, które popełniałam :-P Cwaniak! Ze mną to nie chciał ćwiczyć-tylko hoduje ten swój brzuchol piwosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......28......25.01.09.. ... +8,5/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........31...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek igmik............26....pomorskie.......30....01.02.09.. .........+6/Pola piksip...........29....śląskie.........27.....01.02. 09..........+4,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek kasiula29.......29....Frankfurt........30.....02 .02.09........+7...synek fusyta......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie.........30.....02.02.09.. ...+10..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia basienia........27....śląskie.........30.......04.02.09. ........+9.....??? rosołek.........26....lubuskie.........30.....05.02.09. .....+5/córeczka Karella.........27....mazowieckie.....25.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? Szklana Głowa.27...mazowieck......28..... 07.02.09....+12!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+4,3/ ???? mandzia.........28....łódzkie.........28.....08.02.09.. ....+7/córeczka salwia..........28....wroclaw.........30.....08.02.09... ....+15/synek malinova......35....śląskie............27......09.02.09 ........+7 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....29..... 09.02.09......+7 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .............+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. . ....+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/córec zka lamamma......30....Pomorskie......19......12.02.09... .......Mania/ek? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............27......14.02.09 ....+11/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...26....12.02.09.. .......+10..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+11co rcia PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .29..16.02.09..+7/Niespodzianka Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..29....18.02.09... ..+6/Nadine balbiina ........23 ....Częstochowa......29....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........27.....21.02.09.. .+5/Sebastian Kathey............27....Warszawa.....25.....22.02.09.. ...+5/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. .........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków...........27......26.02.0 9........+9/synek monis30........29.....Warszawa........25......27.02.09.. ....+9/Agusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam Asi i IGMiK zaproszenia na nk. Buzie!! Reszty na razie nie zlokalizowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Iwonka. Na pewno od razu Was wszystkich nie poznam i nie zapamiętam tak od razu. Fajnie tak wiedzieć z kim się pisze :-) anonimowość czasem jest fajna ale też może nieraz nas dużo kosztować, no bo ludzie się z czasem zaprzyjaźniają z sobą itd nawet się nie widząc a potem się rozczarowują bo ktoś oszukał. Obiecałam, że napiszę tą historię z bloga. Właściwie to spotkało moją znajomą a nie mnie ale dało dużo do myślenia i żadna z nas już tak jak wcześniej zdjęć nie publikowała. Poznała na blogu dziewczynę, bardzo się zaprzyjaźniły ona była niby w ciąży i opisywała każde ważne wydarzenie, mało tego dzwoniły do siebie i potrafiły ze sobą godzinami rozmawiać. Doszło do tego, że ta dziewczyna miała rodzić, później niby mąż jej powiadomił wszystkich na jej blogu, że urodziła ale dziecko jest chore i, że czeka je jakaś tam straszna operacja. Wszyscy bardzo martwili się o Nią i jej Kruszynkę a Ona robiła sobie jaja z ludzi, do końca nie wiem jak to się wydało tym bardziej czemu tak zrobiła nawet nie wiem czy tłumaczyła dziewczyną swoje zachowanie. Nigdy nie pytałam tej znajomej o to bo wyobrażam sobie co wtedy czuła. Wysyłała jej zdjęcia swojej rodziny aby ta jej ładnie obrobiła itd. a tu takie coś... brak słów do czego niektórzy ludzie potrafią się posunąć i co za przyjemność z tego maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam teraz czasu pisać ale muszę jedno powiedziec: IGMIK- szrlotka wypas!!!! Dzięki za przepis kochana! Jezu pycha po prostu!!!! I jaka prosta :) Kiedyś upiekę dla mojej calineczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladam na swoj e mail...i co ?nowe haslo !pomyslalam cos sie stalo i jak widze nie mylilam ise...nie lubie takich akcji. co do aktualizowania tabelki jestem za ,zeby zrobic pozadek.tlumacze sie z braku aktualizacji, moj komp jest zbuntowany i nie moge kopiowac...pewnie szklana by mi wytlumaczyla ,bo po fotkach poznaje,ze mamy takie same...szklana?jakies rady? nie chce nikogo obarczac aktualizacjami:)) bylam wczoraj u doktorka, pocieszyl, powiedzial,ze morfologia sie poprawila,ze glukoza ok:)szyjka piekna i wogole super.dziwie ise jedynie ,ze kazal przyjsc za 4 tyg a nie za dwa bo od listopada mialma ise pokazywac co dwa tygodnie...ale co lekarz to inna metoda:) kiedy zapytalam o ruchy dziecka to powiedzial,ze o metode mam zapytac po 35 tyg, a narazie cieszyc sie kopniaczkami.moge do szkoly rodzenia wiec od 13 grudnia zaczynamy zajecia:)))) a to moje zmeczenie i krwawienie z nosa mam sie wybrac do laryngologa. to chyba tyle. spadam narazie, zycze milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×