Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja to mam wysoko brzuchol. Piersi się na nim opierają:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra wyłączam kompa. Miłej i spokojnej nocki Brzuchatki. Jeszcze wywołuję Balbinkę, Pimboli i Kasiulkępb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik to pewnei skurcze to pobolewanie okresowe - ale ja tam specjalistą nie jestem ;) dobranoc kochane - ide uprasowac swoje rzeczy do szpitala i spróbuje zasnąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja..... u nas wlasnie pobudka nastapila.cudowny spi pod dwoma koldrami i ma drgawki,wystraszylam sie,ze ma tak duza goraczke i zmierzylam temke ale naszczescie do 39 nie doszlo...biedne chlopie nie mial sily nawet podniesc skrzydelka zeby termometr wsadzic...poczytalam troszke w necie jak sie zbija tempke ale w s umie nic nowego sie nie dowiedzialam.dostalam paranoi,ze jak malenstwo bedzie chorowac, to bede czuc sie jeszcze bardziej bezsilna i nieszczesliwa.nadal bardzo ise o niego martwie-tym bardziej,ze ubzdural sobie,ze rano idzie do pracy...BALWAN!nigdzie go nie wypuszcze.mam tylko nadzieje,ze nie sprzeda mi tego chorobska. \"cuzsz\" dziewczeta...wcale nie dolacze sie do waszych dyskusji o ccw zwiazku z wada...bo mnie nie dotyczy i nie mamm pojecia o tym wcale... igimk...wiekszosc kobiet mowi,ze skorczy nie da sie przgapic...choc polozna mowila,ze laski z duzym rozwarciemprzychodza do szpitala i mowia\"tak jakos dziecko mi sie mocno wypielo\"...bo wlasnie w ten sposob odczowaja te skorcze... powiem ci,ze odkad lykam 3x2 nospy to czuje mniej skorczy,ale rzeczywiscie tak jak mia napisala,brzuszek robi ise po calosci twardy i bardzo bolesnie napiety..nie do konca wiem jak jest z bolem \"na miesiaczke\"bo nigdy nie doswiadczylam takiego bolu, ni emam do czegoporownac. ide zrobic cudownem herbatke...co za noc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I feel totaly bezradna..wiem,ze duzo nie moge pomoc w tej goraczce...podaje mu duzo plynow, doatal herbe z malinami na spirycie, odczeklam godzinke i jade z aspiryna...a temperatura 39 i 7 strach zaglada mi w oczy. wiem,ze troszke zasmiecam topik ale musze sie gdzies pozalic. spadywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za wieczor co za noc! Cudowny nadal zdycha a ja padam juz na ryj...juz piata, moze sen przyjdzie.. hm...tak troche piosenkowo sie zrobilo w tym moim poscie...ide zmuszac sie do snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spieszę do Was z wieścią,że u Igmik się zaczęło.Napisała mi parę minut temu : \"Melduję,że wody mi odchodzą.Jadę do szpit.Na razie nic nie boli\". Tak się wzruszyłam,że ryczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Hałaśliwa, to miałaś nockę.I nawet nie było z kim pogadać,musiałaś monologi prowadzić (jak ja teraz). Taka refleksja mnie dopadła,że my nie przeżywamy jednego porodu,ale kilkanaście.Będą emocje przy porodzie każdej "lutóweczki-stycznióweczki". O dwóch pierwszych dowiedziałyśmy się po fakcie,to też inaczej niż wiedzieć,że coś dzieje się w danym momencie.Mam nadzieję,że Igmik szybko się uwinie. A ona miała też mieć cc? Czy coś mi się walnęło? Jeszcze wczoraj wieczorem pisała,że jej i Poli się nie spieszy...Polcia usłyszała i chyba chciała pokazać mamie,że ma na ten temat inne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja...ale wiesci....!igmik!trzymam kciuki!!!! ja wlasnie namowilam mojego bohatera na lekarza...no cudem bo chlopina chyba w lekarzy nie wierzy...albo juz mu tak zle bylo ,ze sie zgodzil sciski dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja też dostałam sms-ka, ale uprzedziłyście mnie z informacją! Jetem taka podekscytowana!!! Tzrmam kciuki i z niecierpliwością czekam na sms - ale jezeli to były wody to dzic bedzie dzidzia - to Igmik miała miec cc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny to dzieje się na prawde! Musimy byc gotowe - powoli zostajemy mamusiami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale ż się dzieje - ruszyło na całego - kurcze moge byc nastepna!!! Wczoraj rozmawiałysmy o skurczech - wsuwam śniadanie i pędze po torbę, dobrze że dziś szpital - bede mogła sie spakować i od jutra byc gotowa tak na wszelki wypadek - ciekawe co ginek powie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki za Igmik!!! Czyli to wczorajsze pobolewanie podbrzusza to był pierwszy sygnał że cos zaczyna się dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE MAM PYTANIE DO WAS POWIEDZCIE MI JESTEM 9 MIESIECY I 1 TYDZ W CIOZY I TERAZ RZADZIEJ ODCZUWAM RUCHY CZY TO TO JEST NORMALNE CZY POWINNAM JUZ BYC W STRACHU MOJ LEKARZ POWIEDzIAL MI ZE MA SIE RSZAC 18 RAZY NA DZIEN ZEBY LICZYC I TYLE RAZY SIE NIE RUSZA TERAZ JUZ RZADZIEJ JAK PRZEDTEM ZACZYNAM SIE MARTWIC ZE MOZE COS NIE TAK ZE ON Taki ospaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie nawet mój mąż przeją się tą informacją!!!! Sam chyba zaczyna rozumieć ze nei znamy dnia ani godziny!!!!!! hałaśliwa Cudowny powinien zostac w domu!!!!!!! A z ataka gorączkaa macie pędzić do lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty absolutnie nie śpij z nim w jedny łózku - bo to moze byc infekcja wirusowa i sie zarazisz!!!!!!!!!!!!!! Sposoby naturalne pomocniczo - ale musi dostac leki!!!!!!!!!!!!!! Życze mu żeby szybko formę odzyskał! Ale Ty kochana musisz sie izolować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie czasu na choroby - widzisz jak my sie męczyłyśmy zeby wyzdrowieć! Bez paniki ale w ziwleką ostrożnościa! Na szczescie Igmik zdazyła sie wykurowac, ale sama widzisz ze wszystko moze sie zaczac nagle! A zZabajona pisała ze rodzic z infekcja to nic przyjemnego! Hałaśliwa uważaj na siebie bardzo bardzo bardzo, wiem ze chce sz pomóc Cudownemu ale nie bardzo mozez sie nim opiekować. Koniecznie wyslij go do lekarza - ale Ty sród chorych uwazaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia no właśnie, mam ten sam termin porodu i jak tu nie mieć spakowanej torby, dziś rano byłam na badaniach krwi i dokupiłam podkłady na łóżko, to mam juz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) No niezłe emocje...... Igmik trzymaj się i jeśli to już,oby szybkoooooooo poszło.. Dziewczyny mam gęsią skórkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze ja myslami z igmikiem w szpitalu jestem, mia, Cudowny dal sie na mowic do lekarza na 10;30 idziemy naszczescie bliziutko, blam sie dzis w nocy bo z takich przyjemnych rzeczy to sie dowiedzialm,ze karetki ni eprzyjezdzaja do takich przypadkow...i co ja niby mialabym zrobic z wielkim przelewajacym sie przez rece chlopem bedac w 35 tc?wziasc na plecy i do taxy? temka spadla mu z 39 i 8 do 39 wiec jest juz jakas poprawa, i lekkie uff bo jest kontaktowy.. poszlam spac na kanape..spalam cale 2h mam ochote na jeszcze...ale sie bardzo prezjmuje wszytkim i chyba nie poloze sie dopuki mnie nie zetnie.. i zaufaj mi mam pietra,ze sie zaraze...ize wtedy z narodzinami dzieciatka moze byc klopotliwie, igmik mowila,ze infekcje przyspieszaja porod...strach...ale co mam zostawic mojego robaka samego?on by mnie nie zostawil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinova ja juz mam prowie wszystko - oprócz torby -a le zawsze mozna do za-dużej się spoakować. Ale jeszcze nie wiem co trzeba do szpitala zabrac -d ziś sie dowiem. wiecie tak sie zastanawaim -czy to czasem nie jest tak, ze przy nieprawidłowym ułozeniu dziecka poród "lubi" się zacząć przed czasem - u mojejkoleżanki tez tak było, musze dziś ginka dopytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy dowiedzialam sie,ze malenstwo jest ulozone miednicowo, to poczytalam o tym i rzeczywiscie bylo napisane,ze maluszki lubia wyjsc wczesniej...ale skolei ja urodzilam sie z takiego ulozenia i cale dwa tygodnie po terminie. ja spakowalam sie w dwie walizki...w jednej jest wszystko dla malenstwa a w drugiej dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa wiem, ze nie zostawisz, ale połóż go do łókza, podaj leki i mykaj na drugi koniec mieszkania - pewnie zarazki i tak sa doodkoła, ale... zreszta lekarz wszystko powie. Bardzo wysoka ta goraczka, a ze pogootowie nie przyjezdza to jestem w szoku... to po co oni wogóle sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam piękna - na prawde sporo mam jeszcze do załatwienia i przejełema sie troche ze trzeba juz byc gotowym - a ja nie jestem! Igmik też nie była, ale za to już zosatnie mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przejęłam sie bo na prawde opadł mi brzuch i czuję to cmienie w krzyżach... bo z tym brzuchem to juz sama nie wiem co to - czy to skurcz czy spinanie sie brzucha... ale coś sie dzieje - ewidentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabek IGMIK n
cześć Brzuszki!!! Właśnie wróciłem ze szpitala!!! IGMIK zostałą na ginekologii i czeka w kolejce na cesarkę która to ma być ok południa!!!! mnie niestety odprawili ale do szpitala mamy bardzo blisko więc zaraz tam wracam!! TRZYMAJCIE KCIUKI ZA MOJE DZIEWCZYNY!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej,Igmik juz dzis bedzie miala swoja dziewczynke,az sie poplakalam:) Naprawde nie znamy dnia ani godziny,ja zaczelam 36 tydzien,a jeszcze tyle rzeczy chce wczesniej zrobic. Wczoraj przyszedl wozek,dzis ma sie pojawic fotelik do auta i za kilka dni jeszcze lozeczko-do tej pory absolutny zakaz rodzenia,potem to juz trudno.I musze torbe spakowac. Jakies kiepskie z nas lutowki,nie?;) Jeszcze sie zaktualizuje. Mamusie i dzieciaczki Nick.......tc.......data narodzin.....poród....waga/wzrost.....imię dziecka Ważka......35..........08. 01.........cc......1560/?............Anastazja julka2384...35..........09.01..........sn......3350/54.. ........Adaś Oczekujące Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....37......25.01.09.... .....+13/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie.........38.....02.02.09.. 15/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie...25.....31.01-04.02.09. ...synek igmik...........26....pomorskie.......37.....01.02.09 .........+10/Pola piksip...........29....śląskie..........37......01.02.09 ........+9/Marysia LUTÓWKA....24....święt....37....01.02.09..+ 6,60/synek/JAKUB FILIP kasiula29......29....Frankfurt.....37.....02.02.09...+ 13/synek Hubert fusyta.......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........36......02.02.09 .....+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........37......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek........26....lubuskie........37......05.02.09.. ....+11/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....36......sty/luty..... +10/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie........35......06.02.09.. ....+10/córeczka SzklanaGłowa.28....warszawa......35.....07.02.09.....+ 17!/córeczka salwia..........29....wroclaw.........36.......08.02.09 .......+19/synek malinova.......35....śląskie..........35......09.02.09. .......+9,8/córcia Mia 82.........26.....podkarpackie...37.....09.02.09.......+13 /córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..33...ok.09.02.09.... +9/synek Mama3.........40.....świętokrzys...36.....10.02.09 .........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom........37.....10.02.09 .........+12/? adulka.........31....podkarpackie...37.....11.02.09..... +19!/córeczka asia............26....łódzkie..........28.....11.02.09. .....+6,5/córeczka lamamma......30....Pomorskie.......34.....12.02.09...... .11/Mania edycia86r.....22....podkarpackie...35....14.02.09...... ..+10/córcia *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek doddotka.....25.....wielkopolskie..35.....12.02.09...... ..+16!!/synek Nadia277.....27.....śląskie...........34....15.02.09 .........+9/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....34....16.02.09........... +9/NIco las Haydi.........22......Gliwice.........35.....16.02.09... ......+16/synuś viola nowa...23.....mazowieckie...34.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27..Schwarzwald/DE..36.....18.02.09... .....+9/Nadine balbiina .....24 ....Częstochowa....35....18.02.09.........+5/Kacper katia-84........24....małopol./Krk..35.....18.02.09.. .......+9/ ???? kasia130285...24...małopolskie.....34.....21.02.09...... .+8/Sebastian Kathey.......27.....Warszawa.....30.....22.02.09....... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09...... ..+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27...Warszawa......31......25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....33.......26.02.09...... ...+6/synek konwalia9....28.....Dublin.......34.......26.02.09... .......+11/Oliverek up-83.........25......Kraków........33.......26.02.09... ......+13/synek monis30......29......Warszawa....33.......27.02.09...... ...+13/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........34.......27.02.09.........+14/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27.......27.02.09..... ......+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK trzymam kciuki, mój M tylko spytał która po niej jestem w kolejce w naszej tabelce;) a ja przed nią jestem, ale ona miała termin na 01.02. a ja mam niby na 02.02. ale też lecę torbę pakować!!! Hałaśliwa mam to samo mój M cherlał jak szalony i miał temperaturę wczoraj byliśmy u lekarza i kazałam dac mu dawke uderzeniowa zeby go postawic na nogi zanim mnie zarazi!Dostał antybiotyk, mam nadzieje ze poskutkuje! Dzwonil kurier do 13 mają przywieść komode kąpielowa z przewijakiem, juz sie nie moge doczekac, bo to ostatni element gniazdka na który czekam!;) Mia, Hałaśliwa, Rosołku wysłałam Wam na nk mój numer tel. tak na wrazie czego, teraz to w sumie wszystko się może zdarzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki fab za info! usciskaj ja serdecznie od nas i powiedz jej ,ze wszystkie jestesmy z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OD IGMIK: Leże sobie na porodówce i czekam na swoja kolej. Dziś u nas 4 cc ja jestem 3 w kolejce. Miałam właśnei masakryczny skurcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fab trzymamy kciuki! Zaraz muszemojemu M powiedzieć co i jak trzeba zrobić żeby Wam napisał na forum jak się coś bedzie działo! Martwie sie bo nie do końca wiem co spakowac do szpitala...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×