Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

MIa - tylko nie właź tam za często - uwaga! - ciekawość cię zje i będzie ci ciężko - ale te opary są straszne. Uciekaj stamtąd jak najdalej i od razu okan pootwieraj niech na bierąco się wietrzy. Trzymam kciuki za krolika!!!! Balbinka daj cynk czy dzidek się odezwał. Na ktg to chyba do szpitala można jechać z ulicy tak :) Hehe z tymi laktatorami to się wszystko wyjaśni jak zaczniemy odciągać i jedne będą pędzić po elektryczne a inne zamieniać na ręczne pewnie. Co cycek to inne wymagania pewnie :) Wszystko moje kochane wyjdzie niestety dopiero w praniu. Moi rodzice już prawie dojechali więc przez najbliższe trzy dni będzie mnie mnie,j ale będę bo mam was te w telefonie i na pewno nie odpuszczę sobie naszych pogaduszek na 3 dni :) co to to nie! Jutro idziemy po wózek i fotelik i do teatru :) więc atrakcji moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Balbinka nie strasz ciotek więcej :) dobrze że młody na tatusia reaguje... :) jeszcze nawet zanim wroci do domu... Respekt musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana ale Cię atrakcje czekaja - super! Jak Ci fajnei - zamelduj się od czasu do czasu przez te 3 dni - zebysmy wiedzialy co u Ciebie i Calineczki. Postaram sie nie zaglądac do tych smrodów :) teraz coś tam wycina - widziałam ze taki zarys królka wisiał na ścianie :) ale mam stresa zeby sie sciany nie zabrudziły - mówił ze nawet jakby sie coś zabrudziło (choć bedzie sie starał uniknąć tego za wszelą cenę) to zrobimy jakąś delikatna mgiełkę w tle - ma sporo odcieniu różu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co z tą dziewczyną ze
styczniówek, z dzieckiem ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka poszły namiary. Kurcze któraś dziewczyna jeszcze prosiła o namiary a nie mogę znaleźć która. Kobietko przypomnij się a postaram się wysłać o ile któraś dziewczyna już ich nie wysłała. Balbinka i jak Kacperek? Szaleje już? Szklana tylko dawaj znaki, że u Was wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka hasło poszło. Hałaśliwa zdjęcie przepiękne. A mi się bardzo podoba Twój brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, nadrobiłam zaległości:) Dużo napisałyście. Ale najważniejsze! WAZKA OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!! 🌼 Dużo zdrowia dla Ciebie i małej księżniczki:)! Szok, aż mnie ciarki przechodziły jak czytałam sms\'y, które cytowałyście:) Oczywiście nie sposób odnieść się do każdego posta... Szklana tego twojego przyjęcia strasznie Ci pozazdrościłam, super pomysł, super przyjaciółki, świetna sprawa:) Balbinko cieszę się, brzuszkowy lokator w końcu się poruszył, ja też się ogromnie stresuję jak mój skarb się nie rusza, ale zwykle jak kładę rękę na brzuszku i chwilkę spokojnie poczekam to \"przybija piątkę\" ;) Jednak mimo to właśnie ruchy bądź ich ewentualny brak stanowią ostatnio powód do niepokoju. Mia i IGMIK chyba już lepiej się czują:) To dobrze. Ciekawe jak wyjdzie ten malunek na ścianie spray\'em. Pewnie będzie zdjęcie na współnym mailu, ale ja nie mam niestety adresu i hasła więc proszę o wysłanie: karolinawr@tlen.pl Moja znajoma rodziła kilka dni temu no i najgorsz opcja jej się trafiła, poród SN, a później CC bo okazało się że ma jakąś wadę biodra i mały szkrab nie da rady wyjść sam, ale wszystko skończyło się szczęśliwie:) Ja mam ostatnio bóle krzyża, szczególnie lewej części, który promieniuje na pośladek i udo, nie wiem co to może być? W pt wizyta u ginka to się poskarżę. A i jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. Jak macie skurcze przepowiadające to łączy się to u was z gwałtownym uderzeniem krwi do głowy, które powoduje pulsowanie, a po kilku takich skurczach nawet ból głowy? Niepokoi mnie to, ale mój gin jakoś się tym nie przejął..... Ja po głowie poznaję, że mam skurcz. To normalne? Boję się, że jeżeli będę miała te prawdziwe skurcze, które przecież są silniejsze to może to być nie do wytrzymania dla mojej głowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany oglądam wiadomści i mówią o akcji wielkiej orkiestry - robili profilaktyczne, darmowe badania dzieci - rodzice zgłaszali sie ot tak i wyobraźcie sobie ze u 12 dzieci wykryto nowotwór - Boże jak rodzice muszą być czujni... a nasza opieka w przychodniach to co? Służba zdrowia to dramat! A przeciez nikt z rodziców, no większość - nie podejrzewa ze z ich pociecha moze byc coś nie tak kiedy nic nie widać - jestem wstrząśnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa piękny masz ten brzuszek! Taki zgrabny i kształtny – cudo! Igmik jak Ty się czujesz? Nic nie piszesz co u Ciebie. Nadia rzeczywiści przyjaciółka zaliczyła najgorszą opcję :O dwa w jednym... ale najważniejsze ze juz po i ma juz swoje maleństwo :) Ja nie zauwazyłam uderzeń przy skurczac – pobolewa mnie ostatnio głowa, ale nie łączyłabym tego ze skurczami – musze jeszcze poobserwowac. Skoro ginek na to nie reaguje to moze nie ma sie co martwić, jednak jak nie ustapi to przypomnij o tym problemie ginkowi, rzeby Ci się nic złego nie stało. smierdzi tym sprayem ze hej - az sie boje tam zagladać. Te pokoje co pozamykane nie zaśmierdziały sie - ale na dół do salony smród doszedł - ja nie wiem jak można siedziec w takim pokoju ostatnio kolega mlował coś od 7 - 20 mówił ze miał maseczkę - ale kurcze to przecież zatruć sie mozna - to śmierdzi jak taka podla farba do ścian (takie jak kieys błyszczące były - zapomniałam jak to sie nnazywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik i co z wynikami badań - przeoczyłam coś, czy nic nie napisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądnęłam pokoik i wyglada na to ze będzie super :D:D:D:D a jakie sliczne serduszka narysował na ścianch, bardzo słodziaśnie :D nawet nic się nie zapyliło i nie pobrudziło - tylko smierdzi okrutnie - pokoik trzeba bedzie porzadnie wywietrzyc - ale ciuszki, dywan, łózeczki, fotel, poduszki, maskotki i inne rzeczy z taknin wynieśliśmu więc się nie zaśmierdza. Jak sie troche wywietrzy to zrobie fotki i wyśle - na razie strasznie śmierdzi i boję sie tam urzędowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIa - to super! !!!! Jutro zrób koniecznie zdjęcia i dawaj! dobrze że wszystko wyniosłaś. Idę obejrzeć zdjęcie hałaśliwej i zaraz wracam. Mama już w amoku, piecze pączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana widac ze ten rysunek nie jst od szablonu - bo nie jest tak precyzyjny jak Wasz - ale ma swój urok i te serducha takie śmieszne - może aż za bardzo pojechaliśmy z tą słodyczą :P same ocenicie, ale my jestesmy zadowoleni - zrobiło sie tak bajkowo, bardzo dziecinnie :) szybko mu to poszło - myślałam ze bedzie to jakoś na raty robił, ale wszystko poszło raz dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko śliczna z Ciebie kobietka :) maluszek będzie mial bardzo ładną mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko - radosna mamusia i ładniutka :) MIa bardzo się nie mogę doczekać jak zobaczę dawaj jutro zdjęcia. albo dziś... :) ! Hałaśliwa zadumana zerka przez okienko jak królewna z wierzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale mi sie zaczął dzien... mój samochód nie odpala - mąż swój zabierze i zostanę uwięziona w domu - dalej nic nie załatwię - jestem wściekła! Ostatnio mąż jeździł tym autem i twierdził ze odpala bez zrzutu - ja jego auto specjalnie \"przeganiałam\" zeby sie akumulator podładował, bo lubi zimą padać, a on moje auto olał (tqwierdzac ze pali bez zajęknięcia) i teraz jestem uwięziona - no zabczymy czy teraz pomoze czy mnie oleje i tak mnie z tym zostawi - powiedziałam ze jak mi nie pomoze to bede jeździć taksówka! Bo juz na prawde mam stresa ze tyle jeszcze do załatwienioa a czas usieka! no ciągle coś nie tak!!!!!!!!!!!!!!! Już mi sie ryczec przez to chce - Moze to i drobiazg - ale ciagle coś! No to się wyżaliłam... tak czy siak - Wam życzę miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze aktualizacja - nie wiem ile przytyłam ale 1 kg co najmiej - jak sie okaże że wiecej to poprawię - jakoś nie chce mi sie na wage wchodzić ;) zaczynam 37 tydz! Mamusie i dzieciaczki Nick.......tc.......data narodzin.......waga.....wzrost.....imię dziecka Ważka...35..........08. 01..............1560.......?............Anastazja Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....37......25.01.09.... .....+13/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie.........38.....02.02.09.. +15/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie...25.....31.01-04.02.09. ...synek igmik...........26....pomorskie.......37.....01.02.09 .........+10/Pola piksip...........29....śląskie..........37......01.02.09 ........+9/Marysia LUTÓWKA......24....świętokrz......37.....01.02.09......+ 6,60/synek/JAKUB FILIP kasiula29.......29....Frankfurt......37.....02.02.09...+ 13/synek Hubert fusyta........33....podlaskie.......30.....02.02.09 ...+17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........36......02.02.09 .....+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........37......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek........26....lubuskie........37......05.02.09.. ....+11/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....36......sty/luty..... +10/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie........35......06.02.09.. ....+10/córeczka SzklanaGłowa.28....warszawa.......35......07.02.09.....+ 17!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk..33.......08.02.09.. .......+7/ ???? salwia..........29....wroclaw.........36.......08.02.09 .......+19/synek malinova.......35....śląskie..........35......09.02.09. .......+9,8/córcia Mia 82.........26.....podkarpackie...37.....09.02.09.......+13 /córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..33...ok.09.02.09.... +9/synek Mama3.........40.....świętokrzys...36.....10.02.09 .........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom........37.....10.02.09 .........+12/? adulka.........31....podkarpackie...28.....11.02.09..... .+12/córeczka asia............26....łódzkie..........28.....11.02.09. .....+6,5/córeczka lamamma......30....Pomorskie.......34.....12.02.09...... .11/Mania edycia86r.....22....podkarpackie...35....14.02.09...... ..+10/córcia *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek julka2384.....24.....lubuskie........32.....15.02.09 ........+10/syn doddotka.....25.....wielkopolskie..35.....12.02.09...... ..+16!!/synek Nadia277.....27.....śląskie...........34....15.02.09 .........+9/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....34....16.02.09....+9/NIco las Haydi.........22......Gliwice.........35.....16.02.09... ......+16/synuś viola nowa...23.....mazowieckie...34.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27..Schwarzwald/DE..35.....18.02.09... .....+9/Nadine balbiina .....24 ....Częstochowa....35....18.02.09.........+5/Kacper kasia130285...24...małopolskie.....34.....21.02.09...... .+8/Sebastian Kathey.......27.....Warszawa......30.....22.02.09...... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09.. .....+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27....Warszawa.....31......25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....33.......26.02.09...... ...+6/synek konwalia9....28......Dublin..........32......26.02.09... ......+7/Oliverek up-83.........25......Kraków........33.......26.02.09... ......+13/synek monis30......29......Warszawa....33.......27.02.09...... ...+13/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........29.......27.02.09.........+12/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27......27.02.09...... ....+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mąż zawiózł mi akumulator do podładowania i przywizezie za 30 min - ide sie szykowac do wyjscia - ufff - pewnie sie przestarszył ze bede sie taksówkami wozić hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku:) W końcu się wyspałam, miałąm takie fantastyczne sny... ocean, łąki, góry, słońce,tysiące kolorów i Ja z M. tarzający się po tych cudownościach, biegający jak dzieci:) no coś pięknego:) Dzięki za hasło:) zaraz wrzucę jakąś swoją fotkę, ale nie z okresu ciąży bo nie mam na swoim kompie, takie zdjęcie wrzucę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti1
jeśli któraś z Was nie podpisała to prosze o głos pod petycją do naszego rządu o zmianę projektu ustawy bioetycznej (regulującej kwestie zapłodnienia in vitro) www.petycje.pl/3700 dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziekuje za wsparcie wczorajsze ;-) maluszek pod raczka taty reagowal ojciec pogadal pomasowal brzuszek, i maly sie zaczol wiercic ;-) pozniej zlapaly mnie trzy takie krotkie skurcze ale normalnie tak bolalo jakby mi dupsko chcialo na pol peknasc ;-) normalnie taki bol ze wstac nie moglam szok i poszlam spac z tego wszystkiego ;-) no teraz po narzekaniach do Mi ze znowu lipa to maly sie wierci tzn przeciaga i poczulam wciagu 15 minut go wiecej razy niz wczoraj przez caly dzien . widocznie leniuchowal wczoraj . ale juz ze mnie taki maly panikaz hihihihhi wizyte mam dopiero 22 stycznia ale cos czuje ze wyladuje wczesniej na wizycie ;-) maly sie wierci wiec narazie jest wszystko ok ;-) ciesze sie ze i uwas jest wszystko wporzadku buziaki dla was i dizekuje za zainteresowanie i troske normalnie to forum i Wy brzuchatki kochane to prawdziwy skarb normalnie zwariowalabym sama z tymi wszystkimi myslami buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzien! Cudowny zostawil nas dzis bez chlebka..i pozwolil zrobic spacerek do spozywczego!!!!!!!!:)boze jak na dworzu jest fajowo, cieplo, swieci slonko i tak optymistycznie!wrocilam do domku, otworzylam na oscierz wszystkie okna i ciesze sie swierzym powietrzem!jest pieknie. dziewczyny lezace polecam spacery na lezaka, ubrac sie cieplo i lezec przy otwartym oknie....dziala jak spacer! buzia.musze cos pozrec, bo burczy... dziekuje za wczorajsze komplementa... stokrotka..mam dziwne wrazenie,ze my tez sie znamy:)masz znajomego buziaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Balbinka lepiej się martwić niż coś przeoczyć. Mia ach te samochody. Jak wiesz ja to już przeszłam tej zimy. Ale jak akumulatorek naładuje się to będzie ruszał jak pszczółka. Szklana pączki, hmmmm. miodzio!!!! A ja wczoraj z tego całego odpoczywania zapomniałąm napisać jak mocz. Dobrze, że Mia czuwa 🌻 To jest tak, krwi w moczu nie ma uff. Czyli próbka była zanieczyszczona. Za to pojawiły się liczne nabłonki płaskie i dość dużo leukocytów i lekarz powiedział, że to mała infekcja i mam iść do apteki kupić sobie urinal i na raz wziąć 4 tabsy a później brać po jednej. A u mnie dziś znacznie lepiej. Już się wykąpałam i teraz jem śniadanko. Zaraz idę na mini brakujące zakupy. Mia i Moniś oby u Was choróbska też zostały odegnane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wczoraj bylo o paczkach?ja dzis zakupilam dwa...zjem w tajemnicy przed cudownym;Pkupilam tez dwie czekolady i dwa milki waye...na wszelki wypadek gdyby apetycik na slodkosci wrocil:) mia...te autka to rzeczywiscie nicponie,powodzenia na zakupkach. igmik, ciesze sie ze wsio ok!same dobre wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze w domu - mąż z akumulatorem jeszcze nie dotarł, a o 12 maja byc goscie z cyfry + Rany pewnie znów nic nie załatwie dzisiaj - do szpitala nie mam połowy rzeczy, nawet torby - to mi spedza sen z powiek... na dodatek dalej mam zatkany nos - katar - tragedia - nie moge odychac i nie mam jak tego wysmarkać... noc znów nieprzespana, koszmar jakis - ale jak to sie mówi - katar trwa min 7 dni - zostało mi jeszcze 2, ale kropelek juz nie moge stosowac bo mozna było tylko 5 dni. Kiedy to sie skończy?! 😭 nienawidze kataru! Nie wiem co zrobic zeby to paskudztwo przegonic - chyba nic sie nie da zrobic, trzeba sie męczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego całełego przeziębienia nabawiłam sie chyba stanu zapalnego pochwy - bo czuje dyskomfort - kupie sobie lactovagional - to takie kapsułki z kwasem mlekowym - przywraca naturalnne ph, czy jakoś tak - ginek mi to kiedys zalecił w ciązy, wiec myśle ze i w 9 miesiacu można - to tylko tak jabym kefiru dużo piła, nie jakiś tam lek przeciwgrzybiczny - ja tak czesto mam po infekcji na górze, inekcja na dole... Ja też che pączki - dawac mi tu auto!!!! Wczoraj Szklana takiego smaka narobiła - ale ona ma mamusine pączucie - mniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mia....zostaje ci woda morska albo wdychanie pod przykryciem pary z oilolbas czy jakos tak...czysci zatoki i ulatwia oddychanie...nic wiecej nie moge ci poradzic a ja zaczynam z kolei zastanawiac sie nad moim nosem juz ponad tydzien jest zapchany...nie jest to katar...a czasami leci z niego woda...polozna mowila ,ze przed koncem ciazy moze sie tak pojawic,wieksza ilosc wydalanej wody z organizmu Cudowny przyniusl takie chorobsko do domu ...mam nadzieje,ze mi go nie sprzeda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×