Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Pomarańczowy gość
Nasza Kruszynka chyba ma znowu skok, chociaż sama nie wien:) Wczoraj w dzień nie mogła usnąć, spała 2xpo 30min, więc potem jak tatuś ją uspał w wózku to spała od 16.30 - 20.30, potem jedzonko, toaleta :P i leżała sobie w łóżeczku do 22.30, kolejne karmienie i usnęła przy cycusiu :) No i rodzice mieli wolny wieczorek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie serdecznie Mia, ja mojej małej, jak jeździła w wózku w upały, to zakładałam opaseczkę, żeby uszka były zasłonięte, a główka się nie pociła :) \pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy gość
My jedziemy do ortopedy 4.06 - cały czas pieluszkujemy i układamy w żabkę - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;) malutka chyba po wczorajszym szczepieniu śpi mi cały ranek. nie byłam na to zupełnie przygotowana i siedzę jak taka sierota i sama nie wiem za co się zabrać ;) chudzinka z tej mojej Zuzi (choć na buźce pyzatka)- jakoś tak wolniej ostatnio przybiera. waga urodzeniowa 3575 a teraz waży 5245... gdzieś czytałam, że dzieci w 4 miesiącu powinny podwoić swoja wagę urodzeniową a u nas nie ma na to szans. Mia u nas pogoda taka sobie, tzn nie jest jeszcze tak gorąco więc ja zakładam body z krótkim rękawkiem, cienką bluzeczkę z długim rękawem i na to rozpiętą cienką bluzę. na dół spodnie ,skarpetki i butki. wolę kilka cienkich warstw i wtedy w razie czego ściągam którąś... a na główkę mam chusteczkę. halasliwa też mam bebelulu i moja czasami strasznie się buntuje, krzyczy, nie chce w niej siedzieć a czasami nawet potrafi w niej usnąć... konwalia9 Zuzia też pcha dwie rączki do buzi, mało tego czasami jak ssie pierś to rączkę też próbuje wepchnąć :/ a wczoraj tak głęboko palce włożyła, że aż odruchy wymiotne miała. Igmik gratuluję kupala. My jesteśmy jeszcze na etapie jednej dziennie. A w ogóle dziewczyny pomyślałybyście kiedyś, że tyle radości kupal nam będzie dostarczał. Przez jakiś czas nie wiedzieć czemu Zuzia robiła zielone kupki i jak po jakimś czasie pojawiła się z powrotem żółta to się cieszyłam jak głupia :) rosołek nie wiem czy to co miała Zuzia to asymetria ale pediatra jakiś czas temu też kazała na boczku i brzuszku dużo kłaść bo mała ewidentnie główkę w jedna stronę obracała a poza tym jak leżała na brzuszku to taki jakby znak zapytania się z niej robił ale teraz już wszystko wróciło do normy. a do ortopedy idziemy w piątek zobaczymy co on nam powie. hmm, no i moja dalej śpi a normalnie za 30 min na spacer powinnam wychodzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Mia skoro Ty byś chodziła na golasa, to jak Gabie musi być gorąco w body z dł rękawem. Ja na Twoim miejscu już bym założyła krótki rękawek. A czapa po co jak jest tak gorąco? Może tylko kapelusik przeciwsłoneczny. Uszom małej nic się nie stanie. Zresztą jakiś Twój znajomy jest laryngologie. Spytaj się o uszy, czy muszą być osłonięte. Według mnie nie muszą. Jak idziesz na spacerek weź bluzę i kocyk-jak się zrobi chłodniej to malutką przykryjesz. Czytałam ostatnio w gazecie dla mam, że w okresie letnim należy ubierać dziecko tak jak siebie. My dziś też idziemy w spacerówce. Rano na \"sucho\" była przymiarka i małej się podobało. U nas nie jest tak ciepło jak u was. Pola idzie na spacer w spodenkach i skarpetkach, body bez rękawków i cienka bluzeczka na to i czapka z dziurami. Jak były te upały to mała chodziła w kapeluszu przeciwsłonecznym i krótkim rękawku. Tak sobie myślałam, że może przez to była przeziębiona ale po wnikliwej analizie dochodzę do wniosku, że się ode mnie zaraziła, bo przecież ja zasmarkana chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka ja pamiętam, ze po pierwszym szczepieniu Pola mi spała przez 2 dni. Normalnie w szoku byłam-nawet trochę się bałam o nią. Puki co korzystaj jak mała śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was jeszcze pytanie, czy w 3 miesiącu możliwy jest nawał pokarmu? a co dziwniejsze w jednej piersi :( od wczoraj jedna pierś jest wiecznie pełna mleka i twarda jak kamień. karmiłam z niej małą rano i teraz teoretycznie powinnam karmić lewą ale ta prawa jest znowu taka wielka i twarda. nie wiem co z tym robić czy powinnam karmić tą z nawałem czy tą na którą wypada kolej. boję się żeby w tej lewej nie było coraz mniej mleka ale z drugiej strony żeby w prawej nie zrobił mi się jakiś stan zapalny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja, wyslalam wam fotki mojej szkrabki enjoj:) moze wreszcie dzis nadrobie zaleglosci w czutaniu forum. gratuluje zabka Mamo 17:) u nas tez juz sa pierwsze objawy...slina ,lapki w buzi ,krzyki straszliwe i wielka radosc kiedy mozna obgryzac moj palec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię. ..sk .tyg..akt.waga Ważka...............35...08.01...cc...1560/41......Anast azj a...10...4050 julka2384............35...09.01...sn...3350/54......Adaś ...? ...5220 piksip.................37...12.01...cc...2650/51......Em ilka ...17...5600 Igmik.................37...14.01...cc...2675/49......Pol a.. .3 m 2 d...5050 Haydi.................37...22.01...sn...2800/51......syn uś. .. Agagaguś............38...23.01...cc...2950/54......Piotr uś. .. kasiula29............39...24.01...sn...3660/53......Erwi n.. . Mama3...............39...26.01...cc...2970/53......Kamil ka. ..7 SzklanaGłowa.......37...26.01...cc...2750/51......Franka ... 13...5960 edycia86r...........37...26.01...cc...2770/51......Milen ka ...11...4850 Iskierka.............37...28.01...sn...3160/52......Mich aś ... czarna35 ...........38...29.01...sn...3050/54......Marcel... Mia 82 ...............39...29.01...cc...2990/56......Gabrysia...14. ..5 400 Adulka................38...30.01...cc...2500/53......Mil enk a... Stokrotka...........39...30.01...cc...2920/54......Laura . .. Mandzia..............39...30.01...cc...3120/55......Agat ka ... Kasiulkapb...........40...31.01...sn...3690/57......Mari ka ... Lutówka.............40...01.02...cc...3700/55......Kubuś . .. *iwonka*.............40...02.02...sn...3580/53......Magd a lena..3m4d..5800 Rosołek...............40...03.02...cc...3040/57......Zuz ia ...14...5200 Sikorka...............39...05.02...??...3250/52......Maj a. .. dagusaia82..........41...05.02...sn...3970/61......Marty n ka...10...5600 Kluska=)..............39...06.02...sn...3250/54......Maj a. .. czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55......synek...7...5200 mama17luty.........38...06.02...sn...3200/51......Karol...1 2...7000 Malinova.............40...07.02...sn...3500/54......Wero n ika...7...4920 hipek.................38...08.02...sn...3150/53......syn e k..12...6060 PrzyszlaMama23...40...09.02...sn...3100/50......Nicolas ..13...6000 kasia130285........39...09.02...cc...3150/55......Sebast ian... Basienia.............40...10.02...cc...3660/56......Wikt oria...13..5900/63 Hałaśliwa............38...10.02...cc...2720/51......Leah ... fusyta................41...10.02...sn...3100/59......Nat asza...6...4690 Nadia277............39...10.02...sn...4010/56......Filip ... gruel.................39...12.02...sn...3600/53......Nat alka... Adrianna29.........39...13.02...cc...3850/57......Jagna ... klonik22.............40...14.02...cc...3300/53......Han ia... Salwia...............40...15.02...sn...4350/59......Szy muś..12...7400 Olka_................41...15.02...sn...4150/55......Iza bela...8...5110 asia26łódzkie......40...16.02...sn...3230/56......Wikto ria... viola nowa forum..40...16.02...sn...4010/56......Majuś... doddotka...........40...16.02...sn...3770/58......Nikod em... Pimboli..............40...17.02...cc...2450/47......Nad ine... basia4379..........41...17.02...sn...3720/57......synu ś... lamamma...........37...17.02...sn...3600/57......Zosia. .. up-83...............39...19.02...cc...3160/55......Kub uś...11...5490 Boela.............. 40...19.02...cc...4100/56......Piotruś..13...8000 Zabajona ..........40...24.02...sn...3750/57......synuś... balbina ........... 41...24.02...cc...4050/58......Kacper...12... 6850 robur.............. 39...26.02...cc...3550/56......Mil ena ... marteczka1980..41...02.03...sn...3550/50......Caloge ro..11..6150 Alicja111..........40...02.03...sn...3700/56......Emi lka... monis30...........40...04.03...cc...3400/55......Wero nika...4...4010 konwalia9.........41...05.03...sn...3825/52......Oliv er...9...6017 tygodni nie zmienilam;Pu nas ciepelko wczoraj bylam na szczepieniu z malenstwem:( plakal i ja tez. calogero jest zawsze usmiechniety i prawie nigdy nie placze, wiec jak juz zaplacze bo go cos boli to serce peka:( dzisiaj juz jest dobrze:) i usmiecha sie do mamusi:) co do ubierania to ja zakladam body bez rekawkow, koszulke z k. rekawkiem, no i k. spodenki. albo ogrodniczki. czapeczka obowiazkowo bo by sie lysolkowi glowka upiekla:) w domku to tylko bogy z k. rekawkiem i tyle. wczoraj bylo 31 stopni. zaczyna sie lato:) no i bedziemy chodzic na plaze:) juz nawet kupilam specjalne pieluszki huggisa http://www.huggiesclub.com/it/primi-anni/products/huggies-world/huggies-little-swimmers/ sa jeszcze troche duze bo od 7 kg ale moje malenstwo szybko rosnie wiec za miesiac beda dobre, buziole i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka podobno w 3 miesiącu pojawia się kryzys laktacyjny. Może nakarm malutką z tej pełnej piersi a z drugiej odciągnij mleczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy gość
Linka też tak mialam - przyłozyłam kapuste ( akurat mialam pekinke ) wszystko zeszło. Ja ubieram body na długim rękawku i spodenki i skarpetki - bez rajtuzek i przykrywam kocykiem no i lekką czapusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa wreszcie pokazałaś swoją ślicznotkę. Zdjęcie, na którym jesteście obie cudowne. Marteczka biedny Calogero 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę zaległości nadrobiłam -ale jeszczeze 3 strony mi zostały :) bede odpisaywac na raty, bo inaczej odezwe sie za trzy dni :P Igmik termometr mi pokazuje 29 stopni!!!!! Musze wyjsc do ogrodu zobaczyc jak jest. Spacerówka na razie odpada bo okazuje sie ze nie da sie jej rozłożyc zupelnie płasko, oparcie jest lekko uniesione i boje sie ze robie krzywde temu małemu kregosłupkowi. Złoże w gondoli bude i moze bedzie wiecej powietrza. Czapeczkę mam cieniutką – ma dziury na czubku i cały materiał w dziurki, w sumie i tak złazi z uszu, wicec moze bedzie bez, a jak zawieje to osłonie pieluchą. Mam dziś straszną, ale to straszną migrenę – swiatłowstret, niedobrze mi i głowa tak napitala ze szok – myslałam ze mi po ciązy przeszło bo juz rok nie mialam migreny!!! Masakra – najgorsze jest to ze kazdy dzwięk to tak jakby młotem pneumatycznym walili w głowie dziure... ale jak to wytłumaczyc Gabie.... cześć Pedagosiu – cały czas sie zbieram zeby do Was napisac, ale zebrac sie nie moge – kiedy Agalam mnie do tablicy wywołała i juz się zabierałam za pisanie, ale Gaba mi nei pozwoliła i późńiej sie nie mogłam zabrac, czasm podczytuje, ale juz gubie sie bo sa nowe dziewczyny i jakos nigdy nie moge sie wstrzelić – w każdym bądź razie myslę o Was – chciałam Ciebi zapytac jak Ty sie teraz czujesz? Bo mi jest momentami bardzo cięzko, ale staram sie uciekac myslami, bo jak myslałam to nie spałam i ogólnei tragedia,a mysli takie straszne ze przez gardło by mi to nie przeszło :( pozdrów ode mnie dziewczyny!!! Hipku tez jest mi bardzo ciezko jak pomysle ze tato nie poznał Gaby – a tak by sie cieszył! Nawet nie zdazyłam mu powiedziec ze jestem w ciazy – test zrobiłam dzień po pogrzebie :( Boela zapomniała, Ci odpisac ze u mnie paznokcie super, włosy wypadaja nie wiecej niz zawsze i powoli wracaja do normy – nie sa juz tak sianowate. Wanienka turystyzna fajna tylko troch droga jezeli miałabym ja zabrac na jeden wyjazd :) szkoda ze Wazka juz na tym nie zarobi ;) :P Ja Gabrysi smaruje buziaka kremem na słońce nivea. Co do chrzcin podjełam decyzje ze beda w sobote – wszyscy juz ustawieni, terminy dograne :) Pibmoli barykady przeciwzmijowe postawione? Konwalio kupiłam nianie topcom z kamerka – taka jak ma Szklana :) Przyszła Mamo kurcze rzeczywiscie to juz rok! Pamietam jak do nas zagladały lutówki 2008... raju ale zleciało!!!!!!!!!!!!Jak ja zasłam w ciaze to naszym przyjaciołom urodziła sie córeczka i juz swietowalismy jej 1 urodziy! Jak Wam idzie odzwyczajanie od smoka? Baseniku super!!!!!!! Tez kupie ale poczekam az gaba zacznie siedziec bo moze sie pkazac ze dobiero na przyszły rok wypali basenik w ogrodzie, no bo jak bedzie siedziec np. koncem sierpnia to po baseniku na ten rok. Ja Cebionu nigdy nie podawałam, nawet nie wiem co to jest :) tylko wita k do 3 mies i wita d do roku Rosołju ja tez bede musiała strój zakupic – jak załozyłam swoje bikini to wygladałam ojkrponie – melony o odrobina trójkacika hehe – wyleczyłam sie z checi posiadania duzego biustu – chce moje „C” sprzed ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik no właśnie ja też słyszałam o kryzysie laktacyjnym dlatego tym bardziej się zdziwiłam. no i, że tylko w jednej piersi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy gościu a czy Twój dzidziuś ma też asmetrię czy dysplazję? Może podpowiesz mi co nieco nt. pracy z takim maluszkiem,bo mi ortopeda nic nie pokazała,kazała tylko pieluszkować,kłaść na boczkach i brzuszku. Nie wiem jak ją prawidłowo nosić,żeby wady nie pogłębić... Nastraszyła mnie tylko,że asymetria może być b. groźna,ale tak naprawdę nie dała jasnych wskazówek co robić,by mała szybko z tego wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur jak z malenstwem?Sokojniej z usypianiem? Co do utraty cierpliwosci to Cie doskonale rozumiem. Zgadzam sie z Przyszła Mama – to moze byc przemeczenie, no i regularne karmienie pozwol Ci ocenic czy to glod Ja robie jak Pimboli jak tylko M jest w poblizu – Mowie mam dosc – teraz ty :) mamo 17 l. Tak sie własnie zastanawiam jak to bedzie z karmieniem uzebionych buziek :D Szklana mnie Gaba tez tak rozpusciła – grzeczna, grzeczna, a pozniej jak pomarudzi to ja sie od razu złoszcze. No Frania rozszerza menu :D powodzenia w kolejnych próbach :) Ja tez podziwiam dziewczyny,które radza sobie bez M – ja bym oszalala, jednak to wielka pomoc. Monis niestety nie potrafie pomóc, moze to skok rozwojowy? Rosołku – kurcze! Oby ten problem asymetri Was oszczędził! Pomarańczowa a rozmawiałas z lekarzem o tych bezdechach???? Ja tak nigdy nie miałam z Gaba. Przykro mi ze macie takie doświadczenia. Balbinko no to Kacperek zdolniacha :) Boela znów M odprawiłaś :) Pomarańczowa ja tez sie zastanawiamc zy u nas nie zaczyna sie kolejny skok! Po ostatnim na prade poszła do przodu, najpierw myślałam ze nic sie nie zmieniło, ale jednak zmieniło sie sporo. Linko nudzisz sie jak maleństwo nadprogramowo spi hehe ja tez tak czasem mam :D raj ale sie u mnie rozpadało – to stad ta migrena i marudnosc gaby – teraz wisi na cycu juz ponad 30 min i ... kima – nie da sie odczepic ;) nie mam sil na razie pisac bo mi głowa odpada i tak mnie muli ze szok... M zapytał czy czasem w ciąży nie jestem heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia,ale macie pogodę. Nie martw się o uszka.Zuzia ma ciągle odkryte,żadna czapka się nie utrzyma,wszystko zdjęte,poprzekręcane.Jak partyzant.Czasem patrzę na inne dzieci w wózeczkach i zazdroszczę,że one tak ładnie leżą,A zuza ma ciągle czapę na oczach,zdjęte skarpety...Ale i tak ją kocham. Igmik, już spacerówka, wow, szybko.Ja próbowałam z 2 tyg. temu jak wypraliśmy materiał z gondoli,ale Zuzka jest jeszcze za mała. Linka dziwne z tą piersią. Ja nie pomogę,bo nie wiem o co chodzi,ale powiem Wam,że mam jedną pierś o wiele większą od drugiej i boję się,że tak zostanie.Z tego powodu m.in. nie mogę kupić stroju,na jednego cycka stanik pasuje,a na drugiego nie. Mamo 17 luty pierwszy ząbek to nie lada wydarzenie. Też zaraz szukałam u mojej (oczywiście nie chciała pokazać),lecz jeszcze nie ma. Mia i u mnie kiepskie samopoczucie. Katar straszny,czuję,że coś się zaczyna, a mój konował mówi,że nic mi nie przepisze,bo nic mi nie jest. Mam chyba czekać,aż będę umierająśca i zarażę dziecko. A, i kazał nie kontaktować się z małą.Ja na to,że chyba kontakt jest niunikniony,a on,że chyba rzeczywiście. No nie! Co za buc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku ano buc, ehhh czasem szkoda słów na tych lekarzy. Moja Gaba tez gubi skarpetki - nawet jak bylo zimno to potrafiło "ogołocic" stópki! A z czapa to tez zawsze na bakier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia, no przykro troszkę, że nie wpadasz, ale i rozumiem, że tu bardziej swojskie klimaty my w piątek mamy mszę rocznicową, ten rok zmienił mój ból, nie zlikwidował, ale zmienił owszem jednak zostają pytania, zostają wątpliwości, zostaje smutek najczęściej to się pojawia jak patrzę na Wikulę i jak pomyślę, jak tata by z nią teraz szalał, był takim dumnym dziadkiem, oj ... trzymaj się kochana, my nie możemy się dać, nie możemy, bo musimy być silne, dla naszych kruszynek, tak to życie jest skonstruowane i chyba dobrze, bo inaczej człowiek by naprawdę umierał ze smutku, żalu, tęsknoty trzymaj się i korzystaj z życia, pamiętaj, że z dzieckiem można robić prawie wszystko co bez, tylko trzeba się czasem inaczej zorganizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy gość
Jeżeli chodzi o asymetrie to nie mialam stwierdzonej, ale sama sie balam, bo główkę kladla tylko na prawo, ale duzo ćwiczyla, podkladalam cos pod tę stronę i juz jest na równo:) Natomiat na usg bioderek wyszlo, że są niedojrzale i mam skierowanie do ortopedy - zobaczymy. Przy zmianie pieluszki rozkladam jej szeroko nóżki na 2,3 s, zawsze jest pieluchowana no i codziennie ćwiczę z nią żabkę - nie wiem czy to coś da, czy to poprostu kwestia czasu. Mia - pediatramówiła, że zanoszenie występuje często u niemowląt ( nie jest to bezdech ), czyli jak długo płacze to pewnym momencie zapomni złapać oddech, wtedy dmucham jej w twarz i jest ok. Ale okropne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, piekna u nas pogoda dzis.Mala spi na tarasie,a ja sie zaraz biore za sprzatanie. Mia-zasieki zrobione,taka mata moj M zalozyl na brame i wcale zle to nie wyglada.Wspolczuje migreny,ja nie miewam,ale wyobrazam sobie jak to moze byc,gdy drazni halas,a masz male dziecko. Ja tez sie boje o uszka,ale jak mala spi w wozku na tarasie i w dodatku przykryta jest moskitiera,to odpuszczam,bo ona nie cierpi czapek.Na spacer zawsze zakladam czapke. Skarpetki tez nie maja racji bytu,szczegolnie w nocy,bo ja ja na noc ubieram w body z dlugim rekawem i skrpetki i tyle.Skarpetki w nocy sie \"gubia\":P Slodziutka twoja Gabcia w tym kapelusiku🌼 i minka niewinna tez super,pewnie zmiekcza mame i tate jak wosk;) Kupilam dzis krem przeciwsloneczny dla malej. Igmik-ja jeszcze spacerowke odpuszczam,Nadine w sumie spi na spacerach,a jak nie spi to lezy grzecznie i sie do mnie usmiecha.A z gondoli jeszcze nie wyrosla. Fajnie,jest juz luty 2010.Ja testowalam pozno,bo 23 czerwca.Zadje sie,ze w PL jest wtedy Dzien Ojca?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam umnei dzisiaj deszczowo ;-) wiec nici ze spacerku bo jak jest cieplo to jestem od 10 do 17 na dworze ;-) ja ubieram Kacperka w spodnie skarpetki i body z krotkim rekawiem do tego husta na glowe (wandamka) niczym nie przykrywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie, jestem z czerwcówek, lada chwila poród, chciałam zapytać czy któraś ze Ślązaczek rodziła w Pyskowicach? Prosiłabym o opinię, a także poradę co spakować.(Tak, tak wiem jest stronka w necie, ale od dawna nieczynna, czasem sie pojawia i znów jest nieaktywna, nie mam mozliwosci odwiedzic szpitala przed porodem). Prosze o pomoc, jeśli któraś tam rodziła. Pozdrawiam wszystkie mamusie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa takie malutkie a takie ostre. jak maly sie naje to tak popatrzy cudnie w oczy i ...gryzie i patrzy czy ja cos do niego powiem czty krzykne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka A my juz po spacerku rano slicznie sloneczko swiecilo a jak worcilismy do domu zaczelo grzmic i znowu leje, maly obrobil sie po pachy na spacerze zabrudzil body i spodenki a teraz spi sobie osesek moj Rosolek kurcze nie pomoge z asymetria bo u nas jest ok z bioderkami troche szkoda ze nie wykryto tego wczesniej ah ci lekarze, a co do ulewania moze zmien mleko oststnio pisalas ze uzywacie nan chyba to ty pisalas, moze zmien na bebilon ja ostatnio patrzylam na interku i maja bebilon dla dzieci z tendencja do ulewania moze te mleko bedzie lepsze Beola a ty znowu sama szkoda ze tak na krotko przyjechal twoj m, a maly rosnie jak na drozdzach juz 8kg no to ladnie przybiera, gratulacje z okazji 3 miesiecy, moj maly konczymy dopiero za trzy tygodnie 3 miesiace Balbina ja o rozwoju dzieci urodzonych po terminie czytalam w ksiazce, pisali ze sie szybciej rozwijaja ale mi sie wydaje ze to wszytko zalezy od dziecka indywidualnej motoryki rozwoju, no my tez przymiezamy sie do spacerowki ale to dopiejo za trzy tyg jak bedziemy jechac do pl Igmik zdaj relacje ze spaceru jak w spacerowce polci sie podobalo Mia jestes juz myslalam ze cos sie stalo a ty imprezowalas w weekend, a co do ubierania ja juz od dluzszego czau nie ubieram body z dl rekawem, my sie ubieramy tak body z krotkim rekawem na to koszulka z krotkim i sewterek spodenki take z cienkiego materialu i skarpetki, czapa na glowke bawelniania ale u nas nie jest tak cieplo jak w pl oststnio jest tak ok 12 / 15 stopni ja jeszcze przykrywam malego cienkim kocykiem w gondolce, co do chrzcin dobrze ze juz ustalone, a migrenowe bole glowy tez tak mam prze cala ciaze nic a teraz to strasznie jak juz mnie dopada to zamykam sie w sypialni z zimnym recznikiem na glowie i probuje zasnac ale to tylko w tedy jak maz jest w domu bo inaczaje to nie ma zmiluj sie, zdjecia gaby boskie Pomaranczowy o rany nie moge w to uwierzyc powstal topik luty 2010 ale ten czas pedzi Linka moj maly tez taki byl po szczepieniu w dzien szczepionki przespal caly dzien, no i tez nie lubi jak mu sie glowke przekreca najpierw preferowal lewa strone a teraz tylko na prawej, no ale my mamy tego guza na szyi i musimy naciagac Halasliwa obejzalam malutka jest slodziutka Hipek gabrys sliczniutki Marteczka co do hagisow ja je wyprobowalam na basienie jak je zalozylam tez mi sie wydawaly troche za duze ale nic nie przecieklo sa superanckie Mama 17 o rany juz drugi zabek gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalio ja karmię przemiennie,trochę swoim, trochę NANem. A ulewa lub wymiotuje i po jednym i po drugim... Mąż zabrał małą,bo kiepsko się czuję. Miałam odpoczywać. I co robię? Siedzę na kafe. Kurcze,tak mi trochę smutno, pojechali sobie beze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly sie obudzil dostal butle i znowu odpadl a ja biore sie za sprzatanie w szafach do napisania wieczorkiem rosolek jak masz okazje to odpoczywaj kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×